Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
O OKULLARIN KAPILARI MÜHÜRLENDİ29 Temmuz 2016
SİVASLI DA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI29 Temmuz 2016
Medical Park Kalp Hastalarını Uzman Tecrübe İle Buluşturuyor28 Temmuz 2016
Uşak Üniversitesi’nde Paralele Geçit Yok 28 Temmuz 2016
Başbakanlık'tan "Dayanışma Kampanyası" genelgesi27 Temmuz 2016
Kent Park Projesi Son Sürat İlerliyor27 Temmuz 2016
Belediye Meclisi’nde Darbeye Karşı Ortak Deklarasyon26 Temmuz 2016
Darbeye Karşı Ortak Deklarasyon25 Temmuz 2016
LOZAN ANTLAŞMASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN TAPUSUDUR DEĞİŞTİRİLEMEZ25 Temmuz 2016
Son Terörist Bu Topraklardan Sökülüp Atılana Kadar AYAKTAYIZ25 Temmuz 2016
93 YIL SONRA LOZAN25 Temmuz 2016
Stadyum Battı Çıktıda İhale Gerçekleşti23 Temmuz 2016
UŞAK HAVA ALANINDA GERGİN BEKLEYİŞ23 Temmuz 2016
(FETÖ/PDY) OPEROSYONU23 Temmuz 2016
Projelerimiz Tüm Hızıyla Sürüyor22 Temmuz 2016
ASILSIZ HABERLERE İRTİBAT ETMEYİN22 Temmuz 2016
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın OHAL kararı ile ilgili açıklaması şöyledir: 22 Temmuz 2016
UŞAK AKADEMİK MESLEK ODALARI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI21 Temmuz 2016
Birlik beraberlik ve kardeşlik destanı21 Temmuz 2016
TERS YÖNDEN GELDİ OTOBÜSE ÇARPTI21 Temmuz 2016
DARBEYE KARŞI NÖBETTEYİZ…21 Temmuz 2016
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın "acil toplantı" çağrısı21 Temmuz 2016
BU KALKIŞMA KABUL EDİLEMEZ21 Temmuz 2016
“Türk halkı darbeci zihniyete geçit vermemiştir”20 Temmuz 2016
TÜMSİAD Uşak Şube Başkanı Muhterem Balta'nın darbe ile ilgili acıklaması19 Temmuz 2016
DEMOKRASİYE BAĞDAŞMAYAN HER TÜRLÜ GİRİŞİME KARŞIYIZ19 Temmuz 2016
UŞAK’TAKİ SİVİL TOPLUM KURUMLARI DARBEYE KARŞI TEK YUMRUK OLDU19 Temmuz 2016
MİLLİ İRADEYE SAHİP CIKALIM19 Temmuz 2016
UŞAK'LI ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
Vali Okur “Hiç kimse bu milletin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır”16 Temmuz 2016
On Binler İradesi İçin Sokaklardaydı16 Temmuz 2016
‘’Daha temiz çevre, daha düzenli OSB’’15 Temmuz 2016
VALİ OKUR AFYONKARAHİSAR DA15 Temmuz 2016
Otogar Battı Çıktı Projesi’nin Bitmesine Sayılı Günler Kaldı15 Temmuz 2016
“Sağlıkda büyük aşamalar kat edildi”15 Temmuz 2016
UTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ YABANCI DİL EĞİTİMİ14 Temmuz 2016
YAŞLILARA KÖTÜ DAVRANAN OTOBÜSCÜLERE CEZA 14 Temmuz 2016
"Eğitim ve öğretim hayat boyu süren, kişisel ve toplumsal kaliteyi yükselten bir etkinliktir"13 Temmuz 2016
9 GÜNDÜR KAYIPTI12 Temmuz 2016
Uşak Tüm Projeleriyle Şaha Kalkacak12 Temmuz 2016
POLİS'TEN KAÇARKEN DİREĞE ÇARPTI12 Temmuz 2016
Tiyatro Kursları Başlıyor12 Temmuz 2016
KARMA ORGANİZE BÖLGESİNDE YANGIN11 Temmuz 2016
ZİNÇİRLEME KAZA 11 YARALI 11 Temmuz 2016
ALİM TUNÇ'DAN BAYRAM MESAJI04 Temmuz 2016
Uşak Belediyesi Bayrama Hazır02 Temmuz 2016
VALİLİKTE BAYRAMLAŞMA 02 Temmuz 2016
PROJELER HAYATA GEÇİYOR01 Temmuz 2016
"Öğretmenlik mesleğini tekrar canlandırdığımıza inanıyorum"01 Temmuz 2016
PROJELER HAYATA GEÇİYOR01 Temmuz 2016
Ulusal Sanayi Projeleri Destek Programları konulu konferans düzenlendi.30 Haziran 2016
"Uşak Sportif ilimizin tanıtımı ve spor adına önemli bir işlevi yerine getirmiştir"30 Haziran 2016
Ramazan Eğlenceleri İptal edildi30 Haziran 2016
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 3000 Üyesini ve İl Protokolünü İftarda Buluşturdu29 Haziran 2016
PAYLAŞIMLARA DİKKAT!29 Haziran 2016
AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI, İSTANBUL’DAKİ SALDIRIYI KINADI29 Haziran 2016
Başkan Cahan’dan Teröre Kınama29 Haziran 2016
Patlamanın ardından Binali Yıldırım talimat verdi!28 Haziran 2016
EV EŞYALARININ ARASINDA 80.000 PAKET KAÇAK SİGARA!28 Haziran 2016
Vali Ahmet Okur tarafından Uşak'ta ki tüm kesimlerin iştirak ettiği "Birlik Beraberlik ve Kaynaşma'' iftarı düzenlendi.28 Haziran 2016
ORMAN YANGINLARININ YÜZDE 98’İ İNSAN KAYNAKLI28 Haziran 2016
YAZ OKULARI BAŞLADI28 Haziran 2016
UŞAK'TA UYUŞTURUCU OPERASYONU27 Haziran 2016
TÜBİTAK'IN BEĞENMEDİĞİ PROJE DÜNYA 1.Sİ OLDU27 Haziran 2016
MOTOR YARIŞI CAN ALDI27 Haziran 2016
Sofranız soframızdır27 Haziran 2016
Vali Okur; Şampiyon sporcuları kabul etti27 Haziran 2016
Ülke Tarihinde Bir İlk27 Haziran 2016
Muratbey Uşak Sportif Kaptanla Nikah Tazeledi27 Haziran 2016
İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın'a veda yemeği27 Haziran 2016
Mescid-i Aksa Caminin Açılışı Yapıldı27 Haziran 2016
BİRLİK İÇERİSİNDE İFTAR YAPTILAR24 Haziran 2016
Gece saatlerinde meydana gelen feci kaza24 Haziran 2016
1600 EVE RAMAZAN KOLİSİ VERİLDİ23 Haziran 2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Uşak’ta23 Haziran 2016
"BU GÜN SON GÜN İMAMIN KAYIĞI HAZIR"22 Haziran 2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Uşak'ta bir ilki gerçekleştirecek22 Haziran 2016
Gece Yarısı Demeden, Ramazan Ayı Demeden Çalışıyorlar22 Haziran 2016
UŞAK'LI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU22 Haziran 2016
Sıkıntıları sona erdirdik21 Haziran 2016
HAMİLELİK VE YAZ AYLARI20 Haziran 2016
BABALAR BİR ARAYA GELDİ20 Haziran 2016
15 Bin Kişilik Yeni Stat20 Haziran 2016
Gençlerin tartışması ölümle sonuçlandı20 Haziran 2016
ADLİYEDE AVUKATLARA OTOPARK YERİ YOK 17 Haziran 2016
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANI "LGBT" YÜRÜYÜŞÜ OLMAYACAK17 Haziran 2016
UÇUŞLAR 18:00'A KADAR SÜRECEK16 Haziran 2016
“Kentsel Dönüşümle Uşak Şaha Kalkacak”16 Haziran 2016
Türkiye 1.si olan Uşak İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhammed Yasin16 Haziran 2016
“KAÇAKCILAR,HER YÖNTEMİDENİYOR AMA…”16 Haziran 2016
VALİ AHMET OKUR’UN JANDARMA TEŞKİLATININ 177. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI15 Haziran 2016
Şehir Tiyatrosu İlk Sınavında Övgüler Aldı15 Haziran 2016
SUÇ CEZASIZ KALMAZ15 Haziran 2016
Trafik kazası bir can daha aldı15 Haziran 2016
Zafer Kalkınma Ajansı 2016 Yılı 7. Yönetim Kurulu toplantısı11 Haziran 2016
Atık Pil Yarışmasında Ödüller Verildi11 Haziran 2016
Cahan, “Ramazan Ayında Yine On Binlerle Beraberiz”11 Haziran 2016
RAMAZANDA AĞIR YAĞLI YEMEKLERE DİKKAT11 Haziran 2016
Muratbey Uşak Sportif Ozan BULKAZ ile anlaşma imzaladı10 Haziran 2016
UTSO’DA HOLLANDA VE TÜRKİYE İŞBİRLİKLERİ KONUŞULDU10 Haziran 2016
BU KADARINA DA PES10 Haziran 2016
VALİ OKUR KÖYLERİ İHMAL ETMİYOR09 Haziran 2016
UŞAK BU RAHATSIZLIKTAN KURTULACAK09 Haziran 2016
İL PROTOKOLÜ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ09 Haziran 2016
Uludağ, “Çevre Bilincinin Artması İçin Çalışıyoruz”09 Haziran 2016
MİLLİ SPORCULARIMIZ RİO 2016 YOLUNDA TARİHİ BAŞARILARA İMZA ATIYOR09 Haziran 2016
İL SPOR MERKEZLERİ TANITIM09 Haziran 2016
HAKSIZLIĞA DUR DEDİ08 Haziran 2016
TATAR'IN GURURU, DORTMUND’A GİTTİ07 Haziran 2016
AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI, İSTANBUL’DAKİ HAİN SALDIRIYI KINADI07 Haziran 2016
TSE TEMSİLCİLİĞİ UTSO’DA HİZMET VERMEYE BAŞLADI07 Haziran 2016
“Kentimizin Her Yeri Işıl Işıl Olacak”07 Haziran 2016
SİVASLI VE ULUBEY ÜVEY İLÇEMİ?06 Haziran 2016
UŞAK BELEDİYE BAŞKANI CAHAN, STADYUM VE YENİ GARAJ MÜJDESİ VERDİ04 Haziran 2016
Almanya’nın tavrının bir anlam ve karşılığı yoktur.04 Haziran 2016
Sporda Alt Yapı Çalışmalarıyla Başarıyı Yakalayacağız04 Haziran 2016
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem Uşak’a Geldi04 Haziran 2016
UBAP Projesi finali düzenlenen kapanış programıyla gerçekleştirildi04 Haziran 2016
6. Geleneksel Üretimde Kaynaşma ve Kardeşlik Futbol Turnuvası 03 Haziran 2016
UZMAN İSİM MEDİCAL PARK'TA03 Haziran 2016
Tarım ve hayvancılığın kalbi Uşak'ta atacak03 Haziran 2016
MEHMET ATAK TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNDE “TATLI ÇARŞAMBA” ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ02 Haziran 2016
“Uşak’a atılan her adım ilimizin geleceğine ve istikbaline yapılan yatırımdır”02 Haziran 2016
‘Bu anlayışı kınıyorum'dedi istifa etti..02 Haziran 2016
“AKILLI SEÇİMLER BAŞARILI HAYAT”01 Haziran 2016
”Ortak Akıl ile Sanayi Bölgemiz Daha da Gelişecektir”31 Mayıs 2016
MİMARLAR ODASI BASIN AÇIKLAMASI31 Mayıs 2016
RAMAZANI SAĞLIKLI YAŞAYIN31 Mayıs 2016
SERKAN ARICANIN MUTLU GÜNÜ31 Mayıs 2016
BULGAZ DAĞI YÖRÜK ŞENLİKLERİ30 Mayıs 2016
Emlak vergisi ödemeleri için son gün yarın!30 Mayıs 2016
SİVASLI ÇİLEK FESTİVALİ’NDE 2. GÜN ÇOŞKULU GEÇTİ28 Mayıs 2016
MEB’DE İSİMLER DEĞİŞSE DE SONUÇLAR DEĞİŞMEYECEK28 Mayıs 2016
HURDACILAR SİTESİ AÇILDI28 Mayıs 2016
YANGIN SÖNDÜ AMA DEDİKODULAR BİTMEDİ28 Mayıs 2016
ÇİLEK FESTİVALi’NİN İLK GÜNÜ DOLU DOLU GEÇTİ27 Mayıs 2016
BAŞKAN CAHAN HALK İLE İÇ İÇE27 Mayıs 2016
"BİLGİ HER YAŞTA ÖĞRENİLEBİLİR"27 Mayıs 2016
METEOROLOJİK UYARI27 Mayıs 2016
KORKUTAN YANGINDA 5 EV KULLANILAMAZ HALE GELDİ26 Mayıs 2016
"BİZİM SİZİN YASALARINIZA KURBAN EDECEĞİMİZ ÇOCUĞUMUZ YOK"26 Mayıs 2016
UŞAK'IN YENİ AHİSİ BELLİ OLDU26 Mayıs 2016
HIZLI TREN ARTIK UŞAKTAN GECİYOR26 Mayıs 2016
SİVASLI ÇİLEK FESTİVALİ BAŞLIYOR25 Mayıs 2016
PARKTA TOP PEŞİNDE KOŞARKEN KOLUNU KIRDI 25 Mayıs 2016
TRAFİK KAZASINDA BİR CAN DAHA GİTTİ25 Mayıs 2016
Kemalöz Pazar Yeri Açılıyor24 Mayıs 2016
HEDEF YEŞİL BİR UŞAK24 Mayıs 2016
AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI24 Mayıs 2016
“Personelimiz Eğitimlerimizle Donanımlı Hale Geliyor”23 Mayıs 2016
Uşak Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümüne Öğrenci Alınacak23 Mayıs 2016
"VATANDAŞLARIMIZ AHİLİĞİN NE DEMEK OLDUĞUNU ÖĞRENSİNLER"23 Mayıs 2016
TÜRKİYE’NİN 100’ÜNCÜ YIL HEDEFLERİNDEN SAPMA OLMAYACAK23 Mayıs 2016
“Yörük kültürünün canlı tutulması, yaşatılması ve genç kuşaklara da aktarılması gerekiyor”23 Mayıs 2016
Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı’ndan Gençlik Şöleni21 Mayıs 2016
BU YIL 6.’SI DÜZENLENDİ21 Mayıs 2016
VALİ AHMET OKUR’UN BERAT KANDİLİ MESAJI21 Mayıs 2016
BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN21 Mayıs 2016
Yeni Spor Salonunda Herşey Yolunda20 Mayıs 2016
UŞAK BAKANLIK İSTİYOR20 Mayıs 2016
RIFAT UĞUR TEMEL LİSESİ’NDE MEZUNİYET GECESİ HEYECANI19 Mayıs 2016
“ÇIKARILAN İŞÇİLERİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”19 Mayıs 2016
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN19 Mayıs 2016
"19 mayıs kutlamaları gerçekleşti"19 Mayıs 2016
UŞAK AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MILLIK "19 MAYIS KURTULUŞUN BAŞLANGICIDIR"19 Mayıs 2016
UŞAK ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDEN 19 MAYIS MESAJI19 Mayıs 2016
YÜRÜYÜŞE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEVAM EDECEĞİZ19 Mayıs 2016
LAZER İLE VARİSLERİNİZDEN KURTULABİLİRSİNİZ19 Mayıs 2016
VALİ OKUR'UN 19 MAYIS MESAJI19 Mayıs 2016
Allgaue-Orient Dostluk ve Barış Rallisi 19 Mayıs 2016
YOL ÇALIŞMALARINDAN VATANDAŞLAR MEMLUN19 Mayıs 2016
NURULLAH CAHAN 19 MAYIS'I KUTLADI18 Mayıs 2016
PROF. DR. NERMİN ABADAN UNAT SOSYAL BİLİM ÖDÜLÜ SAHİPLERİNİ BULDU18 Mayıs 2016
"KEPLER HAVALARA ATILDI"17 Mayıs 2016
"GENÇLERİMİZ NE KADAR GÜVENDE"17 Mayıs 2016
BULGAZ DAĞI YÖRÜK ŞENLİĞİ 29 MAYIS’TA YAPILACAK16 Mayıs 2016
"ASLINDA HEPİMİZİN BİRİZ"16 Mayıs 2016
UŞAK'A MAGANDALAR SARDI16 Mayıs 2016
Şehit Müjdat Kerem Şahan Ebediyete Uğurlandı16 Mayıs 2016
Öğrencilerden Çevre Farkındalığı12 Mayıs 2016
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Uşak Şubesi Açıldı12 Mayıs 2016
Türk Sağlık-Sen Uşak Şubesinden Hemşireler Haftası Sitemi12 Mayıs 2016
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ11 Mayıs 2016
GENÇ TEMA SİVASLI ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA11 Mayıs 2016
BU YIL ÜST DÜZEY KATILIM BEKLİYORUZ10 Mayıs 2016
Engellerin Kalktığı Bir Kent Olduk10 Mayıs 2016
“Senin Kanın Geleceğin Umudu” 10 Mayıs 2016
"Karayolu Trafik Güvenliği Haftası" çeşitli etkinliklerle kutlandı10 Mayıs 2016
BAYANLARA ÖZEL SOSYAL ALANLAR GELİYOR10 Mayıs 2016
'SEÇİMİ KİM KAZANIRSA KAZANSIN, KAZANAN UŞAK OLMALADIR'10 Mayıs 2016
"ESNAF FESTİVALİ" UŞAK ESNAFINI MUTLU ETTİ09 Mayıs 2016
"E- UŞAK PROJESİ" 09 Mayıs 2016
GENELENSEL OLARAK YAPILACAK HIDRELLEZ ŞENLİĞİ09 Mayıs 2016
“Cam Teras’ı 11 ayda 110 bin kişi ziyaret etti”09 Mayıs 2016
ŞEHİT ANNELERİNE ÖZEL "ANNELER GÜNÜ"09 Mayıs 2016
9. Uluslararası Öğrenci Buluşması 09 Mayıs 2016
Ulucaklilar Bahar senligi 9.Kez gerceklestirildi09 Mayıs 2016
ÇANAKKALE'YE YOLCULUK07 Mayıs 2016
Başkan Cahan’ın Anneler Günü Mesajı07 Mayıs 2016
KÖMÜRE HAYIR 07 Mayıs 2016
“IRKÇIYIZ-TURANCIYIZ”07 Mayıs 2016
VALİ OKUR'UN ANNELER GÜNÜ MESAJI07 Mayıs 2016
Yeni Uşak Türküleri Konseri Ayakta Alkışlandı06 Mayıs 2016
YARIŞMANIN GÖZDESİ 8 YAŞINDAKİ AYŞE NAZ OLDU06 Mayıs 2016
Muratbey Uşak Sportif, Royal Halı Gaziantep'i 79-70 yendi.06 Mayıs 2016
Ali Öğretmen Hayatını Kaybetti05 Mayıs 2016
Vali Okur “Uşak’taki organize sanayi bölgelerimizin ülke ekonomisine katkısı her geçen gün artıyor”05 Mayıs 2016
KENTİN HAVASI DEĞİŞTİ05 Mayıs 2016
Vali Okur Kolonkoya Köyü Küçükbaş Damızlık Test ve Ar-Ge Ünitesini hizmete açtı05 Mayıs 2016
UŞAK HALKINA TEŞEKKÜRLER05 Mayıs 2016
vali Okur; Fit Doğal Hayvancılık Gıda Tarım ve Yem Sanayi Limitet şirketini ziyaret etti.05 Mayıs 2016
KARDEŞ ODA DİNAR’DAN UTSO’YA ZİYARET05 Mayıs 2016
Çıktıkları son yolculuk oldu!...04 Mayıs 2016
Uşak Üniversitesi Gazetecilik Bölümü II. Öğretim Öğrenci Alacak03 Mayıs 2016
VALİ AHMET OKUR’UN MİRAÇ GECESİ MESAJI03 Mayıs 2016
Genç Girişimcilerimize Her Zaman Destek Olacağız03 Mayıs 2016
Vali Ahmet Okur Kaynak İplik Fabrikasında incelemelerde bulundu03 Mayıs 2016
“3 MAYIS BİR BAYRAM DEĞİL, MİLLİ ŞUURUN AYAKLANMASIDIR”03 Mayıs 2016
AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI KUŞ, MİRAÇ KANDİLİNİ KUTLADI03 Mayıs 2016
Uşak'ta çaldılar Manisada Yakalandılar03 Mayıs 2016
UŞAK ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ BAŞKANI KESKİN’İN 1 MAYIS MESAJI01 Mayıs 2016
KARAHALLI VE BANAZ'DA KAZA TOPLAMDA 2 KİŞİ ÖLDÜ 18 YARALI02 Mayıs 2016
MASALLAR DİYARI UŞAK02 Mayıs 2016
CAHAN 1 MAYISI BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA KUTLADI02 Mayıs 2016
HİZMETLE GEÇEN İKİ YIL 30 Nisan 2016
“HAKSIZ REKABETE KARŞI MÜCADELE ETTİK”30 Nisan 2016
Esnaf Festivaline Görkemli Açılış30 Nisan 2016
BİGEM işbirliği protokolü imzalandı30 Nisan 2016
Uşak Belediyesi’nden Mardin’e Anlamlı Destek29 Nisan 2016
Çanakkale Müzesi AKM’de açıldı29 Nisan 2016
ESNAF FESTİVALİ BAŞLIYOR29 Nisan 2016
Kut Bayramı" kutlu olsun...29 Nisan 2016
‘’ BİR ARDIÇ HİKAYESİ ‘’29 Nisan 2016
“ÖDP İL BAŞKANI TARİH, MATEMATİK VE HADDİNİ BİLMİYOR”28 Nisan 2016
Esnaf Odaları Birliği’nden “Esnaf Festivali”27 Nisan 2016
UŞAK'TA DÖNER SOLONUNDA YANGIN ÇIKTI27 Nisan 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NİN 10.YILINA ÖZEL ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI27 Nisan 2016
"GÜNDE 1 KM"27 Nisan 2016
“İslam ülkeleri birbirlerini daha fazla tanımalıdır”27 Nisan 2016
SESSİZ OLUN 4.568 ÖĞRENCİ SINAVDA27 Nisan 2016
AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATI, BELEDİYE YATIRIMLARINI İNCELEDİ27 Nisan 2016
"525 SEDİR FİDESİ DİKİLDİ"26 Nisan 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ “ZOOM” YAPTI26 Nisan 2016
TOKİ Başkanı Turan’dan Kentsel Dönüşüm’e Övgü25 Nisan 2016
214 BİSİKLET YENİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU25 Nisan 2016
Çocuklarımız Voleybol Müsabakasında Kupayla Döndü25 Nisan 2016
CAHAN ÇOCUKLARLA BULUŞTU25 Nisan 2016
UŞAK EBRAR DERNEĞİ PAZAR KAHVALTISINDA BULUŞTU24 Nisan 2016
Efendimizi anmanın yanında asıl anlamaktır23 Nisan 2016
Uşak’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan 2016
..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS