Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP İL TEŞKİLATI UŞAK’TA BAYRAM ZİYARETİ YAPIYOR28 Temmuz 2014
BAYRAM ÖNCESİ ŞEHİTLİK ZİYARETİ28 Temmuz 2014
MÜSLÜMAN CAMİADA BAYRAM BURUK GEÇİYOR28 Temmuz 2014
DİLEK YILMAZ'DAN DEMOKRASİYE BALANS AYARI26 Temmuz 2014
"Din adamları İmamlar ve Cami Cemaati ile Yürüyoruz"26 Temmuz 2014
BAYRAM İKRAMLARINA DİKKAT26 Temmuz 2014
BELEDİYE BAŞKANI MEZARLIKLARI DENETLİYOR25 Temmuz 2014
SAADET PARTİSİ SEÇİMLERDE TAVRINI ORTAYA KOYDU25 Temmuz 2014
Ekmeleddin İhsanoğlu İçin Tek Yumruk Oldular25 Temmuz 2014
HAZIRLIKLAR TAMAM25 Temmuz 2014
SALICI AİLESİNİN ACI GÜNÜ25 Temmuz 2014
BU DEĞİŞİM UŞAK'A NELER GETİRECEK25 Temmuz 2014
RAMAZAN KOLİSİ DAĞITILDI25 Temmuz 2014
RAMAZANIN BEREKETİNİ HEP BİRLİKTE YAŞADIK25 Temmuz 2014
Vali Seddar Yavuz’un 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı25 Temmuz 2014
"BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN"24 Temmuz 2014
UŞAK BÜYÜK GÜNE HAZIRLANIYOR24 Temmuz 2014
DOKUZSELE PROJESİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR24 Temmuz 2014
KADİR GECESİ DOLU DOLU YAŞANDI24 Temmuz 2014
ATAMA - KURA SONUÇLARI24 Temmuz 2014
AMAN DİKKAT24 Temmuz 2014
MİLLİ YAS24 Temmuz 2014
UŞAK MÜFTÜSÜ; “GAZZE İÇİN BU MÜBAREK GECEDE DUA EDELİM”23 Temmuz 2014
DİKKAT DOKUZ SELE ÇAYI HASTANE BÖLGESİNE TEHLİKE SAÇIYOR!23 Temmuz 2014
TRAFİK KAZASINDA 1’İ AĞIR 3 YARALI 23 Temmuz 2014
BELEDİYE BAŞKANINDAN UŞAK’A SÜPRİZ PROJELER23 Temmuz 2014
UŞAK İL JANDARMAYA YENİ GARNİZON KOMUTANI ATANDI23 Temmuz 2014
UŞAK VALİSİNDEN İSLAM ÜLKELERİNE ÇAĞRI23 Temmuz 2014
UŞAK’TA TÜM PARTİLER EKMELEDDİN İHSANOĞLU İÇİN TOPLANDI22 Temmuz 2014
UŞAK BELDE VE KÖYLERİNE MÜCDE!21 Temmuz 2014
KOM EKİPLERİNDEN KAÇIŞ YOK21 Temmuz 2014
Uşak İstihdam ve Meslekli Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı21 Temmuz 2014
“SENDE DOYUR SENDE GİYDİR!” 21 Temmuz 2014
REHABİLİTASYON MERKEZİNDE İFTAR21 Temmuz 2014
UŞAK DERİ KARMA OSB’DEN İSRAİL’E KINAMA21 Temmuz 2014
UŞAK SPORTİFE DEV SPONSOR!21 Temmuz 2014
16 YAŞINDAKİ GENÇ BOĞULARAK CAN VERDİ21 Temmuz 2014
HÜSEYİN KARABEY’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR19 Temmuz 2014
İSLAM DÜNYASI, İSRAİL’E KARŞI BİRLİK OLMALI19 Temmuz 2014
Yıldırımlar Baskı Boya A.Ş. çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldiler.19 Temmuz 2014
YENİ SPOR SALONU 19 Temmuz 2014
TÜRKİYE'DE İLK DEFA UŞAK'TA19 Temmuz 2014
GAZZE'DE YAŞAN DEHŞETİ KINIYORUZ.19 Temmuz 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİ SENATOSU GAZZE'YE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRI 19 Temmuz 2014
GEZİCİ KÜTÜPHANE ARACI HİZMETE BAŞLADI18 Temmuz 2014
UŞAK HALKI FİLİSTİN İÇİN SOKAĞA DÖKÜLDÜ18 Temmuz 2014
KLİMA KULLANIRKEN SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN18 Temmuz 2014
Cumhurbaşkanı adayı Prof.Dr.Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan İsrail’e kınama mesajı18 Temmuz 2014
“CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ BAŞLAMADAN BİTMİŞTİR”18 Temmuz 2014
TÜRK SAĞLIK SENDEN MEMUR SEN’E ELEŞTİRİ YAĞDI17 Temmuz 2014
160 PAKET SATIŞA HAZIR ESRAR MADDESİ YAKALANDI17 Temmuz 2014
Yüksel Peker, haber çekimi yaptığı sırada, saldırıya uğradı.17 Temmuz 2014
CHP UŞAK İL YÖNETİMİNDEN EKMELEDDİN İHSANOĞLU'NA TAM DESTEK17 Temmuz 2014
ULUBEY KANYONLARI DÜNYA’YA AÇILIYOR17 Temmuz 2014
NE ARARSAN PİYASA FİYATININ ALTINDA VERAX’DA17 Temmuz 2014
Vali Seddar Yavuz Şehit Ailelerine iftar verdi17 Temmuz 2014
YİNE BİR GENÇ DAHA İNTİHAR ETTİ16 Temmuz 2014
KÜTAHYA 4,2'LE SALLANDI15 Temmuz 2014
“GÜVENLİ EV, GÜVENLİ HAYAT”15 Temmuz 2014
YOLLAR DÜZELTİLİYOR15 Temmuz 2014
GÜNEŞLENMEK CİLDE ZARAR VERİYOR15 Temmuz 2014
TEŞEKKÜR BELGESİ ALDILAR15 Temmuz 2014
REFLÜ HASTALIĞI OLANLAR DİKKAT!15 Temmuz 2014
OTOBÜS KAMYONA ÇARPTI15 Temmuz 2014
UOSB PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU14 Temmuz 2014
Süpermotocular Uşak’ta Coştu14 Temmuz 2014
Kardeşlik İftarına Bakan Zeybekçi’de Katıldı13 Temmuz 2014
NİHAT ÖZEK İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ12 Temmuz 2014
İFTARDA BULUŞTULAR12 Temmuz 2014
KAHROLSUN İSRAİL12 Temmuz 2014
Bakan Zeybekçi Kardeşlik İftarı İçin Geliyor11 Temmuz 2014
TERFİ HEYECANI11 Temmuz 2014
Ev ve Süs Hayvanı Satan İşletmelere Eğitim Verildi11 Temmuz 2014
Var mısın Heyecana!10 Temmuz 2014
8 YIL SONRA GELEN ‘’İLK ADIM’’10 Temmuz 2014
DR EROL UYSAL'IN ACI GÜNÜ10 Temmuz 2014
Lisanssız Rüzgarda İlk Proje Onaylandı10 Temmuz 2014
TEK VÜCUT OLUP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ10 Temmuz 2014
JEOTERMAL BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR10 Temmuz 2014
BAYRAK İNDİRİRKEN YAKALANAN ZANLI İNTİHAR ETTİ09 Temmuz 2014
KAN BAĞIŞI NASIL GERÇEKLEŞİR?09 Temmuz 2014
CUMHUR BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE ADD NİN TAVRI NE OLACAK?09 Temmuz 2014
700 ADET UYUŞTURUCU HAP YAKALANDI08 Temmuz 2014
HUZUR EVİNDE İFTAR08 Temmuz 2014
ESKİ BAŞBAKAN PROF. DR. TANSU ÇİLLER08 Temmuz 2014
ATA PARK'TA İFTAR YEMEĞİ07 Temmuz 2014
UYUŞTURUCU KULLANAN KİŞİDEKİ BELİRTİLER07 Temmuz 2014
GEDİZ YOLU İSYAN EDİYOR!05 Temmuz 2014
OTOBÜS ŞOFÖRLERİNE VE YOLCULARA BASKI YAPILIYOR05 Temmuz 2014
TÜRKİYE İLK DEFA KENDİSİ CUMHUR BAŞKANINI SEÇECEK 05 Temmuz 2014
MUHASEBECİLER MALİ TATİLDE04 Temmuz 2014
PİDELER SAĞLIKLI KOŞULLARDA MI YAPILIYOR ?04 Temmuz 2014
UŞAK HALISININ İSTANBUL GEZİSİ04 Temmuz 2014
BACAĞINDAN VURULDU04 Temmuz 2014
İshal Nasıl Tedavi Edilir ?03 Temmuz 2014
ERDOĞAN ÖNCE HESAP VERMELİ03 Temmuz 2014
Sivas katliyamı uşak'ta anıldı03 Temmuz 2014
UŞAK TAMAMEN DEĞİŞECEK03 Temmuz 2014
CUMHURİYETİ SİVAS’TA KURDUK SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ02 Temmuz 2014
AÇIK ALANLARDA SİGARA YASAĞI02 Temmuz 2014
“Gönülden Gönüle Projesi02 Temmuz 2014
UŞAK HALKI, BAŞBAKAN ERDOĞAN’A KEFİL OLACAK 01 Temmuz 2014
UŞAK TABİP ODASI VE UŞAK AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ 01 Temmuz 2014
İŞTE TÜRKİYE'NİN UYUŞTURUCU RAPORU01 Temmuz 2014
MAKAM ŞOFÖRÜ İNTİHAR GİRŞİMİNDE BULUNDU01 Temmuz 2014
MHP KADIN KOLLARI ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ01 Temmuz 2014
ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLECEK01 Temmuz 2014
YAZ OKULU30 Haziran 2014
İLK İFTAR DİKİLİ TAŞ30 Haziran 2014
ÖCALAN TAHLİYE OLUYOR30 Haziran 2014
BESLENMEYE DİKKAT30 Haziran 2014
ÇEVRE YOLUNDAN FAYDALANACAĞIZ30 Haziran 2014
YENİ FİKİRLER30 Haziran 2014
BAKANLARDAN NURULLAH CAHAN’A DESTEK28 Haziran 2014
VALİ YAVUZ'UN RAMAZAN MESAJI27 Haziran 2014
UŞAK AK PARTİ TAM KADRO ANKARA’YA GİDİYOR27 Haziran 2014
SICAKLAR ARTIYOR27 Haziran 2014
YÜKSEK GERİLİM HATALI GİDİYOR27 Haziran 2014
SİVASLI BELEDİYESİ UŞAK’IN GÖZDESİ OLACAK27 Haziran 2014
30.000 TL'YE KADAR HİBE27 Haziran 2014
TÜRK SAĞLIK-SEN EYLEMDE27 Haziran 2014
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÜZERİNE ÖZEL RÖPORTAJ!27 Haziran 2014
2014 YILI RAMAZAN IMSAKIYESI27 Haziran 2014
LÖSEV RAMAZAN’IN İLK GÜNÜ UŞAK’TAKİ AİLELERİYLE27 Haziran 2014
UOSB Futbol turnuvası şampiyonu Seranova oldu.26 Haziran 2014
“Devletimiz şehit yakınları ve gazilerimizin her daim yanındadır”26 Haziran 2014
HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ VE ÜNİVERSİTE EĞİTİM İÇİN EL ELE26 Haziran 2014
MHP’DEN CHP’YE ÇATI ZİYARETİ26 Haziran 2014
HAK ETTİĞİ DEĞERİ ALACAK26 Haziran 2014
SUSUZ KALIYORUZ26 Haziran 2014
UOSB ŞANGAY YURTDIŞI İŞ GEZİSİ TAMAMLANDI25 Haziran 2014
HAVUZ SUYUNA DİKKAT25 Haziran 2014
KÜTÜPHANE PROJESİYLE ÖRNEK OLACAK25 Haziran 2014
ÖNEMLİ! NOT ALIN25 Haziran 2014
ÜRETİCİLİKTEN MADENCİLİĞE GİDEN ÖLÜM YOLU!25 Haziran 2014
ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖĞRENCİLERE MADDİ DESTEK!24 Haziran 2014
PROJEYE VERİLEN DESTEK ARTIYOR24 Haziran 2014
“Clandıras bu proje ile yeniden hayat bulacak”24 Haziran 2014
HEM SPOR YAPTILAR HEMDE EĞLENDİLER23 Haziran 2014
SEÇİMDE TARAF OLACAK23 Haziran 2014
BELEDİYE BAŞKANI SÖZÜNDE DURUYOR!23 Haziran 2014
HER MAHALLEYE BİR REHBER23 Haziran 2014
BİR DÜKKAN İKİ EV KÜL OLDU23 Haziran 2014
MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI DİNAMİKLEŞİYOR23 Haziran 2014
BİSİKLETLE KORU PARK'A21 Haziran 2014
SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN21 Haziran 2014
ZELİHA SEVAL'E VEDA YEMEĞİ20 Haziran 2014
BİLİNÇLİ TOPLUM 20 Haziran 2014
AİLE MERKEZİ20 Haziran 2014
YİNE UŞAK YİNE KAZA20 Haziran 2014
UŞAK VERGİ REKORTMENLERİ BELLİ OLDU!20 Haziran 2014
UŞAK SPORTİF AVRUPA’DA!19 Haziran 2014
2 SURİYELİ ESRAR SEVKİYATINDA YAKALANDI19 Haziran 2014
TOKİNİN İLK SAHİPLERİ BELİRLENDİ19 Haziran 2014
UOSB ŞANGAY YURTDIŞI İŞ GEZİSİ19 Haziran 2014
Uşak Sportif EuroChallange Yolcusu19 Haziran 2014
TAKSİT SINIRI İŞE YARAMADI19 Haziran 2014
ÜLKÜ OCAKLARINDAN İKTİDARA UYARI!19 Haziran 2014
BİSİKLET PROJESİ BİR İLK OLACAK19 Haziran 2014
KAZA 2 YAŞINDAKİ CANI ALDI19 Haziran 2014
GÖZLÜK SEVERLER SAHTE GÖZLÜKLERE DİKKAT!18 Haziran 2014
216 KONUT İÇİN KURA ÇEKİLİŞİ VAR17 Haziran 2014
EL BİLEĞİNDEN ANJİYO17 Haziran 2014
YENİ STAT YAPILIYOR17 Haziran 2014
HAYAT BİR YOLCULUKTUR.16 Haziran 2014
UŞAK TKDK DA YENİ DÖNEM16 Haziran 2014
BORÇLARA AF VAR16 Haziran 2014
İŞTE O YAKALANDI16 Haziran 2014
UNUTULMAZ16 Haziran 2014
YENİ SANAYİ SİTESİ TOPLANTISI16 Haziran 2014
175. YIL16 Haziran 2014
UŞAK EĞİTİM İŞ - TANIŞMA KAHVALTISI16 Haziran 2014
KARNE YÜZÜNDEN ÜZÜCÜ OLAYLAR YAŞAMAYALIM14 Haziran 2014
SORUNSUZ UŞAK İÇİN14 Haziran 2014
BAŞARILAR14 Haziran 2014
ATIK AMA ÖNEMLİ14 Haziran 2014
KEPLER HAVADA14 Haziran 2014
ÜNİVERSİTEMİZİN BİRİNCİSİ14 Haziran 2014
KARNE SEVİNCİ14 Haziran 2014
ÇOCUKLARIMIZ DAHA ÖNEMLİ14 Haziran 2014
TURİZME KAZANDIRILACAK13 Haziran 2014
VATANDAŞLARIMIZ DEĞERLİ13 Haziran 2014
“Uçurtmalarla Çok Daha Yükseklere Projesi”13 Haziran 2014
BİRLİĞİ VE BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAYA ÇALIŞIYORLAR13 Haziran 2014
"BU TABLOYU SEN YARATTIN BAŞBAKAN"12 Haziran 2014
40 ÖĞRENCİ KATILDI12 Haziran 2014
TÜRKİYE'NİN YILDIZI OLACAĞIZ12 Haziran 2014
"BU GÜÇ BİZDE"12 Haziran 2014
KUPA TÖRENİ12 Haziran 2014
BAYRAK MİLLETİN ŞEREFİDİR.11 Haziran 2014
1. YILI11 Haziran 2014
EKİP SAĞLAM11 Haziran 2014
UŞAK'TAN BAŞARI11 Haziran 2014
ŞEHİT AİLELERİNE JEST!11 Haziran 2014
BAŞKAN HORASAN; ARTIK BİRLİK ZAMANI11 Haziran 2014
TARİHİ ESER KACAKCISI YAKALANDI10 Haziran 2014
DUYARSIZ KALMA!10 Haziran 2014
METEOROLOJİDEN UYARI10 Haziran 2014
KRİZ MASASI OLUŞTURULDU10 Haziran 2014
ACİL DEĞİL SÜREKLİ İHTİYAÇ10 Haziran 2014
ÜLKÜCÜLERDEN GÖZDAĞI09 Haziran 2014
DİLEK AKAGÜN YILMAZ: "DAVA ACAÇAK"09 Haziran 2014
BİR MÜJDE DAHA 09 Haziran 2014
HACCA GİDECEKLERE DUYURU09 Haziran 2014
GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ09 Haziran 2014
YENİLİKÇİ OKULLAR09 Haziran 2014
YÖRÜK ŞENLİKLERİ09 Haziran 2014
79 OKUL BEYAZ BAYRAK ALDI07 Haziran 2014
BEKLENİLENDEN FAZLASI07 Haziran 2014
Travma Resusitasyonu07 Haziran 2014
ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİĞİ07 Haziran 2014
SAĞLIK-SEN07 Haziran 2014
ULUBEY KANYONU07 Haziran 2014
İŞTE BU UŞAK'TA OLACAK06 Haziran 2014
UŞAK TEMA, ÇEVRE GÜNÜNÜ KUTLADI06 Haziran 2014
BAŞARIYA DOYMUYOR06 Haziran 2014
839 KURS AÇILDI05 Haziran 2014
5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ05 Haziran 2014
UŞAK TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDE05 Haziran 2014
ÜNİVERSİTE & BELEDİYE04 Haziran 2014
UŞAK'TA SERA İŞLETMECİLİĞİ04 Haziran 2014
BRAVO GENÇLER04 Haziran 2014
HALKA ZİYARET04 Haziran 2014
SİYASETİ BİR KENARA BIRAKTIK03 Haziran 2014
GERİ DÖNÜŞÜME TEŞVİK03 Haziran 2014
BECERİ VE MESLEK03 Haziran 2014
Uşak Sadıkoğlu otomotiv uşak’ı çoşturtu.03 Haziran 2014
ORGAN BAĞIŞINA DESTEK03 Haziran 2014
“UMUDA DEV ADIMLAR”03 Haziran 2014
GEDİZ’LİLERE BÜYÜK MÜJDE03 Haziran 2014
BİLARDO ŞAMPİYONU UŞAK'TA02 Haziran 2014
BAKAN ZEYBEKÇİ UŞAK'TA02 Haziran 2014
SİS YÜZÜNDEN 3 KİŞİ ÖLDÜ 2 YARALI02 Haziran 2014
VATANDAŞ ÖNEMLİ DEDİK31 Mayıs 2014
AVRUPA 1. OLDU31 Mayıs 2014
TAKTİRLİK30 Mayıs 2014
3 KİŞİ DEN 1'İ İÇİYOR30 Mayıs 2014
ZKA AFYON'DA TOPLANDI30 Mayıs 2014
TERTEMİZ30 Mayıs 2014
DİKKATSİZLİK 2 CAN DAHA ALDI.30 Mayıs 2014
İHRACATIN İLK 1000 FİRMASINA UŞAK’TAN 2 FİRMA29 Mayıs 2014
89 PROJE'DEN 1. OLDU29 Mayıs 2014
UTSO İMAR KANUNU BİLGİLENDİRME29 Mayıs 2014
ORMAN YANGINLARINA DİKKAT!29 Mayıs 2014
TARİHE SAHİP ÇIK29 Mayıs 2014
TÜM OKULLARI GEZECEK29 Mayıs 2014
KADIN VE MEDYA29 Mayıs 2014
TURNUVA BAŞLADI28 Mayıs 2014
KISA SÜREDE TAMAMLANACAK28 Mayıs 2014
DOLU DOLU FESTİVAL28 Mayıs 2014
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber