MHP İL GENEL MECLİSİ ADAYLARINA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

25 Mart 2019
753 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl genel Meclisi Adayları Mustafa Raşit Yılancı ve Gökhan Karaman, Ortaköy halkına seslendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl genel Meclisi Adayları Mustafa Raşit Yılancı ve Gökhan Karaman, Ortaköy halkına seslendi.Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez, İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Cevher ve Alpay Özgür’ün  katıldığı köy toplantısında, görkemli bir karşılama düzenlendi.


Alpay Özgürün yapmış olduğu açılış konuşmasında seçimlere bir hafta gibi çok kısa bir sürenin kaldığını, MHP İl Genel Meclisi adayları ile Ortaköy halkının buluşmak için bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti.  Özgür, Ortaköy’ün MHP tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu, MHP’lilerin de Ortaköy’e özel bir ilgi gösterdiğini söyledi.


İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Cevher,  muhtarın müracaatı olan her talebe gerekli önemi gösterdiklerini ifade ederek başladığı konuşmasında, meclise taşıdıkları sorunların çözümü için tüm gayretleri ile çalıştıklarını belirtti. Köylülerin isteklerini yerine getirdiklerinin altını çizen Cevher, köy bağlantı yollarının asfalt çalışmalarının da kısa bir süre içerisinde başlayacağını söyledi.  Tespit edilen diğer eksikliklerin de bundan sonra giderilmesi için çalışmaların yapılacağını vurguladı.


İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Mustafa Raşit Yılancı, köyle alakalı sorunların daha önceden tespit edildiğini, bundan sonra da köylünün istekleri doğrultusunda köylüye hizmetin artarak gelmeye devam edeceğini ifade etti. Yılancı, Ortaköy ile MHP arasında duygusal bir bağ olduğundan, Ortaköy halkının da seçimlerde gerekeni yapacağından şüphesi olmadığını söyledi. Köy halkının isteklerini dikkate alacaklarını, seçildikten sonra da ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.


İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Gökhan Karaman, kendisinin de Ortaköy’lü olduğunun altını çizerek başladığı konuşmasında, MHP’nin bugüne kadar Ortaköy’de hep 1. Parti olduğunu söyledi.  MHP İl genel Meclisi üyelerinin Ortaköy için tüm gayretleri ile çalıştıklarını, seçildikten sonra da MHP’lilerin Ortaköy’ün ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber