YAKINDA ACILIYOR

30 Ocak 2016
2617 Haber Okunma   1 Haber Yorum

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Kayaağıl Termal Tesisleri’ne gelen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve tesislerin daha fonksiyonel olması adına çalışmaların devam ettiğini anlatırken, “Tesislerde market, restoran ve aqua park çalışmalarında sona yaklaştık” dedi.

 

Termal Aqua Park ve Markette Sona Gelindi
 
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Kayaağıl Termal Tesisleri’ne gelen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve tesislerin daha fonksiyonel olması adına çalışmaların devam ettiğini anlatırken, “Tesislerde market, restoran ve aqua park çalışmalarında sona yaklaştık” dedi.
 
Uşak Belediyesi, Kayaağıl Termal Tesisleri’nde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda kısa süre içinde tesislerin kalitesini arttırmak adına birçok çalışmaya imza atan Belediye, iki çalışmayı daha kısa sürede sonlandıracak. Termalden faydalanmak isteyen vatandaşların kent merkezine gelmeden market ve restoran ihtiyaçlarını gidermek isteyen Belediye, kısa süre önce başlattığı market, restoran ve aqua park çalışmalarında sona geldi. Fiziki yapısı bitmek üzere olan tesisler şimdiden beğenilirken, yakın zamanda hizmete açılacak.
 
Günden güne daha da gelişiyor
 
Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan termalde cazibe merkezi olmak adına çalışmaların sürdüğünü belirtti. “Hedefimiz 5 yıldızlı bir hizmet kalitesi vermektir” diyen Cahan, “Uşak Belediyesi kentin marka değeri olması için termalde çalışmalara önem vermektedir. Bu düşüncelerle termalin en iyi yerlere gelmesi için görevde olduğumuz süre zarfında yoğun bir çaba sarf ettik. Yenilediğimiz termal tesislerimiz hemşehrilerimizin hak ettiği düzeye getirildi. Bunun yanında mevcut apartları yeniden düzenledik ve üzerine 24 yeni ilave apart yaptık. Vatandaşlarımızın taleplerini de değerlendirerek kısa bir süre önce market ve restoran çalışmalarına başladık” ifadesini kullandı.
 
Çalışmaların bitme aşamasına geldiğini dile getiren Cahan, yakın bir zaman diliminde açılışları gerçekleştireceklerini iletti.
 
Vatandaşlarımızın isteklerini yerine getiriyoruz
 
Başkan Cahan yeni tesislerin her yönüyle ihtiyaçlara cevap vereceğini ve termal hedefler konusunda önemli bir basamak olacağını aktarırken şunları kaydetti: “Termalde ilimizin marka olan şehirlerin seviyesine ulaşması ve rekabetçi bir duruma gelmesi için çaba vermekteyiz. Bu nedenle tesislerimizi misafirlerimizin beğeneceği bir duruma getiriyoruz. Açacağımız market ve restoran termale gelen vatandaşlarımızın kent merkezine kadar gidip alışveriş yapma sorununu yok edecek. Diğer yandan aqua park da hoşça vakit geçirmek  isteyen vatandaşlarımız için de farklı bir seçenek olacak. Yapacağımız çalışmalar özel girişimcinin kentimize yatırım yapmasına katkı sağlayacaktır”

Yorumlar(1)
  Rumuz semt Halkı.:
[30.01.2016 - 13:38]  
Uşak belediye başkanı nurullah cahan.termal tesisine.sınırsız lüks hizmet ediyorda.peki .aynı uşagın aynı ilsınırında yaşayan.Elmalıdere .1.2,3.gözde sokaktaki 1.3.4.eren sokaklardaki kaldırımı bile olmayan sokakları neden nasıl görmüyor sebep nedir.bu adı geçen sokaklarda çocuklar yolda ezilip ölürse büyüklerde ölürse.sorumluları.halk .yasal olarak kanun gücüyle.bulup hakkını arayacaktır.bu hizmet kusurunu gidermeyen ilgili kurum ve kişiyi.nedemek ya.termal tesise en iyi en lüks hizmeti yapacak nurullah cahan.ama hizmet kusuru olan elmalıderedeki kaldırımsız sokakları dikkate almayacak.peki biri birileri ölmeden yapılması gereken kaldırımlar.biri birileri öldüktensonramı yapılacak.haa illa kurbanmı aranıyor birilerinin ölmesnimi bekliyor nurullah cahan .termal tesise lüks hizmet eden belediye.elmalıderedeki sokaklardaki hizmet kusurunu da bir an önce gidermelidir !!!!kaldırımsız sokakları düzenlemelidir.BİRİLERİ ÖLMEDEN.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber