VETERİNERLER 3 ADAYLI SEÇİME GİDİYOR

23 Eylül 2018
1080 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Uşak Veterinerler Odası Başkanlık Seçimine gidiyor

 VETERİNERLER 3 ADAYLI SEÇİME GİDİYOR

Uşak Veterinerler Odası Başkanlık Seçimine gidiyor

4 dönemdir Başkanlık görevini yürüten Özgür Uğur ‘un karşısına veteriner hekim Erkan Aras ve Cihat Ceylan adaylıklarını açıklayarak başkanlık yarışına girdiler.


Mevcut Başkan Veteriner Hekim Özgür Uğur, Veteriner Hekim Erkan Aras ve Veteriner Hekim Cihat Ceylan’ın aday olduğu seçimler öncesi genel kurulu UTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Bugün yapılan genel kurulun Divan Başkanlığına Kızılcasöğüt Belediye Başkanı Ömer Biçer seçildi. Faaliyet ve mali raporların okunup oylanmasından sonra, odanın geçmiş yıllarda 4 kez Başkanlığına seçilen Özgür Uğur ve diğer adaylar konuşmalarını yaptı.Başkan Özgür Uğur üyelerine yapmış oldukları hizmetleri başlıklar halinde hatırlatma yaparak sunumunu gerçekleştirdi. Yapmış olduğu konuşmasında faaliyetlerini sıralayan başkan Uğur imza aşamasında olan projesini ilk kez üyeleri ile paylaştı. Veteriner hekimleri odası, eczacılar odası, tabipler odası ve diş hekimleri odasının ortaklaşa kurdukları uşak sağlıkçılar platformu (USAP) kuruluş amacını açıklayan başkan Uğur; “ Bahsetmiş olduğum dört oda ile ortak akıl çerçevesinde kurmuş olduğumuz bu platform ile aynı çatı altında toplanarak bir bina yapmayı hedefliyoruz. Platform olarak toplantı salonlarının olduğu geniş kapsamlı bir bina yapmayı hedefliyoruz .” diyerek bilgiler verdi.Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber