“SİVASLI HALKI VEKİLİNE KIRGIN”

27 Mart 2018
1168 Haber Okunma   0 Haber Yorum

UŞAK İLÇESİ SİVASLI BELEDİYESİ KADROYA GEÇEN PERSONELLERİ İÇİN ETKİNLİK DÜZENLEDİ

 
UŞAK İLÇESİ SİVASLI BELEDİYESİ KADROYA GEÇEN PERSONELLERİ İÇİN ETKİNLİK DÜZENLEDİ

“SİVASLI HALKI VEKİLİNE KIRGIN”

Uşak’ın başarılı Belediyelerinden Sivaslı Belediyesi Taşeron İşçilerin kadroya geçişini kutlamak amacıyla etkinlik düzenledi. Etkinliğe CHP Uşak İl ve İlçe Başkanlıklarının tamamı katılım gösterdi. Fakat Sivaslının Milletvekili Özkan Yalım Sivaslıya ait hiçbir etkinliğe katılmadığı gibi Sivaslı halkı için Büyük önem taşıyan bu kutlama ya da katılım sağlamadı. Sivaslı halkı için büyük önem taşıyan bu mutlu günlerinde vekillerini yanlarında göremedikleri ve mutluluklarını paylaşmadığı için vekile kırgın olan Sivaslı Halkı “VEKİL BİZİM VEKİLİMİZ DEĞİL BAŞKA İLLERİN VEKİLİ” diyerek sitemde bulundular.

SİVASLI BELEDİYESİ KADROYA GEÇEN PERSONELİ İÇİN BAYRAM HAVASINDA KUTLAMA YAPTI.

Kutlama programı Belediye Meclis Üyesi Hasan Soydemir’in sunumu ile başladı. 4 yıl önce aldıkları destekle birlikte başkanlığa gelen Nihat Sazlıgöl ve ekibi birçok kalıcı projeye imza attı. Meclis üyesi Soydemir’in belediye çalışmalarını konu alan sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan program. “PARTİLİ PARTİSİZ TÜM SİVASLI HALKININ TAKDİRİNİ ALAN, LAF SATAN DEĞİ İŞ YAPAN, HİZMET ÜRETİMİNDE ENGEL TANIMAYAN GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKANI” anonsu ile kürsüye davet edilen Nihat Sazlıgöl’ün konuşması ile devam etti.

BAŞKAN SAZLIGÖL; “MEMLEKETİM İÇİN EN İYİSİNİ YAPIYORUZ”

Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl konuşmasına tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederek başladı. Başkan Sazlıgöl; “biz büyük bir aileyiz tüm ekibim ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte başarılı bir dönem geçirdik. Sivaslı Belediyesi’ne başkan olduğunda yaklaşık 4 Milyon 800 bin tl civarında borç ile devraldıklarını söylerken şuanda çok daha iyi durumda olduklarını belirtti. Başkan Sazlıgöl;”Bizim Başarısız olmamızı bekleyenler ve Belediyeciliği yapamaz diyenler nasıl başlarını önlerine eğdiyse yarında başlarını önlerine eğmeye devam edecekler.” diye ifadelerde bulundu. Sık sık halkın tezahürattı ile sözleri kesilen başkan Sazlıgöl bize milletimiz el verdi sırtımız yere gelmez diyerek çalışmalarına ekip arkadaşları ile birlikte devam edeceğinin sözünü verdi. Başkanı Sazlıgöl belediyeyi devraldığında 24 kişi olan belediye personelini 83 kişiye çıkartmanın ve Sivaslı halkının çocuklarına iş imkânı sağlamanın gururunu yaşadıklarının altını çizdi. Başkan Sazlıgöl “benim 2 evladım 1 torunum var ama bu güne geldiğimizde 83 tane evlada sahip oldum biz artık kocaman bir aileyiz hiçbir personelimi evlatlarımdan ayırmıyorum diyerek personelini tebrik etti.

BAŞKAN SANCAR; “PARTİMİZDE İÇ ÇEKİŞMELERE YER YOKTUR.”

CHP Uşak İl Başkanı Nadi Sancar, AKP hükümetinin askeri ücrette olduğugibi taşeron işçi durumunu yine CHP sayesinde çözdüğünü anlattı. Türkiye’nin fethedilemeyen tek kalesinin CHP olduğunu söyleyen Sancar, CHP’de iç çekişmelerin yeri olmadığını belirtti. Sancar, son olarak kadroya geçiş yapan işçileri tebrik etti. Sivaslı CHP İlçe Başkanı hürriyet şafak, birlik ve beraberlik içinde yaşamak istiyorsak, taşerondan kadroya geçiş yapan işçileri kutladığını belirtti.

“SİVASLI’NIN BEKİR AMCASI MEMLEKET SEVDALISI”

CHP Üyesi Bekir Karakış, Belediye çalışmalarının ne duruma geldiğini anlattı. Özellikle huzurevi üzerinde duran Karakış, önceki belediye başkanlarının cesaret edemediğini bu yüzden Belediye Başkanı Sazlıgöl’ü tebrik ettiğini dile getirdi. Karakış, son olarak kadroya geçiş yapan işçileri kutladığını söyledi.

Sivaslı Belediyesi, taşeron işçilerin kadroya geçişini kutlamak için düzenlediği etkinlikte kadroya geçen işçilere plaket verildi. Plaket verme töreninin ardından ünlü sanatçı Ankaralı Yasemin’in sahne almasıyla Sivaslı halkı oldukça keyifli zaman geçirdi. 
 
Konuşmaların ardından, taşerondan kadroya geçiş yapan işçilere plaket töreni düzenlendi. Plaket töreni son bulduktan sonra ünlü sanatçı Ankaralı Yasemin’in sahne almasıyla Sivaslı halkı oldukça eğlenceli vakit geçirdi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


 
 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber