EZOGELİN AİLESİ UNUTMADI

05 Nisan 2019
559 Haber Okunma   0 Haber Yorum

İyi ki doğdun ‘Turist Ömer’ Uşak’ta 1984 yılından beri hizmet veren restoran firması Ezogelin, Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Sadri Alışık’ı unutmadı.

 EZOGELİN AİLESİ UNUTMADI


İyi ki doğdun ‘Turist Ömer’


Uşak’ta 1984 yılından beri hizmet veren restoran firması Ezogelin, Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Sadri Alışık’ı unutmadı.Uzun yıllardır restoran işletmeciliği yapan ve şehrin tanıtımında önemli bir etkiye sahip olan Ezogelin firması tüm çalışanları ile birlikte usta sanatçı Sadri Alışık’ı 94. Doğum günü sebebiyle kendi tiplemesiyle andı. Kapıda  ‘Turist Ömer’ karakteri ile karşılanan müşteriler bir süre şaşkınlığını gizleyemedi. Usta sanatçının kendi repliği ile anımsatılması müşterilere duygusal anlar yaşattı.
Restoranda gün boyu Usta sanatçının unutulmaz filmlerinden kendi sesinin dinletilmesi müşterilere nostalji rüzgarı estirdi.  Restoran işletmesinin usta sanatçı için yaptığı farkındalıktan mutlu olduklarını dile getiren müşteriler güzel anlara tanıklık olmanın, Yeşilçam’ın aktörlerinin hatırlatılmış olmasının son derece önemli olduğunu ifade ettiler.
Restoranın işletme sahibi Sinan Okci usta aktörün filmleri ile büyüdüğünü ve onun sinemamıza önemli katkılarının olduğunu dile getirdi. Emanetini Uşak’ta ağırlamak isteriz


“Bugün Ezogelin ailesi olarak usta sanatçımız Sadri Alışık’ın 94. doğum günü anısına onu hatırlamak için ekip arkadaşlarımız ile birlikte güzel bir farkındalık oluşturduk. Yaptığımız bu farkındalık bizler için son derece önemlidir. Usta oyuncu Sadri Alışık’ın ‘Turist Ömer’ karakteri ile kalbimizde unutulmayacak bir yere sahip. Bizde işletme olarak müşterilerimize ‘Biz Turist Ömer’i unutmadık’ demek için günün önemine yakışır güzel anlara tanıklık ettik. Ayrıca rahmetli sanatçımızın emaneti sevgili Kerem Alışık’ı Uşak’ta ağırlamaktan son derece memnun olacağımızı belirtmek isteriz, bizi kırmayacağını ümit ediyoruz. ” diye belirtti.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber