HALİT GÖRGÜLÜ’DEN YAZILI AÇIKLAMA

14 Şubat 2019
1125 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Uşak İl Başkanlığı’ndan istifa eden Halit Görgülü konu ile ilgili açıklama yaptı.

 

MHP Uşak İl Başkanlığı’ndan istifa eden Halit Görgülü konu ile ilgili açıklama yaptı.

Görgülü’nün yazılı olarak yapmış olduğu açıklama ise şöyle:
 
“LİDERE İHANETİ GÖRDÜK…

1 Kasım sürecinde ve sonrasında fitne ve bozgunculuk hareketine karşı genel merkezimizin, Liderimizin yanında ve talimatlarından, sadakaten hiç ayrılmadık. Bugüne kadar artık ruhen ve bedenen bizden kopanlara, sırtlarına MHP muhalefeti yaftası asılan davaya zarar verenlere, Liderimizin etrafını saran kripto MHP düşmanlarına karşı amansız mücadele ettik. Bu süreçte melanet ve melun saldırılara, itibar suikastlarına maruz kaldık. Bizden sandıklarımızın şer oyunlarına şahitlik ettik ama ezilmedik, eğilmedik. Kökümüzden kopmadan mücadele ettik.

Gelinen bu noktada düne kadar Liderimize hakaret eden, bu zorlu süreçte davasına sahip çıkmayan, nefislerine tutsak düşüp davasına ihanet eden, seçimlerde elini taşın altına koymayıp, aksine zarar veren, Milliyetçi- Ülkücü hareketi dizayn etmeye çalışan, lidere karşı çıkmayı marifet belleyen MHP’li görünümlü müzmin muhalefetle, MHP düşmanlığını sermaye edinip İP değirmenine su taşıyanlarla bir araya gelemeyiz. Ülkülerini kötülemek için her yolu deneyen gafillerle, irade gösteremeyen, fikrini ve ülkülerini savunmayanlarla beraber koşamayız.

Bin bir meşakkatle bugünlere taşıdığımız siyasetimizin geleceğini heba etmedik, bundan sonra da etmeyiz. Liderimizin de dediği gibi bizim için siyaset “ Kısa vadeli ve ucuz kişisel çıkarların dirsek dirseğe yarıştığı bir koşu parkuru değildir.” Ülkücü kendi yolunda yürür, sağa sola sapmaz; ilkeleri her şeyin üstündedir, onlardan asla taviz vermez.

Nasıl ki buhranlı süreçte dimdik ayakta durduysak bundan sonra da Cenab-ı Allah’ın izni ile Liderimizin yanında dimdik duracağız.

Bu minval doğrultusunda; görev süremiz içerisinde bize ve davamıza omuz veren herkese Milliyetçi Hareket Partisi ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Her zaman Genel Merkezimiz ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin her an yanında ve emrinde olmaktan bir an geri durmayacağız.

Saygılarımla.

Beka için milli karar, Cumhur için istikrar.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!”
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber