ADAY ADAYI ÇOBAN; “BENİM UMUDUM VAR”

11 Mayıs 2018
454 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Cumhuriyet Halk Partisine yeni bir isim Mali Müşavir Celalettin Çoban aday adaylığını partililer ile paylaştı. Aday tanıtım toplantısı parti il binasında gerçekleşti. Adayı partililere takdim eden il Başkanı Nadi Sancar partilere hitaben yaptığı konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

 



Cumhuriyet Halk Partisine yeni bir isim Mali Müşavir Celalettin Çoban aday adaylığını partililer ile paylaştı.
Aday tanıtım toplantısı parti il binasında gerçekleşti. Adayı partililere takdim eden il Başkanı Nadi Sancar partilere hitaben yaptığı konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.



BAŞKAN SANCAR; “BİZLERİN TEK DERDİ BAYRAK, VATAN VE TÜRKİYE’DİR”

24 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerin var oluş mücadelesi olduğunun altını çizen Sancar;”24 Haziran seçimleri bir parti seçimleri değildi, bu seçimleri kesinlikle kişileştirmememiz gerekmektedir. Önümüzdeki seçimler söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışını özümseyerek hareket etmemiz gerekmektedir. Bizlerin tek derdi Bayrak, Vatan ve Türkiye’dir. Bu seçimlerde tüm partililerimden hiç kimseyi ötekileştirmeden ve birleştirici olarak seçim çalışmalarını yürütmelerini istiyorum. Biz Cumhuriyetin kuruluşunda hangi değerler söz konusu ise bizim davamız sadece bu değerleri yeniden kazandırmak ve sahip çıkmaktır. Devletin Çöken sistemini yeniden ayağa kaldırmak hepimizin görevidir. Bu kutlu davada bende varım diyen 27. Dönem Aday adayımız Mali müşavir Celalettin Çoban arkadaşımıza çıkmış olduğu bu zorlu ve onurlu yolda başarılar diliyorum.



BAŞKAN ASLAN; ”TEŞKİLAT OLARAK SEÇİME HAZIRIZ”

Merkez ilçe başkanı Halil Aslan 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek; “Cumhuriyet Halk Partisi Uşak teşkilatı olarak sandıklarımıza sahip çıkmak adına tüm çalışmalarımızı hazırladık bizler teşkilat olarak seçimlere hazırız. Birbirinden değerli 7 tane aday adayı arkadaşımıza çıktıkları bu onurlu yolda başarılar dilerim.



ADAY ADAYI ÇOBAN; “BENİM UMUDUM VAR”


Cumhuriyet Halk Partisi Aday Adayı Celalettin Çoban partililere adaylığını açıkladı. 17 yıldır mali müşavirlik hizmeti veren Çoban Cumhuriyet ilkelerinin bir neferi olarak seçimlerde bende varım dedi. Çoban Umudu koruyan, herkes için güzel bir yaşam düşleyen, eşitlikten, adaletten, özgürlükten yana olan değerli Cumhuriyet Halk Partili Yol arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında öz geçmişinden bahsetti. Aday adayı Çoban; “eşsiz bir onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında görev alarak Türkiye Cumhuriyeti Çağdaş, Demokratik, laik ve demokratik bir devlet düzenine geri dönmesi için Partimden aday adayı oldum. Yaşar Kemal’in şiirini okuyan Çoban Halkın artık başka bir seçimi olmadığının altını çizerek benim cesaretim ve benim umudum var diyerek aday oldum siz partililerimden bana destek olmanızı ve çıktığım bu yolda birlik ve beraberlik içerisinde yol almamızı istiyorum. Güzel ülkemin hak ettiği günlere beraber taşımak ümidiyle sevgilerimi sunuyorum.” Diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)






 
 
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber