GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2015      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI, KARAHALLI ESNAFINI ZİYARET ETTİ27 Nisan 2015
Genç Sada Yüzünden Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma bölge finali27 Nisan 2015
CHP CİRİT MÜSABAKALARINDA 26 Nisan 2015
"ERMENİ YALANLARINA İNANMA !"26 Nisan 2015
1. BUZAĞI YARIŞMASI26 Nisan 2015
MHP BANAZ'I AYAĞA KALDIRDI26 Nisan 2015
BU MİLLET HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİR25 Nisan 2015
HEM ADAY TANITIM PROGRAMI HEM KONSER25 Nisan 2015
"BU GÜN DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ"25 Nisan 2015
KUVVET’TEN BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NA SUNUM25 Nisan 2015
"ÇOCUK FESTİVALİ" 25 Nisan 2015
MHP'DEN KENT KONSEYİNE ZİYARET25 Nisan 2015
"KİMSENİN SAYGISIZLIK YAPMA HAKKI YOKTUR"24 Nisan 2015
VATAN PARTİSİ'NDEN AÇIKLAMA24 Nisan 2015
SAADET PARTİSİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK24 Nisan 2015
CHP SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ 24 Nisan 2015
ADD'DEN SOYKIRIM İDDİALARINA YANIT24 Nisan 2015
ÜLKÜ OCAKLARI OTİZMİN FARKINDA 24 Nisan 2015
TÜRK OCAKLARINDAN ERMENİ SOYKIRIMINA24 Nisan 2015
UŞAK EMNİYETİ İŞ BAŞINDA24 Nisan 2015
23 NİSAN VE ATA'YA MEKTUP YARIŞMASI 24 Nisan 2015
23 NİSAN ŞENLİKLERİ KUTLANDI24 Nisan 2015
YARINLARIN GELECEĞİ COÇUKLARIMIZ24 Nisan 2015
ADAYLAR SANAYİ ESNAFINI DOLAŞTI23 Nisan 2015
CHP KESK'İ ZİYARET ETTİ23 Nisan 2015
BAŞKAN SAĞLIKÇILARIN DURUMUNU DEĞERLENDİRDİ23 Nisan 2015
MİLLİ İTTİFAK ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR23 Nisan 2015
ÖZOĞUL KÖYLERİ ZİYARET ETTİ23 Nisan 2015
TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ23 Nisan 2015
HASTANEDE ÇOCUKLARIMIZLA ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK23 Nisan 2015
ULUSAL EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ TÜRK ULUSUNUNDUR23 Nisan 2015
BEREKET VE HUZUR DOLU GÜNLERİN BAŞLANGICI23 Nisan 2015
AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI23 Nisan 2015
SAADET PARTİSİ UŞAK'TA ADAYLARINI GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK23 Nisan 2015
Başkan Cahan’ın 23 Nisan Mesajı23 Nisan 2015
Vali Seddar Yavuz'un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı23 Nisan 2015
UŞAK'A BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK22 Nisan 2015
24 CUMHURİYET ALTININI ÇALDI VE KAÇTI22 Nisan 2015
UŞAKLI GENÇ MUCİTLER MEF ÜNİVERSİTESİ’NDE22 Nisan 2015
UŞAK’TA 2 BİN KİŞİLİK CİRİT SAHASI YAPILIYOR22 Nisan 2015
Mutlu Keklik ile Unutulmaz Bir Konser22 Nisan 2015
TÜRKİYE 1.Sİ UŞAK'TAN CIKTI22 Nisan 2015
"HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN"21 Nisan 2015
UŞAK CHP YERİNDE DURAMIYOR21 Nisan 2015
ALTUNDAŞ: "RAHMET AYLARI GELDİ"21 Nisan 2015
KARIN FITIKLARI TEDAVİSİNDE KAPALI AMELİYATLAR21 Nisan 2015
KUTLU DOĞUM HAFTASINI EN ANLAMLI ŞEKİLDE KUTLADIK21 Nisan 2015
ALFAKLAR KÖYÜNDE MEVLİT PROGRAMI21 Nisan 2015
"ZULME BOYUN EĞMEYECEĞİZ"20 Nisan 2015
TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ20 Nisan 2015
ŞERİF KESKİN'İN ÜÇ AYLAR MESAJI20 Nisan 2015
REKTÖRLÜK SEÇİMLERİNDE SONUÇLAR BELLİ OLDU20 Nisan 2015
KADIN KOLLARI PAZAR YERİNİ DOLAŞTI20 Nisan 2015
MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI TOPLANTI DÜZENLEDİ20 Nisan 2015
VALİ YAVUZ'DAN ÖĞRENCİLERE DERS20 Nisan 2015
"DEMOKRAT PARTİ'NİN VAKTİ GELDİ"19 Nisan 2015
ÜMİT ARSLAN YENİ OCAK AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ18 Nisan 2015
ÖĞRENCİLER YENİ OYUN ALANLARINA KAVUŞTULAR 18 Nisan 2015
ALPEREN OCAKLARINI ZİYARET ETTİLER 18 Nisan 2015
VEKİL ADAYLARI SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU 18 Nisan 2015
DAVUTOĞLU UŞAK’A GELİYOR18 Nisan 2015
OCAK SORUMLULUĞUNUN FARKINDA18 Nisan 2015
17 NİSAN YAS GÜNÜ17 Nisan 2015
Uğurluel Kutsal Emanetleri Anlattı17 Nisan 2015
İstihdam ve Meslekli Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı17 Nisan 2015
UŞAK İÇİN MEGA PROJELER HAYATA GEÇİRİLECEK17 Nisan 2015
BÜYÜKELÇİ UŞAK'TA16 Nisan 2015
VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTILAR16 Nisan 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDILAR 16 Nisan 2015
"VATAN TOPRAKLARI SATILIYOR !"16 Nisan 2015
UŞAK TRAFİKTE İZMİR'LE YARIŞIYOR16 Nisan 2015
UŞAK FOTOĞRAFÇILAR DERNEĞİNDEN ÇOCUKLARA HEDİYE16 Nisan 2015
UŞAK ŞEKEREVLERİ İMAMHATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE16 Nisan 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİNDE YOK YOK16 Nisan 2015
TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI15 Nisan 2015
KURUÇAY: "RIZKI ALLAH VERİR KİMSE KORKMASIN"15 Nisan 2015
BBP İL BAŞKANINDAN SİTEM DOLU SÖZLER 15 Nisan 2015
ALLERJİ CİDDİ BİR SAĞLIK SORUNUDUR15 Nisan 2015
“Yaşlılarımız Başımızın Tacıdır”15 Nisan 2015
KUTLU DOĞUM HAFTASINDA ANLAMLI KONSER15 Nisan 2015
İŞTE MİLLİ İTTİFAK'IN ADAYLARI 15 Nisan 2015
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ertuğrul’un Kutlu Doğum Haftası Mesajı15 Nisan 2015
SUÇLULAR HUZUR 64'e TAKILDI14 Nisan 2015
UTSO 2015'İ FUAR YILI İLAN ETTİ14 Nisan 2015
CHP BANAZ'I KARIŞLADI14 Nisan 2015
14-20 NİSAN KUTLU DOĞUM HAFTASI14 Nisan 2015
MİLLİ İTTİFAK ADAYI14 Nisan 2015
YILMAZ: GERÇEKLERİ SÖYLEMELİYİZ13 Nisan 2015
VALİ YAVUZ: DEVLET HERKESİ KUCAKLAMALI 13 Nisan 2015
BARO BAŞKANI KANTAR: UMARIZ İPTAL EDİLİR13 Nisan 2015
HUKUKTA DERİN DÖNEM BAŞLADI13 Nisan 2015
İŞSİZLİK İNTİHARA SÜRÜKLEDİ13 Nisan 2015
HÜSEYİN KESKİN VE İSMAİL GÜNEŞ'E NE OLDU13 Nisan 2015
CAHAN YENİ HAL MÜJDESİNİ VERDİ 13 Nisan 2015
Gönülden Gönüle insanların umutlarının yeşerdiği bir projedir13 Nisan 2015
Uşak’lı Sporcu Akın Yeniceli Yılın Sporcusu Seçildi.12 Nisan 2015
Vatandaşlar Vekil Adaylarından Ne istiyor ?12 Nisan 2015
UŞAK SES VERDİ !12 Nisan 2015
YOLLARDA KARŞILANDI12 Nisan 2015
"TEK SAĞLIK PLATFORMU"11 Nisan 2015
POLİS HAFTASININ SON ETKİNLİĞİ 10 Nisan 2015
UŞAK SPORTİFE YENİ KAN10 Nisan 2015
15. KROMATOGRAFİ KONGRESİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE BAŞLADI10 Nisan 2015
TKDK "ASILSIZ HABERLERE İNANMAYIN"10 Nisan 2015
TOPLAMDA 60 BİN TL DESTEK VERDİ10 Nisan 2015
ÖZOĞUL;“PARTİM HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”09 Nisan 2015
ACAR NEDEN İTTİFAK YAPTIKLARINI ANLATTI 09 Nisan 2015
"ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"09 Nisan 2015
ÖZOĞUL HEDEFİNİ BELİRLEDİ09 Nisan 2015
BU EĞİTİM İŞE YARADI09 Nisan 2015
ADAY LİSTEMİZ EĞİTİMLİ İNSANLARDAN OLUŞUYOR09 Nisan 2015
ÜCRETSİZ MUTLU GEBELİK OKULU09 Nisan 2015
TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ 09 Nisan 2015
UŞAK AK PARTİ’DE KESİN ADAYLAR BELİRLENDİ09 Nisan 2015
KAVLİ KARAR İKTİDAR. HEDEF 120.000 OY09 Nisan 2015
"BEN TÜM ADAY ADAYLARINI TEMSİL EDİYORUM"08 Nisan 2015
BAŞKAN YILDIRIM AÇIKLADI 08 Nisan 2015
NİSAN AYI İÇİN SON KEZ TOPLANDILAR 08 Nisan 2015
Cirit Sporunu Marka Yapacağız08 Nisan 2015
İL BAŞKANI ALİ KURT AÇIKLADI !07 Nisan 2015
O VALİ İÇİN EYLEM YAPTILAR 07 Nisan 2015
EMNİYET MÜDÜRÜ VALİ YAVUZ'U ZİYARET ETTİ07 Nisan 2015
3 YAŞINDAKİ MERVE'NİN SON OYUNU 07 Nisan 2015
CENGİZ KÜÇÜKAYVAZ'IN ACI GÜNÜ 06 Nisan 2015
İL GENEL MECLİSİNDE KONU HAMAMBOĞAZI06 Nisan 2015
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLANARAK ÖLDÜ06 Nisan 2015
HİZMETKAR OLDUK06 Nisan 2015
UŞAK’A 200 KİŞİLİK 2 HUZUREVİ BİNASI YAPILIYOR06 Nisan 2015
ADI MELEK KENDİSİ ÖLÜM06 Nisan 2015
SIRA OKULLARDA06 Nisan 2015
TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR06 Nisan 2015
AŞİGOLAR ÇOŞTU 05 Nisan 2015
EYLEM OLARAK KİTAP OKUDULAR 04 Nisan 2015
SİVASLI GELİŞİYOR DEĞİŞİYOR !04 Nisan 2015
KAMU ÇALIŞANLARI VAKFI’DA UNUTMADI04 Nisan 2015
“BİZ BAŞBUĞUMUZU UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ”04 Nisan 2015
"EMANETİNİN BEKÇİSİYİZ BAŞBUĞUM"04 Nisan 2015
"BİR SİYASET ADAMI DEĞİL BİR DAVA ADAMIYDI"04 Nisan 2015
UGİAD YÖNETİM KURULU 102. TOPLANTISINI GERCEKLEŞTİRDİ04 Nisan 2015
BAŞBUĞUMUZU ÖLÜMÜNÜN 18. YILINDA RAHMETLE ANIYORUZ04 Nisan 2015
TÜRK BAYRAKLARIYLA YÜRÜYÜŞ YAPILDI04 Nisan 2015
Huzur Park’a Yeni Mescit Açıldı04 Nisan 2015
"SAĞLIKÇILARA YAPILAN ŞİDDETİ KINIYORUZ"03 Nisan 2015
ÜLKÜCÜ İŞÇİLERDEN BAŞBUĞ MESAJI03 Nisan 2015
"BİRE BİR SİYASET YAPACAĞIZ"03 Nisan 2015
"AŞIRI GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞIYORUZ"03 Nisan 2015
EYLEMİN KİTAP OKUMASI 03 Nisan 2015
ONLAR KAÇIRIYOR KOM YAKALIYOR03 Nisan 2015
CEYLAN’DAN SARAY HİZMETİ…03 Nisan 2015
REKTÖR ÇELİK’İN BAYRAK AŞKI 02 Nisan 2015
"BELEDİYENİN BORÇLARINI AZALTTIK"02 Nisan 2015
CHP ADAYI AYDIN: "TERÖRÜ LANETLİYORUZ"02 Nisan 2015
"KENDİMİZE BİR BAŞARI HEDEFİ KOYDUK"02 Nisan 2015
"100 YILIN YALANI ERMENİ SOYKIRIMI!" 02 Nisan 2015
MİLLETİMİZ YAŞANANLARI İBRETLE İZLEMEKTEDİR02 Nisan 2015
HAİN SALDIRIYI KINIYORUZ02 Nisan 2015
BURDUR'DA UŞAK'I ÖRNEK ALDI02 Nisan 2015
SIRADA SİVASLI VARDI02 Nisan 2015
"YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"01 Nisan 2015
2 NİSAN OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ01 Nisan 2015
KANSER MÜCADELE GEREKTİRİR01 Nisan 2015
MİLLETİMİN MENFAATLERİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM01 Nisan 2015
UŞAK BAROSUNDAN KINAMA01 Nisan 2015
“BİZ BU YOLA İNANARAK ÇIKTIK”01 Nisan 2015
Abdusselam Köse’den TÜBİTAK-2219 Projesi01 Nisan 2015
UTSO’DA MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI01 Nisan 2015
GENÇLERE YÖNELİK GÜZEL ÇALIŞMA 31 Mart 2015
EYMEN KOOPERATİF PROTOKOL İMZALADI30 Mart 2015
"HALK BU SEFER MHP DİYECEK"30 Mart 2015
RESMEN ADAY30 Mart 2015
Türk Eğitim'sen den Basın Açıklaması30 Mart 2015
BAŞKAN GÜRAY: BAŞARIDAN BAŞKA ŞANSIMIZ YOK 30 Mart 2015
"UŞAK'TA MARKA SİYASETÇİ YOK"30 Mart 2015
Prof.Dr.Cengiz Soykan'dan Basın Açıklaması30 Mart 2015
HDP ÖDP VE EMEP'DEN BASIN ACIKLAMASI30 Mart 2015
CHP 2015 SEÇİMLERİNE ÇOK GÜÇLÜ GİRİYOR29 Mart 2015
CHP’DE SANDIKTAN NE ÇIKTI ?29 Mart 2015
CHP’DE NEFESLER TUTULDU29 Mart 2015
UŞAK'TA ENGEL TANIMIYORUZ29 Mart 2015
VERA AVM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR28 Mart 2015
“VATAN NAMUSTUR”28 Mart 2015
FİKİR DUVARI 28 Mart 2015
UTSO’DA SEKTÖREL DEĞERLENDİRME28 Mart 2015
BEYAZ BULUŞMA28 Mart 2015
BARIŞ İÇİN MEKKE'YE KOŞACAK28 Mart 2015
KAYIP KIZ BULUNDU28 Mart 2015
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE27 Mart 2015
"TÜRK BAYRAĞI TAHRİK UNSURU İLAN EDİLDİ"27 Mart 2015
Rektörü İstifaya Davet Etti27 Mart 2015
NEREDEYSE ÖLÜYORDU27 Mart 2015
13 FIRIN DENETLENDİ VE...27 Mart 2015
ENGELLİLERİN HAYAT MUCADELESİ27 Mart 2015
YEŞİL BİR DOĞA İÇİN 2000 FİDAN DİKİLDİ27 Mart 2015
Uğur Albayrak'ın Acı Günü26 Mart 2015
UMUT TACİRLERİ HESAP VERMELİ26 Mart 2015
"BU SEÇİMLERDE VATANDAŞ MHP DİYECEKTİR"26 Mart 2015
KAÇAKÇILAR KAÇAMADI26 Mart 2015
SEÇİM ÖNÜ HAZIRLIK26 Mart 2015
Yabancı Öğrencilerden Belediye Ziyareti26 Mart 2015
UŞAK'TAN BİR BAŞARI DAHA26 Mart 2015
“Şefkatli Ellerde Umuda Yelken Aç Projesi” 26 Mart 2015
"BASININ ÖNEMİ GÖZ ARDI EDİLEMEZ"25 Mart 2015
ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ25 Mart 2015
"7 HAZİRAN'DA SANDIKLARDAN CHP ÇIKACAK"25 Mart 2015
İYİLİKLER TIRI UŞAK'A GELİYOR!25 Mart 2015
UTSO’DA İPLİK SEKTÖRÜ TOPLANTISI YAPILDI25 Mart 2015
KÖYLERİMİZE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ25 Mart 2015
7 bin 135 BOZUK ÜRÜN SATILMADAN ATILDI25 Mart 2015
“KUTSAL DEĞERLERİMİZLE SATRANÇ OYNANMAZ”25 Mart 2015
BASRİ YILDIRIM NE DEDİ ?24 Mart 2015
"İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ ATEŞİ YAKILMIŞTIR"24 Mart 2015
AKP YİNE MAĞDUR EDEBİYATI YAPACAK "KANMAYIN"24 Mart 2015
CADDELER DEĞİŞEÇEK24 Mart 2015
MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI24 Mart 2015
Uşak’ı Ortak Akılla Yönetmek İçin24 Mart 2015
AKM'DE HÜZÜNLÜ DAKİKALAR YAŞANDI24 Mart 2015
SİVASLI'DA SON ADAY ADAYI TOPLANTISI23 Mart 2015
TAZMİNAT TUTARI İÇİN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ 23 Mart 2015
"BU PARTİYE ÇOCUKLARIMDAN ÇOK ÖNEM VERDİM"23 Mart 2015
BAŞKANLAR SEÇİMİ KONUŞTU23 Mart 2015
"UŞAK'A HİZMET ETMEK İÇİN TEKRAR ADAY OLDUM"23 Mart 2015
OĞUZ ÇAKMAK ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ'NDE23 Mart 2015
GİRİLMEDİK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ23 Mart 2015
Uşak’ta Atık Pil Eğitimi23 Mart 2015
UŞAK'TA NEVRUZ BAYRAMI KUTLANDI21 Mart 2015
AKP DE YENİ BİR SEÇİM HEYECANI21 Mart 2015
BİR YUDUM MUTLULUK21 Mart 2015
DEĞERLER IŞIĞINDA KARAKTER EĞİTİMİ PROJESİ21 Mart 2015
21 MART 2015 NEVRUZ ETKİNLİKLERİ 20 Mart 2015
MART AYINDA KAR YAĞIYOR20 Mart 2015
HAMAMBOĞAZI CANLANACAK20 Mart 2015
GÜNEŞ TUTULMASINI CANLI İZLEMEK İÇİN20 Mart 2015
İŞTE BU UŞAK'A YAKIŞAÇAK20 Mart 2015
18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI20 Mart 2015
MHP MERKEZ İLÇE BŞK. SEÇİM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI19 Mart 2015
YUNUS TİMLERİ İŞ BAŞINDA19 Mart 2015
"NEREDE KALMIŞTIK"19 Mart 2015
VATANİ GÖREVİME MHP DE DEVAM EDECEĞİM19 Mart 2015
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANISINA PİYANO DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ19 Mart 2015
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ19 Mart 2015
ZAFER TRENİ DUMLUPINARA GİTTİ19 Mart 2015
ÜLKÜCÜ İŞÇİLER ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI18 Mart 2015
ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GENİLİNDİ18 Mart 2015
18 MART ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK18 Mart 2015
CHP'DE ÖN SEÇİM HEYECANI18 Mart 2015
Başkan Cahan’ın Çanakkale Zaferi Mesajı18 Mart 2015
Zaferimizi bir kez daha kutluyorum18 Mart 2015
ŞEHİTLER İÇİN DUA ETTİLER18 Mart 2015
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SEMBOLU ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 100. YILINI KUTLUYORUZ18 Mart 2015
MHP UŞAK İL BAŞKANI Av. ALİ KURT’TAN ÇANAKKALE MESAJI18 Mart 2015
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber