64 MEGA PROJE UŞAK’I KALKINDIRACAK

21 Mart 2019
431 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Başkan Adayı M. Fatih Erdoğan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 


64 MEGA PROJE UŞAK’I KALKINDIRACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Başkan Adayı M. Fatih Erdoğan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 Seçime 10 kala projelerinİ anlatmaya devam eden M. Fatih Erdoğan halkla bir araya geldi. En büyük projelerinin Uşak’ ta işsizliği bitirmek olduğunu söyleyen Fatih Erdoğan artık Uşak’ta üç bin liranın altında kimse kalmayacak biz işsizliğin ne kadar kötü bir şey olduğunu biliyoruz onun için işsizliği bitireceğiz dedi. İhtiyaç sahipleri için “Hilal kart” projesi geliştireceklerini, bu proje sayesinde artık belediye olarak en etkin bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin problemlerini çözeceklerini belirtti. Fatih Erdoğan, Uşak’ın diğer bir problemi olan tanınır olmama sorununu da çözeceklerini ve Uşak’ı marka şehir yapacaklarını, bunu yaparken Uşak’ın değerlerini kullanacaklarını bugüne kadar göz önüne gelmemiş değerleri açığa çıkarıp bu değerleri Uşak’ın marka bir şehir olması yolunda kullanacaklarını bu konuda gereken önemi vereceklerini belirtti. Halkın su parasından ve suyun kireçli olmasından da şikayetçi olduğunu, belediye başkanı olarak seçildikten sonra su parasında yüzde elli indirim yapacaklarını ve kireçli olan suyunda daha kullanabilir hala getireceklerini söyledi.

Biz yola altmışdört projeyle çıktık ve bütün projelerimiz halkın temel sorunlarıyla ilgili biz belediyenin zaten yapması gereken şeyleri proje olarak bile saymadık yol park bunlar zaten belediyenin asli görevleri. Biz daha temel sorunları göz önüne aldık Uşak’ ta uyuşturucu gibi gençlerimizi zehir satıcılarından kurtaracağız ve bu tür şeyleri Uşak’ ta tamamen bitireceğiz dedi. Projelerini anlatmaya devam eden M. Fatih Erdoğan çocuklar için parkları biz yaptık oldu şekline park yapmayacaklarını çocuklara anket yaparak sen olsan nasıl park yapardın diye sorarak onların istekleri doğrultusunda parklar yapacaklarını artık biz yaptık onlar oynasın şeklinde olmayacağını söyledi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber