"KAN VER CAN VER"

07 Şubat 2019
361 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Uşak Emniyet Müdürlüğü’nde ve İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan polis ve askerler Uşak Kızılay Kan Merkezi’nde kan bağışında bulundular.
Uşak Emniyet Müdürlüğü’nde ve İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan polis ve askerler Uşak Kızılay Kan Merkezi’nde kan bağışında bulundular.
 
Uşak Kızılay Kan Merkezi’nin il genelinde yürüttüğü ‘Kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır’ sloganıyla devam çalışmalarda, vatandaşların ve kamu personelinin yaptıkları kan bağışıyla kan stoklarına önemli katkı sağladığı ifade edildi.
 
Vali Funda Kocabıyık’ın da ziyaret ettiği kan bağışı merkezinde, Kızılay’ın 150 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduğunu, ülkemizin yanı sıra dünyada meydana gelen afet, savaş ve benzeri durumlarda da ihtiyaç sahiplerine ulaştığını ifade etti.
 
Kan bağışında ilimizdeki duyarlılığın beklenen seviyenin üzerinde olduğuna işaret eden Vali Funda Kocabıyık, “Kan vermek, sağlıklı her insanın alışkanlık haline getirmesi gereken bir davranıştır. Bununla birlikte, darda ve zorda kalan insanlara yardım etmek konusunda hassas duygulara sahip yardımsever Türk insanımız, kan bağışında da bu hassasiyetini göstermektedir. Bugün emniyet mensuplarımız da bu kampanyaya katılarak kan bağışına destek oldular. Kampanyada görevli Kızılay yetkililerimize, kampanyaya destek veren başta emniyet mensuplarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber