“AK PARTİDE 3. ADAY ADAYI GENÇ SİYASETÇİ OLDU”

26 Nisan 2018
4743 Haber Okunma   0 Haber Yorum

“GENÇ SİYASETÇİ KARAKUŞ ADAY ADAYLIĞINA MÜRACAAT ETTİ”

 29 Nisan’da son bulacak olan aday adaylığı müracaatları Uşak Ak Partide devam ediyor.
Bu gün 3. Resmi müracaat olarak 25 yaşındaki genç siyasetçi Muhammet KARAKUŞ dosyasını il başkanlığına teslim etti. Ak parti seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcısı Fahrettin Tuğrul’a dosyasını teslim eden genç siyasetçiyi Aile bireyleri yalnız bırakmadı.

“AK PARTİDE 3. ADAY ADAYI GENÇ SİYASETÇİ OLDU”

Genç aday dosyasını seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fahrettin TUĞRUL’a teslim etti. Başkan Yardımcısı Tuğrul konuşmasında Ak Partiye olan rağbete değindi; ”24 Haziran’da demokrasi şöleni olan seçimlere gidiyoruz 29 Nisan tarihine kadar aday adaylığı süreci devam edecek. Allah a şükür partimize teveccüh her zamankinden daha fazla olduğu görülüyor şu an 3. Aday adayımız Muhammed KARAKUŞ başvurusunu yapmış bulunuyor genç kardeşimize de çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyorum. partimiz ve kendisi için hayırlı olur inşallah diyerek” vekil aday adayına başarılar diledi.

“GENÇ SİYASETÇİ KARAKUŞ
ADAY ADAYLIĞINA MÜRACAAT ETTİ”


Adaylık müracaatında bulunan genç aday Muhammed KARAKUŞ aile bireyler ininde bulunduğu toplantıda kısabir konuşma yaptı. Karakuş konuşmasında; “ Genel Başkanımız ve Sayın Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın Gençlerimize verdiği önem doğrultusunda bizlerde Aile meclisimiz e danıştık ve büyüklerimiz inde olurunu alarak kutlu ve milli davamızda teşkilatın bir neferi olarak bu yola başvurduk ve aday adaylığımız vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Şehrimiz ve Ülkemiz için tüm vatandaşlarımızı bu davamıza bu kutlu yürüyüşümüze sahip çıkmaya ve herzeminkinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak zorunda olduğumuzu biliyoruz ve Genel Başkanımız ve Sayın Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın da dediği gibi şer güçlere karşı birlik içerisinde olmalıyız” dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber