GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2014      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
GENÇLERE YÖNELİK GÜZEL ÇALIŞMA 31 Mart 2015
EYMEN KOOPERATİF PROTOKOL İMZALADI30 Mart 2015
"HALK BU SEFER MHP DİYECEK"30 Mart 2015
RESMEN ADAY30 Mart 2015
Türk Eğitim'sen den Basın Açıklaması30 Mart 2015
BAŞKAN GÜRAY: BAŞARIDAN BAŞKA ŞANSIMIZ YOK 30 Mart 2015
"UŞAK'TA MARKA SİYASETÇİ YOK"30 Mart 2015
Prof.Dr.Cengiz Soykan'dan Basın Açıklaması30 Mart 2015
HDP ÖDP VE EMEP'DEN BASIN ACIKLAMASI30 Mart 2015
CHP 2015 SEÇİMLERİNE ÇOK GÜÇLÜ GİRİYOR29 Mart 2015
CHP’DE SANDIKTAN NE ÇIKTI ?29 Mart 2015
CHP’DE NEFESLER TUTULDU29 Mart 2015
UŞAK'TA ENGEL TANIMIYORUZ29 Mart 2015
VERA AVM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR28 Mart 2015
“VATAN NAMUSTUR”28 Mart 2015
FİKİR DUVARI 28 Mart 2015
UTSO’DA SEKTÖREL DEĞERLENDİRME28 Mart 2015
BEYAZ BULUŞMA28 Mart 2015
BARIŞ İÇİN MEKKE'YE KOŞACAK28 Mart 2015
KAYIP KIZ BULUNDU28 Mart 2015
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE27 Mart 2015
"TÜRK BAYRAĞI TAHRİK UNSURU İLAN EDİLDİ"27 Mart 2015
Rektörü İstifaya Davet Etti27 Mart 2015
NEREDEYSE ÖLÜYORDU27 Mart 2015
13 FIRIN DENETLENDİ VE...27 Mart 2015
ENGELLİLERİN HAYAT MUCADELESİ27 Mart 2015
YEŞİL BİR DOĞA İÇİN 2000 FİDAN DİKİLDİ27 Mart 2015
Uğur Albayrak'ın Acı Günü26 Mart 2015
UMUT TACİRLERİ HESAP VERMELİ26 Mart 2015
"BU SEÇİMLERDE VATANDAŞ MHP DİYECEKTİR"26 Mart 2015
KAÇAKÇILAR KAÇAMADI26 Mart 2015
SEÇİM ÖNÜ HAZIRLIK26 Mart 2015
Yabancı Öğrencilerden Belediye Ziyareti26 Mart 2015
UŞAK'TAN BİR BAŞARI DAHA26 Mart 2015
“Şefkatli Ellerde Umuda Yelken Aç Projesi” 26 Mart 2015
"BASININ ÖNEMİ GÖZ ARDI EDİLEMEZ"25 Mart 2015
ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ25 Mart 2015
"7 HAZİRAN'DA SANDIKLARDAN CHP ÇIKACAK"25 Mart 2015
İYİLİKLER TIRI UŞAK'A GELİYOR!25 Mart 2015
UTSO’DA İPLİK SEKTÖRÜ TOPLANTISI YAPILDI25 Mart 2015
KÖYLERİMİZE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ25 Mart 2015
7 bin 135 BOZUK ÜRÜN SATILMADAN ATILDI25 Mart 2015
“KUTSAL DEĞERLERİMİZLE SATRANÇ OYNANMAZ”25 Mart 2015
BASRİ YILDIRIM NE DEDİ ?24 Mart 2015
"İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ ATEŞİ YAKILMIŞTIR"24 Mart 2015
AKP YİNE MAĞDUR EDEBİYATI YAPACAK "KANMAYIN"24 Mart 2015
CADDELER DEĞİŞEÇEK24 Mart 2015
MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI24 Mart 2015
Uşak’ı Ortak Akılla Yönetmek İçin24 Mart 2015
AKM'DE HÜZÜNLÜ DAKİKALAR YAŞANDI24 Mart 2015
SİVASLI'DA SON ADAY ADAYI TOPLANTISI23 Mart 2015
TAZMİNAT TUTARI İÇİN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ 23 Mart 2015
"BU PARTİYE ÇOCUKLARIMDAN ÇOK ÖNEM VERDİM"23 Mart 2015
BAŞKANLAR SEÇİMİ KONUŞTU23 Mart 2015
"UŞAK'A HİZMET ETMEK İÇİN TEKRAR ADAY OLDUM"23 Mart 2015
OĞUZ ÇAKMAK ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ'NDE23 Mart 2015
GİRİLMEDİK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ23 Mart 2015
Uşak’ta Atık Pil Eğitimi23 Mart 2015
UŞAK'TA NEVRUZ BAYRAMI KUTLANDI21 Mart 2015
AKP DE YENİ BİR SEÇİM HEYECANI21 Mart 2015
BİR YUDUM MUTLULUK21 Mart 2015
DEĞERLER IŞIĞINDA KARAKTER EĞİTİMİ PROJESİ21 Mart 2015
21 MART 2015 NEVRUZ ETKİNLİKLERİ 20 Mart 2015
MART AYINDA KAR YAĞIYOR20 Mart 2015
HAMAMBOĞAZI CANLANACAK20 Mart 2015
GÜNEŞ TUTULMASINI CANLI İZLEMEK İÇİN20 Mart 2015
İŞTE BU UŞAK'A YAKIŞAÇAK20 Mart 2015
18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI20 Mart 2015
MHP MERKEZ İLÇE BŞK. SEÇİM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI19 Mart 2015
YUNUS TİMLERİ İŞ BAŞINDA19 Mart 2015
"NEREDE KALMIŞTIK"19 Mart 2015
VATANİ GÖREVİME MHP DE DEVAM EDECEĞİM19 Mart 2015
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANISINA PİYANO DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ19 Mart 2015
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ19 Mart 2015
ZAFER TRENİ DUMLUPINARA GİTTİ19 Mart 2015
ÜLKÜCÜ İŞÇİLER ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI18 Mart 2015
ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GENİLİNDİ18 Mart 2015
18 MART ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK18 Mart 2015
CHP'DE ÖN SEÇİM HEYECANI18 Mart 2015
Başkan Cahan’ın Çanakkale Zaferi Mesajı18 Mart 2015
Zaferimizi bir kez daha kutluyorum18 Mart 2015
ŞEHİTLER İÇİN DUA ETTİLER18 Mart 2015
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SEMBOLU ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 100. YILINI KUTLUYORUZ18 Mart 2015
MHP UŞAK İL BAŞKANI Av. ALİ KURT’TAN ÇANAKKALE MESAJI18 Mart 2015
VATAN UĞRUNA 928 UŞAKLI ÇANAKKALE’DE ŞEHİT DÜŞTÜ…18 Mart 2015
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ18 Mart 2015
UTSO’DAN KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ17 Mart 2015
HER MAHALLEDE BİR BELEDİYE BİNASI MI?17 Mart 2015
İLKLER ŞEHRİ UŞAK’TAN BİR İLK DAHA16 Mart 2015
O' SEÇMENİNİ HİÇ UNUTMADI16 Mart 2015
RESMEN ADAY16 Mart 2015
UŞAK POLİSİNE TAKILDI!!!16 Mart 2015
UŞAK'LI GAZİ YAŞAR KIYMAZ'A ÖVÜNÇ MADALYASI16 Mart 2015
UŞAK'TA 1000'DEN FAZLA SOKAK HAYVANI VAR16 Mart 2015
AKTİF EĞİTİM-SEN’DEN BİR BÜYÜK PROJE DAHA BAĞIMSIZ BİREY SAĞLIKLI TOPLUM16 Mart 2015
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN M.AKİF ERSOY'U ANMA PROGRAMI16 Mart 2015
BİR YİĞİT UÇMAĞ'A VARDI16 Mart 2015
MHP'DE BİRLİĞE ÇAĞRI GECESİ 15 Mart 2015
ÇİFTÇİ KADINLAR SERTİFİKALARINI ALDILAR15 Mart 2015
EYLEMLERE DESTEK VERDİ15 Mart 2015
Okul Öncesi Eğitim Öneminin Anlatan Konferansı Verildi15 Mart 2015
İKİ ACI HABER ÜST ÜSTE GELDİ15 Mart 2015
BARIŞ ÇOBAN GENÇLERLE BİR ARADA15 Mart 2015
14 MART TIP BAYRAMI “AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ”14 Mart 2015
1 FİDANLA BAŞLADI14 Mart 2015
“UŞAK MECBURİYETE MECBUR OLMAYACAK”14 Mart 2015
"DIŞARIDAN ALINAN İŞÇİ İSTEMİYORUZ"14 Mart 2015
“EVİMİ ANKARA’YA TAŞIMAYACAĞIM”14 Mart 2015
"11 NİSAN'DA ÇANAKKALE'DE BULUŞUYORUZ"13 Mart 2015
"EK ZAM YAPILMALIDIR"13 Mart 2015
KOM EKİPLERİNDEN KAÇIŞ YOK13 Mart 2015
AKP İl Kadın Kolları Başkanı Ertuğrul Tıp Bayramı`nı Kutladı13 Mart 2015
KANYON KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ MEDICAL PARK DOKTORLARINI UNUTMADI13 Mart 2015
AYDIN'A DESTEK İÇİN GELDİLER13 Mart 2015
Doktorlar İş Bıraktı 13 Mart 2015
SAĞLIKÇILAR İŞ BIRAKTI13 Mart 2015
İHRACATTA ZİRVEYE13 Mart 2015
UŞAK’TA MESLEKİ EĞİTİMİN YAYGINLAŞMASINI SAĞLAYACAĞIZ13 Mart 2015
UŞAK’A DEV SAĞLIK YATIRIMLARI MÜJDESİ13 Mart 2015
Safahat’a Yoğun İlgi13 Mart 2015
"VARLIK YOKLUK SAVAŞIMIZ ÇANAKKALE"12 Mart 2015
"İSTİKLAL"12 Mart 2015
SEVENLERİNİ ÜZDÜ12 Mart 2015
İSTİKLAL İÇİN YÜRÜDÜLER12 Mart 2015
“Ortak Akıl Ziyaretlerimiz Devam Ediyor”12 Mart 2015
UŞAK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BERKİN ELVAN'I ANDI12 Mart 2015
İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 94. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN12 Mart 2015
Vali Seddar Yavuz'un İstiklal Marşının Kabulü ve M.Akif Ersoy'u Anma Günü Mesajı12 Mart 2015
UŞAK HALISINA NE OLACAK?12 Mart 2015
"BU SEÇİMLERDE YÜZDE 24'ÜN ALTINDA OY ALMAYIZ"11 Mart 2015
"PROJELERİMİZLE HALKIN KAPISINI ÇALIYORUZ"11 Mart 2015
UŞAK BERKİN'İ UNUTMADI11 Mart 2015
ÜNİVERSİTEDE GERGİNLİK11 Mart 2015
"BAYRAĞI KALBİMİZLE SEVDİK" 11 Mart 2015
GÖZLER 7 NİSAN'DA11 Mart 2015
UŞAK, DESTEKLERİNİZLE DAHA GÜVENLİ…11 Mart 2015
HERKEZİN VE HER KESİMİN YANINDAYIZ11 Mart 2015
VALİDEN KARANFİLLİ KARŞILAMA11 Mart 2015
EĞİTİM İLE PERSONEL GELİŞİYOR11 Mart 2015
BEKLENEN ADAY GELİYOR MU?11 Mart 2015
"EZGİLERLE KADIN"11 Mart 2015
UTSO’DAN ÜYELERİNE FUAR DESTEĞİ11 Mart 2015
ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK11 Mart 2015
MHP’DE HAREKETLİ GÜNLER YAŞANIYOR10 Mart 2015
ÖZGÜR “BENDE VARIM” DEDİ10 Mart 2015
ADAYLIĞIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU10 Mart 2015
MHP'DE YENİ ADAY ADAYI HEYECANI09 Mart 2015
Uşaklı Sporcular Zafer Kazanmaya Devam Ediyor09 Mart 2015
MEDİCAL PARK'TA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI09 Mart 2015
ÇALIŞANLARIN SESİ MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU09 Mart 2015
CHP EMEKÇİ KADINLARI UNUTMADI09 Mart 2015
AK KADINLAR İŞ BAŞINDA09 Mart 2015
"SEVGİ" BU OLSA GEREK09 Mart 2015
KOOPERATİFTE EVLERİN KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİ07 Mart 2015
DAVASI İÇİN BU YOLDA07 Mart 2015
NEFES KESEN OPERASYON07 Mart 2015
BİZ HALKLA BİRLİKTEYİZ07 Mart 2015
KADINLARIN DESTEKÇİSİYİZ07 Mart 2015
UZUN BİR ARADAN SONRA TOPLANTI YAPTILAR 07 Mart 2015
BİR ANNEYE BU YAKIŞMADI07 Mart 2015
GÜN İLE DEĞİL VİCDAN İLE KUTLAYIN07 Mart 2015
KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ06 Mart 2015
Türk sağlık-sen uşak şube başkanı kazım karahan “13 martta iş bırakıyoruz.” 06 Mart 2015
SEÇİME ÇEYREK KALA06 Mart 2015
SENDE DUYARLI VE SORUMLU OL...06 Mart 2015
Pulmoner Rehabilitasyon kimlere uygulanır? 06 Mart 2015
KADINA YÖNELİK ŞİDDET SON BULSUN06 Mart 2015
KADININ EKONOMİDEKİ YERİ06 Mart 2015
ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YILI06 Mart 2015
UŞAK’TA BİR SEKTÖR DAHA BÖLGESEL TEŞVİK KAPSAMINA ALINDI.06 Mart 2015
MECLİS DE BAYANLAR UNUTULMADI06 Mart 2015
UŞAK'A İLK NE KAZANDIRDI ?06 Mart 2015
"ÖDEV EVLERİ'NE İLGİ ARTIYOR"05 Mart 2015
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ05 Mart 2015
VALİ YAVUZ MAKAMINDA DURAMIYOR05 Mart 2015
HER ZAMAN YENİLİK ZAMANA05 Mart 2015
Eğitim-İş & Medical Park arasında ?05 Mart 2015
"KARAKOLDA BİTEN AŞK"05 Mart 2015
BASIN TOPLANTISI İLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI04 Mart 2015
MART AYI İLK BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ 04 Mart 2015
BU SEFER BAŞKAN TER DÖKTÜ 04 Mart 2015
TEVHİD-İ TEDRİSAT YASASI ULUSAL BİRLİĞİMİZİN HARCIDIR04 Mart 2015
YOLLAR YOLLAR04 Mart 2015
BAŞKAN ALBAYRAK MUHASEBECİLERİN DURUMUNU ANLATTI 04 Mart 2015
"DEVLETİN OTORİTESİ KALMADI"04 Mart 2015
Rehber Öğretmenlerin Katılımıyla Bağımlılıkla Mücadele Semineri Gerçekleştirildi.04 Mart 2015
"UŞAK'TA NELER OLUYOR"03 Mart 2015
ÖFKE KONTROLÜ VE RUH SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ03 Mart 2015
Bu bir “Var Olma” seçimidir.03 Mart 2015
İNSAN HAKLARI DEMOKRASİ ve EKONOMİK REFAH 02 Mart 2015
ÜÇÜNCÜ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI 02 Mart 2015
SMMM ODASININ İLK DURAĞI VALİ YAVUZ02 Mart 2015
UŞAK AK PARTİ’DE 19 ADAY ADAYI TEMAYÜL YOKLAMASINA GİRİYOR02 Mart 2015
"1-7 MART VERGİ HAFTASI"02 Mart 2015
İKİNCİ KEZ VEKİLLİĞE TALİP28 Şubat 2015
TOPLUMDAN MANEVİYAT SÖKÜLÜYOR28 Şubat 2015
YUSUF YÜZLÜLER YÜRÜDÜ27 Şubat 2015
Genel Seçimler Vatandaşa Soruldu.27 Şubat 2015
DİLEK AKAGÜN YILMAZ AÇIKLIYOR 27 Şubat 2015
BÖYLE DEVAM EDERSE GEREKENİ YAPARIZ27 Şubat 2015
MHP ÇOK FARKLI GELİYOR27 Şubat 2015
SIRALAMAYA GİREMESE NE OLUR ?27 Şubat 2015
AKP KADROLARI BİR ARADA 27 Şubat 2015
"TOPLUM MENFAATİ İÇİN TEK YÜREK"27 Şubat 2015
HOCALI İÇİN YÜRÜDÜLER26 Şubat 2015
SAADET PARTİSİ HOCALARI HAYRINA YEMEK DAĞITTI26 Şubat 2015
Uşak AKP Milletvekili Dr. Alim TUNÇ26 Şubat 2015
GÜNÜ BİRLİK HİÇBİR ÇALIŞMA FAYDA SAĞLAMAZ26 Şubat 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİ BAŞARILI OPERASYON 26 Şubat 2015
H. EMRE YEŞİL ÇİÇEK AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU26 Şubat 2015
İŞTE VERGİ REKORTMENLERİ25 Şubat 2015
KAHVALTIDA BULUŞTULAR25 Şubat 2015
YAPILAN BASKILARA BOYUN EYMİYORUZ25 Şubat 2015
“Erasmus+ eğitimi ile proje yazma kapasitemiz daha da artacak”25 Şubat 2015
KADINLAR OLMASA AK PARTİ BAŞARILI OLAMAZDI25 Şubat 2015
HOCALI KATLİYAMININ 23. YILI25 Şubat 2015
ALAN; ”GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAYACAK.”25 Şubat 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL ULUBEY'DE 24 Şubat 2015
"BİR KAP DA SEN KOY"24 Şubat 2015
"VERGİ HAFTASI" 24 Şubat 2015
MAHALLELERE NELER YAPILIYOR24 Şubat 2015
BU VALİ BAŞKA 24 Şubat 2015
İL MÜFTÜSÜ ATIK PİLLERE NE YAPACAK!!23 Şubat 2015
CHP İL BAŞKANI ÜLKE GÜNDEMİ HAKKINDA NE DEDİ ?23 Şubat 2015
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ŞEHİT İÇİN MEVLİT OKUTTU23 Şubat 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ DE UNUTMADI23 Şubat 2015
HÜSEYİN KESKİN AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU23 Şubat 2015
UŞAK'TA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDILAR22 Şubat 2015
ARABA GÖLE DÜŞTÜ 1 KİŞİ BOĞULARAK CAN VERDİ21 Şubat 2015
BUGÜN GÜN AĞARMADI21 Şubat 2015
OKUL ÇEVRESİNDE DOLAŞANLARIN ÜSTLERİNDEN BAKIN NELER ÇIKTI.20 Şubat 2015
İSMAİL GÜNEŞ AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU20 Şubat 2015
UŞAK AK PARTİ’DEN HERKES ADAY ADAYI OLABİLİYOR20 Şubat 2015
VERGİ DAİRESİ BASINI KONUK ETTİ20 Şubat 2015
SAFRA KESESİ AMELİYATINDA UŞAK'TAN BAŞARI20 Şubat 2015
UŞAK'TA SAHTE PARA DOLAŞIYOR20 Şubat 2015
BU ZİYARETLERİN SEBEBİ NE ?19 Şubat 2015
"YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR''19 Şubat 2015
AK PARTİ ADAYLIĞINDA YENİ İSİM19 Şubat 2015
UŞAK HASTANESİ İLKLERE İMZA ATIYOR19 Şubat 2015
ÖZGECAN'I UNUTMAYACAĞIZ19 Şubat 2015
GÖRME ENGELLİLER İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR19 Şubat 2015
’MEDENİ KANUNUNA SAHİP ÇIKIYORUZ’ 19 Şubat 2015
UŞAK MHP CANLANIYOR18 Şubat 2015
UŞAK BANA "İLK OLMA ONURUNU YAŞATTI"18 Şubat 2015
KAZANAN MHP OLACAK18 Şubat 2015
ESKİ İLÇE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI18 Şubat 2015
AKP'YE YENİ A.ADAYI18 Şubat 2015
SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ NESİLLER18 Şubat 2015
Cahan, “En İyi Sevgili Eştir”18 Şubat 2015
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber