​UŞAK BELEDİYESİ’NE CHP’DEN İKİNCİ ADAY ADAYI!

11 Ekim 2018
994 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Uşak Belediyesi’ne Asım Kalelioğlu aday adayı olduktan sonra CHP’den bir isim daha geldi. Bugün yapılan basın açıklamasıyla Beyhan Demirel de aday adayı oldu.

 


Beyhan Demirel Kimdir?
10.10.1958 Uşak Karahallı Paşalar Köyü’nde doğdu. On yıl köyde daha sonra Uşak’ta yaşamaya başladı. 1979 Uşak Eğitim Enstitüsünü bitirdikten sonra yurt dışına (Hollanda) gitti. Hem 12 Eylül hem de sonrası, halk için mücadelesini sürdürdü. 1987 yılında Uşak’a geri döndü. Müteahhitlik hizmetine başladı. Uzun yıllardır inşaat sektöründe çalışmaktadır.


Beyhan Demirel’in Siyasi Geçmişi
12 Eylül öncesi gençlik kollarında mücadele verdi. Sonrasında SHP’ye üyelik ve delegelik, daha sonra ise CHP’ye üyelik ve delegelik oldu. 1999’da ilçe yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2003-2005 yılları arasında il başkanlığı, 2005-2007 yılları arasında disiplin kurulu üyeliği yaptı.

Aday adayı Beyhan Demirel konuşmasına şu sözleri ekledi; “ Partinin tüm eylemlerine aktif olarak katılmaktan haz duydum. Mutlu oldum. Tam bir örgüt emekçisiyim. Partimiz bu seçimi kazanacaktır. Uşak artık CHP etik değerleriyle yönetilmek zorundadır. Bu seçimi partimizin bayrağını demokrasiyle Uşak da dalgalandıracağız.” dedi.


Beyhan Demirel’in Projeleri
İçme Suyu, Enerji Üretmek, Rüzgâr Gülü, Geri Dönüşüm, Deri ve Tekstil, Trafik- Şehir- İnsan, Raylı Sistem, Hava Kirliliği, Yeşil Alan, Sanatsal Faaliyetler, Yurt, Yerli Tohum, Besicilik, Çöp Depolama, Tarihi Doku, Kentsel Dönüşüm, Turizm...


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber