GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2015      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
YENİ ARAÇLAR HİZMETE TAHSİS EDİLDİ22 Mayıs 2015
CHP MUHTARLARLA BULUŞTU22 Mayıs 2015
YAPAĞILAR KÖYÜNE ANLATTILAR 22 Mayıs 2015
PARK KANYON AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ22 Mayıs 2015
Uğurluel ve Kayatekin Tarihe Işık Tuttu21 Mayıs 2015
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN UŞAK'A GELİYOR21 Mayıs 2015
YİNE BİR KAÇAKÇILIK, YİNE BİR YAKAYI ELEVERİŞ 21 Mayıs 2015
İSTİKRAR BİZİMLE SÜRECEK21 Mayıs 2015
14,5 milyon TL’lik hibe destek21 Mayıs 2015
TARİH YENİDEN CANLANIYOR21 Mayıs 2015
ULUBEY 19 MAYIS'TA SOKAKTAYDI20 Mayıs 2015
DÜNYACA ÜNLÜ RALLİ ULUBEY KANYONLARINDA20 Mayıs 2015
CHP'NİN PROJELERİNİ ANLATTI20 Mayıs 2015
MUHALEFET NE İSTİYOR ?20 Mayıs 2015
MHP NAZAR'A GELDİ GÖKHAN ÖZOĞUL'UN ARACI ALEV ALDI20 Mayıs 2015
SEROK AHMET, 17-25 ERDOĞAN19 Mayıs 2015
YER YERİNDEN OYNADI19 Mayıs 2015
İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ İRTİBAT BÜROSU 19 Mayıs 2015
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN19 Mayıs 2015
Başkan Cahan’ın 19 Mayıs Mesajı19 Mayıs 2015
BAKAN NİHAT ZEYBEKÇİ UŞAK’TA19 Mayıs 2015
UŞAK’TA SİGORTALI SAYISI ?19 Mayıs 2015
ÜNİVERSİTEDE HESAPLAŞMA BAŞLADI19 Mayıs 2015
YENİ İRTİBAT BÜROSU AÇILDI18 Mayıs 2015
MHP'Lİ VEKİL ADAYLARINDAN MİNİ MİTİNG18 Mayıs 2015
2. GELENEKSEL KEŞKEK GÜNÜ18 Mayıs 2015
HURDACILAR SİTESİNDE Kİ SORUNLAR 18 Mayıs 2015
UŞAK İDAM'A HAYIR DEDİ17 Mayıs 2015
TEMA VAKFI UŞAK'TA TOPLANDI17 Mayıs 2015
BAŞKAN KIZIL BU YILKİ ETKİNLİKLERİ AÇIKLADI17 Mayıs 2015
MİLLİ İTTİFAKIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BANAZ'DA17 Mayıs 2015
"EN DEMOKRATİK KURUM MUHTARLIKTIR"16 Mayıs 2015
KARMA ORGANİZE SANAYİ'DE NÖBET DEĞİŞİMİ16 Mayıs 2015
DURMUŞ YILMAZ TOKİ'DE KONUŞTU16 Mayıs 2015
MAVİ MARMARA’DAKİ YOL ARKADAŞININ OĞLU İLE KUCAKLAŞTI16 Mayıs 2015
İSMETPAŞA CADDESİNİNE YAKIŞIR ŞÖLEN16 Mayıs 2015
HALK EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN EMEKLERİ16 Mayıs 2015
ALİ ERDOĞAN HAKKINDA ÇIKAN HABERLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU16 Mayıs 2015
UTSO’DAN MARKA SEMİNERİ15 Mayıs 2015
VEKİL ADAYI PROJELERİNİ ANLATTI15 Mayıs 2015
VETERİNER HEKİMLER AÇIKLADI15 Mayıs 2015
MV. ADAYI GÖKHAN ÖZOĞUL EŞME'DE15 Mayıs 2015
EL SANATLARI SERGİSİNİ GEZDİ15 Mayıs 2015
Başkan Cahan Huzurevini Ziyaret Etti15 Mayıs 2015
UTB BAŞKANI SEZER'DEN YENİ PROJELER14 Mayıs 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NDE REKTÖR BELLİ OLDU14 Mayıs 2015
CHPLİ ADAYLAR YERİNDE DURMUYOR14 Mayıs 2015
“YEPYENİ BİR UŞAK OLUŞUYOR”14 Mayıs 2015
ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADILAR14 Mayıs 2015
Uşak’ta TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenlendi14 Mayıs 2015
Başbakan Davutoğlu’nu ilimizde ağırladık14 Mayıs 2015
LOBİ FAALİYETLERİ GÜÇLENMELİ13 Mayıs 2015
VATANDAŞLARA PROJELERİNİ ANLATTILAR13 Mayıs 2015
KARA GÜNDEN TAM 1 YIL GEÇTİ13 Mayıs 2015
KAYAAĞIL'DA İNANILMAZ DEĞİŞİM13 Mayıs 2015
MİNİKLER DOĞAYA SAHİP ÇIKACAK13 Mayıs 2015
HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLANDI13 Mayıs 2015
DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ 13 Mayıs 2015
BAŞKANLAR ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR13 Mayıs 2015
ÖĞRETMENLERE EĞİTİM VERİLDİ13 Mayıs 2015
ENGELLİ VATANDAŞLAR ÇELENK BIRAKTI12 Mayıs 2015
Başkan Cahan Çiçek Verdi12 Mayıs 2015
Ahilik Haftası Etkinlikleri Başladı12 Mayıs 2015
TANER YILDIZ AÇILIŞA KATILDI12 Mayıs 2015
ÖĞRETMENLER BUNLARI HAK ETMİYOR12 Mayıs 2015
UŞAK'IN EKİ BELEDİYE BAŞKANI VEFAT ETTİ12 Mayıs 2015
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI12 Mayıs 2015
ONLARIN HEYECANI BİR BAŞKA12 Mayıs 2015
VEKİL ADAYLARI CLANDRAS’TA11 Mayıs 2015
KÜBRA ÖZTÜRK'TEN ANNELER GÜNÜ MESAJI11 Mayıs 2015
İLKNUR ERTUĞRUL'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI 11 Mayıs 2015
UŞAK'IN YEMEKLERİ YARIŞTI11 Mayıs 2015
UŞAK’A 30 YILLIK ENERJİ YATIRIMI YAPIYORUZ11 Mayıs 2015
UŞAK ÇARŞI GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ11 Mayıs 2015
ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI 11 Mayıs 2015
“CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR”11 Mayıs 2015
CHP'Lİ VEKİL ADAYLARI BANAZ'DA09 Mayıs 2015
BU İŞ GÖNÜLLÜLÜK İŞİ 09 Mayıs 2015
BAŞKAN ÖZTÜRK BASINLA BULUŞTU09 Mayıs 2015
MHP'Lİ VEKİL ADAYLARI UOSB'DE09 Mayıs 2015
Halı Festivali Resim Sergisi ile Başladı09 Mayıs 2015
UŞAK YETERİNCE BİLİNMİYOR MU ?09 Mayıs 2015
BANAZ TURİZM MERKEZİ HALİNE GELECEK08 Mayıs 2015
BAKAN TANER YILDIZ YARIN UŞAK’TA08 Mayıs 2015
UŞAK TANITIM GÜNLERİ’NE TÜM KURUMLARDAN DESTEK08 Mayıs 2015
CEM EVİNE EK BİNA YAPILIYOR08 Mayıs 2015
TRAFİK EKİPLERİNDEN FARKLI BİR DENETİM07 Mayıs 2015
490 MİLYON TL NAKİT HİBE 07 Mayıs 2015
İŞ YERİNDE ASILI BULUNDU07 Mayıs 2015
TAM 43 YIL OLDU 06 Mayıs 2015
SEZAYİ DAŞDEMİR'İN KALEMİNDEN06 Mayıs 2015
DÜNYA ASTIM GÜNÜ06 Mayıs 2015
"MİLLETİMİZDE BİR HUZURSUZLUK VAR"06 Mayıs 2015
İNSANIMIZA BİR TELEFON KADAR YAKINDAYIZ06 Mayıs 2015
TANITILMAYA HAZIR MISIN? UŞAK06 Mayıs 2015
24 SAAT İLK YARDIM06 Mayıs 2015
ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE06 Mayıs 2015
UŞAK'TA İSTİHDAM ARTACAK05 Mayıs 2015
ESNAFLIKTAKİ ESKİ TADI ALAMIYORUZ 05 Mayıs 2015
TÜM KÖYLERE PARKE TAŞI DESTEĞİ VERDİK05 Mayıs 2015
62 YIL ÖNCE İL OLAN UŞAK’IN ÇEVRE YOLU HAYALİ, AK PARTİ İLE GERÇEK OLUYOR05 Mayıs 2015
TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI05 Mayıs 2015
ONLARINDA BİR DİKİLİ AĞACI VAR05 Mayıs 2015
UTSO BAŞKANI KUVVET LOJİSTİK ZİRVESİNDE05 Mayıs 2015
YILIN AHİSİ HAFIZ AHMET AMCA05 Mayıs 2015
CAHAN GÜNEY ÇEVRE YOLUNDA 04 Mayıs 2015
ADAYLAR ESNAFI DİNLEDİ 04 Mayıs 2015
REKTÖRLÜK SEÇİMİNDE SON VİRAJ 04 Mayıs 2015
"ESKİYE ÖZLEM DUYUYORUZ"04 Mayıs 2015
HDP TALEP ETTİ "GÜVENLİĞİ ARTTIRIN"04 Mayıs 2015
0 - 3 YAŞ GÖZ KONTROLÜ ÖNEMLİ04 Mayıs 2015
AKP KENDİSİNİ KANUNUN ÜZERİNDE GÖRMEKTEN VAZGEÇMELİDİR04 Mayıs 2015
UŞAK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TOKİ’DE VATANDAŞLA BULUŞTU04 Mayıs 2015
AK PARTİ'DEN DİĞER SİYASİLERE ÇAĞRI 03 Mayıs 2015
UŞAK EMNİYETİNDEN YENİ PROJE02 Mayıs 2015
HER MAHALLEYE ULAŞACAĞIZ02 Mayıs 2015
UGİADIN ADAY TANITIMLARI BAŞLADI02 Mayıs 2015
MİLLİ İTTİFAK'IN MİLLİ ADAYLARI KONUŞTU02 Mayıs 2015
AK PARTİ TEŞKİLATLARI, UŞAK’TA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR02 Mayıs 2015
SAKİN OLALIM02 Mayıs 2015
Şiddet değil güzellikler konuşuldu02 Mayıs 2015
UŞAK'TA HUZURUMUZU BOZMAK İSTİYORLAR02 Mayıs 2015
HDPLİLER UŞAK'TA HADDİNİ AŞTI01 Mayıs 2015
UŞAK'TA 1 MAYIS KUTLANDI01 Mayıs 2015
YİNE HDP YİNE GERGİNLİK !01 Mayıs 2015
GEZENLERİN DEĞİL ÇALIŞANLARIN BAYRAMI01 Mayıs 2015
BU MU SİZİN DEMOKRATLIĞINIZ01 Mayıs 2015
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU UŞAK’TA30 Nisan 2015
AHMET TARIK SARI UŞAK'TA30 Nisan 2015
UŞAK VALİSİ SEDDAR YAVUZ’UN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI30 Nisan 2015
UŞAK FESTİVALE HAZIRLIKLI OL30 Nisan 2015
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI CEM EVİNİ ZİYARET ETTİ30 Nisan 2015
“Pazar Yerlerinde Örnek Bir Çalışma Yapıyoruz”30 Nisan 2015
DAHA ÖNCEKİ İKTİDARLARIN ORTADA BIRAKTIĞI TESİSLER30 Nisan 2015
DÜNYA LABORANTLAR GÜNÜ KUTLANDI30 Nisan 2015
‘SAĞLIKTA BİRLİKTELİK’ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI.29 Nisan 2015
ZEKA yönetim kurulu toplantısı yapıldı.29 Nisan 2015
VEKİL ADAYI SANAYİYİ GEZDİ 28 Nisan 2015
BAŞKAN'DAN AKP'YE AĞIR SÖZLER !28 Nisan 2015
"DAHA MÜREFFEH BİR TÜRKİYE İÇİN"28 Nisan 2015
KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLACAK28 Nisan 2015
SAADET PARTİSİ: GENÇLER NE İSTİYOR ?27 Nisan 2015
CHP ADAYI STK'LARI ZİYARET ETTİ27 Nisan 2015
UŞAK SPORTİF ULAŞIM SPONSORUNA KONUK OLDU27 Nisan 2015
TAZİYE EVLERİ YAPILIYOR27 Nisan 2015
UŞAK MEŞHUR OLMA YOLUNDA27 Nisan 2015
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI, KARAHALLI ESNAFINI ZİYARET ETTİ27 Nisan 2015
Genç Sada Yüzünden Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma bölge finali27 Nisan 2015
CHP CİRİT MÜSABAKALARINDA 26 Nisan 2015
"ERMENİ YALANLARINA İNANMA !"26 Nisan 2015
1. BUZAĞI YARIŞMASI26 Nisan 2015
MHP BANAZ'I AYAĞA KALDIRDI26 Nisan 2015
BU MİLLET HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİR25 Nisan 2015
HEM ADAY TANITIM PROGRAMI HEM KONSER25 Nisan 2015
"BU GÜN DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ"25 Nisan 2015
KUVVET’TEN BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NA SUNUM25 Nisan 2015
"ÇOCUK FESTİVALİ" 25 Nisan 2015
MHP'DEN KENT KONSEYİNE ZİYARET25 Nisan 2015
"KİMSENİN SAYGISIZLIK YAPMA HAKKI YOKTUR"24 Nisan 2015
VATAN PARTİSİ'NDEN AÇIKLAMA24 Nisan 2015
SAADET PARTİSİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK24 Nisan 2015
CHP SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ 24 Nisan 2015
ADD'DEN SOYKIRIM İDDİALARINA YANIT24 Nisan 2015
ÜLKÜ OCAKLARI OTİZMİN FARKINDA 24 Nisan 2015
TÜRK OCAKLARINDAN ERMENİ SOYKIRIMINA24 Nisan 2015
UŞAK EMNİYETİ İŞ BAŞINDA24 Nisan 2015
23 NİSAN VE ATA'YA MEKTUP YARIŞMASI 24 Nisan 2015
23 NİSAN ŞENLİKLERİ KUTLANDI24 Nisan 2015
YARINLARIN GELECEĞİ COÇUKLARIMIZ24 Nisan 2015
ADAYLAR SANAYİ ESNAFINI DOLAŞTI23 Nisan 2015
CHP KESK'İ ZİYARET ETTİ23 Nisan 2015
BAŞKAN SAĞLIKÇILARIN DURUMUNU DEĞERLENDİRDİ23 Nisan 2015
MİLLİ İTTİFAK ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR23 Nisan 2015
ÖZOĞUL KÖYLERİ ZİYARET ETTİ23 Nisan 2015
TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ23 Nisan 2015
HASTANEDE ÇOCUKLARIMIZLA ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK23 Nisan 2015
ULUSAL EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ TÜRK ULUSUNUNDUR23 Nisan 2015
BEREKET VE HUZUR DOLU GÜNLERİN BAŞLANGICI23 Nisan 2015
AK PARTİ ADAYLARI İLÇELERDE TANITILDI23 Nisan 2015
SAADET PARTİSİ UŞAK'TA ADAYLARINI GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK23 Nisan 2015
Başkan Cahan’ın 23 Nisan Mesajı23 Nisan 2015
Vali Seddar Yavuz'un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı23 Nisan 2015
UŞAK'A BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK22 Nisan 2015
24 CUMHURİYET ALTININI ÇALDI VE KAÇTI22 Nisan 2015
UŞAKLI GENÇ MUCİTLER MEF ÜNİVERSİTESİ’NDE22 Nisan 2015
UŞAK’TA 2 BİN KİŞİLİK CİRİT SAHASI YAPILIYOR22 Nisan 2015
Mutlu Keklik ile Unutulmaz Bir Konser22 Nisan 2015
TÜRKİYE 1.Sİ UŞAK'TAN CIKTI22 Nisan 2015
"HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN"21 Nisan 2015
UŞAK CHP YERİNDE DURAMIYOR21 Nisan 2015
ALTUNDAŞ: "RAHMET AYLARI GELDİ"21 Nisan 2015
KARIN FITIKLARI TEDAVİSİNDE KAPALI AMELİYATLAR21 Nisan 2015
KUTLU DOĞUM HAFTASINI EN ANLAMLI ŞEKİLDE KUTLADIK21 Nisan 2015
ALFAKLAR KÖYÜNDE MEVLİT PROGRAMI21 Nisan 2015
"ZULME BOYUN EĞMEYECEĞİZ"20 Nisan 2015
TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ20 Nisan 2015
ŞERİF KESKİN'İN ÜÇ AYLAR MESAJI20 Nisan 2015
REKTÖRLÜK SEÇİMLERİNDE SONUÇLAR BELLİ OLDU20 Nisan 2015
KADIN KOLLARI PAZAR YERİNİ DOLAŞTI20 Nisan 2015
MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI TOPLANTI DÜZENLEDİ20 Nisan 2015
VALİ YAVUZ'DAN ÖĞRENCİLERE DERS20 Nisan 2015
"DEMOKRAT PARTİ'NİN VAKTİ GELDİ"19 Nisan 2015
ÜMİT ARSLAN YENİ OCAK AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ18 Nisan 2015
ÖĞRENCİLER YENİ OYUN ALANLARINA KAVUŞTULAR 18 Nisan 2015
ALPEREN OCAKLARINI ZİYARET ETTİLER 18 Nisan 2015
VEKİL ADAYLARI SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU 18 Nisan 2015
DAVUTOĞLU UŞAK’A GELİYOR18 Nisan 2015
OCAK SORUMLULUĞUNUN FARKINDA18 Nisan 2015
17 NİSAN YAS GÜNÜ17 Nisan 2015
Uğurluel Kutsal Emanetleri Anlattı17 Nisan 2015
İstihdam ve Meslekli Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı17 Nisan 2015
UŞAK İÇİN MEGA PROJELER HAYATA GEÇİRİLECEK17 Nisan 2015
BÜYÜKELÇİ UŞAK'TA16 Nisan 2015
VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTILAR16 Nisan 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDILAR 16 Nisan 2015
"VATAN TOPRAKLARI SATILIYOR !"16 Nisan 2015
UŞAK TRAFİKTE İZMİR'LE YARIŞIYOR16 Nisan 2015
UŞAK FOTOĞRAFÇILAR DERNEĞİNDEN ÇOCUKLARA HEDİYE16 Nisan 2015
UŞAK ŞEKEREVLERİ İMAMHATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE16 Nisan 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİNDE YOK YOK16 Nisan 2015
TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI15 Nisan 2015
KURUÇAY: "RIZKI ALLAH VERİR KİMSE KORKMASIN"15 Nisan 2015
BBP İL BAŞKANINDAN SİTEM DOLU SÖZLER 15 Nisan 2015
ALLERJİ CİDDİ BİR SAĞLIK SORUNUDUR15 Nisan 2015
“Yaşlılarımız Başımızın Tacıdır”15 Nisan 2015
KUTLU DOĞUM HAFTASINDA ANLAMLI KONSER15 Nisan 2015
İŞTE MİLLİ İTTİFAK'IN ADAYLARI 15 Nisan 2015
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ertuğrul’un Kutlu Doğum Haftası Mesajı15 Nisan 2015
SUÇLULAR HUZUR 64'e TAKILDI14 Nisan 2015
UTSO 2015'İ FUAR YILI İLAN ETTİ14 Nisan 2015
CHP BANAZ'I KARIŞLADI14 Nisan 2015
14-20 NİSAN KUTLU DOĞUM HAFTASI14 Nisan 2015
MİLLİ İTTİFAK ADAYI14 Nisan 2015
YILMAZ: GERÇEKLERİ SÖYLEMELİYİZ13 Nisan 2015
VALİ YAVUZ: DEVLET HERKESİ KUCAKLAMALI 13 Nisan 2015
BARO BAŞKANI KANTAR: UMARIZ İPTAL EDİLİR13 Nisan 2015
HUKUKTA DERİN DÖNEM BAŞLADI13 Nisan 2015
İŞSİZLİK İNTİHARA SÜRÜKLEDİ13 Nisan 2015
HÜSEYİN KESKİN VE İSMAİL GÜNEŞ'E NE OLDU13 Nisan 2015
CAHAN YENİ HAL MÜJDESİNİ VERDİ 13 Nisan 2015
Gönülden Gönüle insanların umutlarının yeşerdiği bir projedir13 Nisan 2015
Uşak’lı Sporcu Akın Yeniceli Yılın Sporcusu Seçildi.12 Nisan 2015
Vatandaşlar Vekil Adaylarından Ne istiyor ?12 Nisan 2015
UŞAK SES VERDİ !12 Nisan 2015
YOLLARDA KARŞILANDI12 Nisan 2015
"TEK SAĞLIK PLATFORMU"11 Nisan 2015
POLİS HAFTASININ SON ETKİNLİĞİ 10 Nisan 2015
UŞAK SPORTİFE YENİ KAN10 Nisan 2015
15. KROMATOGRAFİ KONGRESİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE BAŞLADI10 Nisan 2015
TKDK "ASILSIZ HABERLERE İNANMAYIN"10 Nisan 2015GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber