HUZUR EVİ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN CAHAN'A ZİYARET

07 Şubat 2019
393 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Kurduğu samimi diyaloguyla huzurevi sakinlerinin manevi evladı haline gelen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a huzurevi sakinleri teşekkür plaketi verdi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan huzurevi sakinlerini makamında ağırladı. Görev süresince huzurevine yapmış olduğu destekleri ve sağladığı güçlü diyalogları nedeniyle Huzurevi Müdürü Mehmet Koçak ve huzurevinde kalan yaşlılar tarafından Başkan Nurullah Cahan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Sağlanan birlik ve beraberliğin yansıdığı samimi sohbette 10 yılı aşkın süredir Uşak Huzurevinde ikamet ettiğini belirten Mehmet Akbay, “Bundan önceki dönemlerde başkanlarımızın tamamını ziyaret ederek taleplerimizi ilettik. Ben burada kalmaya başlayalı üçüncü başkan sizsiniz. Bu süreçte her türlü dileğimizi ve isteğimizi yerine getirdiniz. Size çok minnettarız. Sizi unutamayacağız.” dedi. Akbay, “Başkanımızdan ayrıldığımız için çok üzüntülüyüz.” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Onları daima baş tacımız gördük ve belediye olarak daima yanlarında olduk. Güzel anılarımız oldu.” dedi. Göreve başladıkları ilk sabah onları ziyaret ettiklerini anımsatan Başkan Cahan, “Huzurevi sakinlerimizin taleplerini bugüne kadar imkânlarımız dâhilinde hep yerine getirdik. Onların hayır duasını almak bizim için çok önemliydi. Bu 5 yıllık süreç boyunca her daim dualarıyla desteklediler, yanımızda oldular. Bugün de çok teşekkür ederim, hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi hazırlamışlar. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber