Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Ata Yadigarı Fabrika Yıllara Meydan Okuyor20 Ocak 2017
Umutsuz Günlerden Mutlu Yarınlara20 Ocak 2017
"2016 yılında yaşanan badirelere rağmen yatırımlarımıza devam ettik"20 Ocak 2017
“Uşak’ın Tarımda Söz Sahibi Olmasını İstiyoruz”19 Ocak 2017
Geleceğin Ses Sanatçıları Uşak’ta Yetişiyor 19 Ocak 2017
Jennifer'ın Düğünü/Osman Gazi oyunu Uşaklı tiyatro severlerle buluştu 19 Ocak 2017
BU OYUNU HEP BİRLİKTE BOZALIM19 Ocak 2017
UOSB tarafından Uşak'ta yapılacak 16 derslikli tekstil teknolojisi meslek lisesi için protokol imzalandı.17 Ocak 2017
Başkan Cahan, Ekmeğini Yollardan Kazanan Şoförlerle Bir Araya Geldi17 Ocak 2017
“2007-2016 Yılları Arasındaki destek verilen sektörler”17 Ocak 2017
MİNİKLER MÜZELERİ GEZDİ16 Ocak 2017
Ütopya Konulu Edebiyat Yarışması Sonuçlandı14 Ocak 2017
BAŞKANLIĞA HAYIR 14 Ocak 2017
1. Tiyatro Festivali Başvurusu14 Ocak 2017
ESKİ VALİ SEDDAR YAVUZ UŞAK'TA14 Ocak 2017
Cirit Uşak’ta Şaha Kalkıyor14 Ocak 2017
Başkan Cahan, Basın Mensuplarıyla Buluştu12 Ocak 2017
VALİ OKUR UŞAK BASINIYLA BİRARA DA12 Ocak 2017
“ÜLKÜSÜ TURAN VE İ’LA-Hİ KELİMETULLAH OLACAK BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ”10 Ocak 2017
ÇOK NADİR VE ÖLÜMCÜL BİR KALP HASTALIĞI10 Ocak 2017
VALİ OKU'UN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI10 Ocak 2017
Cahan’dan ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ Mesajı10 Ocak 2017
Sarıkamış Şehitleri Saygıyla Anıldı09 Ocak 2017
Uşak’ın Projelerine Bakanlar’dan Tam Destek09 Ocak 2017
BAKANLIĞI UYARIYORUZ!07 Ocak 2017
Vali Ahmet Okur El Bab Gazisi Uzman Çavuş Ercan Eser'i ziyaret etti06 Ocak 2017
Büyük Uşak Kanyonları Belgeselinin galası yapıldı.06 Ocak 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mart Ayında Uşak’ta06 Ocak 2017
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI İLK ÜLKÜCÜ ŞEHİDİNİ UNUTMADI05 Ocak 2017
"KAR KAPIDA"04 Ocak 2017
Temizlik İşçisi Bulduğu 20 Bin TL’yi Sahibine Teslim Etti03 Ocak 2017
Milletvekili Metin Külünk, “15 Temmuz’u İyi Anlamak Zorundayız”02 Ocak 2017
Validen polislere çorba ikramı02 Ocak 2017
ÖĞRENCİ İÇİN ŞARTLAR DAHA DA ZORLAŞTI02 Ocak 2017
“GiTMEDYA Kardan Adamı”02 Ocak 2017
“713 ADET UYUŞTURUCU NİTELİKLİ HAP ELE GEÇİRİLDİ.”02 Ocak 2017
ADD'DEN ÇOCUKLARA HEDİYE02 Ocak 2017
ÜLKÜCÜ İŞÇİLERDE GÖREV DEĞİŞİMİ29 Aralık 2016
Yılın En Yoğun Kar Yağışında Çalışmalar Başarıyla Sürdürülüyor29 Aralık 2016
Uşak Belediyesi’nden Hemşehrilerimize Dolandırıcılık Uyarısı29 Aralık 2016
O'nu rahmetle anmak bu milletin boynuna borçtur28 Aralık 2016
“14 KİLO 300 GRAM MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ”28 Aralık 2016
YENİ CİRİT SAHASI İHALESİ 18 OCAK'TA YAPILACAK28 Aralık 2016
Tüm Birimleriz Göreve Hazır27 Aralık 2016
“15 Temmuz’da Miiletimiz Destan Yazdı”27 Aralık 2016
BAYAN OKURDAN ÖRNEK DAVRANIŞ26 Aralık 2016
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI, SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ KONULU AŞIKLAR GECESİ DÜZENLEDİ26 Aralık 2016
“İlimizdeki okul ve kurumların bakım ve onarımına Spor Toto Teşkilatı 3,7 milyon TL destek”23 Aralık 2016
"15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı"23 Aralık 2016
DEVLETİ DEVLET YAPAN MİLLETTİR22 Aralık 2016
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik'in de yer aldığı 8 kişi gözaltına alındı.22 Aralık 2016
ADD GENÇLİK KOLLARI SEÇİMİ21 Aralık 2016
Çamurlu Köy Yolları Eskilerde Kaldı20 Aralık 2016
UTSO’DA YILIN SON GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ TAMAMLANDI19 Aralık 2016
Uşak Halıları Görücüye Çıktı19 Aralık 2016
Karayollarında kar ve buzla mücadele hazırlık toplantısı yapıldı.19 Aralık 2016
Bisiklet Yolu Projesinde Çalışmalar Hızla Devam Ediyor19 Aralık 2016
UŞAK İLİ YARDIM KONVOYU 6 BİN 750 BATTANİYEYLE YOLA ÇIKTI19 Aralık 2016
EVİNİN ÖNÜNDE VURULAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ19 Aralık 2016
“Halep’e Yol Açın” Konvoyu Dualarla Uğurlandı19 Aralık 2016
AFYON'A BAĞLI HOCALAR İLÇESİNDEN ŞEHİDİMİZ VAR17 Aralık 2016
İğrenç hareketinizle mücadele azmimizi bilediniz.17 Aralık 2016
“DUYARLI BİR TÜRK VATANDAŞI OLARAK İHBAR EDİYORUM !”17 Aralık 2016
KOSGEB Kayıt Yaptıranlara 50 Bin TL Faizsiz Kredi Verecek!16 Aralık 2016
Ülkemizin kalkınmasına yönelik verimli çalışmalarla tamamladık.15 Aralık 2016
“Tarihi ve Turistik Yerlerimizi Gün Yüzüne Çıkaracağız”15 Aralık 2016
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI GECE NÖBET TUTAN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE ÇORBA İKRAMINDA BULUNDU13 Aralık 2016
CHP’YE RAĞMEN CUMHURİYET VE ATATÜRK'E DOKUNDURTMAYACAĞIZ13 Aralık 2016
"TÜRK HÜRRİYETSİZ OLMAZ"13 Aralık 2016
İNSAN HAKLARI GÜNÜNDE, UŞAK ÜLKÜ OCAKLARINDAN “KAN BAĞIŞI” ETKİNLİĞİ10 Aralık 2016
UTSO, UŞAK İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET EDEREK TAZİYEDE BULUNDU13 Aralık 2016
"HUZUR TÜRKİYE UYGULAMASI"13 Aralık 2016
Başkan Cahan’dan Teröre Kınama Mesajı12 Aralık 2016
Aziz Milletimiz bu savaştan da galip çıkacaktır12 Aralık 2016
UTSO, TOBB’DAN GELEN YARDIM KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE EĞİTİM DESTEĞİ SAĞLADI12 Aralık 2016
YENİ KİMLİK KARTLARI DAĞITLMAYA BAŞLADI12 Aralık 2016
ADD YE ÇİRKN SALDIRI05 Aralık 2016
İSTANBULDA PATLATILAN BOMBA ,İNSANLIĞIN TAM ORTA YERİNDE PATLAMIŞTIR.12 Aralık 2016
"TERÖRE LANET"12 Aralık 2016
Türkiye'de Eğitim Sorunu ve PISA10 Aralık 2016
Uşak 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar'ında09 Aralık 2016
Başkan Cahan DSİ 23. Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti09 Aralık 2016
GÜNLÜK EV KİRALAYANLARA 10,000₺ CEZA 09 Aralık 2016
Halep'i Açlıktan İnsanlığı Utançtan Kurtar!09 Aralık 2016
UŞAK İL MÜFTÜSÜ GÖREVİNDEN ALINDI08 Aralık 2016
UŞAK AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YARIŞINDA 3 İSİM ANKARA’DA!07 Aralık 2016
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Hizmet Binası Protokolü İmzalandı07 Aralık 2016
"Zafer-İN Operasyonu’nun temel amacı07 Aralık 2016
Başkan Cahan’dan Zabıta Müdürlüğüne Ziyaret07 Aralık 2016
“Esnaf ve Sanatkârlarımız ekonomimize can katan vazgeçilmez unsurlardır”07 Aralık 2016
Uşak Havalimanından Kutsal Topraklara Bir İlk07 Aralık 2016
YILBAŞI ÖNCESİ KAÇAK-SAHTE İÇKİ DENETİMİ06 Aralık 2016
İleti Dergisi’nin Düzenlediği “Ütopya” Konulu Öykü/Deneme Yarışması Başvurularınızı Bekliyor05 Aralık 2016
Dünya Engelliler Gününde coşkulu kutlama03 Aralık 2016
Belediye Başkanı Cahan’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı03 Aralık 2016
365. kısa dönem acemi erler yemin etti.03 Aralık 2016
Uşak Emniyetinden okullara "Z-kütüphane"03 Aralık 2016
ACILIŞA 1 HAFTA KALDI 03 Aralık 2016
"Büyük Uşak Kanyonları Projesi" 03 Aralık 2016
"TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASI"02 Aralık 2016
ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Afyonkarahisar'da Yapıldı01 Aralık 2016
ELEKTİRİK KESİNTİSİ30 Kasım 2016
KIŞ LASTİĞİ OLMAYAN ARACLARA 602₺ CEZA29 Kasım 2016
Vali Okur İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür yemeği verdi29 Kasım 2016
Vali Ahmet Okur Muharremşah köyünde vatandaşlarla bir araya geldi28 Kasım 2016
“ Canavar Sofrası “ İzleyenler Tarafından Büyük Beğeni Kazandı.28 Kasım 2016
TRAFİK KAZASINDA 1 KİŞİ ÖLDÜ 3 KİŞ YARALANDI28 Kasım 2016
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARINDAN, TÜRKEŞ’İN 99’UNCU AD GÜNÜNDE 99 FOTOĞRAF SERGİSİ26 Kasım 2016
KAR SOĞUKLUKLARINA HAZIR OLUN26 Kasım 2016
UŞAK DEFTERDARLIĞINDAN DUYURU25 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR EMEKLİ ÖĞRETMENLERE HİZMET ŞEREF BELGESİ VERDİ25 Kasım 2016
Stadyum Battı Çıktıda Sona Yaklaşılıyor25 Kasım 2016
“Ülkelerin kalkınmışlık ve gelişmişlik düzeyi okullarda verilen eğitimle doğrudan alakalıdır"​25 Kasım 2016
Başkan Cahan'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı25 Kasım 2016
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN24 Kasım 2016
Uşak Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı Çalıştayı yapıldı.24 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR’UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI24 Kasım 2016
1 KİLO ESRARLA YAKALANDI24 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİN %50’Sİ GÖREVDEN ALINMA KORKUSU YAŞIYOR24 Kasım 2016
UŞAK MHP İL BAŞKANLIĞI 2011 YILINDA MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA KURULAN KUMPASI GÜNDEME TAŞIDI23 Kasım 2016
“TEOG sınavına girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum”23 Kasım 2016
Yaptığımız Çalışmalar Başarımızın Simgesidir22 Kasım 2016
BAROSU KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONUNUN BASIN AÇIKLAMASI21 Kasım 2016
BEBEKLER VE DOKTORLARI BULUŞTU18 Kasım 2016
“Köylerimiz ile şehir merkezimizi bağlayan yolların kalitesi her geçen gün daha da yükseliyor”18 Kasım 2016
Cahan, “Kentin Sanat Potansiyeli Ortaya Çıkacak”17 Kasım 2016
Vali Ahmet Okur Ovademirler ve Yavı Köylerini ziyaret etti17 Kasım 2016
“Uşak Mahalli İdareler turizm potansiyelini ortaya çıkaracaktır”17 Kasım 2016
Sosyal Alanlarıyla Örnek Bir Şehir Doğuyor17 Kasım 2016
Mevsim Şartları Önemli Değil15 Kasım 2016
HER GÜN YENİ BİR SUCLU YAKALANIYOR15 Kasım 2016
“Toplum olarak diyabete karşı daha duyarlı olmalıyız”15 Kasım 2016
MEDYA ATÖLYESİ ÖĞRENCİLERİN UFKUNU GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR14 Kasım 2016
UŞAK AK PARTİ İL TEŞKİLATININ YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTIYA MANİSA MİLLETVEKİLİ KATILDI12 Kasım 2016
50 ADET KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ12 Kasım 2016
Sivaslı Belediye Başkanı Cumhuriyete Sahip Çıkmak Adına Gazete Dağıttı10 Kasım 2016
Uşak Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından “Şehit Ömer Halisdemir Şiir Yarışması” düzenlendi.10 Kasım 2016
UTSO’DAN VÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERE GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ10 Kasım 2016
“TORBACILAR YAKALANDI”10 Kasım 2016
DEVRİMCİ RUHU YAŞIYOR, DEVRİMLERİ AYDINLATIYOR!10 Kasım 2016
Başkan Cahan’dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı10 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR'UN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2016
MHP'DEN REKTÖRE ULTİMATOM09 Kasım 2016
Belediyeden Bir Z-Kütüphane Daha09 Kasım 2016
"KÜÇÜK MUSTAFA YANLIZ DEĞİL"09 Kasım 2016
BAĞIŞLANAN HER ORGAN YENİ BİR HAYAT09 Kasım 2016
Uşak Üniversitesi’nin Proje Ortağı Olduğu “IN ORCHESTRA” AB Projesi Kabul Edildi09 Kasım 2016
ARABANIN BAGAJINDA 5,000 ADET KAÇAK SİGARA YAKALANDI09 Kasım 2016
“Vatandaşımız bize gelemezse biz onun ayağına gideriz”08 Kasım 2016
Uşak Belediyesi İçin Artık Hizmette Sınır Yok08 Kasım 2016
UTSO’DAN İŞ YAŞAMINDAKİ SORUNLAR VE İŞ KAZALARINDAKİ HUKUKİ YAPTIRIMLAR SEMİNERİ07 Kasım 2016
UTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN KANSERDE FARKINDALIK SEMİNERİ07 Kasım 2016
Ömer Halisdemir Şiir Yarışması'nın Sonuçları Belli Oldu07 Kasım 2016
"Milli Birlik ve Kardeşlik Roman Buluşması" 07 Kasım 2016
Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor07 Kasım 2016
"Muratbey Uşak Basketbol takımı Uşak'ın Avrupa'ya açılan kapısı konumunda"07 Kasım 2016
UŞAK'TA 1 AYDA NELER YAKALANDI05 Kasım 2016
11 HDP'li vekil gözaltına alındı04 Kasım 2016
SAHTE POLİS YAKAYI ELE VERDİ04 Kasım 2016
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI ORMAN KÖYLERİNE KREDİ VERMEYE DEVAM EDİYOR04 Kasım 2016
SSK Evleri Bölgesi Riskli Bölge İlan Edildi03 Kasım 2016
Başkan Cahan’dan Başarılı Ciritçilere Prim03 Kasım 2016
İŞCİ SERVİSİ OTOMOBİLE ÇARPTI03 Kasım 2016
KURUÇAY’IN AÇIKLAMALARI TÜRKİYE GÜNDEMİNE GİRDİ…02 Kasım 2016
BAŞKAN CAHAN NET KONUŞTU02 Kasım 2016
İL GENEL MECLİSİ KÖYLERİN YÜKÜNÜ ALDI02 Kasım 2016
UŞAK ENGELLERİ AŞIYOR...02 Kasım 2016
“Çalışmalarımız Halkımızın Takdirini Kazanıyor”02 Kasım 2016
Uşak’ın Yıldızı Ciritte Parlıyor02 Kasım 2016
Çiftçimize Desteğimiz Sürüyor02 Kasım 2016
"UŞAK KENTİ VE UŞAK BELEDİYESİ EGEMİZİN PARLAYAN YILDIZIDIR"01 Kasım 2016
HAVA SICAKLIĞI 8 DERECE DÜŞECEK01 Kasım 2016
Ziraat ve Doğa Bilimler Fakültemizi İlk Üçte Tercih Edenlere YÖK’ten Başarı Belgesi01 Kasım 2016
Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı Olarak Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımımızı gerçekleştirdik.28 Ekim 2016
ŞEHİDİMİZE SON GÖREV 31 Ekim 2016
GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ HAYATINA ATILDI30 Ekim 2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Uşak’ta Coşkuyla Kutlandı29 Ekim 2016
VALİ AHMET OKUR'UN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI29 Ekim 2016
Başkan Cahan'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı29 Ekim 2016
Tapu ve Kadastro Müdürlüğü İle Protokol Anlaşması Yapıldı28 Ekim 2016
ZEKA Yönetim Kurulu Uşak'ta toplandı28 Ekim 2016
İl İstihdam ve Meslekli Eğitim Kurulu 4. olağan toplantısı yapıldı28 Ekim 2016
Stadyum Battı Çıktısında Son Fore Kazık Çakıldı28 Ekim 2016
Vali Ahmet Okur, Vakıflar Genel Müdürü Ertem ile incelemelerde bulundu28 Ekim 2016
ROMATİZMA YAKLAŞIK 200 HASTALIĞI İÇERİYOR !26 Ekim 2016
"Bal Arıları Mühendis Oluyor" 26 Ekim 2016
YİNE BİR GENÇ DAHA SEBEPSİZCE ÖLDÜ25 Ekim 2016
Dikilitaş Mahalle Konağı’nda Sona Gelindi25 Ekim 2016
GENÇ ÇİFTÇİ BÜYÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI25 Ekim 2016
BANAZ YOLUN DA Kİ KAZADA 1 KİŞİ ÖLDÜ 9 YARALI VAR24 Ekim 2016
UŞAK EBRAR DERNEĞİNDEN “1 TIR UN” KAMPANYASI22 Ekim 2016
”BAKKALAR ODASI BAŞKAN VEKİLİ KAHRAMAN, TÜMTÜRK İLE İLGİLİ KONUŞTU!22 Ekim 2016
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ 2BİN KİŞİLİK AŞURE DAĞITTI22 Ekim 2016
KEMİK ERİMESİ CİDDİYE ALINMALI22 Ekim 2016
SULAR NE ZAMAN GELECEK22 Ekim 2016
Muratbey Uşaksportif Basketbol takımı yemekte buluştu22 Ekim 2016
" BOZKURTUN NEFESİ ENSENİZDE OLACAK "21 Ekim 2016
DEMOKRASİDE SEÇİMLE GELİNİR, SEÇİMLE GİDİLİR20 Ekim 2016
Muhtarlık müessesesi toplumsal hayatın önemli yapı taşlarının arasında yer almaktadır20 Ekim 2016
UTSO, EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ20 Ekim 2016
ÜRETİCİLER FABRIKAYI ZİYARET ETTİ20 Ekim 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ PİLOT SEÇİLEN İLK 5 ÜNiVERSİTE ARASINDA20 Ekim 2016
UŞAK EMNİYETİNDEN KACAKCILIĞA GEÇİT YOK20 Ekim 2016
11. KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZDE ONURLUYUZ, GURURLUYUZ!18 Ekim 2016
“KUZEY ÇEVRE YOLU VE HUZURPARK KÖPRÜLÜ KAVŞAK HİZMETE AÇILDI”18 Ekim 2016
UŞAK BAROSUNUN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU 17 Ekim 2016
VALİ OKUR DARBE ŞEHİTİNİN MEZARINA ZİYARET ETTİ17 Ekim 2016
NELER VAR NELER17 Ekim 2016
KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR17 Ekim 2016
ÖZEL PEMBE KULE ANAOKULU AÇILDI15 Ekim 2016
“TASARIM CAM BALKON SİSTEMLERİ” AÇILDI15 Ekim 2016
TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a teşekkür15 Ekim 2016
Sadece Bir Mevsim Değil, Her Mevsim Çalışan Belediye15 Ekim 2016
KAPLICA TESİSLERİ İLE İLGİLİ DUYURU14 Ekim 2016
Korkmaz, “Kentimizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz”13 Ekim 2016
EV EŞYALARI ARASINDA KAÇAK-BANDROLSÜZ SİGARA12 Ekim 2016
Yörük Beyinden Uşak Beyine Fenerbahçe Primi12 Ekim 2016
“Bir Evi de Sen Donat”11 Ekim 2016
BU ÇOCULAR BİR HARİKA 11 Ekim 2016
En İyi Makale Ödülü11 Ekim 2016
ULUSUMUZUN BAŞI SAĞOLSUN11 Ekim 2016
MEME KANSERİNE KARŞI TETİKDE OLUN11 Ekim 2016
Vatandaş Mutlu Esnaf mutlu 10 Ekim 2016
REKTÖRLERİN RUH VE KİŞİLİK YAPISI10 Ekim 2016
BBP Genel Başkanı Destici’den Uşak’a Ziyaret09 Ekim 2016
Rektör Öğrenci Buluşması Gerçekleşti07 Ekim 2016
ANNELER VE BEBEKLER EMZİRME HAFTASINI KUTLADI07 Ekim 2016
Muhtarlık Binaları Yenileniyor07 Ekim 2016
“Memleketten Haber Var”06 Ekim 2016
Mehmet Akif Ersoy Cami Temeli Atıldı05 Ekim 2016
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası arasında protokol imzalandı.05 Ekim 2016
Huzur Park Köprülü Kavşağı Açılıyor04 Ekim 2016
Stat Battı Çıktı Beklenilenden Kısa Sürede Bitecek04 Ekim 2016
SSK PAZAR YERİ YENİLENEREK 1 AY SONRA FALİYETE GECECEK04 Ekim 2016
Konsept Caddeler ve Yeni Işıklandırma Çalışmaları Devam Ediyor03 Ekim 2016
"Uşak'ta gençliğe ve eğitime önemli imkânlar sunacak tesislerin yapımını titizlikle takip ediyoruz"01 Ekim 2016
Vali Okur merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi30 Eylül 2016
Dörtyol ve Bölme Beldesi Arası Çile Olmaktan Çıkıyor30 Eylül 2016
BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ30 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti29 Eylül 2016
UTSO, VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE BİRLİKTE TOPLANTI DÜZENLEDİ29 Eylül 2016
MİLLETİNE VE DEVLETİNE BAĞLI NESİLLER YETİŞECEK27 Eylül 2016
ANITKABİR'E SAYGISIZLIK27 Eylül 2016
İPLİK FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI26 Eylül 2016
YOLCU OTOBUSÜNDEN 18 KİLO 880 GRM ESRAR YAKALANDI23 Eylül 2016
Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu Projesi Açılış Toplantısı 23 Eylül 2016
“TERÖRE KARŞI MÜCADELEDE BİRLİKTEYİZ”23 Eylül 2016
Kültür ve Sanatta Yerel Değerlerimiz Ön Plana Çıkacak22 Eylül 2016
“Okullarda hijyen ve güvenlik düzeyinin yükseltilmesi” 22 Eylül 2016
Stat Battı Çıktı Projesi’nde İlk Kazma Vuruldu22 Eylül 2016

..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
sanalbasin.com üyesidir
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS