MUHASEBECİLERDE SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

14 Nisan 2019
278 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Mayıs ayında yapılacak olan seçimler için start veren Çözüm Mali müşavirler grubu Seçim ofisinin açılışını yaparak çalışmalarına hız kazandırdı.

 

Mayıs ayında yapılacak olan seçimler için start veren Çözüm Mali müşavirler grubu Seçim ofisinin açılışını yaparak çalışmalarına hız kazandırdı.

Mevcut Başkan Uğur Albayrak bu yıl yapılacak olan seçimlere adaylığını koymayarak kurucusu olduğu Çözüm Grubundan Mustafa Mıdık’a destek vererek seçim ofisinin açılışında grubunu yalnız bırakmadı.
 
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Mustafa Mıdık Çözüm Grubu Seçim Ofisi Açılışı Gerçekleştirildi.
 
 BAŞKAN ADAYI MUSTAFA MIDIK
 “UĞUR ALBAYRAK İLE RAKİP DEĞİL ANCAK YOLDAŞ OLURUZ”

Açılışta duygularını aktaran Başkan Adayı Mustafa Mıdık; “Mevcut başkanımız Uğur Albayrak ile rakip değil ancak yoldaş oluruz. Mevcut Başkanımız Uğur Albayrak 2 Dönem başkanlık yaptığı için yasa gereği tekrar aday olamadı o nedenle grubumuzun içinden arkadaşlarımız beni aday olarak gösterdiler. Birlik ve beraberliğimizin meslek hayatımızda ve oda seçimlerimizden sonrada devam etmesini diliyorum. Önemli olan camiamıza ve memleketimize faydalı olabilecek yönetimin göreve gelmesidir.” Diyerek duygularını aktardı.
 
BAŞKAN ALBAYRAK; “ÇÖZÜM GRUBUNUN BAŞKAN ADAYI MUSTAFA MIDIK KARDEŞİMİZDİR”
Seçim ofisini açılış törenine katılan Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Albayrak, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Mustafa Mıdık'a hitaben bugünden itibaren bizim gönlümüzün başkanı Mustafa kardeşimizdir çıkmış olduğu bu kutlu yolda arkadaşıma başarılar diliyorum. Çözüm Mali Müşavirler Grubu olarak Ortak adayımız Mustafa Mıdık Arkadaşımızdır. Dokuz Yıldır Beraber çalıştığım Mustafa arkadaşıma her konuda destek vermeye devam edeceğim. Oda seçimlerimizde hiçbir zaman siyaseti karıştırmadık ve bundan sonrada odamıza siyaseti bulaştırmayacağız. Çözüm Grubu olarak bizimde yönetimimizde 2 dönem şartımız var isteğimiz tüm arkadaşlarımızın yönetim kadrolarında yer alması ve memleketimize faydalı işlere imza atmasını sağlamaktır. Albayrak, "Seçime katılacak başka arkadaşlar da olursa onların da açılışına katılırım." dedi. Ardından Uğur Albayrak, kurdeleyi keserek seçim ofisinin açılışını yaptı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber