CHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ASIM KALELİOĞLU'NDAN BASIN AÇIKLAMASI

16 Kasım 2018
915 Haber Okunma   0 Haber Yorum

ASIM KALELİOĞLU SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BİR BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

 

Asım Kalelioğlu kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında :

“ Kentimize hizmet etmek için Cumhuriyet Halk Partisi’nin Uşak adayı olarak meydanlara çıkmamla birlikte, maalesef panik halde ve paranoyak şekilde seslerin yükseldiğini üzülerek duymaktayım. Yerel seçim süreci için tüm olanaklarımızı, bilgi birikimimizi ve tüm gücümüzü harcadığımız Uşak’ta saygıdeğer bir meslek olan, amacı toplumu doğru bilgilendirmek olan değerli basın mensuplarının arasına sırf menfi duyguları için bu mesleğin içine sızmış bir güruh, bu sektörden RANT elde etmeye çalışan ve şahsımdan ısrarla hayatında bir arada göremeyeceği miktarda para ve seçimleri kazandığımız takdirde Uşak ATAPARK işletmeciliğini isteyerek her gün kapımı aşındıranlar nihayetinde sert ve kati bir dille olumsuz cevap almışlardır. Sonrasında ise elindeki medyayı güç sanarak kullanan, çirkinleşen ve gerçek yüzlerini gösteren, hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan bu şahıslara pabuç bırakacak değilim. Geçmiş dönemlerde birçok örneği olduğu gibi bu güruh mevcut AKP belediye başkanını seçim döneminde yere göğe sığdıramazken sonrasından ise rant taleplerinin gerçekleşmediğinde nasıl bir tutum içine girdikleri su götürmez bir gerçektir. Son günlerde partim ve hakkımda yazdıkları mesnetsiz yazılara asla önem vermeyeceğimiz gibi bu kişilerle de daha önce ve şimdi ki gibi FETÖ terör örgütü üyeleriyle yaptığım mücadelenin aynısı yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
Bundan sonraki seçim sürecimizde bu tür mesnetsiz ve seviyesiz yazılara bir daha cevap vermemek üzere bu duygularımı paylaşmakta fayda görüyorum.
UŞAK ilime hizmet etmek için yola çıktığımda ilk hedefim UŞAK BELEDİYESİNİ kullanarak RANT elde eden kişilerle mücadele etmek olduğunu tüm UŞAK kamuoyuyla önceden paylaşmıştım. RANTİYECİLERİN hiç bir talebine taviz verilmeden ve boyun eğmeden, HER ŞEY YAŞANILABİLİR VE HUZURLU BİR UŞAK İÇİN ” dedi.


            

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber