ESNAF ODALARI BİRLİĞİ 22. GENEL KURULU

20 Mayıs 2018
2246 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Esnaf birliğinin 4 dönemdir başkanlığını yürüten Sadettin Öztürk Bu gün yapılan genel kurulda seçime katılmayarak başkanlığı bıraktığını ilan etti.

 

UŞAK ESNAF SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ 22. GENEL KURULUNU YAPTI.
Esnaf birliğinin 4 dönemdir başkanlığını yürüten Sadettin Öztürk Bu gün yapılan genel kurulda seçime katılmayarak başkanlığı bıraktığını ilan etti.


21. Genel kurulda Başkan Öztürk’ün karşısına rakip olarak çıkan Sarraflar odası başkanı Atalay Savaş az bir farkla seçimi kaybetmişti. Bugün yapılan 22. Genel kurulda ise Birlik Başkanı Öztürk Seçime Girmedi ve Tek Liste İle Seçime gidildi.

Genel kurul gelir gider tablolarının ibrazı ve yapılan çalışmaların aktarılmasından sonra seçime geçildi. Başkan Adayı Sarraflar odası başkanı Atalay Savaş’ın söz verildi. Başkan Savaş projelerini aktardığı konuşmasında birlikte yapacağı faaliyetlerin sözünü verdi.

1984 Yılında Başladığı sivil toplum hayatını 1990 yılında Birlikte görev almakla devam eden Saadettin Öztürk 28 Yıllık Birlik serüvenini bu gün itibari ile noktaladı.2002 yılından bu güne aralıksız olarak birlik başkanlığı görevini yürüten Saadettin Öztürk seçimden çekilerek Esnaf odaları başkanları ile bugün helalleşti.

Bir devrin kapanıp yeni bir devrin başladığı Esnaf Odaları Birliğinde Atalay Savaş Dönemi bu gün başlamış oldu. Başkan Savaş Saadettin Öztürk’e teşekkür konuşması yaparak “Saadettin başkanımız bu günden sonra bizim onursal başkanımızdır. Ne zaman isterse kapımız ona sonuna kadar açıktır diyerek bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür etti. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber