Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
KILIÇDAROĞLU UŞAK HALKINA SESLENDİ08 Ekim 2015
Kılıçdaroğlu Kuvâyi milliye Şehidinin Mezarını Ziyaret Etti08 Ekim 2015
KILIÇDAROĞLU BOZKUŞ KÖYÜNDE08 Ekim 2015
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU BİRAZDAN UŞAK'TA08 Ekim 2015
Huzur Park Köprülü Kavşak Başladı08 Ekim 2015
Bakan’dan “Dr. Alim Tunç”a Destek08 Ekim 2015
VALİ OKUR UTSO’YU ZİYARET ETTİ08 Ekim 2015
BAŞKAN CAHAN, 1 KASIM SEÇİMLERİNİN FIKRASINI ANLATTI08 Ekim 2015
13 YILIN HESABI SORULACAK08 Ekim 2015
UŞAK’TA SULU TARIMI YAYGIN HALE GETİRECEĞİZ08 Ekim 2015
DİKİLİTAŞ'TA CHP RÜZGARI 07 Ekim 2015
BAKAN EROĞLU MÜJDELERLE GELDİ07 Ekim 2015
SAN-TEZ Programı kapsamında destek alacak07 Ekim 2015
UTSO’DA E-FATURA EĞİTİMİ07 Ekim 2015
UŞAK TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILISI07 Ekim 2015
UŞAK'TA SÜPERMOTO HEYECANI06 Ekim 2015
SON GÜN 2 KASIM06 Ekim 2015
“Türkiye Ak Parti’yi konuşacak”06 Ekim 2015
BAKAN EROĞLU, YARIN UŞAK’TA OLACAK05 Ekim 2015
“Uşak’ı Uçuracağız”05 Ekim 2015
Uşak MERSİS Sistemiyle Pazarcılıkta Çağ Atladı05 Ekim 2015
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Afyonkarahisar’da toplandı05 Ekim 2015
25 Yıllık Sorun Çözüldü05 Ekim 2015
EMEKLİLERE YILLIK İLAVE ZAM 05 Ekim 2015
UŞAK KAMU HASTANELERİ HASTALARINA HİZMETTE SINIR TANIMIYOR05 Ekim 2015
“Yaptıklarımızla Yapacaklarımızın Teminatını Vermiş Olduk” 04 Ekim 2015
AK PARTİ EKONOMİDE İSTİKRARI SAĞLAYACAKTIR03 Ekim 2015
ALİ ERDURMUŞ İSTİFA ETTİ03 Ekim 2015
CHP'DEN ESNAF ZİYARETİ02 Ekim 2015
“O Yerli ve Milli Vekil adayı” 02 Ekim 2015
72 ÖĞRENCİYE BİSİKLET DAĞITILDI02 Ekim 2015
TIR'IN KUPASININ ALTINDA SIKIŞARAK CAN VERDİ02 Ekim 2015
Vali Ahmet Okur'un 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı01 Ekim 2015
UŞAK OTOGAR IŞIKLARIN DA YENİ BATTI ÇIKTI01 Ekim 2015
Engelli Halterciler Uşak’ı Aksaray’da Temsil Edecek01 Ekim 2015
Halı Kursları Sertifika Töreni Yapıldı01 Ekim 2015
ŞEHİT NEDİM ERBAY'IN NAAŞI UŞAK'A GETİRİLDİ01 Ekim 2015
AK PARTİ KADIN KOLLARI HAZIR KITA30 Eylül 2015
GÜVENLİ OKUL - GÜVENLİ EĞİTİM30 Eylül 2015
Hurdacılar Sitesi’nin Sorunlarına Çözüm Bulundu30 Eylül 2015
SERTİFİKALARI VERİLDİ29 Eylül 2015
MİLLETİN TEK UMUDU29 Eylül 2015
Milliyetçi Hareket Partisi Seçim startını Verdi.29 Eylül 2015
Eğitime Belediye Desteği Devam Edecek28 Eylül 2015
ZİHİNSEL ENGELLİ GENÇ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU28 Eylül 2015
"HAYDİ BİSMİLLAH"23 Eylül 2015
TEDBİRLER ALINDI23 Eylül 2015
CHP'DE ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2015
VALİ AHMET OKUR’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI22 Eylül 2015
İSMET AKIN İSTİFASINI AÇIKLADI.22 Eylül 2015
Özkan YALIM ile Kiracı Arasındaki tartışma büyüdü.21 Eylül 2015
BAŞBAKAN, UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI21 Eylül 2015
İSMET AKINDAN CHP'YE İSYAN21 Eylül 2015
SİVASLI BELEDİYESİ ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜ21 Eylül 2015
BANAZ'I KARANLIĞA BOĞAN KAZA21 Eylül 2015
PARTİ TEŞKİLATLARI BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİNDEDİR19 Eylül 2015
Uşak Milletvekili Durmuş YILMAZ, Gaziler Günü kutladı19 Eylül 2015
DSP UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYI H.HÜSEYİN ALÇILIOĞLU19 Eylül 2015
Bölge halkının sesine kulak verdik19 Eylül 2015
19 EYLÜL "GAZİLER GÜNÜ" MESAJI19 Eylül 2015
MEZARLIKLARDA YENİLEME ÇALIŞMALARI19 Eylül 2015
VALİ OKUR UŞAK BASINIYLA TANIŞTI19 Eylül 2015
CHP'DE KESİN LİSTE BELLİ OLDU18 Eylül 2015
PET ŞİŞEYLE KÖPEKLERE YEMEK VEREBİLİRSİNİZ18 Eylül 2015
"GEBE OKULU"18 Eylül 2015
HAYVAN SATIŞ NOKTALARI ve KURBAN KESİM NOKTALARI18 Eylül 2015
EKONOMİK İSTİKRAR DEVAM ETMELİ16 Eylül 2015
“İlimizdeki okullarımızda çok daha üstün bir başarı elde etmemiz mümkündür”16 Eylül 2015
ÖĞRENCİLERE EŞYA KAMPANYASI 16 Eylül 2015
“Uşak sanayide olduğu kadar tarımda da gelişmiş bir il olacak”15 Eylül 2015
Dörtyol Mevkisine Yeni Bir Üst Geçit Yapılacak15 Eylül 2015
TÜRK MİLLETİ OYNANAN OYUNUN FARKINDADIR14 Eylül 2015
Ameliyatsız İple Yüz Asma (Örümcek Ağı) Estetiği14 Eylül 2015
MİLLETE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ14 Eylül 2015
Enişte baldızı Sultan Acar'ı (47) pompalı tüfekle vurdu.12 Eylül 2015
YENİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI TEMEL ATMA MERASİMİ YAPILDI11 Eylül 2015
ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ11 Eylül 2015
Kurtuluş Kupası Sona Erdi11 Eylül 2015
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’dan 82 yıl sonra “Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık” canlandırması11 Eylül 2015
İNTİHAR ÖNLENEBİLİR BİR HALK SAĞLIĞI SORUNUDUR10 Eylül 2015
2071 HEDEFLERİMİZDEN HİÇBİR SAPMA OLMADIĞINI GÖSTERECEĞİZ10 Eylül 2015
Uşak Sportif, ana sponsorluk için 10 Eylül 2015
DR.NURİ USLU, BAKAN MI OLACAK?10 Eylül 2015
TEKEŞ KONAĞINDA İNCELEMELER YAPILDI09 Eylül 2015
Sosyal Sorumluluklarında Örnek Bir Belediye Olduk09 Eylül 2015
VALİ OKUR ŞEHİTLER İÇİN OKUTULAN MEVLİDE KATILDI09 Eylül 2015
İSTİKRAR SÜRSÜN DİYE ADAYIM09 Eylül 2015
UŞAK BİR OLDU BİRLİK OLDU09 Eylül 2015
BÜYÜYEN TÜRKİYE’YE KİMSE ENGEL OLAMAYACAK 09 Eylül 2015
UTSO FEST TANITIM TOPLANTISI08 Eylül 2015
400 VEKİL VERELİM CANLARIMIZI GERİ ALALIM08 Eylül 2015
UĞUR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ08 Eylül 2015
KOM Şube Müdürlüğü Kaçakçılara Göz açtırmıyor08 Eylül 2015
KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ08 Eylül 2015
UŞAK'IN GECESİ GÜNDÜZ OLDU08 Eylül 2015
sözde "çözüm süreci"08 Eylül 2015
UŞAK´TA AK PARTİNİN YIKILAN KALESİNİ YENİDEN BEN GERİ ALACAĞIM!08 Eylül 2015
Yaz Spor Kursları Sona Erdi07 Eylül 2015
Yurt Dışındaki Şehitliğe Uşaklılar Sahip Çıktı07 Eylül 2015
Vali Ahmet Okur, Nurullah Cahan'ı ziyaret etti.05 Eylül 2015
Uşak İtfaiyesine İki Yeni Takviye05 Eylül 2015
İŞTE AK PARTİNİN ADAY ADAYLARI05 Eylül 2015
Uşak Devlet Hastanesinde İkinci Hayatıma Kavuştum05 Eylül 2015
UŞAK HALKINA HİZMETE MECLİSTE DEVAM EDECEĞİM04 Eylül 2015
YILDIRIM MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI04 Eylül 2015
YENİ VALİMİZ GÖREVİNE BAŞLADI 03 Eylül 2015
32 KİŞİDEN 13'Ü TUTUKLANDI03 Eylül 2015
BÖLGELER ARASI İŞBİRLİĞİ 02 Eylül 2015
Kur’an Ziyafetiyle Şehitler Yad Edildi02 Eylül 2015
AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI02 Eylül 2015
Uşak’ın Kurtuluşu’nda Kortej Düzenlendi01 Eylül 2015
HEM TATİL HEM ŞİFA 01 Eylül 2015
Uşak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yıldönümü Mesajı01 Eylül 2015
Başkan Cahan’dan 1 Eylül Mesajı01 Eylül 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ YENİ GÖREV YERİNE UĞURLANDI31 Ağustos 2015
Hepimiz Mehmetçiğiz31 Ağustos 2015
TÜRK ULUSUNA BAĞIMSIZLIK VE ÖZGÜRLÜK GETİREN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN30 Ağustos 2015
VALİ YAVUZ'A VEDA YEMEĞİ31 Ağustos 2015
30 Ağustos Zafer Bayramı ilimizde de törenlerle kutlandı.31 Ağustos 2015
Zafer Bayramı’nda Şühedaya Dua İçin Dumlupınar’a Gittiler31 Ağustos 2015
Başkan Cahan’ın 30 Ağustos Mesajı30 Ağustos 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI30 Ağustos 2015
YOLLAR DÜZENE KAVUŞTU28 Ağustos 2015
“YARGI TAMAM SIRA BELEDİYELERDE”28 Ağustos 2015
UTSO’YA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU28 Ağustos 2015
BIRAKIN ARTIK MASALLARI... 28 Ağustos 2015
CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN’A UŞAK’TAN TEŞEKKÜR!27 Ağustos 2015
HÜKÜMETİMİZ KURULSUN, MEMLEKETİMİZ SELAMETE ERSİN27 Ağustos 2015
SAMAN ALTINDA SİGARA27 Ağustos 2015
1 EYLÜL KUTLAMALARI DUALARLA GEÇECEK 26 Ağustos 2015
HEDEF PROFESYONEL LİG26 Ağustos 2015
ARTIK ÇÖPLER YER ALTINDA26 Ağustos 2015
Uşak’ta Süpermoto Heyecanı25 Ağustos 2015
YENİ EMNİYET BİNASI 25 Ağustos 2015
ÖĞRENCİLERİN VİZYONU DEĞİŞECEK25 Ağustos 2015
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARINA MÜJDE25 Ağustos 2015
DEMOKRASİ İÇİN ÖN SEÇİM ŞART!24 Ağustos 2015
ERDOĞAN’I YÜCE DİVAN’A ÇEKECEĞİZ24 Ağustos 2015
Vali Seddar Yavuz İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatını inceledi24 Ağustos 2015
İL BAŞKANI YILDIRIM, TEŞKİLATLARLA BULUŞTU24 Ağustos 2015
UŞAKLI MUHASEBECİLER AYRICALIKLI22 Ağustos 2015
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU21 Ağustos 2015
GÜRTEN; YARINLARDAN UMUDUMUZ YOK20 Ağustos 2015
Uşak’ta İlk Karting Fırtınası17 Ağustos 2015
VALİLİKTEN ASILSIZ HABERLERE AÇIKLAMA GELDİ17 Ağustos 2015
Ölüm Kavşaklarından Birisine Daha Çözüm15 Ağustos 2015
İlk Kez Uşak’ta Karting Şampiyonası14 Ağustos 2015
Fatih Mahallesi’ne İki Müjde Birden14 Ağustos 2015
2015 MODEL OTOMOBİL HEDİYE13 Ağustos 2015
UŞAK MİLLETVEKİLİMİZ DURMUŞ YILMAZ’DAN UŞAK OSB’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ13 Ağustos 2015
“Şehitler İçin Ayağa Kalkıyoruz!”13 Ağustos 2015
Hem pratik, hem modern13 Ağustos 2015
Gurbetçilerimizin Düşüncelerini Önemsiyoruz13 Ağustos 2015
YOLCU OTOBÜSÜ FACİASI 1 KİŞİ ÖLDÜ12 Ağustos 2015
9 Ayda 100 bin TL Kazanç Sağlandı11 Ağustos 2015
Değişim Zübeyde Hanım Caddesi’nde 11 Ağustos 2015
SAMAN ALTINDAN KAÇIRMAYA ÇALIŞTILAR, AMA YAKALANDILAR11 Ağustos 2015
EL BİLEĞİNİZDEN KALBİNİZE11 Ağustos 2015
UŞAK HALKI DİKKAT11 Ağustos 2015
Mutlu günlerinde de yanındayız10 Ağustos 2015
TIP FAKÜLTESİ YAPILACAK10 Ağustos 2015
UŞAK'TA YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER DERNEĞİ KURULUYOR08 Ağustos 2015
“KENTİN GÖZLERİ”08 Ağustos 2015
HAYVANLARI ÖLÜME TERKEDEN FAİLLERİ KINIYORUZ08 Ağustos 2015
KÖYLERİMİZ EN ÖN PLANDA OLACAK08 Ağustos 2015
KAYIP KÖPEKLER NERDE07 Ağustos 2015
“İNSANLIĞIN VE VİCDANIN KALDIRAMAYACAĞI BU OLAYIN KURUMUMUZ İLE ALAKASI YOKTUR06 Ağustos 2015
BOSNA HERSEK İLE UTSO İŞBİRLİĞİ06 Ağustos 2015
ZORUNLU ROTASYONDA GERİ ADIM06 Ağustos 2015
SUÇ MAKİNASİ YAKALANDI06 Ağustos 2015
UŞAK İÇİN SAAT FARKETMEZ05 Ağustos 2015
İHALE İÇİN ÇIKTIKLARI YOLDAN ÖLÜM HABERİ GELDİ05 Ağustos 2015
DR. DEVLET BAHÇELİ UŞAK’A GELİYOR....05 Ağustos 2015
SERVİS ARACI KÜLE DÖNDÜ05 Ağustos 2015
TANITIMDA FAYDA SAĞLAYACAK04 Ağustos 2015
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 13 YENİ ARAÇ KATILDI04 Ağustos 2015
GEÇMİŞİ BİLŞMEZSEK GELECEĞİMİZİ KURAMAYIZ03 Ağustos 2015
FUHUŞ ÇETESİ YAKALANDI01 Ağustos 2015
UZAK YERLERE GEREK YOK01 Ağustos 2015
ŞİMDİLİK GEÇİŞ YOK AMA01 Ağustos 2015
MOTOSİKLET TUTKUNLARI PAMUKKALE THERMAL’DE BULUŞACAK01 Ağustos 2015
DEVLETİMİZ TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAKTIR01 Ağustos 2015
ŞEHİDİMİZ UŞAK'A GETİRİLDİ31 Temmuz 2015
ONUN YERİNDE SİZ OLSANIZ 30 Temmuz 2015
EKMEK FİYATI NE OLDU ?30 Temmuz 2015
7. Yönetim Kurulu Toplantısı Ulubeyde yapıldı.30 Temmuz 2015
ANIZ YANGINI30 Temmuz 2015
“UTSO’dan İhracat Köprüsü”30 Temmuz 2015
HER AN CEZAYA MARUZ KALABİLİRSİNİZ29 Temmuz 2015
HER SENE AYNI DURUM29 Temmuz 2015
YOLCU OTOBÜSÜNDE UYUŞTURUCU YAKALNDI28 Temmuz 2015
“Proje köyler çalışmasıyla Uşak köyleriyle de farklı bir il olacak”28 Temmuz 2015
Tarih tekerrür mü ediyor?27 Temmuz 2015
“Ya İstiklâl, Ya Ölüm”27 Temmuz 2015
UŞAK ÖRNEK OLMA YOLUNDA27 Temmuz 2015
Vali Seddar Yavuz Eynehan ve Selvioğlu köyünde incelemelerde bulundu27 Temmuz 2015
İL KURULU TOPLANDI24 Temmuz 2015
TOKİ Başkanıı M. Ergün Turan’ın Uşakt’a24 Temmuz 2015
YAPILAN ÇALIŞMALAR İSRAF OLACAK24 Temmuz 2015
HAFTA SONU DİKKAT EDİN23 Temmuz 2015
HALI DOKUMA KURSU İŞ SAHİBİ ETTİ23 Temmuz 2015
HÜKÜMET BİR AN ÖNCE TEDBİR ALMALI22 Temmuz 2015
“Hedef ülkemizin birlik ve beraberliğidir”22 Temmuz 2015
UŞAK YENİ YÜZÜNE KAVUŞACAK22 Temmuz 2015
2584 KİŞİ YENİ İŞLERİNE KAVUŞTU22 Temmuz 2015
TÜRKİYE KAN AĞLIYOR…….21 Temmuz 2015
BU BAYRAM TATİLİ KAZALARI BERABERİNDE GETİRDİ21 Temmuz 2015
DEĞİŞİM YOLLARDAN BAŞLIYOR21 Temmuz 2015
İŞE GİDERKEN ÇANINDAN OLDU21 Temmuz 2015
UTSO YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU20 Temmuz 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİNE TIP FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ GELİYOR20 Temmuz 2015
TÜRKİYE’NİN YARINLARI İÇİN UZLAŞMACI TAVRIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ20 Temmuz 2015
TÜM PROTOKOL BİR ARADA 20 Temmuz 2015
KAMU HASTANE ÇALIŞANLARI BİR ARADA 16 Temmuz 2015
UŞAK BAYRAMA HAZIR16 Temmuz 2015
900 AİLEYE DESTEK16 Temmuz 2015
UŞAK VALİSİ SN. SEDDAR YAVUZ'UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI15 Temmuz 2015
UTSO İŞADAMLARINI UÇURUYOR15 Temmuz 2015
10 AĞUSTOS DA İHALEYE CIKAÇAK14 Temmuz 2015
YENİ EMNİYET BİNASI YAPILIYOR14 Temmuz 2015
Vali Seddar Yavuz´un Kadir Gecesi Mesajı13 Temmuz 2015
AKHİSAR DA YAŞAYAN UŞAKLILAR İFTARDA BULUŞTU13 Temmuz 2015
TBMM BAŞKANVEKİLİ BOSTANCI, AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATI’NIN İFTARINA KATILDI13 Temmuz 2015
İSMET PAŞA CADDESİNDE İNANILMAZ KALABALIK13 Temmuz 2015
ÇOCUKLARLA İFTAR 13 Temmuz 2015
ZEHİR TACİRLERİ İŞ BAŞINDA13 Temmuz 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU11 Temmuz 2015
Uşak İl Genel meclisi Başkanı Mehmet Nacar Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi10 Temmuz 2015
TEHLİKELİ MADDE TAŞIYANLARIN DİKKATİNE10 Temmuz 2015
TRT İÇİN DÜNYANIN MERKEZİ UŞAK DEĞİL09 Temmuz 2015
BAŞKAN CAHAN'A PLAKET VERİLDİ09 Temmuz 2015
UŞAK'LILAR DERNEĞİ BAŞKANI AMELİYAT OLDU09 Temmuz 2015
“Köylerimize hizmet götürme noktasında çok önemli ilerlemeler kaydettik”09 Temmuz 2015
“İmam Hatip Okullarımızda bilgisiyle ahlakıyla örnek öğrencilerin yetişmesini arzu ediyoruz”09 Temmuz 2015
"ÇÖZÜ(L)M(E) SÜRECİ"09 Temmuz 2015
HER MAHALLEDE BU KONAK'TAN OLACAK08 Temmuz 2015
BU SİZE DERT OLMASIN08 Temmuz 2015
BİZE İFTİRA ATIYORLAR08 Temmuz 2015
GENEL SEKRETERLİK ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU 07 Temmuz 2015
Cahan, “Yol Konusunda Hedeflere İlerliyoruz”07 Temmuz 2015
4 YOLUN YENİ HALİ 06 Temmuz 2015
MALLARI GİBİ KALİTESİZ 06 Temmuz 2015
“BİRBİRİMİZE KÜSME GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ OLAMAZ”03 Temmuz 2015
UTSO 2300 ÜYESİNİ VE İL PROTOKOL'Ü İFTARDA BULUŞTURDU03 Temmuz 2015
BİRLİKTE İFTAR YAPTILAR02 Temmuz 2015
3 TRAKTÖR DOLUSU 02 Temmuz 2015
ÖĞRENCİLERE JEST02 Temmuz 2015
İSMET PAŞA CADDESİNDEKİ ÇALIŞMANIN AMACI NE?02 Temmuz 2015
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR02 Temmuz 2015
RAMAZAN SEFERBERLİĞİ02 Temmuz 2015
..
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Video Galeri
sanalbasin.com üyesidir
Foto Galeri
Takvim


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS