UŞAK’TA POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ

13 Nisan 2019
287 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Uşak’ta, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, "Ülkemizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

 

 


UŞAK’TA POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ
ÇELENK SUNUMU İLE SON BULDU

Uşak’ta, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, "Ülkemizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Törene, Polis teşkilatının yanı sıra Uşak Bürokratı katıldı.

UŞAK EMNİYET MÜDÜRÜ İBRAHİM ERGÜDER;
“ŞANLI MAZİMİZ İLE HER DAİM GURUR DUYUYORUZ”

Burada konuşan İl Emniyet Müdürü Demir, "Ülkemizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan ve 10 Nisan 1845 yılında kurularak 173 yıllık maziyi geride bırakan teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şanlı mazisi başarılar ile dolu emniyet teşkilatımız vatandaşlarımızın huzuru için 174 yıldır özveri ile çalışmaktadır. Teşkilatımız adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü içerisinde desteğini milletimizden, yetkisini ise yasalardan alarak her zaman demokratik ve hukuk kuralları çerçevesinde gece gündüz demeden görevini yerine getirme gayreti içerisindedir. Görevi uğrunda canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum. Teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıldönümünü gönülden kutlarım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber