​UŞAK BBP'DEN ANLAMLI ZİYARET

09 Temmuz 2019
223 Haber Okunma   0 Haber Yorum

UŞAK’IN GURURLARINI ZİYARET ETTİK

 

UŞAK BBP'DEN ANLAMLI ZİYARET
 
UŞAK’IN GURURLARINI ZİYARET ETTİK.
 
Uşak İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ŞAHİN Bey’i Ve Türkiye'de Okutulan 6. Sınıf Türkçe Ders Kitabını Yazan, Uşak'ımızda Görev Yapan  Öğretmenlerimizin Kurduğu Türkçe Kitap Yazma Komisyonunu  Ziyaret Edip Mutluluğumuzu Paylaşıp Tebrik Ettik.   2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Türkiye Genelinde Yaklaşık 800 Bin Öğrenciyle Kitabı Buluşan Eğitimcilerimizi Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında BBP Uşak İl Yönetimi Olarak Ziyaret Ettik.
 
Kendisi de Emekli Bir Eğitimci Olan BBP İl Başkanı BEKİR ALPEREN Ziyarete Dair Şunları Kaydetti;
9 Ay Boyunca Gecelerini Gündüzlerine Katarak Kitabı Hazırlayan Komisyonun Yazar Kadrosunda Bulunan Türkçe Öğretmenleri; Sabri Ceylan, Gülten Erkek, Kadir Duru ve Murat Pastutmaz’a Kitabın Tasarım Çalışmalarını Yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Hayrullah Orhan’a, Çizim Çalışmalarını Yapan Görsel Sanatlar Öğretmeni Halil Şimşek’e Editörlük görevini yapan Sabri CEYLAN ve Doç. Dr. Zekeriya Batur’a ve Ve Kitapların Yazım Sürecinde Komisyonlara Her Türlü Desteği Veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’e Emekleri, Destekleri ve Bizi sıcak İlgi ve Hoş Sohbetleri İle Karşıladıklarından Dolayı Teşekkür Ediyoruz. Bizler BBP Ve Alperen Ocak’ları Camiası Olarak Eğitim Faaliyetlerinin Ve Eğitim Camiasının Her Daim Yanında Olmaya Devam Edeceğiz. Çünkü Bir Milletin Geleceği Çocukların İyi ve Nitelikli Yetiştirilmesine Bağlıdır. İnsan Yaşadıklarıyla Değil Yaptıkları ile Anılır. Bu Öğretmenlerimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz de Bıraktıkları Eserlerle Unutulmayacaklardır.
 
Hayata Tekrar Gelmek Nasip Olsaydı Yine Öğretmen Olmak İsterdim. İnsanoğlu Odur  ki Bırakır Bir Eser, Bırakmazsa Yerinde Yeller Eser . Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN Olmak Üzere Komisyonda Görev Yapan Meslektaşlarıma Bundan Sonraki Çalışmalarında ve Meslek Hayatlarında Başarılar Diliyorum.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber