Tanıtım Ürünlerinde Uşak Üniversitesi İmzası

06 Şubat 2019
388 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Uşak’ı tanıtacak ürünlerin tasarımını Uşak Üniversitesi üstleniyor.

Tanıtım Ürünlerinde Uşak Üniversitesi İmzası


Uşak’ı tanıtacak ürünlerin tasarımını Uşak Üniversitesi üstleniyor.

Uşak Valiliği İl Özel İdaresi bünyesinde yer alan seramik atölyesinde hazırlanacak olan tanıtım ürünlerinin tasarımının, Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından hazırlanması ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıya Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Vali Yardımcıları Meral Batı Demirbaş, Hüseyin Demirbaş ile İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ömer Kalaylı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Karahan, Genel Sekreter V. İbrahim Çalış, Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarından Dr. Ezgi Gökçe, Dr. Beyhan Pamuk, Dr. Şengül Erol, Öğr. Gör. Ömer Görkem ve Öğr. Gör. Vefa İrdelp katıldı.“Uşak, Tasarımda Dünyaya Açılan Pencere Olacak”

Deri, tekstil ve seramik ürünleri ile ilgili sunumların yapıldığı toplantıda, Uşak’ın sahip olduğu kültürel değerlerin, tanıtım ürünlerine yansıtılmasının önemli olduğunu belirten Rektör Savaş, “Akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz, bu ürünlere yeni bir soluk getirecek, zaten üniversite olarak tasarım konusunda, Türkiye’de ve dünyada yeni bir pencere açma hedefimiz var.”dedi.


“Tanıtım İçin Tüm Kurumlar El Ele Vermeli”

Vali Kocabıyık, ilkler şehri Uşak’ın daha iyi tanıtımının yapılabilmesi için şehrin tüm kurumlarıyla el ele verilmesi gerektiğine dikkat çekerek, İl Özel İdaresi seramik atölyesinde yapılacak tanıtım ürünlerinin tasarımı konusunda, Uşak Üniversitesi ile işbirliği yaptıklarını belirtti.

Toplantı sonunda Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü ve Seramik Bölümü tarafından hazırlanan ürünler, Vali Kocabıyık’a sunuldu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber