​ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ASKIDA EKMEK PROJESİNE DAVET

28 Temmuz 2018
1253 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ tarafından başlatılan askıda ekmek projesi Türkiye’de Ülkü Ocakları’nın duyarlılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

 

 


26 Temmuz’da un mamullerine gelen zammın ardından MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin talimatlarıyla, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ tarafından başlatılan ‘Askıda Ekmek Projesi’ne Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığından Uşaklı vatandaşlara duyarlılık daveti geldi.

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait DÖNMEZ yapmış olduğu açıklamada; ‘’Tüm Ülküdaşlarımızın ve duyarlı hemşehrilerimizin de "Askıda Ekmek" projesine desteklerini bekliyoruz. Herhangi bir ekmek fırınına giderek ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere fırın sahiplerine, ekmeğinizi emanet edebilirsiniz.’’ Dedi.


Başlatılan Projeye İlk Katılım Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’ndan Geldi

27 Temmuz’da Uşak Merkez ve İlçelerde çeşitli fırınlara giderek ihtiyaç sahipleri için ekmeklerini fırın sahiplerine emanet eden Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı mensupları, yapılan proje ile hem ihtiyaç sahiplerinin kimseye hissettirmeden yemek ihtiyaçlarını gidereceklerini belirttiler. Bunun yanında Ülkü Ocakları İlçe Başkanlıkları da bulundukları ilçelerde projeye destek verdiler.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber