Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Dünya Engelliler Gününde coşkulu kutlama03 Aralık 2016
Belediye Başkanı Cahan’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı03 Aralık 2016
365. kısa dönem acemi erler yemin etti.03 Aralık 2016
Uşak Emniyetinden okullara "Z-kütüphane"03 Aralık 2016
ACILIŞA 1 HAFTA KALDI 03 Aralık 2016
"Büyük Uşak Kanyonları Projesi" 03 Aralık 2016
"TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASI"02 Aralık 2016
ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Afyonkarahisar'da Yapıldı01 Aralık 2016
ELEKTİRİK KESİNTİSİ30 Kasım 2016
KIŞ LASTİĞİ OLMAYAN ARACLARA 602₺ CEZA29 Kasım 2016
Vali Okur İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür yemeği verdi29 Kasım 2016
Vali Ahmet Okur Muharremşah köyünde vatandaşlarla bir araya geldi28 Kasım 2016
“ Canavar Sofrası “ İzleyenler Tarafından Büyük Beğeni Kazandı.28 Kasım 2016
TRAFİK KAZASINDA 1 KİŞİ ÖLDÜ 3 KİŞ YARALANDI28 Kasım 2016
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARINDAN, TÜRKEŞ’İN 99’UNCU AD GÜNÜNDE 99 FOTOĞRAF SERGİSİ26 Kasım 2016
KAR SOĞUKLUKLARINA HAZIR OLUN26 Kasım 2016
UŞAK DEFTERDARLIĞINDAN DUYURU25 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR EMEKLİ ÖĞRETMENLERE HİZMET ŞEREF BELGESİ VERDİ25 Kasım 2016
Stadyum Battı Çıktıda Sona Yaklaşılıyor25 Kasım 2016
“Ülkelerin kalkınmışlık ve gelişmişlik düzeyi okullarda verilen eğitimle doğrudan alakalıdır"​25 Kasım 2016
Başkan Cahan'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı25 Kasım 2016
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN24 Kasım 2016
Uşak Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı Çalıştayı yapıldı.24 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR’UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI24 Kasım 2016
1 KİLO ESRARLA YAKALANDI24 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİN %50’Sİ GÖREVDEN ALINMA KORKUSU YAŞIYOR24 Kasım 2016
UŞAK MHP İL BAŞKANLIĞI 2011 YILINDA MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA KURULAN KUMPASI GÜNDEME TAŞIDI23 Kasım 2016
“TEOG sınavına girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum”23 Kasım 2016
Yaptığımız Çalışmalar Başarımızın Simgesidir22 Kasım 2016
BAROSU KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONUNUN BASIN AÇIKLAMASI21 Kasım 2016
BEBEKLER VE DOKTORLARI BULUŞTU18 Kasım 2016
“Köylerimiz ile şehir merkezimizi bağlayan yolların kalitesi her geçen gün daha da yükseliyor”18 Kasım 2016
Cahan, “Kentin Sanat Potansiyeli Ortaya Çıkacak”17 Kasım 2016
Vali Ahmet Okur Ovademirler ve Yavı Köylerini ziyaret etti17 Kasım 2016
“Uşak Mahalli İdareler turizm potansiyelini ortaya çıkaracaktır”17 Kasım 2016
Sosyal Alanlarıyla Örnek Bir Şehir Doğuyor17 Kasım 2016
Mevsim Şartları Önemli Değil15 Kasım 2016
HER GÜN YENİ BİR SUCLU YAKALANIYOR15 Kasım 2016
“Toplum olarak diyabete karşı daha duyarlı olmalıyız”15 Kasım 2016
MEDYA ATÖLYESİ ÖĞRENCİLERİN UFKUNU GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR14 Kasım 2016
UŞAK AK PARTİ İL TEŞKİLATININ YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTIYA MANİSA MİLLETVEKİLİ KATILDI12 Kasım 2016
50 ADET KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ12 Kasım 2016
Sivaslı Belediye Başkanı Cumhuriyete Sahip Çıkmak Adına Gazete Dağıttı10 Kasım 2016
Uşak Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından “Şehit Ömer Halisdemir Şiir Yarışması” düzenlendi.10 Kasım 2016
UTSO’DAN VÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERE GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ10 Kasım 2016
“TORBACILAR YAKALANDI”10 Kasım 2016
DEVRİMCİ RUHU YAŞIYOR, DEVRİMLERİ AYDINLATIYOR!10 Kasım 2016
Başkan Cahan’dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı10 Kasım 2016
VALİ AHMET OKUR'UN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2016
MHP'DEN REKTÖRE ULTİMATOM09 Kasım 2016
Belediyeden Bir Z-Kütüphane Daha09 Kasım 2016
"KÜÇÜK MUSTAFA YANLIZ DEĞİL"09 Kasım 2016
BAĞIŞLANAN HER ORGAN YENİ BİR HAYAT09 Kasım 2016
Uşak Üniversitesi’nin Proje Ortağı Olduğu “IN ORCHESTRA” AB Projesi Kabul Edildi09 Kasım 2016
ARABANIN BAGAJINDA 5,000 ADET KAÇAK SİGARA YAKALANDI09 Kasım 2016
“Vatandaşımız bize gelemezse biz onun ayağına gideriz”08 Kasım 2016
Uşak Belediyesi İçin Artık Hizmette Sınır Yok08 Kasım 2016
UTSO’DAN İŞ YAŞAMINDAKİ SORUNLAR VE İŞ KAZALARINDAKİ HUKUKİ YAPTIRIMLAR SEMİNERİ07 Kasım 2016
UTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN KANSERDE FARKINDALIK SEMİNERİ07 Kasım 2016
Ömer Halisdemir Şiir Yarışması'nın Sonuçları Belli Oldu07 Kasım 2016
"Milli Birlik ve Kardeşlik Roman Buluşması" 07 Kasım 2016
Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor07 Kasım 2016
"Muratbey Uşak Basketbol takımı Uşak'ın Avrupa'ya açılan kapısı konumunda"07 Kasım 2016
UŞAK'TA 1 AYDA NELER YAKALANDI05 Kasım 2016
11 HDP'li vekil gözaltına alındı04 Kasım 2016
SAHTE POLİS YAKAYI ELE VERDİ04 Kasım 2016
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI ORMAN KÖYLERİNE KREDİ VERMEYE DEVAM EDİYOR04 Kasım 2016
SSK Evleri Bölgesi Riskli Bölge İlan Edildi03 Kasım 2016
Başkan Cahan’dan Başarılı Ciritçilere Prim03 Kasım 2016
İŞCİ SERVİSİ OTOMOBİLE ÇARPTI03 Kasım 2016
KURUÇAY’IN AÇIKLAMALARI TÜRKİYE GÜNDEMİNE GİRDİ…02 Kasım 2016
BAŞKAN CAHAN NET KONUŞTU02 Kasım 2016
İL GENEL MECLİSİ KÖYLERİN YÜKÜNÜ ALDI02 Kasım 2016
UŞAK ENGELLERİ AŞIYOR...02 Kasım 2016
“Çalışmalarımız Halkımızın Takdirini Kazanıyor”02 Kasım 2016
Uşak’ın Yıldızı Ciritte Parlıyor02 Kasım 2016
Çiftçimize Desteğimiz Sürüyor02 Kasım 2016
"UŞAK KENTİ VE UŞAK BELEDİYESİ EGEMİZİN PARLAYAN YILDIZIDIR"01 Kasım 2016
HAVA SICAKLIĞI 8 DERECE DÜŞECEK01 Kasım 2016
Ziraat ve Doğa Bilimler Fakültemizi İlk Üçte Tercih Edenlere YÖK’ten Başarı Belgesi01 Kasım 2016
Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı Olarak Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımımızı gerçekleştirdik.28 Ekim 2016
ŞEHİDİMİZE SON GÖREV 31 Ekim 2016
GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ HAYATINA ATILDI30 Ekim 2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Uşak’ta Coşkuyla Kutlandı29 Ekim 2016
VALİ AHMET OKUR'UN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI29 Ekim 2016
Başkan Cahan'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı29 Ekim 2016
Tapu ve Kadastro Müdürlüğü İle Protokol Anlaşması Yapıldı28 Ekim 2016
ZEKA Yönetim Kurulu Uşak'ta toplandı28 Ekim 2016
İl İstihdam ve Meslekli Eğitim Kurulu 4. olağan toplantısı yapıldı28 Ekim 2016
Stadyum Battı Çıktısında Son Fore Kazık Çakıldı28 Ekim 2016
Vali Ahmet Okur, Vakıflar Genel Müdürü Ertem ile incelemelerde bulundu28 Ekim 2016
ROMATİZMA YAKLAŞIK 200 HASTALIĞI İÇERİYOR !26 Ekim 2016
"Bal Arıları Mühendis Oluyor" 26 Ekim 2016
YİNE BİR GENÇ DAHA SEBEPSİZCE ÖLDÜ25 Ekim 2016
Dikilitaş Mahalle Konağı’nda Sona Gelindi25 Ekim 2016
GENÇ ÇİFTÇİ BÜYÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI25 Ekim 2016
BANAZ YOLUN DA Kİ KAZADA 1 KİŞİ ÖLDÜ 9 YARALI VAR24 Ekim 2016
UŞAK EBRAR DERNEĞİNDEN “1 TIR UN” KAMPANYASI22 Ekim 2016
”BAKKALAR ODASI BAŞKAN VEKİLİ KAHRAMAN, TÜMTÜRK İLE İLGİLİ KONUŞTU!22 Ekim 2016
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ 2BİN KİŞİLİK AŞURE DAĞITTI22 Ekim 2016
KEMİK ERİMESİ CİDDİYE ALINMALI22 Ekim 2016
SULAR NE ZAMAN GELECEK22 Ekim 2016
Muratbey Uşaksportif Basketbol takımı yemekte buluştu22 Ekim 2016
" BOZKURTUN NEFESİ ENSENİZDE OLACAK "21 Ekim 2016
DEMOKRASİDE SEÇİMLE GELİNİR, SEÇİMLE GİDİLİR20 Ekim 2016
Muhtarlık müessesesi toplumsal hayatın önemli yapı taşlarının arasında yer almaktadır20 Ekim 2016
UTSO, EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ20 Ekim 2016
ÜRETİCİLER FABRIKAYI ZİYARET ETTİ20 Ekim 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ PİLOT SEÇİLEN İLK 5 ÜNiVERSİTE ARASINDA20 Ekim 2016
UŞAK EMNİYETİNDEN KACAKCILIĞA GEÇİT YOK20 Ekim 2016
11. KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZDE ONURLUYUZ, GURURLUYUZ!18 Ekim 2016
“KUZEY ÇEVRE YOLU VE HUZURPARK KÖPRÜLÜ KAVŞAK HİZMETE AÇILDI”18 Ekim 2016
UŞAK BAROSUNUN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU 17 Ekim 2016
VALİ OKUR DARBE ŞEHİTİNİN MEZARINA ZİYARET ETTİ17 Ekim 2016
NELER VAR NELER17 Ekim 2016
KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR17 Ekim 2016
ÖZEL PEMBE KULE ANAOKULU AÇILDI15 Ekim 2016
“TASARIM CAM BALKON SİSTEMLERİ” AÇILDI15 Ekim 2016
TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a teşekkür15 Ekim 2016
Sadece Bir Mevsim Değil, Her Mevsim Çalışan Belediye15 Ekim 2016
KAPLICA TESİSLERİ İLE İLGİLİ DUYURU14 Ekim 2016
Korkmaz, “Kentimizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz”13 Ekim 2016
EV EŞYALARI ARASINDA KAÇAK-BANDROLSÜZ SİGARA12 Ekim 2016
Yörük Beyinden Uşak Beyine Fenerbahçe Primi12 Ekim 2016
“Bir Evi de Sen Donat”11 Ekim 2016
BU ÇOCULAR BİR HARİKA 11 Ekim 2016
En İyi Makale Ödülü11 Ekim 2016
ULUSUMUZUN BAŞI SAĞOLSUN11 Ekim 2016
MEME KANSERİNE KARŞI TETİKDE OLUN11 Ekim 2016
Vatandaş Mutlu Esnaf mutlu 10 Ekim 2016
REKTÖRLERİN RUH VE KİŞİLİK YAPISI10 Ekim 2016
BBP Genel Başkanı Destici’den Uşak’a Ziyaret09 Ekim 2016
Rektör Öğrenci Buluşması Gerçekleşti07 Ekim 2016
ANNELER VE BEBEKLER EMZİRME HAFTASINI KUTLADI07 Ekim 2016
Muhtarlık Binaları Yenileniyor07 Ekim 2016
“Memleketten Haber Var”06 Ekim 2016
Mehmet Akif Ersoy Cami Temeli Atıldı05 Ekim 2016
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası arasında protokol imzalandı.05 Ekim 2016
Huzur Park Köprülü Kavşağı Açılıyor04 Ekim 2016
Stat Battı Çıktı Beklenilenden Kısa Sürede Bitecek04 Ekim 2016
SSK PAZAR YERİ YENİLENEREK 1 AY SONRA FALİYETE GECECEK04 Ekim 2016
Konsept Caddeler ve Yeni Işıklandırma Çalışmaları Devam Ediyor03 Ekim 2016
"Uşak'ta gençliğe ve eğitime önemli imkânlar sunacak tesislerin yapımını titizlikle takip ediyoruz"01 Ekim 2016
Vali Okur merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi30 Eylül 2016
Dörtyol ve Bölme Beldesi Arası Çile Olmaktan Çıkıyor30 Eylül 2016
BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ30 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti29 Eylül 2016
UTSO, VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE BİRLİKTE TOPLANTI DÜZENLEDİ29 Eylül 2016
MİLLETİNE VE DEVLETİNE BAĞLI NESİLLER YETİŞECEK27 Eylül 2016
ANITKABİR'E SAYGISIZLIK27 Eylül 2016
İPLİK FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI26 Eylül 2016
YOLCU OTOBUSÜNDEN 18 KİLO 880 GRM ESRAR YAKALANDI23 Eylül 2016
Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu Projesi Açılış Toplantısı 23 Eylül 2016
“TERÖRE KARŞI MÜCADELEDE BİRLİKTEYİZ”23 Eylül 2016
Kültür ve Sanatta Yerel Değerlerimiz Ön Plana Çıkacak22 Eylül 2016
“Okullarda hijyen ve güvenlik düzeyinin yükseltilmesi” 22 Eylül 2016
Stat Battı Çıktı Projesi’nde İlk Kazma Vuruldu22 Eylül 2016
UYUŞTURUCU 1 GENCİ DAHA ÖLÜME GÖTÜRDÜ22 Eylül 2016
ŞEKER PANCARI ALIMLARI BAŞLADI21 Eylül 2016
Kuzey Çevre Yolunda Sona Doğru21 Eylül 2016
yeni eğitim öğretim sezonuna 60 bin 153 öğrencimiz 404 okulda eğitim görecek. 21 Eylül 2016
Küçük Çarşı Bölgesi Yolları da Rahatlıyor21 Eylül 2016
KAMUSAL EĞİTİMİN NİTELİĞİ DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR20 Eylül 2016
OKUL ZİLLERİ ÇALMAYA BAŞLADI19 Eylül 2016
30 YAŞINDA CANINA KIYDI17 Eylül 2016
BAYRAM SAKARLARI17 Eylül 2016
TAŞKIN AMCAMIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI17 Eylül 2016
VALİ AHMET OKUR’UN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI10 Eylül 2016
Başkan Nurullah Cahan’ın Kurban Bayramı Mesajı10 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur Valilik personeli ile bayramlaştı10 Eylül 2016
Uşak Belediyesi Kurban Bayramına Hazır10 Eylül 2016
KURBAN BAYRAMI HAVA TAHMİN RAPORU09 Eylül 2016
GAZETECİ TAŞKIN ÖZER VEFAT ETTİ09 Eylül 2016
ARTIK SAATLER GERİ ALINMAYACAK08 Eylül 2016
Kurtuluş ve Demokrasi Kupası Başlıyor06 Eylül 2016
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜYLE BAĞI OLMAYANLAR İŞİNE DÖNECEK06 Eylül 2016
DAHA PAHALIYA SATMAK İSTEDİ AMA DOLANDIRILDI06 Eylül 2016
Hayvancılıkta kurtuluş formülü06 Eylül 2016
Uşak Milletvekili Alim TUNÇ’un uyarısından sonra Ruanda, FETÖ'nün okulunu Türkiye’ye veriyor.05 Eylül 2016
Eşme'de inşaatın yanında 1 erkek çesedi bulundu05 Eylül 2016
Uşak’ın Kurtuluşu Coşkuyla Kutlandı02 Eylül 2016
Uşak'ta 2016-2017 adli yılı törenle açıldı02 Eylül 2016
Ata Park Çayzade Açıldı02 Eylül 2016
Uşak´ta hem kurtuluş hem fuar coşkusu02 Eylül 2016
UŞAK'TA ARTIK DEHALAR YETİŞECEK01 Eylül 2016
İLİMİZDEKİ KURBAN SATIŞ NOKTALARI01 Eylül 2016
DUYARLI OLMALIYIZ01 Eylül 2016
Kent Projelerinde Ankara Hep Yanımızda01 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur’un Uşak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94. Yıldönümü Mesajı01 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur, Vali Ahmet Hamdi Nayir'ı ziyaret etti01 Eylül 2016
Başkan Cahan’dan Uşak’ın Kurtuluşu Mesajı01 Eylül 2016
ORMAN YANGININDA 1 KİŞİ ÖLDÜ01 Eylül 2016
UŞAK MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI30 Ağustos 2016
VALİ AHMET OKUR'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI30 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı30 Ağustos 2016
SAĞLIK ÇALIŞANI İNTİHAR ETTİ30 Ağustos 2016
Uşak'ta yeni dönem29 Ağustos 2016
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ULUSUMUZA KUTLU OLSUN29 Ağustos 2016
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak'ta29 Ağustos 2016
Şehit Erhan Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı29 Ağustos 2016
CİZRE’DEKİ TERÖR SALDIRISINI KINIYORUZ27 Ağustos 2016
..TERÖR ve MİLLİ MUTABAKAT 26 Ağustos 2016
“Yaz Dönemini Başarılı Şekilde Geçirdik”26 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan Kınama ve Başsağlığı Mesajı26 Ağustos 2016
TİCARET BORSASI MECLİS İNDEN GÜNDEME DAİR BASIN AÇIKLAMASI26 Ağustos 2016
Uşak’ta sektöre umut veren fuar24 Ağustos 2016
​"Öğrenciler İçin de Cazibe Merkezi Oluyoruz"24 Ağustos 2016
Çocuklarda yeme sorununun sebebi, korumacı anneler...24 Ağustos 2016
ÖĞRENCİLER YAZI BOŞ GEÇİRMEDİ24 Ağustos 2016
ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ALİ ERDOĞAN HASTANEYE SAĞLIK KONTROLÜNE GÖTÜRÜLDÜ22 Ağustos 2016
22 YAŞINDAKİ GENÇ İNTİHAR ETTİ22 Ağustos 2016
VALİ OKUR KÖYLERDE20 Ağustos 2016
Evde Bakım Hizmetleri İstikrarlı Bir Şekilde Sürüyor20 Ağustos 2016
ÖZDİLEK AVM. KAPILARINI AÇTI20 Ağustos 2016
TAHLİYE İŞLEMLERİ BAŞLADI19 Ağustos 2016
ÖZDİLEK AVM. YARIN AÇILIYOR18 Ağustos 2016
Belediye Mehteran Takımı Çalışmalara Başladı18 Ağustos 2016
DOĞUŞTAN KALP DELİĞİ OLAN İBRAHİM ARTIK DAHA MUTLU18 Ağustos 2016
FETÖ CÜMÜSÜN DEĞİLMİSİN ÖĞREN16 Ağustos 2016
UŞAK İÇİN GÜZEL ŞEYLERDE OLUYOR16 Ağustos 2016
ALİ ERDOĞAN GÖZALTINA ALINDI16 Ağustos 2016
KYK BAŞVURULARI BAŞLADI16 Ağustos 2016
MHP UŞAK İL BAŞKANI Muhterem KURUÇAY: FETÖ İLE MÜCADELENİN ÖNCELİĞİ SİYASİLER OLMALI15 Ağustos 2016
Kazım Karabekir Caddesi de Güzelleşti13 Ağustos 2016
KORE GAZİSİ BEKİR TEMELİN CENAZE TÖRENİ13 Ağustos 2016
MARDİNDE ŞEHİT OLDU12 Ağustos 2016
BU GÖRÜNTÜLER TARİH OLUYOR11 Ağustos 2016
DARBE NÖBETİ TAMAMLANDI11 Ağustos 2016
7'den 77'ye10 Ağustos 2016
“DARBE FIRSATÇILARINA DİKKAT!”09 Ağustos 2016
15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı Hizmete Açıldı09 Ağustos 2016
MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA07 Ağustos 2016
BELEDİYE ÇALIŞANLARI BİRLİK OLDU06 Ağustos 2016
"HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM"06 Ağustos 2016
İSTİFA EDEN DEKANLAR GÖREVLERİNE GERİ DÖNDÜ05 Ağustos 2016
KADINA ŞİDDET BİTMEK BİLMİYOR04 Ağustos 2016
UŞAK'TA DOLANDIRICILAR İŞ AŞINDA04 Ağustos 2016
Şehit Abdullah Bıyık Son Yolculuğuna Uğurlandı04 Ağustos 2016
GÖREVDEN ALMALAR CADI AVINA DÖNÜŞTÜRÜLMEMELİDİR02 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan Teröre Kınama02 Ağustos 2016
Bakan Nihat Zeybekci Demokrasi Nöbetine Destek İçin Uşak’a Geldi01 Ağustos 2016
HÜKÜMET MEYDANININ YENİ ADI01 Ağustos 2016
KULA YOLUNDA FECİ KAZA30 Temmuz 2016
“FETÖ'ye karşı il genelinde mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir”30 Temmuz 2016
O OKULLARIN KAPILARI MÜHÜRLENDİ29 Temmuz 2016
SİVASLI DA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI29 Temmuz 2016
Medical Park Kalp Hastalarını Uzman Tecrübe İle Buluşturuyor28 Temmuz 2016
Uşak Üniversitesi’nde Paralele Geçit Yok 28 Temmuz 2016
Başbakanlık'tan "Dayanışma Kampanyası" genelgesi27 Temmuz 2016
Kent Park Projesi Son Sürat İlerliyor27 Temmuz 2016

..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
sanalbasin.com üyesidir
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS