VALİ SALİM DEMİR'İN VEDA MESAJI

03 Kasım 2018
373 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Salim Demir veda mesajı bıraktı.

 

VALİ SALİM DEMİR:

" Milletine ve memleketine aşıkların, ilklerin şehri kadim bir tarih ve kültürün beşiği Uşak ilimizde görev yapmanın huzur ve mutluluğu ile buradaki vazifemi tamamlamış bulunmaktayım.
 
Uşak’a atandığım ve göreve başladığım ilk günden itibaren milletime ve devletime, elbirliği, işbirliği ve gönül birliğiyle hizmet etme heyecanıyla kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve siz kıymetli vatandaşlarımın destek ve dualarıyla birlikte bu şehirde hep beraber çok önemli işlere imza attığımıza inanıyorum.
 
Köklü tarihi ve medeniyeti ile kendisine gönülden bağlayan; misafirperver insanı, eşsiz doğası ile bu kadim şehirden ayrılmanın hüznünü de yaşadığımı ifade etmek isterim.
 
30 yıllık mülki amirlik görevimi, cennet vatanımızın çok değişik şehirlerinde icra etme şerefine nail oldum. Bununla birlikte, Vali olarak Uşak’ta geçirdiğim süresini hep hayırla ve güzelliklerle hatırlayacağım. İlimizde görev yaptığım sürede dinamiklerimizi harekete geçirerek; şehrimizin gelişmesine, kalkınmasına ve tanıtımına ağırlık vermeye çalıştık. Şehitlerimizin ailelerine, kahraman gazilerimize, yoksula, yalnız olmadıklarını her fırsatta gösterdik. Uşakla bütünleşmelerini sağlamaya çalıştık, misafirleri olduk, misafirliklerinden şeref ve huzur duyduk...
 
İl Merkezimize, ilçelerimize ve en uzak köyümüze kadar vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltecek hizmetleri götürmeye gayret ettik. Gayretimize katkı sağlayan, mesai mefhumu gözetmeksizin burada bulunduğum sürede bu şehre kıymet veren çalışmalarımızda yanımızda olan tüm mesai arkadaşlarıma ve Uşak’ta yaşayan tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum.
 
Bu vesile ile şahsıma güzel şehrimiz Uşak’ta Vali olarak hizmet etme imkânını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız, dönemin Başbakanı ve İçişleri Bakanımız olmak üzere, Bakanlarımıza ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı arz ediyorum.
 
Halka hizmet Hakka hizmet düsturundan hareketle, bizlere siz kıymetli hemşehrilerime hizmet etme fırsatı veren Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Uşak’ta bizleri bağrına basan, bizleri kendinden birisi gibi kabul eden tüm kardeşlerimden de helallik diliyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Uşak’ta görev yapmış olmanın şerefiyle tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber