KALELİOĞLU KAHVALTIDA BASIN İLE BİRARADA

12 Ocak 2019
418 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Asım Kalelioğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle basınla bir araya geldi.

 CHP İl Başkanı Nadi Sancar, Merkez İlçe Başkanı Halil Aslan’ın da katıldığı kahvaltıda açıklama yapan Kalelioğlu; gazeteciliğin öneminden söz etti. Gazetecilerin her şeyi doğru şekilde özgürce yazabilmesi gerektiğine inandığını ifade eden Kalelioğlu, gazetecilik açısından çok iyi günlerin geçirilmediğini daha özgür bir ortamda gazetecilik yapılmasını ümit ettiklerini dile getirdi.

 Kalelioğlu, basın mensuplarının sorularını cevaplarken, seçim çalışmalarının gidişatını değerlendirdi. CHP Uşak Belediye Başkan Adayı, yönetim kademesinde Uşak’ın her kesiminden bireyleri bulunduracaklarını, halkın her kesimini temsil edecek bireylerin ‘Uşak Kent Konseyi’ çatısı altında toplanacaklarını ifade etti. Geçtiğimiz günlerde kömür dağıtımı ile gündeme gelen ve eleştirilere maruz kalan Asım Kalelioğlu, kendisinin maden mühendisi olduğunu ve iş hayatında birçok kömür madeninde çalıştığını bu nedenden ötürü de çok sayıda tanıdığı olduğunu dile getirirken Uşak’ta yaptıkları kapsamlı bir araştırmanın ardından görüş fark etmeksizin zorlu kış şartlarında ihtiyaç sahiplerine bu kömürlerin dağıtıldığını ifade etti.

 Uşak protokolüne de bu konuda sitem eden Kalelioğlu bu kömürleri kendi parasıyla aldığını diğer siyasi partilerinde istemesi takdirinde kendisinin severek kömürleri ambalajlayacağını söyledi. Asım Kalelioğlu, eleştirileri yersiz buldu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber