GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2015      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
4 YOLUN YENİ HALİ 06 Temmuz 2015
MALLARI GİBİ KALİTESİZ 06 Temmuz 2015
“BİRBİRİMİZE KÜSME GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ OLAMAZ”03 Temmuz 2015
UTSO 2300 ÜYESİNİ VE İL PROTOKOL'Ü İFTARDA BULUŞTURDU03 Temmuz 2015
BİRLİKTE İFTAR YAPTILAR02 Temmuz 2015
3 TRAKTÖR DOLUSU 02 Temmuz 2015
ÖĞRENCİLERE JEST02 Temmuz 2015
İSMET PAŞA CADDESİNDEKİ ÇALIŞMANIN AMACI NE?02 Temmuz 2015
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR02 Temmuz 2015
RAMAZAN SEFERBERLİĞİ02 Temmuz 2015
GÜZEL SANATLAR LİSESİ TAŞINIYOR29 Haziran 2015
10 DAKİKADA BU HALE GELDİ27 Haziran 2015
DOĞU TÜRKMENİSTAN'DA Kİ ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENEZE NAMAZI KILDILAR27 Haziran 2015
BU KEZ ÇOCUKLA DENEDİLER!27 Haziran 2015
BU GÜN VE YARIN TEDBİRİNİZİ ALIN27 Haziran 2015
94 SUÇLU YAKALANDI26 Haziran 2015
Kemalöz Pazar Yeri’nde Sona Yaklaşıldı26 Haziran 2015
“Hızır Polis Amca Projesi”26 Haziran 2015
ÇALIŞAN ANNELERE AYDA 300 EURO DESTEK VERECEK25 Haziran 2015
İŞ MAKİNASI ÇALINDI25 Haziran 2015
Güney Çevre Yolu Son Sürat Devam Ediyor25 Haziran 2015
25. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ YEMİN TÖRENİ24 Haziran 2015
VALİ YAVUZ UTSO MECLİSİNİN KONUĞU OLDU24 Haziran 2015
NASIL BESLENECEĞİZ?23 Haziran 2015
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDE İFTAR23 Haziran 2015
HUZUR EVİ SAKİNLERİYLE BİRARADAYIZ23 Haziran 2015
BOZUK YOLLAR YENİLENDİ23 Haziran 2015
ACİLLER DOLDU23 Haziran 2015
Babalar Günü’nde Yaşlılar Unutulmadı22 Haziran 2015
ATA PARK'TA İFTAR VAKTİ22 Haziran 2015
CEZA EVİNDE İNTİHAR ETTİ22 Haziran 2015
HAZİRAN TÜRKİYESİNİ KURALIM20 Haziran 2015
ESKİ RAMAZANLARIN TADI BURADA20 Haziran 2015
VATANDAŞIMIZ KİMSESİZ DEĞİL20 Haziran 2015
UŞAK NEFES ALACAK20 Haziran 2015
"ATATÜRK'E HAKARET" 20 Haziran 2015
YENİ DAHİLİYE UZMANI GÖREVE BAŞLADI20 Haziran 2015
UŞAK'TA YİNE BONZAİ FELAKETİ19 Haziran 2015
DOLANDIRICILARI POLİS SANMIŞ19 Haziran 2015
ARICILIKTA UYGULAMALI EĞİTİM19 Haziran 2015
CADDEDE DENETİM19 Haziran 2015
EBEVEYİN'LER BU YANLIŞI YAPMAYIN19 Haziran 2015
KREŞİMİZ İLK MEZUNLARINI VERDİ17 Haziran 2015
ÜLKECE KISMEN FERAHLADIK17 Haziran 2015
BU EVDEN ÇIKANLARA İNANAMAYACAKSINIZ 17 Haziran 2015
turkcell neden sms atıyor16 Haziran 2015
RAMAZANI SAĞLIKLI YAŞAYIN16 Haziran 2015
KAYAAĞIL'DA YAPILAN BİNALARIN DURUMU NE OLDU16 Haziran 2015
SU SORUNU YAŞAYACAK MIYIZ?16 Haziran 2015
ADD ÖDEV EVİNDE KARNE HEYECANI15 Haziran 2015
UOSB MERKEZİ ATIKSU ARITMA TESİSİ İLAVE HAVALANDIRMA HAVUZLARI… 15 Haziran 2015
6 AYLIK HAMİLE KADIN ORMANDA KAYBOLDU15 Haziran 2015
YÖRESEL ÜRÜNLER BU ADRESTE13 Haziran 2015
SİVASLI ÇİLEK FESTİVALİ BAŞLADI13 Haziran 2015
UŞAK'A YENİ GELEN HAKİM VE SAVCILAR13 Haziran 2015
YOL KENARINDA CİNAYET13 Haziran 2015
HUKUKSUZ DÜZENLENMELER İPTAL EDİLİYOR12 Haziran 2015
Vali Seddar Yavuz Vilayetler Hizmet Birliği Birlik Encümen üyesi seçildi12 Haziran 2015
35 MİLYON TL'LİK YATIRIM YAPILIYOR12 Haziran 2015
VEKİLLERİMİZ MAZBATALARINI ALDI12 Haziran 2015
DEPODA CANSIZ BENDEN BULUNDU12 Haziran 2015
REEL SEKTÖR VAKİT KAYBEDEMEZ11 Haziran 2015
NÖROLOJİ UZMANI DR.AHMET ÖZŞİMŞEK MEDİCAL PARK’TA11 Haziran 2015
İŞ DÜNYASI BELİRSİZLİLKTEN ENDİŞELİ11 Haziran 2015
HEDİYELERLE DESTEK OLDUYORLAR11 Haziran 2015
Kuzey çevre yolunda da mesafe kat edildi10 Haziran 2015
"Eğitimde fikirlerin yarışması, yeni yöntemlerin belirlenmesi son derece önemli"10 Haziran 2015
HIRSIZLAR YAKALANDI10 Haziran 2015
Uşak Aktif Eğitim-Sen’den Bağımsız Birey Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri10 Haziran 2015
UŞAK GİRİŞİ ÇİÇEKLENDİ09 Haziran 2015
“Üniversite – Sanayi İşbirliği”09 Haziran 2015
Belediyeden Yeni Doğum Yapan Ailelere Destek08 Haziran 2015
SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA MHP'DEN GELDİ07 Haziran 2015
UŞAK VEKİLLERİNİ SEÇTİ07 Haziran 2015
OYLARINI KULLANDILAR07 Haziran 2015
Uşak Sandık Başına Gidiyor07 Haziran 2015
ŞEHİR TURUYLA KAPANIŞ YAPTILAR 06 Haziran 2015
DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI 06 Haziran 2015
AK PARTİ SON MAHALLE MİTİNGİNLERİNİ YAPTI06 Haziran 2015
SANDIK'A GİDERKEN BUNLARI UNUTMA06 Haziran 2015
NURULLAH CAHAN AK PARTİ İÇİN DESTEK İSTEDİ06 Haziran 2015
KAVLİ KARAR İKTİDAR İÇİN TOPLANIYORUZ06 Haziran 2015
Kentin Vitrini Değişiyor05 Haziran 2015
UŞAK’TA BU PROJEDEN NASİBİNİ ALACAK05 Haziran 2015
MEHMET NACAR'DAN ÇEVRECİ MESAJ05 Haziran 2015
Milyoner Uşak'tan Çıktı05 Haziran 2015
DURMUŞ YILMAZ AĞAÇBEYLİ'DE05 Haziran 2015
MAZLUMLARIN GELECEĞİ İÇİN YENİDEN 05 Haziran 2015
"BEN BALON DEĞİL GÜLLEYİM DİKKAT EDİN !"04 Haziran 2015
Pazar Yerinde Gençlerle Senfoni Orkestrası04 Haziran 2015
MİTİNGE GELENLER EĞLENDİ04 Haziran 2015
KEKLİKLER DOĞADA04 Haziran 2015
TÜRKİYE DAHA GERÇEKÇİ VAATLERİ HAK EDİYOR04 Haziran 2015
TEVECCÜH AK PARTİ’YE04 Haziran 2015
ZAMAN AZALDI ÇALIŞMALAR HIZLANDI03 Haziran 2015
SEHVEN ATILAN BAŞLIĞA ÖZÜR GELDİ03 Haziran 2015
SEÇİMLERDE SONA YAKLAŞILIYOR 03 Haziran 2015
SEÇİM ÇALIŞMALARINI ANLATTI03 Haziran 2015
İHTİYAÇ AKADEMİ'DE ERKEN KAYIT DÖNEMİ03 Haziran 2015
Dört Günlük İş Yeni Makineyle Bir Günde Bitecek03 Haziran 2015
BASRİ YILDIRIM’DAN MUHALEFET SEÇMENİNE ÇAĞRI03 Haziran 2015
GENÇLİK KOLLARINDA SANDIK HEYECANI03 Haziran 2015
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SON DÜZLÜKTE03 Haziran 2015
ULUBEY FESTİVALİNDE SON GÜN02 Haziran 2015
FATİH MAHALLESİNDE YENİ PAZAR YERİ02 Haziran 2015
BU SEÇİM MİLLETİMİZİN YENİDEN DİRİLİŞİ OLACAK02 Haziran 2015
YÖK'TEN ÖĞRENCİLERE SEÇİM TATİLİ02 Haziran 2015
DİKİLİTAŞ’TA 3 BİN KİŞİLİK SEÇMENE HİTAP ETTİLER02 Haziran 2015
Jeotermalde Aqua Park02 Haziran 2015
ŞERİF KESKİN'DEN KANDİL MESAJI 01 Haziran 2015
ULUBEY FESTİVALİNİ HALKA SORDUK 01 Haziran 2015
MHP'Lİ İLÇE YÖNETİCİSİ TURGAY ESER'E SESLENDİ01 Haziran 2015
MUTLU YARINLAR İÇİN "HUZUR 64 - 17" !01 Haziran 2015
"ULUBEY TURİZM CENNETİ OLACAK"01 Haziran 2015
YASTAYIZ İSYANDAYIZ !01 Haziran 2015
Sağlıkta Şiddetin Hep Birlikte Karşısındayız01 Haziran 2015
BU SALDIRIYI YAPANLARI LANETLİYORUZ !01 Haziran 2015
ŞİDDETİ KINIYORUZ01 Haziran 2015
UŞAK MHP YÖNETİMLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU.01 Haziran 2015
Bizim İmanımızı Yalnızca Allah (c.c.) Sorgular !31 Mayıs 2015
"BEN İÇİNİZDEN BİRİYİM"31 Mayıs 2015
AMAÇ HAYVAN SEVGİSİ AŞILAMAK30 Mayıs 2015
ULUBEY'DE BÜYÜK ATILIM !30 Mayıs 2015
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI EROĞLU’DAN UŞAK’A KIYAK: 30 Mayıs 2015
İŞ DÜNYASI PASTAYI PAYLAŞMAK YERİNE PASTANIN BÜYÜTÜLMESİ TARAFTARI.30 Mayıs 2015
KANYON FESTİVALİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ29 Mayıs 2015
UŞAK'A TARIMDA YENİ PROJELER29 Mayıs 2015
DİKİLİTAŞ'TA KAVGA 2 AĞIR YARALI 2 KİŞİ ÖLDÜ29 Mayıs 2015
"TEKEDEN SÜT ÇIKMAZ"29 Mayıs 2015
"İL SAĞLIK MÜDÜRÜ UYARIYOR"29 Mayıs 2015
Ziyaretlerde Uşak Kazandı29 Mayıs 2015
'TÜRKİYE'DE HUKUK VE GELİR ADALETİNDEN BAHSEDEMEYİZ'29 Mayıs 2015
KÖYLÜ REFAHA KAVUŞACAK29 Mayıs 2015
Uşak Kamu Hastaneleri Sağlıklı Etkinliklerde Sınır Tanımıyor29 Mayıs 2015
ULUBEY FESTİVALİ BAŞLIYOR !29 Mayıs 2015
"DAVET DEĞİL DERDEST EDEREK GÖTÜRDÜLER"28 Mayıs 2015
UŞAKSPOR EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR28 Mayıs 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİ, EKONOMİYE DEĞER KATTI 28 Mayıs 2015
YAŞLI ADAM KAZADA CAN VERDİ28 Mayıs 2015
MHP'DEN GÖZALTINA TEPKİ !27 Mayıs 2015
BOZKURT SELAMINA GÖZALTI !27 Mayıs 2015
ORTAKLAŞA GİRİŞİMCİ KURSU VERİLDİ27 Mayıs 2015
“ Gün Sazak ve Ülkücü Şehitleri Anma Günü”27 Mayıs 2015
AÇILIŞ MI? MİTİNG Mİ?27 Mayıs 2015
GEDİZ'DE KAMYONET MOTOSİKLETLE ÇARPIŞTI27 Mayıs 2015
BANAZ'DA TIR İLE TRAKTÖR ÇARPIŞTI 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ27 Mayıs 2015
Vatandaşların Arasında Olmaya Devam Ediyor27 Mayıs 2015
İLYASLI'DA GENÇLİK MERKEZİ TEMELİ ATILDI27 Mayıs 2015
"ROTASINI KAYBETMİŞ BİR TÜRKİYE"26 Mayıs 2015
"HALK BU SEFER MHP DİYECEK"26 Mayıs 2015
UŞAK TANITIM GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ26 Mayıs 2015
UŞAK’TA UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLADI26 Mayıs 2015
BİNALAR YÜKSELİYOR 26 Mayıs 2015
GENEL BAŞKAN 20:00'DA ÖZ EGE TV'DE25 Mayıs 2015
KOLU AÇIK HACIM SULTAN ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ25 Mayıs 2015
ADD UŞAK ŞUBESİ "METAL İŞÇİLERİNİN GREVİNİ DESTEKLİYORUZ"25 Mayıs 2015
BU SEFER ÖDÜLLERİ KEÇİ VE KUZULAR ALDI25 Mayıs 2015
ATA PARK'TA MİLAT İZLENECEK25 Mayıs 2015
TEMEL HUKUK VE MEVZUAT SEMİNERİ25 Mayıs 2015
BASRİ YILDIRIM KÖYLERİ ZİYARET ETTİ23 Mayıs 2015
İL BAŞKANI YUNUS ACAR'DAN AÇIKLAMA23 Mayıs 2015
YENİ ARAÇLAR HİZMETE TAHSİS EDİLDİ22 Mayıs 2015
CHP MUHTARLARLA BULUŞTU22 Mayıs 2015
YAPAĞILAR KÖYÜNE ANLATTILAR 22 Mayıs 2015
PARK KANYON AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ22 Mayıs 2015
Uğurluel ve Kayatekin Tarihe Işık Tuttu21 Mayıs 2015
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN UŞAK'A GELİYOR21 Mayıs 2015
YİNE BİR KAÇAKÇILIK, YİNE BİR YAKAYI ELEVERİŞ 21 Mayıs 2015
İSTİKRAR BİZİMLE SÜRECEK21 Mayıs 2015
14,5 milyon TL’lik hibe destek21 Mayıs 2015
TARİH YENİDEN CANLANIYOR21 Mayıs 2015
ULUBEY 19 MAYIS'TA SOKAKTAYDI20 Mayıs 2015
DÜNYACA ÜNLÜ RALLİ ULUBEY KANYONLARINDA20 Mayıs 2015
CHP'NİN PROJELERİNİ ANLATTI20 Mayıs 2015
MUHALEFET NE İSTİYOR ?20 Mayıs 2015
MHP NAZAR'A GELDİ GÖKHAN ÖZOĞUL'UN ARACI ALEV ALDI20 Mayıs 2015
SEROK AHMET, 17-25 ERDOĞAN19 Mayıs 2015
YER YERİNDEN OYNADI19 Mayıs 2015
İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ İRTİBAT BÜROSU 19 Mayıs 2015
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN19 Mayıs 2015
Başkan Cahan’ın 19 Mayıs Mesajı19 Mayıs 2015
BAKAN NİHAT ZEYBEKÇİ UŞAK’TA19 Mayıs 2015
UŞAK’TA SİGORTALI SAYISI ?19 Mayıs 2015
ÜNİVERSİTEDE HESAPLAŞMA BAŞLADI19 Mayıs 2015
YENİ İRTİBAT BÜROSU AÇILDI18 Mayıs 2015
MHP'Lİ VEKİL ADAYLARINDAN MİNİ MİTİNG18 Mayıs 2015
2. GELENEKSEL KEŞKEK GÜNÜ18 Mayıs 2015
HURDACILAR SİTESİNDE Kİ SORUNLAR 18 Mayıs 2015
UŞAK İDAM'A HAYIR DEDİ17 Mayıs 2015
TEMA VAKFI UŞAK'TA TOPLANDI17 Mayıs 2015
BAŞKAN KIZIL BU YILKİ ETKİNLİKLERİ AÇIKLADI17 Mayıs 2015
MİLLİ İTTİFAKIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BANAZ'DA17 Mayıs 2015
"EN DEMOKRATİK KURUM MUHTARLIKTIR"16 Mayıs 2015
KARMA ORGANİZE SANAYİ'DE NÖBET DEĞİŞİMİ16 Mayıs 2015
DURMUŞ YILMAZ TOKİ'DE KONUŞTU16 Mayıs 2015
MAVİ MARMARA’DAKİ YOL ARKADAŞININ OĞLU İLE KUCAKLAŞTI16 Mayıs 2015
İSMETPAŞA CADDESİNİNE YAKIŞIR ŞÖLEN16 Mayıs 2015
HALK EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN EMEKLERİ16 Mayıs 2015
ALİ ERDOĞAN HAKKINDA ÇIKAN HABERLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU16 Mayıs 2015
UTSO’DAN MARKA SEMİNERİ15 Mayıs 2015
VEKİL ADAYI PROJELERİNİ ANLATTI15 Mayıs 2015
VETERİNER HEKİMLER AÇIKLADI15 Mayıs 2015
MV. ADAYI GÖKHAN ÖZOĞUL EŞME'DE15 Mayıs 2015
EL SANATLARI SERGİSİNİ GEZDİ15 Mayıs 2015
Başkan Cahan Huzurevini Ziyaret Etti15 Mayıs 2015
UTB BAŞKANI SEZER'DEN YENİ PROJELER14 Mayıs 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NDE REKTÖR BELLİ OLDU14 Mayıs 2015
CHPLİ ADAYLAR YERİNDE DURMUYOR14 Mayıs 2015
“YEPYENİ BİR UŞAK OLUŞUYOR”14 Mayıs 2015
ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADILAR14 Mayıs 2015
Uşak’ta TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenlendi14 Mayıs 2015
Başbakan Davutoğlu’nu ilimizde ağırladık14 Mayıs 2015
LOBİ FAALİYETLERİ GÜÇLENMELİ13 Mayıs 2015
VATANDAŞLARA PROJELERİNİ ANLATTILAR13 Mayıs 2015
KARA GÜNDEN TAM 1 YIL GEÇTİ13 Mayıs 2015
KAYAAĞIL'DA İNANILMAZ DEĞİŞİM13 Mayıs 2015
MİNİKLER DOĞAYA SAHİP ÇIKACAK13 Mayıs 2015
HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLANDI13 Mayıs 2015
DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ 13 Mayıs 2015
BAŞKANLAR ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR13 Mayıs 2015
ÖĞRETMENLERE EĞİTİM VERİLDİ13 Mayıs 2015
ENGELLİ VATANDAŞLAR ÇELENK BIRAKTI12 Mayıs 2015
Başkan Cahan Çiçek Verdi12 Mayıs 2015
Ahilik Haftası Etkinlikleri Başladı12 Mayıs 2015
TANER YILDIZ AÇILIŞA KATILDI12 Mayıs 2015
ÖĞRETMENLER BUNLARI HAK ETMİYOR12 Mayıs 2015
UŞAK'IN EKİ BELEDİYE BAŞKANI VEFAT ETTİ12 Mayıs 2015
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI12 Mayıs 2015
ONLARIN HEYECANI BİR BAŞKA12 Mayıs 2015
VEKİL ADAYLARI CLANDRAS’TA11 Mayıs 2015
KÜBRA ÖZTÜRK'TEN ANNELER GÜNÜ MESAJI11 Mayıs 2015
İLKNUR ERTUĞRUL'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI 11 Mayıs 2015
UŞAK'IN YEMEKLERİ YARIŞTI11 Mayıs 2015
UŞAK’A 30 YILLIK ENERJİ YATIRIMI YAPIYORUZ11 Mayıs 2015
UŞAK ÇARŞI GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ11 Mayıs 2015
ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI 11 Mayıs 2015
“CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR”11 Mayıs 2015
CHP'Lİ VEKİL ADAYLARI BANAZ'DA09 Mayıs 2015
BU İŞ GÖNÜLLÜLÜK İŞİ 09 Mayıs 2015
BAŞKAN ÖZTÜRK BASINLA BULUŞTU09 Mayıs 2015
MHP'Lİ VEKİL ADAYLARI UOSB'DE09 Mayıs 2015
Halı Festivali Resim Sergisi ile Başladı09 Mayıs 2015
UŞAK YETERİNCE BİLİNMİYOR MU ?09 Mayıs 2015
BANAZ TURİZM MERKEZİ HALİNE GELECEK08 Mayıs 2015
BAKAN TANER YILDIZ YARIN UŞAK’TA08 Mayıs 2015
UŞAK TANITIM GÜNLERİ’NE TÜM KURUMLARDAN DESTEK08 Mayıs 2015
CEM EVİNE EK BİNA YAPILIYOR08 Mayıs 2015
TRAFİK EKİPLERİNDEN FARKLI BİR DENETİM07 Mayıs 2015
490 MİLYON TL NAKİT HİBE 07 Mayıs 2015
İŞ YERİNDE ASILI BULUNDU07 Mayıs 2015GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber