GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2014      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Vali Yavuz ilimizdeki Kur’an Kursları ve hafızlık müesseselerinde incelemelerde bulundu20 Aralık 2014
UŞAK'IN GURURU OLDULAR20 Aralık 2014
CHP İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA19 Aralık 2014
FACİADAN KIL PAYI KURTULDULAR.18 Aralık 2014
UŞAK'IN GURURU18 Aralık 2014
"BUNLAR YANLIŞ ŞEYLER"18 Aralık 2014
UYUŞTURUCU EYLEM PLANI18 Aralık 2014
SALON TIKA BASA DOLDU18 Aralık 2014
YÜRÜYÜŞTE TEK YÜREK OLDULAR17 Aralık 2014
BU BAŞARI UŞAK’IN BAŞARISIDIR17 Aralık 2014
RAHIM AĞZI KANSERINDE ERKEN TEŞHIS ÖNEMLI17 Aralık 2014
Sokakta İlk Adımlar 13 yaşında17 Aralık 2014
EĞİTİMLER DEVAM EDECEK17 Aralık 2014
"DEDİKODULARA KANMAYIN"17 Aralık 2014
1 GÜNLÜK YAS İLAN EDİLDİ17 Aralık 2014
SİGORTA ACENTALARI MEDİCAL PARK’TA BULUŞTU17 Aralık 2014
’300 Uygur Türk’ü, Türkiye’ye Gelsin’17 Aralık 2014
KEDİLERİN YENİ EVİ16 Aralık 2014
NİHAT HATİPOĞLU UŞAK'A GELİYOR16 Aralık 2014
UŞAK BÜTÜN ŞEHİR OLUYOR16 Aralık 2014
OKULLARDA İŞLER KARIŞTI16 Aralık 2014
AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATLARIYLA TANIŞMA TOPLANTISI15 Aralık 2014
USİAD YÖNETİM KURULU MEDİCAL PARK UŞAK HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ15 Aralık 2014
SİVASLI BELEDİYE BAŞKANI HÜKUMETİ ELEŞTİRDİ15 Aralık 2014
OPERASYON İFŞA EDİLDİĞİ İÇİN ERTELENDİ15 Aralık 2014
KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ 10 PARÇAYA BÖLDÜ13 Aralık 2014
CHP BAŞARI İÇİN KOLLARI SIVADI.12 Aralık 2014
ANADOLU ULAŞIM KENDİNDEN EMİN12 Aralık 2014
SAĞLIK OCAKLARI ESKİYE GÖRE DAHA İYİ HİZMET VERİYOR12 Aralık 2014
GENÇLERİMİZ ÖLÜYOR 12 Aralık 2014
AİLE HEKİMLERİ BUGÜN ÇALIŞMAYACAKLAR12 Aralık 2014
UŞAK YİNE SELE TESLİM OLACAK12 Aralık 2014
"Karaağaç Mahallesi Modern Konağına Kavuşacak"12 Aralık 2014
7. Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri gerçekleştirilecek.12 Aralık 2014
BİRLİKTE AŞACAĞIZ11 Aralık 2014
DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ11 Aralık 2014
“KAYBEDİLECEK OLAN BU ÜLKENİN ÇOCUKLARI VE GELECEĞİDİR”11 Aralık 2014
SORUMLULUK ALAN BİR GENÇLİK OLMALI11 Aralık 2014
GÜNCEL SAĞLIK HUKUKU11 Aralık 2014
UŞAK'IMIZ YENİ TAPU VE KADASTRO BİNASINA KAVUŞUYOR11 Aralık 2014
NEDEN ELEKTRİK FATURASI ÖDEMEYECEKLER?09 Aralık 2014
ESER'DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ09 Aralık 2014
TEKSTİL VE GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNE DESTEK ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR08 Aralık 2014
GÜL’DEN İLİM YAYMA CEMİYETİNE ZİYARET08 Aralık 2014
1 KAN 1 FİDAN PROJESİ HAYAT VERİYOR08 Aralık 2014
SİVASLI AŞKI YOLDA KALDI08 Aralık 2014
HAL ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİLER 08 Aralık 2014
BAKAN EROĞLU’DAN UŞAK’A FAHRİ HEMŞERİLİK KIYAĞI08 Aralık 2014
YENİ YAŞAM ALANLARI GELİYOR 06 Aralık 2014
Başkan Cahan Hal Esnafını Ziyaret Etti06 Aralık 2014
Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilişinin 80. Yıl Dönümü06 Aralık 2014
DÜNYANIN EN UZUN KANYONU 06 Aralık 2014
YENİ EVLER YOLDA...05 Aralık 2014
HEP BİRLİKTE ENGELLERİ KALDIRIYORUZ05 Aralık 2014
SEÇME VE SEÇİLME HAKKI 05 Aralık 2014
DOĞUM GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİLER04 Aralık 2014
BU GÜN ONLARIN GÜNÜ04 Aralık 2014
UŞAK 3. OLDU 04 Aralık 2014
ENGELSİZ BİR UŞAK04 Aralık 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI03 Aralık 2014
YARIN BİZLER ENGELLİ OLABİLİRİZ03 Aralık 2014
85 ve 120 metrekarelik daireler satışa çıktı.03 Aralık 2014
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU03 Aralık 2014
HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN03 Aralık 2014
KIZILCASÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANI BİÇER SALDIRIYA UĞRADI03 Aralık 2014
GELECEĞİN DOKTORLARI İÇİN03 Aralık 2014
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, UŞAK’IN ARKASINDA03 Aralık 2014
3 Aralık Dünya Engelliler Günü03 Aralık 2014
OSBÜK YÖNETİMİ UŞAK'TA03 Aralık 2014
EMEK ÜZERİNDEKİ VERGİ YÜKÜ AZALTILMALIDIR02 Aralık 2014
UYKU APNESİ NASIL BELİRTİ VERİR ?02 Aralık 2014
“1 ARALIK DÜNYA AIDS GÜNÜ”01 Aralık 2014
KIŞ LASTİĞİ TAKTIRMAYANA 519 TL CEZA01 Aralık 2014
KENDİNİ İPE ASARAK İNTİHAR ETTİ 01 Aralık 2014
ÜRETEN BAYANLAR 01 Aralık 2014
UŞAK'TA 90 JANDARMA YEMİN ETTİ01 Aralık 2014
BASRİ YILDIRIM: UŞAK’TA AKTİF 91 BİN 556 ÇALIŞAN VAR29 Kasım 2014
HASTANEDEN GELEN ADAM İNTİHAR ETTİ.29 Kasım 2014
ASANSÖR CAN ALDI29 Kasım 2014
BİRİM BORCU YÜZÜNDEN EMEKLİ OLAMAYANLAR 28 Kasım 2014
ÇOCUKLARA DİKKAT EDİN28 Kasım 2014
EMEKLİLERE VE İŞÇİLERE MÜJDE28 Kasım 2014
İLK YARDIM ÖNEMLİDİR27 Kasım 2014
5000 EĞİTİMCİYE KAHVE DAĞITILDI27 Kasım 2014
GEDİZ´DE KAYAK SEZONU BAŞLADI27 Kasım 2014
YENİDEN YENİ APATLAR27 Kasım 2014
SUYUN FİYATI NE OLACAK ?27 Kasım 2014
SANAT DAHA ÇOK SEVİLECEK26 Kasım 2014
ENGELLER ENGEL DEĞİL26 Kasım 2014
ÖĞRETMENLİK RUH İŞİDİR26 Kasım 2014
2014 TÜRKİYESİN'DE HALA KADINLAR ÖLDÜRÜLÜYOR26 Kasım 2014
Kadına yönelik şiddet hiç bitmedi25 Kasım 2014
HAYAT KURTARAN KORDON KANI ARTIK UŞAK’TA DA ALINABİLİYOR25 Kasım 2014
UTSO VE ÇEVKO İŞBİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI25 Kasım 2014
GEÇİCİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ALINACAK25 Kasım 2014
ÖĞRETMENLERE ŞEREF BELGESİ VERİLDİ25 Kasım 2014
ÖĞRETMENLERDEN VALİ YAVUZA ZİYARET25 Kasım 2014
Uşak’a Büyük İlgi24 Kasım 2014
"ÜLKÜ ŞÖLENİ COŞKULU GEÇTİ"24 Kasım 2014
AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ’NDEN MİT İDDİASINA YANIT24 Kasım 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI24 Kasım 2014
ÖĞRETMENLİK KUTSAL VE ÖNEMLİ BİR MESLEKTİR24 Kasım 2014
Kursların kalitesini arttıracağız24 Kasım 2014
Başkan Cahan’ın Öğretmenler24 Kasım 2014
ÖĞRETMENLERİMİZE YETERİNCE DEĞER VERİYORMUYUZ24 Kasım 2014
EŞME AK PARTİ’DE ALİ ARIK GÜVEN TAZELEDİ22 Kasım 2014
17-23 KASIM AĞIZ-DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI 22 Kasım 2014
CHP VE MHP NEDEN RED OYU KULLANDI22 Kasım 2014
ENGELLİ VATANDAŞLAR SU FATURASINI İNDİRİMLİ ÖDEYECEK22 Kasım 2014
ERDOĞMUŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ22 Kasım 2014
“Sağlıklı nesiller ancak doğru bir iletişimle mümkün olacaktır”21 Kasım 2014
2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi21 Kasım 2014
MEB BÜTÇESİNDE YATIRIMA YER YOK21 Kasım 2014
AK PARTİ’NİN MERKEZ İLÇE BAŞKANI ADAYI TURGAY ESER OLDU20 Kasım 2014
HER GÜN BİR ADIM DAHA FAZLA20 Kasım 2014
"EMEKÇİYE DESTEK"20 Kasım 2014
BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR20 Kasım 2014
DEMİR YOLLARI ÖZELLEŞTİRİLİYOR19 Kasım 2014
OKUL ÇEVRESİNDE GEZENLERE "CEZA YAĞMURU"19 Kasım 2014
“Şehirlerimizle birlikte köylerimiz de büyük ve güçlü Türkiye’ye hazırlanıyor”19 Kasım 2014
ANTİBİYOTİK FARKINDALIK GÜNÜ18 Kasım 2014
MİNİKLERDEN HUZUR EVİNE ZİYARET18 Kasım 2014
“ÜCRET YOKSA NÖBET YOK”18 Kasım 2014
YENİ APARTLAR YAPILACAK18 Kasım 2014
UŞAK SERAMİK FABRİKASININ ÖDÜL TÖRENİ18 Kasım 2014
DOLANDIRICILAR YAKALANDI17 Kasım 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİNİ ENGELLERİ KALDIRACAK17 Kasım 2014
AK PARTİ’NİN ULUBEY VE KARAHALLI İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞMEDİ17 Kasım 2014
KOMİSYON KRULACAK17 Kasım 2014
E TWİNNİNG UŞAK17 Kasım 2014
DAHA 13 YAŞINDAYDI İNTİHAR ETTİ17 Kasım 2014
ZEKA TOPLANTISI İLİMİZDE YAPILDI14 Kasım 2014
CHP DEĞİL BATI ÖZÜR DİLEMELİ 13 Kasım 2014
AK PARTİ YİNE TEK BAŞINA MI İKTİDAR OLACAK !!!13 Kasım 2014
"BİRLİKTE"13 Kasım 2014
9 KİLO 660 GR ESRAR YAKALANDI13 Kasım 2014
VALİ YAVUZ AFAD'DA İNCELEME YAPI13 Kasım 2014
FABRİKA KÜLE DÖNDÜ13 Kasım 2014
MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN REKTÖRE SERT TEPKİ12 Kasım 2014
UTSO DA SAĞLIKLI BESLENME SEMİNERİ12 Kasım 2014
Ticaret Borsasından Geleneksel Aşure Etkinliği12 Kasım 2014
KIZ ARKADAŞINI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ12 Kasım 2014
İYİ YETİŞMİŞ BİR NESİL TÜRKİYE'NİN GARANTİSİDİR12 Kasım 2014
JEOTERMAL DE NELER OLUYOR12 Kasım 2014
AKP İLÇE BAŞKANI MEHMET ASLAN YENİDEN ADAY OLACAK MI?12 Kasım 2014
BU YAPILAN ATAÜRK'E SAYGISIZLIKTIR12 Kasım 2014
"REKTÖRE TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR"11 Kasım 2014
YENİ HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTACAK11 Kasım 2014
9:05'TE HAYAT DURDU11 Kasım 2014
ATAMIZIN ADIYLA YAŞAYAŞAK11 Kasım 2014
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Uşak'ta10 Kasım 2014
ATATÜRK’ÜN ÖLÜMSÜZLÜĞÜNÜN 76. YILDÖNÜMÜ10 Kasım 2014
ULUSUMUZ ATATÜRK’Ü ASLA UNUTMAYACAKTIR10 Kasım 2014
ÜNİVERSİTEYE YAKIŞMADI10 Kasım 2014
OSB'YE İŞÇİ TAŞIYAN SERVİS ARACI KAZA YAPTI10 Kasım 2014
ADD AŞURE DAĞITTI10 Kasım 2014
Başkan Cahan’ın 10 Kasım Mesajı10 Kasım 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2014
“İslam birlik, beraberlik ve hoşgörü ile daha büyük bir güce ulaşacaktır”10 Kasım 2014
SOMA İÇİN YARDIM KONSERİ08 Kasım 2014
İŞ KAZALARINDA DÜNYADA 3. SİRADAYIZ07 Kasım 2014
ÇEŞME SUYUNUN KALİTESİ NASIL07 Kasım 2014
VERGİ PARALARI NE YAPILIYOR ?07 Kasım 2014
UŞAK POLİSİNİN ACI GÜNÜ06 Kasım 2014
JEOTERMALDE Kİ SON GELİŞME06 Kasım 2014
UŞAK SPORTİF 78 MİNSK 5906 Kasım 2014
İLETİŞİM ÖNEMLİ05 Kasım 2014
UŞAK'IN GELECEĞİNİ TEŞKİL EDECEK ÇALIŞMALAR05 Kasım 2014
ATARDAMAR ANEVRİZMA AMELİYATI YAPILDI04 Kasım 2014
UŞAK'TA BONZAİ SATICILARI YAKALANDI04 Kasım 2014
İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati Vali Yavuz'u ziyaret etti04 Kasım 2014
CAHAN AŞURE DAĞITTI04 Kasım 2014
BASRİ YILDIRIM: MHP VE CHP’Yİ ESKİTMEYE DEVAM EDECEĞİZ04 Kasım 2014
METEROLOJİDEN UYARI 03 Kasım 2014
CUMHURİYETİ NEDEN KUTLUYORUZ?03 Kasım 2014
İNTERNETTE Kİ TEHLİKENİN FARKINDAMISIN03 Kasım 2014
BUGÜN MUHARREMİN 10. GÜNÜ03 Kasım 2014
Mahalle Konakları İçin Yer İncelemesi Başladı01 Kasım 2014
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARINDAN DUYURU31 Ekim 2014
Her gün bir adım daha31 Ekim 2014
BARAJLAR DOLDU31 Ekim 2014
YAYA GEÇİDİNDEN GEÇEN GENÇ KIZA ARABA ÇARPTI29 Ekim 2014
KATMA DEĞER ÜRETECEK YATIRIMCIYA İHTİYACIMIZ VAR31 Ekim 2014
"Organ Bağış Haftası"31 Ekim 2014
SANAT'TA MARKA ŞEHİRİZ30 Ekim 2014
BELEDİYENİN KAFETERYASI 30 Ekim 2014
MADENCİLERE UŞAK'TA BARİKAT30 Ekim 2014
CUMHURİYET BAYRAMINI DOYASIYA KUTLAYACAĞIZ29 Ekim 2014
BUGÜN CUMHURİYETİMİZİN 91. YILINI KUTLUYORUZ29 Ekim 2014
CUMHURİYETİMİZİN 91. YILI KUTLU OLSUN29 Ekim 2014
Başkan Cahan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı29 Ekim 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI29 Ekim 2014
BAYRAKLAR BELEDİYEDEN29 Ekim 2014
BU BAYRAM HEPİMİZİN29 Ekim 2014
CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ29 Ekim 2014
TÜRKİYE KAMUSEN ÜYELERİNİN ZAM PROTESTOSU29 Ekim 2014
DİLEK AKAGÜN YILMAZ KAZA GEÇİRDİ29 Ekim 2014
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MEVLİD28 Ekim 2014
UŞAK GÖZMERKEZİ YENİ BİNASI BAKAN BOZKIRIN KATILIMIYLA AÇILDI.26 Ekim 2014
Mehmet Kabaran istifa etti.28 Ekim 2014
MHP ESKİ UŞAK MİLLET VEKİLİ KAZA GEÇİRDİ28 Ekim 2014
BELEDİYENİN ANKETİNDE VAR MISINIZ ?27 Ekim 2014
TEDAVİ EDİLMEZSE ÖLÜME YOL AÇABİLİR27 Ekim 2014
ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ TÜM İLLERDE SİYER-İ NEBİ YARIŞMASI YAPIYOR27 Ekim 2014
10 KİŞİDEN 4'Ü BU SEBEPTEN ÖLÜYOR25 Ekim 2014
SAKIN UNUTMAYIN25 Ekim 2014
MUHARREM AYIMIZ MÜBAREK OLSUN25 Ekim 2014
Uşak’a yaklaşık 44 Milyon TL’lik yatırımın kazandırılaçak25 Ekim 2014
ATASAY KAMER’E UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NDEN FAHRİ DOKTORA 24 Ekim 2014
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİNDEN DAVET24 Ekim 2014
YAPILANDIRMADA SON TARİH 31 ARALIK23 Ekim 2014
"USRİUM" 23 Ekim 2014
ENGELLER SORUN OLMAYACAK23 Ekim 2014
DENİZLİ BELEDİYE BAŞKANINDAN CAHAN'A ZİYARET23 Ekim 2014
"AMAN DİKKAT"23 Ekim 2014
BÖYLESİ DAHA YAPILMADI22 Ekim 2014
UŞAK SANAT FESTİVALİYLE ÇOŞACAK22 Ekim 2014
ALIŞKANLIK KAZANDIRILMALI21 Ekim 2014
İSMAİL GÜNEŞ ORC'NİN YAPTIĞI ANKETTE KAÇINCI OLDU?21 Ekim 2014
GEDİZ UŞAK YOLUNDA KAZA20 Ekim 2014
UŞAK AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMİ YAPILDI20 Ekim 2014
KÜTÜPHANENİN YENİ İSMİ ?20 Ekim 2014
SOĞUK HAVALAR PROSTATI TETİKLİYOR20 Ekim 2014
"Sağlıklı yaşam ve hareket yılı"20 Ekim 2014
UŞAK BAROSUN DA SEÇİM 20 Ekim 2014
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU18 Ekim 2014
PEKİ YENİ İSMİ NE OLACAK ?18 Ekim 2014
“GÜVENLİ GIDA”17 Ekim 2014
ETKİLİ İLETİŞİM17 Ekim 2014
VALİ YAVUZ UŞAK ZİRAAT ODASINI VE TİCARET BORSASINI GEZDİ16 Ekim 2014
UMUT OLDU15 Ekim 2014
CHP BAŞARI İÇİN YOL HARİTASINI BELİRLEDİ15 Ekim 2014
YAŞLILARIN BAKIMINI BELEDİYE ÜSTLENDİ15 Ekim 2014
ELEME MÜSABAKALARI15 Ekim 2014
“Camiler ve Din Görevlileri Haftası”15 Ekim 2014
1 KİŞİ TOPRAK ALTINDA KALDI15 Ekim 2014
ANNE ADAYLARI DİKKAT!14 Ekim 2014
KİMSE ATEŞE BENZİN TAŞIMASIN14 Ekim 2014
5 KİŞİ TUTUKLANDI14 Ekim 2014
EŞMEDE TIR ŞÖFÖRÜ ÖLÜ BULDU14 Ekim 2014
2014 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası14 Ekim 2014
DEZAVANTAJLI VATANDAŞLARIMIZA DAHA FAZLA HİZMET 13 Ekim 2014
ATATÜRK BÜSTLERİ YAKILIYOR 11 Ekim 2014
VALİ YAVUZ KONTROLDE 11 Ekim 2014
UŞAK HALKI İÇİN EN İYİ PERSONELER11 Ekim 2014
DÜNYA RUH SAĞLIĞI GÜNÜ KUTLANDI11 Ekim 2014
19 EKİM’DE YAPILACAK10 Ekim 2014
IŞİD Mİ? PKK MI?10 Ekim 2014
KAPSAMA GİREN ALACAKLAR10 Ekim 2014
"BARIŞI ANCAK BU COĞRAFYANIN YERLİ UNSURLARININ BİRLİKTELİĞİ GETİRİR"10 Ekim 2014


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber