GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2014      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ’NDEN MİT İDDİASINA YANIT24 Kasım 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI24 Kasım 2014
ÖĞRETMENLİK KUTSAL VE ÖNEMLİ BİR MESLEKTİR24 Kasım 2014
Kursların kalitesini arttıracağız24 Kasım 2014
Başkan Cahan’ın Öğretmenler24 Kasım 2014
ÖĞRETMENLERİMİZE YETERİNCE DEĞER VERİYORMUYUZ24 Kasım 2014
EŞME AK PARTİ’DE ALİ ARIK GÜVEN TAZELEDİ22 Kasım 2014
17-23 KASIM AĞIZ-DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI 22 Kasım 2014
CHP VE MHP NEDEN RED OYU KULLANDI22 Kasım 2014
ENGELLİ VATANDAŞLAR SU FATURASINI İNDİRİMLİ ÖDEYECEK22 Kasım 2014
ERDOĞMUŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ22 Kasım 2014
“Sağlıklı nesiller ancak doğru bir iletişimle mümkün olacaktır”21 Kasım 2014
2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi21 Kasım 2014
MEB BÜTÇESİNDE YATIRIMA YER YOK21 Kasım 2014
AK PARTİ’NİN MERKEZ İLÇE BAŞKANI ADAYI TURGAY ESER OLDU20 Kasım 2014
HER GÜN BİR ADIM DAHA FAZLA20 Kasım 2014
"EMEKÇİYE DESTEK"20 Kasım 2014
BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR20 Kasım 2014
DEMİR YOLLARI ÖZELLEŞTİRİLİYOR19 Kasım 2014
OKUL ÇEVRESİNDE GEZENLERE "CEZA YAĞMURU"19 Kasım 2014
“Şehirlerimizle birlikte köylerimiz de büyük ve güçlü Türkiye’ye hazırlanıyor”19 Kasım 2014
ANTİBİYOTİK FARKINDALIK GÜNÜ18 Kasım 2014
MİNİKLERDEN HUZUR EVİNE ZİYARET18 Kasım 2014
“ÜCRET YOKSA NÖBET YOK”18 Kasım 2014
YENİ APARTLAR YAPILACAK18 Kasım 2014
UŞAK SERAMİK FABRİKASININ ÖDÜL TÖRENİ18 Kasım 2014
DOLANDIRICILAR YAKALANDI17 Kasım 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİNİ ENGELLERİ KALDIRACAK17 Kasım 2014
AK PARTİ’NİN ULUBEY VE KARAHALLI İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞMEDİ17 Kasım 2014
KOMİSYON KRULACAK17 Kasım 2014
E TWİNNİNG UŞAK17 Kasım 2014
DAHA 13 YAŞINDAYDI İNTİHAR ETTİ17 Kasım 2014
ZEKA TOPLANTISI İLİMİZDE YAPILDI14 Kasım 2014
CHP DEĞİL BATI ÖZÜR DİLEMELİ 13 Kasım 2014
AK PARTİ YİNE TEK BAŞINA MI İKTİDAR OLACAK !!!13 Kasım 2014
"BİRLİKTE"13 Kasım 2014
9 KİLO 660 GR ESRAR YAKALANDI13 Kasım 2014
VALİ YAVUZ AFAD'DA İNCELEME YAPI13 Kasım 2014
FABRİKA KÜLE DÖNDÜ13 Kasım 2014
MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN REKTÖRE SERT TEPKİ12 Kasım 2014
UTSO DA SAĞLIKLI BESLENME SEMİNERİ12 Kasım 2014
Ticaret Borsasından Geleneksel Aşure Etkinliği12 Kasım 2014
KIZ ARKADAŞINI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ12 Kasım 2014
İYİ YETİŞMİŞ BİR NESİL TÜRKİYE'NİN GARANTİSİDİR12 Kasım 2014
JEOTERMAL DE NELER OLUYOR12 Kasım 2014
AKP İLÇE BAŞKANI MEHMET ASLAN YENİDEN ADAY OLACAK MI?12 Kasım 2014
BU YAPILAN ATAÜRK'E SAYGISIZLIKTIR12 Kasım 2014
"REKTÖRE TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR"11 Kasım 2014
YENİ HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTACAK11 Kasım 2014
9:05'TE HAYAT DURDU11 Kasım 2014
ATAMIZIN ADIYLA YAŞAYAŞAK11 Kasım 2014
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Uşak'ta10 Kasım 2014
ATATÜRK’ÜN ÖLÜMSÜZLÜĞÜNÜN 76. YILDÖNÜMÜ10 Kasım 2014
ULUSUMUZ ATATÜRK’Ü ASLA UNUTMAYACAKTIR10 Kasım 2014
ÜNİVERSİTEYE YAKIŞMADI10 Kasım 2014
OSB'YE İŞÇİ TAŞIYAN SERVİS ARACI KAZA YAPTI10 Kasım 2014
ADD AŞURE DAĞITTI10 Kasım 2014
Başkan Cahan’ın 10 Kasım Mesajı10 Kasım 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2014
“İslam birlik, beraberlik ve hoşgörü ile daha büyük bir güce ulaşacaktır”10 Kasım 2014
SOMA İÇİN YARDIM KONSERİ08 Kasım 2014
İŞ KAZALARINDA DÜNYADA 3. SİRADAYIZ07 Kasım 2014
ÇEŞME SUYUNUN KALİTESİ NASIL07 Kasım 2014
VERGİ PARALARI NE YAPILIYOR ?07 Kasım 2014
UŞAK POLİSİNİN ACI GÜNÜ06 Kasım 2014
JEOTERMALDE Kİ SON GELİŞME06 Kasım 2014
UŞAK SPORTİF 78 MİNSK 5906 Kasım 2014
İLETİŞİM ÖNEMLİ05 Kasım 2014
UŞAK'IN GELECEĞİNİ TEŞKİL EDECEK ÇALIŞMALAR05 Kasım 2014
ATARDAMAR ANEVRİZMA AMELİYATI YAPILDI04 Kasım 2014
UŞAK'TA BONZAİ SATICILARI YAKALANDI04 Kasım 2014
İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati Vali Yavuz'u ziyaret etti04 Kasım 2014
CAHAN AŞURE DAĞITTI04 Kasım 2014
BASRİ YILDIRIM: MHP VE CHP’Yİ ESKİTMEYE DEVAM EDECEĞİZ04 Kasım 2014
METEROLOJİDEN UYARI 03 Kasım 2014
CUMHURİYETİ NEDEN KUTLUYORUZ?03 Kasım 2014
İNTERNETTE Kİ TEHLİKENİN FARKINDAMISIN03 Kasım 2014
BUGÜN MUHARREMİN 10. GÜNÜ03 Kasım 2014
Mahalle Konakları İçin Yer İncelemesi Başladı01 Kasım 2014
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARINDAN DUYURU31 Ekim 2014
Her gün bir adım daha31 Ekim 2014
BARAJLAR DOLDU31 Ekim 2014
YAYA GEÇİDİNDEN GEÇEN GENÇ KIZA ARABA ÇARPTI29 Ekim 2014
KATMA DEĞER ÜRETECEK YATIRIMCIYA İHTİYACIMIZ VAR31 Ekim 2014
"Organ Bağış Haftası"31 Ekim 2014
SANAT'TA MARKA ŞEHİRİZ30 Ekim 2014
BELEDİYENİN KAFETERYASI 30 Ekim 2014
MADENCİLERE UŞAK'TA BARİKAT30 Ekim 2014
CUMHURİYET BAYRAMINI DOYASIYA KUTLAYACAĞIZ29 Ekim 2014
BUGÜN CUMHURİYETİMİZİN 91. YILINI KUTLUYORUZ29 Ekim 2014
CUMHURİYETİMİZİN 91. YILI KUTLU OLSUN29 Ekim 2014
Başkan Cahan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı29 Ekim 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI29 Ekim 2014
BAYRAKLAR BELEDİYEDEN29 Ekim 2014
BU BAYRAM HEPİMİZİN29 Ekim 2014
CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ29 Ekim 2014
TÜRKİYE KAMUSEN ÜYELERİNİN ZAM PROTESTOSU29 Ekim 2014
DİLEK AKAGÜN YILMAZ KAZA GEÇİRDİ29 Ekim 2014
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN MEVLİD28 Ekim 2014
UŞAK GÖZMERKEZİ YENİ BİNASI BAKAN BOZKIRIN KATILIMIYLA AÇILDI.26 Ekim 2014
Mehmet Kabaran istifa etti.28 Ekim 2014
MHP ESKİ UŞAK MİLLET VEKİLİ KAZA GEÇİRDİ28 Ekim 2014
BELEDİYENİN ANKETİNDE VAR MISINIZ ?27 Ekim 2014
TEDAVİ EDİLMEZSE ÖLÜME YOL AÇABİLİR27 Ekim 2014
ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ TÜM İLLERDE SİYER-İ NEBİ YARIŞMASI YAPIYOR27 Ekim 2014
10 KİŞİDEN 4'Ü BU SEBEPTEN ÖLÜYOR25 Ekim 2014
SAKIN UNUTMAYIN25 Ekim 2014
MUHARREM AYIMIZ MÜBAREK OLSUN25 Ekim 2014
Uşak’a yaklaşık 44 Milyon TL’lik yatırımın kazandırılaçak25 Ekim 2014
ATASAY KAMER’E UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NDEN FAHRİ DOKTORA 24 Ekim 2014
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİNDEN DAVET24 Ekim 2014
YAPILANDIRMADA SON TARİH 31 ARALIK23 Ekim 2014
"USRİUM" 23 Ekim 2014
ENGELLER SORUN OLMAYACAK23 Ekim 2014
DENİZLİ BELEDİYE BAŞKANINDAN CAHAN'A ZİYARET23 Ekim 2014
"AMAN DİKKAT"23 Ekim 2014
BÖYLESİ DAHA YAPILMADI22 Ekim 2014
UŞAK SANAT FESTİVALİYLE ÇOŞACAK22 Ekim 2014
ALIŞKANLIK KAZANDIRILMALI21 Ekim 2014
İSMAİL GÜNEŞ ORC'NİN YAPTIĞI ANKETTE KAÇINCI OLDU?21 Ekim 2014
GEDİZ UŞAK YOLUNDA KAZA20 Ekim 2014
UŞAK AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMİ YAPILDI20 Ekim 2014
KÜTÜPHANENİN YENİ İSMİ ?20 Ekim 2014
SOĞUK HAVALAR PROSTATI TETİKLİYOR20 Ekim 2014
"Sağlıklı yaşam ve hareket yılı"20 Ekim 2014
UŞAK BAROSUN DA SEÇİM 20 Ekim 2014
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU18 Ekim 2014
PEKİ YENİ İSMİ NE OLACAK ?18 Ekim 2014
“GÜVENLİ GIDA”17 Ekim 2014
ETKİLİ İLETİŞİM17 Ekim 2014
VALİ YAVUZ UŞAK ZİRAAT ODASINI VE TİCARET BORSASINI GEZDİ16 Ekim 2014
UMUT OLDU15 Ekim 2014
CHP BAŞARI İÇİN YOL HARİTASINI BELİRLEDİ15 Ekim 2014
YAŞLILARIN BAKIMINI BELEDİYE ÜSTLENDİ15 Ekim 2014
ELEME MÜSABAKALARI15 Ekim 2014
“Camiler ve Din Görevlileri Haftası”15 Ekim 2014
1 KİŞİ TOPRAK ALTINDA KALDI15 Ekim 2014
ANNE ADAYLARI DİKKAT!14 Ekim 2014
KİMSE ATEŞE BENZİN TAŞIMASIN14 Ekim 2014
5 KİŞİ TUTUKLANDI14 Ekim 2014
EŞMEDE TIR ŞÖFÖRÜ ÖLÜ BULDU14 Ekim 2014
2014 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası14 Ekim 2014
DEZAVANTAJLI VATANDAŞLARIMIZA DAHA FAZLA HİZMET 13 Ekim 2014
ATATÜRK BÜSTLERİ YAKILIYOR 11 Ekim 2014
VALİ YAVUZ KONTROLDE 11 Ekim 2014
UŞAK HALKI İÇİN EN İYİ PERSONELER11 Ekim 2014
DÜNYA RUH SAĞLIĞI GÜNÜ KUTLANDI11 Ekim 2014
19 EKİM’DE YAPILACAK10 Ekim 2014
IŞİD Mİ? PKK MI?10 Ekim 2014
KAPSAMA GİREN ALACAKLAR10 Ekim 2014
"BARIŞI ANCAK BU COĞRAFYANIN YERLİ UNSURLARININ BİRLİKTELİĞİ GETİRİR"10 Ekim 2014
Uluslar arası düzeyde sanat festivali yapılacak10 Ekim 2014
VALİ YAVUZ İNCELEMELERDE BULUNDU10 Ekim 2014
ÇÖP TAKSİ10 Ekim 2014
ANNE SÜTÜNÜN ÖNEMİ09 Ekim 2014
ŞEHİT AİLELERİ UNUTMADI09 Ekim 2014
ÜNİVERSİTEYE ULAŞIM KOLAYLAŞACAK09 Ekim 2014
GENÇLERDEN ANLAMLI DAVRANIŞ09 Ekim 2014
MHP DE BAYRAM ÇOŞKUSU07 Ekim 2014
ŞEHİTLİĞE ZİYARET03 Ekim 2014
BAYRAMLAŞMA BAŞLADI03 Ekim 2014
UŞAK İÇİN EL ELE03 Ekim 2014
TEDBİRLER ALINDI03 Ekim 2014
MHP'ye CHP'den Destek02 Ekim 2014
Belediye Meclisinde Gergin Anlar02 Ekim 2014
UŞAK İTFAİYESİNDE HAREKET02 Ekim 2014
POLİS TEŞKİLATINA ALT KADEME AMİR ALINACAKTIR02 Ekim 2014
TÜRKİYE ÇAPINDA DERECELİ UŞAK'LILAR02 Ekim 2014
YAPILANDIRMA KAPSAMINA GİRENLER02 Ekim 2014
DİKKAT ! 02 Ekim 2014
UŞAK SPORTİF OYUNCUSUNA NE OLDU?02 Ekim 2014
SAĞLIK KURUMLARINDA DURUM VAHİMDİR02 Ekim 2014
BU SEFER LPG TANKINA SAKLADILAR01 Ekim 2014
FELAKETLER UŞAK'I BIRAKMIYOR01 Ekim 2014
HER TARAFI TARİH KOKUYOR30 Eylül 2014
SOBA VE KALORİFER YAKMA ŞARTLARI29 Eylül 2014
DÜNYA KALP GÜNÜ29 Eylül 2014
ZAFER KALKINMA AJANSI TOPLANTISI29 Eylül 2014
UŞAK HALKI İSYANDA27 Eylül 2014
DUALARI YETER !27 Eylül 2014
ANLAMLI27 Eylül 2014
KAZADA ÖLEN GENÇLER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ27 Eylül 2014
KAZADA YARALANAN AİLEYE ZİYARET27 Eylül 2014
TANJU ÇOLAK UŞAK'TA26 Eylül 2014
UOSB'DEN ZİYARETLER26 Eylül 2014
HER ZAMAN SEÇİME HAZIR26 Eylül 2014
OKULLAR MEDRESEYE ÇEVRİLMİŞ26 Eylül 2014
UŞAK ALTIN MADENİ26 Eylül 2014
İNSAN HAYATINDAN DAHA ÖNEMLİ BİR ŞEY OLAMAZ26 Eylül 2014
FIRTINALARDAN EVLERİN ÇATISI UCTU25 Eylül 2014
İLİMİZİN KÜLTÜRÜNÜ DÜNYA'YA TANITAÇAĞIZ25 Eylül 2014
PERSONELE ÖZEL SERVİS25 Eylül 2014
“AHİLİĞİN TARİFİ AHİ EVRANIN KENDİSİDİR”24 Eylül 2014
AHİLİ KUTLAMALARI BAŞLADI24 Eylül 2014
24 EYLÜLDE İŞ BIRAKMA24 Eylül 2014
VALİ YAVUZ YERİNDE İNCELEDİ24 Eylül 2014
AFETLE MÜDAHALE PLANI24 Eylül 2014
UŞAK'TA DEPREM OLDU24 Eylül 2014
AKSE ÇAMLIĞINDAKİ EVLER YIKILDI24 Eylül 2014
GÜNEŞ KÖYLERİ GEZDİ24 Eylül 2014
GÜÇLÜ İLETİŞİM İÇİN23 Eylül 2014
HAKSIZ VALİYE TEPKİ23 Eylül 2014
CAHAN, UŞAK DERİ KARMA OSB’Yİ ZİYARET ETTİ20 Eylül 2014
ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN20 Eylül 2014
BU VATANIN ONLARA MİNNET BORCU VAR20 Eylül 2014
UŞAK YEŞİLE DOYACAK20 Eylül 2014
89. PANCAR ALIMI20 Eylül 2014
Çernobil kanser yapmadı mı? 19 Eylül 2014
700 BİN PAKET SİGARA YAKILDI19 Eylül 2014
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME19 Eylül 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN “GAZİLER GÜNÜ” MESAJI19 Eylül 2014
OKUL YOLU DAHA GÜZEL19 Eylül 2014
2014 yılı Taşkın Koruma Koordinasyon Kurulu toplantısı19 Eylül 2014
TÜRKİYE'DE TEDAVİ EDİLECEKLER19 Eylül 2014
KAHVALTIMI YAPTIM MEYVEM ÇANTAMDA19 Eylül 2014
UYDU KULLANANLAR DİKKAT !....18 Eylül 2014
GAZETECİLER KONFEDERASYONU UŞAKLI GAZETECİLERİ BİLGİLENDİRDİ18 Eylül 2014
230 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK18 Eylül 2014
BİR AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ DAHA18 Eylül 2014
OKUL YOLU 18 Eylül 2014
ÇOCUKLAR DİKKAT17 Eylül 2014
MARKA GÜCÜ TOPLANTISI17 Eylül 2014
METEOLOJİDEN UDARI17 Eylül 2014
UŞAK BELEDİYESİ TOPLU KONUTLAR YAPACAK17 Eylül 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ UYUM SORUNU YAŞAMAYACAK16 Eylül 2014
MAHALLELERİMİZİN İHTİYACI16 Eylül 2014
KAÇAKÇILIK SINIR TANIMIYOR16 Eylül 2014
SORUNSUZ BİR ŞEHİR16 Eylül 2014
Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları16 Eylül 2014
GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ ÇOCUKLARIMIZ15 Eylül 2014
YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN15 Eylül 2014
ÇOCUKLARA ÖZEL BESLENME 15 Eylül 2014
EĞİTİM ÖĞRETİM BÜYÜK KAOS İÇİNDE15 Eylül 2014
UŞAK ADD ATATÜRK BASKILI ÇANTA DAĞITTI15 Eylül 2014
12 EYLÜL 1980 DARBESİ15 Eylül 2014
HUZUR PARK'TA TIR DEVRİLDİ15 Eylül 2014
BOĞAZINI KESTİLER13 Eylül 2014
YİNE UŞAK YİNE SEVKİYAT13 Eylül 2014
YİNE Mİ SELE TESLİM OLACAĞIZ ?13 Eylül 2014
GÜVENLİK TAM OLMALI13 Eylül 2014
FAZLA ALINAN VERGİ İADE EDİLECEK12 Eylül 2014
UŞAK’DA DÜNYA İLK 12 Eylül 2014
KUR’AN KURSU GEÇİCİ ÖĞRETİCİLİĞİ BAŞVURU İLANI12 Eylül 2014
Mal Alımı İçin İhale İlanı12 Eylül 2014
DOST ELİ12 Eylül 2014
HASTANEYE ULAŞIM TEK ARAÇTA12 Eylül 2014
146 TRAKTÖR TESLİM EDİLDİ12 Eylül 2014
ÜCRETSİZ TARAMA12 Eylül 2014
VEDA YEMEĞİ11 Eylül 2014
İSMET PAŞA CADDESİNDE NEYİN ANKETİ YAPILACAK?11 Eylül 2014


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber