Saadet Partisi Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

28 Ocak 2019
513 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Saadet Partisi Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

 

Ankara’da gerçekleşen Aday tanıtım toplantısında Konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, iktidara geldiklerinde liyakat sahibi insanlara görev vereceklerini, yandaşlığa geçit vermeyeceklerini, ayrımcılık ve partizanlık yapmayacaklarını ifade etti.  İktidar partisi ile aralarında çok büyük farklar olduğunun altını çizen Karamollaoğlu, onlar tüketim toplumunu temsil ederken bizler üretim toplumunu temsil ederiz, ifadelerini kullandı.  Ak Parti’nin ahlak ve maneviyatta çözülmeyi temsil ettiğini belirten Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin ahlak ve maneviyatla hareketi temsil ettiğini söyledi. 

TOPLANTIYA CEPSİZ CEKETLER DAMGA VURDU
Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun konuşması sonrasında aday tanıtımına geçildi. Tanıtımda en çok dikkati çeken ise belediye başkan adaylarına giydirilen cepsiz ceketler oldu. Karamollaoğlu’nun tüm adaylara özel cepsiz ceket verdi ve rant için değil hizmet etmek için adayız mesajı verdi.
Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezenl’in de katıldığı tanıtım toplantısında Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ile sahnedeki sohbeti dikkatlerden kaçmadı. Dağgezen ismi okunduğunda sahneye küçük kızı ile birlikte çıktı. Genel Başkan Karamollaoğlu ise Dağgezen’in kızı ile yakından ilgilendi ve sahnede kısa bir sohbet gerçekleşti. Samimi anların yaşandığı sohbet tebessüm ettirdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber