SİVASLI’DA KORAY AVCI RÜZGÂRI ESTİ!

06 Ağustos 2018
1503 Haber Okunma   0 Haber Yorum

2.Sivaslı Gurbetçi Festivali’nde sahne alan Koray Avcı, muhteşem performansıyla adeta sevenlerini duygu seline boğdu.


Sivaslı Belediyesi’nin, gurbetçi vatandaşları düşünerek düzenlediği 2. Sivaslı Gurbetçi Festivali Koray Avcı’nın sahne almasıyla dolu taştı. Hava şartlarının kötü olmasına rağmen hıncahınç alanın dolması gerçekten muhteşem bir ambiyansın oluşmasını sağladı. Sunuculuğunu Doğukan Alsay ve İbrahim Yavuz’un yaptığı festival muhteşem anlara şahitlik yaptı. Özellikle Doğukan Alsay Show’la birlikte konser öncesi kalabalık, hava şartlarına rağmen sıkılmadan Koray Avcı’nın sahneye çıkmasını bekledi. Büyük bir coşku, muhteşem bir kalabalık vardı. Uşak ajans. Protokolde, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Cana
n Kaftancıoğlu’da vardı. Bunun yanı sıra Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, Ulubey Belediye Başkanı  Ali Rıza Ada ve CHP Uşak İl Başkanı Nadi Sancar ve Sivaslı hayırsever amcası Bekir Karakış’ta protokolde yerini aldı.


Koray Avcı’nın sahneye çıkmasıyla birlikte sessizlik yerini büyük bir coşkuya bıraktı. Kısa sürede sevenlerinin gönlünde taht kurmaya başaran Avcı, sesiyle, sempatikliğiyle herkesi duygu seline boğdu.  Akabinde Huzurevi Derneği Bekir Karakış bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Karakış; Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Sizleri burada selamlamak benim için çok büyük bir gururdu. Sivaslı için bir huzurevi yapmaya karar verdik. Elbette yaşlanacağız. Uşak ajans. İhtiyaç olacaktır. Hepinizi huzurevini ziyaret ve yardım etmeye davet ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. ”dedi.Protokol konuşmalarının devamında Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl; “ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Her ilçeye Bekir amca gibi biri gerekiyor. Emeğini, alnının terini, yılların birikimini Sivaslı’ya harcayarak huzurevi yapımına başladık. Uşak ajans. Bekir amca dedi buraya bir huzurevini yapabilir miyiz? Dedim sende para var, bende de irade var. Biz altyapı çalışmalarını yaptık. Yaklaşık 2 Milyon gibi bir para harcayarak, bu binayı ortaya çıktı. Bizim bir kuruşumuz bile yoktur içinde. Bir kez  daha teşekkür ediyorum. Ve haberi yok. Huzurevinin adını da Hacı Bekir Karakış Huzurevi yapmak istiyoruz.”dedi.


Akabinde CHP İstanbul İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu kısa bir konuşma gerçekleştirdi.  Başkan Kaftancıoğlu; “ Her zaman sanatçılardan önce, mikrofonu siyasetçiler alır. Uzun uzun konuşurlar.  Böylesi güzel bir manzarada, Sivaslı’nın güzel insanları karşısında söylenecek tek bir şey var. Uşak ajans. Bu güzel memlekette, eşitliği, dostluğu, kardeşliği, barışı, hep beraber yarılara omuz omuz getirebiliriz. Mustafa kemal Atatürk’ün izinde, geleceğin aydınlık yarına hep beraber yürüyeceğiz. İyi ki varsınız.”dedi.

Protokol konuşmalarının ardından hediyeler takdim adildi. Ve Koray Avcı muhteşem performansını sergilemeye başladı. Konser sonuna kadar, festival alanı hıncahınç dolu bir şekilde coşkuyla devam etti.
 

Fotoğraf: Kübra ARGIN
Haber : Ümit AKKOYUN

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber