GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2014      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
ALİ ÖZLEYEN BASINLA BİR ARAYA GELDİ25 Ocak 2015
EMEK OFİS MOBİLYALARI UŞAK'TA "CAPLOONBA" SHOWROOMUNU AÇTI25 Ocak 2015
UĞUR MUMCU'YU UNUTMADILAR24 Ocak 2015
HER ANLAMDA VATANDAŞI DÜŞÜNEN BİR BELEDİYE24 Ocak 2015
ÖZKAN YALIM ADAYLIĞINI AÇIKLADI24 Ocak 2015
MHP ADAY ADAYI ALİ ERDURMUŞ BASINLA BULUŞTU24 Ocak 2015
Eğitim Sen 20 yaşında 24 Ocak 2015
UŞAK İL MÜFTÜSÜNDEN YARIYIL TATİLİ MESAJI24 Ocak 2015
CHP FAİLİ MEÇHULLERİ UNUTMADI24 Ocak 2015
ÖDEV EVİ KARNE HEDİYELERİNİ DAĞITTI24 Ocak 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL PROJELERİNİ ANLATTI24 Ocak 2015
TIP FAKÜLTESİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR24 Ocak 2015
“KAMUYA AİT İŞLETMELER TİCARİ BİR ŞİRKETE DEVREDİLEMEZ”24 Ocak 2015
“BİZİM SEVDAMIZ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİDİR”24 Ocak 2015
UŞAK KAZANMAYA DEVAM EDECEK24 Ocak 2015
UŞAK YANIK ÜNİTESİNE KAVUŞTU24 Ocak 2015
UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN’I UNUTMAYACAĞIZ24 Ocak 2015
ERDOĞAN VAROL'UN ACI GÜNÜ23 Ocak 2015
“Çocuklarımızın karne sevincini hep birlikte paylaşalım”23 Ocak 2015
TORA’DAN KAÇIŞ YOK23 Ocak 2015
"Eğitici Eğitimi"23 Ocak 2015
İSMAİL GÜNEŞ YARI YIL KARNELERİNİ DEĞERLENDİRDİ 23 Ocak 2015
SÜREKLİ YAPILAN BASKINLAR ESNAFIMIZI YIPRATTI23 Ocak 2015
“ÖN SEÇİMLE GELMEYEN VEKİLLER ÖZGÜR İRADEYİ KULLANAMAZ”23 Ocak 2015
TGB'LİLER YÜRÜDÜ23 Ocak 2015
UTSOFEST BAŞLIYOR 23 Ocak 2015
YENİ HUZUR EVİ İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR 22 Ocak 2015
UŞAK TARIMDA CİDDİ BİR PAZAR PAYINA SAHİP22 Ocak 2015
UŞAK’TA ÖNEMLİ BİR YATIRIM22 Ocak 2015
TARIM VE HAYVANCILIKTA 2014 YILI DEĞERLENDİRİLDİ22 Ocak 2015
YAPILANLAR ÜLKEDE MİLLİ İRADEYE ZARAR VERİYOR22 Ocak 2015
PEYGAMBERİMİZE HAKARET EDENLERİ KINADILAR22 Ocak 2015
KYK İÇİN GÖRÜŞMELER BAŞLADI22 Ocak 2015
“HAK VE ÖZGÜRLÜKLERE YÖNELİK BASKILAR SON BULSUN”21 Ocak 2015
KORSAN SERVİSCİLERE DİKKAT21 Ocak 2015
1 AY SONRA YENİ HALİYLE HİZMETE GİRECEK21 Ocak 2015
AVCILIK YAPANLARIN DİKKAT ETMESİ GEREKENLER21 Ocak 2015
ÖLÇÜ ALETLERİ KULLANICILARINA PERİYODİK MUAYENE UYARISI21 Ocak 2015
İSMAİL GÜNEŞ GEMİ KAZASINDA KAYBOLAN YİĞİTİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ21 Ocak 2015
BAŞKA TÜRKİYE YOK21 Ocak 2015
HASTAYKEN EŞİNİZİN NE KADAR YANINDASINIZ21 Ocak 2015
KÖTÜ KARNENİN SAHİBİ KİM?21 Ocak 2015
UYUŞTURUCU ŞEHRİMİZE KÖK SALDI21 Ocak 2015
“YETİŞMİŞ ELEMAN EKSİKLİĞİ VAR”20 Ocak 2015
UŞAK EMNİYET MÜDÜRÜ MERKEZE ALINDI20 Ocak 2015
“ÜRETİCİLERİMİZE GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ”20 Ocak 2015
"MUHTARLARLA EL ELE" 20 Ocak 2015
CAN VE MALIMIZ ONLARA EMANET20 Ocak 2015
ÖZOĞUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR20 Ocak 2015
KART 64’LERDEKİ PARALAR NE OLACAK?20 Ocak 2015
MAHALLENİN BİLİR KİŞİLERİ...20 Ocak 2015
Uşak Yerel Ekonomik Gelişme Programı 20 Ocak 2015
BAŞKAN GÜNAY : “ÖN SEÇİM OLMAZSA OLMAZIMIZ”19 Ocak 2015
“UŞAK’TA CİDDİ ANLAMDA YATIRIM EKSİKLİĞİ VAR”19 Ocak 2015
İGM’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR19 Ocak 2015
İNSANA 103 TL İNEĞE 375 TL SÜT PARASI19 Ocak 2015
DİLEK AKAGÜN YILMAZ’DAN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI19 Ocak 2015
EMEKLİDEN EK PİRİM Mİ ALINACAK?19 Ocak 2015
UŞAK'TA BUNU SADECE BU SEKTÖR BAŞARDI18 Ocak 2015
CHP’DEN DAYANIŞMA GECESİ18 Ocak 2015
UŞAK HALK-LİS ÖĞRENCİLERİNDEN PROTESTO17 Ocak 2015
TÜRK DÜNYASI ANNESİNİ KAYBETTİ17 Ocak 2015
CHP ADAY ADAYI MUSTAFA DÖNMEZ17 Ocak 2015
DOĞAL ÜRÜN SATAN ÜRETİCİLER MEMNUN DEĞİL17 Ocak 2015
BAŞKAN YILDIRIM;ATTIĞIN ADIM ÖNEMLİ17 Ocak 2015
VALİ YAVUZ AFYON'DA17 Ocak 2015
3500 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU MÜJDESİ17 Ocak 2015
KENT PARK PROJESİNE BAŞLANDI16 Ocak 2015
CHP’DE DEVİR-TESLİM YAPILDI16 Ocak 2015
GÜNCEL'DE BU HAFTA16 Ocak 2015
İSKENDER PALA HALK KÜTÜPHANESİ OKUYUCULARINI BEKLİYOR16 Ocak 2015
CUMA'NIN BEREKETİ16 Ocak 2015
YARGIDA 9 ATAMA YAPILDI15 Ocak 2015
TÜRKİYE KAMU-SEN BORDRO YAKTI15 Ocak 2015
"İtfaiye İsmi ile Dolandırıcılığa Dikkat"15 Ocak 2015
KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR15 Ocak 2015
“KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ İHTİYAÇTIR”15 Ocak 2015
SOĞUK HAVALARA DAYANIKLI MIYIZ?15 Ocak 2015
CHP GENÇLİK KOLLARI’NDAN ÖZ EGE TV’YE ZİYARET14 Ocak 2015
“ADIM ATMADIĞIM KÖY KALMAYACAK”14 Ocak 2015
KAMU HASTANELER BİRLİĞİ'NDEN BASINA DAVET14 Ocak 2015
"ALIŞILMIŞIN DIŞINDA BİR A.ADAY GÖKHAN ÖZOĞUL"14 Ocak 2015
BİR KAÇ YIL İÇİNDE YEPYENİ BİR UŞAK İNŞA EDİLECEK14 Ocak 2015
ÖZOĞUL’DAN STK’LARA ZİYARET DEVAM EDİYOR13 Ocak 2015
UŞAK KAR'A DOYDU13 Ocak 2015
Uludağ, “Vatandaşımızın Tek Kuruşunun Bile Takipçisiyiz”12 Ocak 2015
KENTSEL DÖNÜŞÜM DEĞİL KENTSEL YENİLENME12 Ocak 2015
BEKLENEN GÜN GELDİ12 Ocak 2015
MERKEZ İLÇEDE KURUÇAY DÖNEMİ BAŞLADI11 Ocak 2015
MHP’DE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ11 Ocak 2015
DÖNMEZ’DEN TANIŞMA TOPLANTISI11 Ocak 2015
UŞAK’TA GAZETECİLİK SEKTÖRÜ10 Ocak 2015
ÜLKÜ OCAKLARINDAN, ÖZ EGE TV'YE ZİYARET10 Ocak 2015
VALİ YAVUZ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ10 Ocak 2015
Türkiye’de ilk uygulama Uşak’tan10 Ocak 2015
İŞ KUR NEDİR ? 10 Ocak 2015
UOSB’DEN GAZETECİLER GÜNÜNE ÖZEL DAVET09 Ocak 2015
E-KART KULLANIMI 21 OCAK’TA BİTİYOR09 Ocak 2015
BORSA SATIŞ SALONU FAALİYETTE09 Ocak 2015
NACAR'DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI 09 Ocak 2015
MENDE PAZARI KURA ÇEKİMİ09 Ocak 2015
EN AĞIR KIŞ ŞARTLARINA UYGUN TÜM TEDBİRLER ALINDI09 Ocak 2015
KENT PARK'A İLK KAZMA 16 OCAK DA ATILACAK09 Ocak 2015
“Uşak’ta sağlık hizmetlerinde önemli yatırımlara imza atıldı”08 Ocak 2015
İL GENEL MECLİSİ OCAK AYI 4.BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ08 Ocak 2015
HALK OTOBÜSLERİNE İNDİRİM GELDİ08 Ocak 2015
UŞAK'TA TATİL UZADI07 Ocak 2015
SORUNLARA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ BU PROGRAMDA07 Ocak 2015
Mehmet Nacar Kar Mücadelesini Yerinde İnceledi.07 Ocak 2015
KAR YAĞIŞINDAN SINAVI GEÇTİK07 Ocak 2015
SSK EVLERİ SAKİNLERİYLE TOPLANTILAR BAŞLADI07 Ocak 2015
David JELINEK Uşak Sportif’te...07 Ocak 2015
"VEREM EĞİTİM VE PROPAGANDA HAFTASI"07 Ocak 2015
SANATSEVERLERE MÜJDE06 Ocak 2015
“12 YILDA EKONOMİ ADINA BİRŞEY KALMADI”06 Ocak 2015
VATANDAŞLARA SORUYORUZ06 Ocak 2015
114 KÖYÜN YOLLARI KAPANDI06 Ocak 2015
BAYANLARA ÖZEL LOKAL YAPILACAK06 Ocak 2015
CHP’DE SEÇİM YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ05 Ocak 2015
ÖĞRENCİLERE MÜJDE MİLLİ EĞİTİM’DEN GELDİ05 Ocak 2015
GÜNDEM'E ÖZEL AÇIKLAMALAR05 Ocak 2015
"UŞAK SAĞLIKTA KALİTEDE BİRİNCİ SIRADA"05 Ocak 2015
ŞEHİTLER KERVANININ YOL BAŞÇISI ANILDI !05 Ocak 2015
UŞAK’TA EHLİYET ALMAK EZİYET OLDU05 Ocak 2015
YENİDEN ADAY04 Ocak 2015
Selendi’liler İçin Bir Araya Geldiler04 Ocak 2015
İŞÇİYE BUNU REVA GÖRDÜLER.04 Ocak 2015
Telefoncuyu Soyan Hırsızlar Yakalandı04 Ocak 2015
CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI ATANDI03 Ocak 2015
SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİN 100. YILI ANISINA03 Ocak 2015
SSK EVLERİ TEKRAR GÜNDEME TAŞINDI03 Ocak 2015
Açık Öğretim Sınavında Öğrenciler Ter Döktü03 Ocak 2015
Güre Köyü Vişne Sokakta sevinç vardı03 Ocak 2015
Milliyetçi Hareket Partisinde Kulisler Hareketlendi02 Ocak 2015
DOĞALGAZDA TASARRUF YÖNTEMLERİ02 Ocak 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ'DAN KANDİL MESAJI02 Ocak 2015
NURULLAH CAHAN'DAN MEVLİD MESAJI02 Ocak 2015
HAYIRLI KANDİLLER02 Ocak 2015
UOSB Yönetim Kurulu banka şube müdürlerini ağırladı.02 Ocak 2015
Cahan’dan Emniyet ve İtfaiye’ye Ziyaret01 Ocak 2015
AGD MEKKENİN FETHİNİ KUTLADI01 Ocak 2015
VALİ YAVUZ'DAN 2015 YILI MESAJI01 Ocak 2015
CAHAN'DAN 2014 YILI DEĞERLENDİRMESİ01 Ocak 2015
YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN31 Aralık 2014
NURULLAH CAHAN'DAN YENİ YIL MESAJI31 Aralık 2014
ESNAF'A ELEKTRİK JESTİ31 Aralık 2014
GÖKHAN ÖZOĞUL ÖZ EGE TV'Yİ ZİYARET ETTİ31 Aralık 2014
AŞIRI HIZ KAZAYA SEBEP OLDU 1 AĞIR YARALI31 Aralık 2014
Üniversite Öğrencileri Çaresiz30 Aralık 2014
MHP İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI30 Aralık 2014
ÜLKENİN NABZI UŞAK'TA ATTI30 Aralık 2014
MEVLİD KANDİLİ30 Aralık 2014
UŞAK’IN ULAŞIMLA İMTİHANI29 Aralık 2014
İÇMEDİĞİ SİGARA PARASINI BAĞIŞLADI29 Aralık 2014
UŞAK’TA 3 MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ29 Aralık 2014
ZİNCİRLEME KAZA 11 YARALI 28 Aralık 2014
ZAMANSIZ VE MEKANSIZ OKUMA27 Aralık 2014
YÖRESEL LEZZETLER UŞAK'TA BULUŞTU27 Aralık 2014
"TÜRKKEP VE SMMM İŞ BİRLİĞİ YAPTI"27 Aralık 2014
Cahan, "Bayanlarımız Artık Hak Ettiği Yerde"27 Aralık 2014
BAŞKAN; ULAŞIMDA SON NOKTAYI KOYDU26 Aralık 2014
UTAŞ'A OLAĞANÜSTÜ DEVİR26 Aralık 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİ GELİŞİYOR26 Aralık 2014
FECİ KAZA 1 ÖLÜ26 Aralık 2014
MENDE PARKI YENİDEN PAZAR YERİ OLACAK26 Aralık 2014
“GÖRME ENGELLİ BİREYLERİN AKADEMİK YAŞAMA UYARLANMASI” 26 Aralık 2014
TOPLUMDA HERKES EŞİT26 Aralık 2014
CAMİLER İBADETE HAZIR26 Aralık 2014
ŞANDIR;KENDİNİZİ SORGULAYIN25 Aralık 2014
GÖRÜNMEZ YATIRIM25 Aralık 2014
1 LİRANI GERİ AL25 Aralık 2014
KENT 64 KARTLAR İPTAL24 Aralık 2014
UŞAKLI SAĞLIKTAN MEMLUN24 Aralık 2014
UŞAK BARIŞA BAKIYOR24 Aralık 2014
ÇOCUKLAR İÇİN HER YER PARK OLDU24 Aralık 2014
"İKTİDAR NE KADAR İSTİKRARLI OLURSA TEMEL O KADAR KUVVETLİ OLUR"23 Aralık 2014
MEDİCAL PARK AİLESİ BOWLİNG TURNUVASI İLE STRES ATIYOR23 Aralık 2014
"AKILLI İLAÇ KULLANIMI"23 Aralık 2014
UŞAK TEMİZLENİYOR23 Aralık 2014
Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay vefat etti22 Aralık 2014
UŞAK HALKINA RÜŞTÜMÜZÜ İSPAT EDECEĞİZ22 Aralık 2014
Vali Yavuz ilimizdeki Kur’an Kursları ve hafızlık müesseselerinde incelemelerde bulundu20 Aralık 2014
UŞAK'IN GURURU OLDULAR20 Aralık 2014
CHP İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA19 Aralık 2014
FACİADAN KIL PAYI KURTULDULAR.18 Aralık 2014
UŞAK'IN GURURU18 Aralık 2014
"BUNLAR YANLIŞ ŞEYLER"18 Aralık 2014
UYUŞTURUCU EYLEM PLANI18 Aralık 2014
SALON TIKA BASA DOLDU18 Aralık 2014
YÜRÜYÜŞTE TEK YÜREK OLDULAR17 Aralık 2014
BU BAŞARI UŞAK’IN BAŞARISIDIR17 Aralık 2014
RAHIM AĞZI KANSERINDE ERKEN TEŞHIS ÖNEMLI17 Aralık 2014
Sokakta İlk Adımlar 13 yaşında17 Aralık 2014
EĞİTİMLER DEVAM EDECEK17 Aralık 2014
"DEDİKODULARA KANMAYIN"17 Aralık 2014
1 GÜNLÜK YAS İLAN EDİLDİ17 Aralık 2014
SİGORTA ACENTALARI MEDİCAL PARK’TA BULUŞTU17 Aralık 2014
’300 Uygur Türk’ü, Türkiye’ye Gelsin’17 Aralık 2014
KEDİLERİN YENİ EVİ16 Aralık 2014
NİHAT HATİPOĞLU UŞAK'A GELİYOR16 Aralık 2014
UŞAK BÜTÜN ŞEHİR OLUYOR16 Aralık 2014
OKULLARDA İŞLER KARIŞTI16 Aralık 2014
AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATLARIYLA TANIŞMA TOPLANTISI15 Aralık 2014
USİAD YÖNETİM KURULU MEDİCAL PARK UŞAK HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ15 Aralık 2014
OPERASYON İFŞA EDİLDİĞİ İÇİN ERTELENDİ15 Aralık 2014
KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ 10 PARÇAYA BÖLDÜ13 Aralık 2014
CHP BAŞARI İÇİN KOLLARI SIVADI.12 Aralık 2014
ANADOLU ULAŞIM KENDİNDEN EMİN12 Aralık 2014
SAĞLIK OCAKLARI ESKİYE GÖRE DAHA İYİ HİZMET VERİYOR12 Aralık 2014
GENÇLERİMİZ ÖLÜYOR 12 Aralık 2014
AİLE HEKİMLERİ BUGÜN ÇALIŞMAYACAKLAR12 Aralık 2014
UŞAK YİNE SELE TESLİM OLACAK12 Aralık 2014
"Karaağaç Mahallesi Modern Konağına Kavuşacak"12 Aralık 2014
7. Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri gerçekleştirilecek.12 Aralık 2014
BİRLİKTE AŞACAĞIZ11 Aralık 2014
DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ11 Aralık 2014
“KAYBEDİLECEK OLAN BU ÜLKENİN ÇOCUKLARI VE GELECEĞİDİR”11 Aralık 2014
SORUMLULUK ALAN BİR GENÇLİK OLMALI11 Aralık 2014
GÜNCEL SAĞLIK HUKUKU11 Aralık 2014
UŞAK'IMIZ YENİ TAPU VE KADASTRO BİNASINA KAVUŞUYOR11 Aralık 2014
NEDEN ELEKTRİK FATURASI ÖDEMEYECEKLER?09 Aralık 2014
ESER'DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ09 Aralık 2014
TEKSTİL VE GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNE DESTEK ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR08 Aralık 2014
GÜL’DEN İLİM YAYMA CEMİYETİNE ZİYARET08 Aralık 2014
1 KAN 1 FİDAN PROJESİ HAYAT VERİYOR08 Aralık 2014
SİVASLI AŞKI YOLDA KALDI08 Aralık 2014
HAL ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİLER 08 Aralık 2014
BAKAN EROĞLU’DAN UŞAK’A FAHRİ HEMŞERİLİK KIYAĞI08 Aralık 2014
YENİ YAŞAM ALANLARI GELİYOR 06 Aralık 2014
Başkan Cahan Hal Esnafını Ziyaret Etti06 Aralık 2014
Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilişinin 80. Yıl Dönümü06 Aralık 2014
DÜNYANIN EN UZUN KANYONU 06 Aralık 2014
YENİ EVLER YOLDA...05 Aralık 2014
HEP BİRLİKTE ENGELLERİ KALDIRIYORUZ05 Aralık 2014
SEÇME VE SEÇİLME HAKKI 05 Aralık 2014
DOĞUM GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİLER04 Aralık 2014
BU GÜN ONLARIN GÜNÜ04 Aralık 2014
UŞAK 3. OLDU 04 Aralık 2014
ENGELSİZ BİR UŞAK04 Aralık 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ’UN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI03 Aralık 2014
YARIN BİZLER ENGELLİ OLABİLİRİZ03 Aralık 2014
85 ve 120 metrekarelik daireler satışa çıktı.03 Aralık 2014
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU03 Aralık 2014
HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN03 Aralık 2014
KIZILCASÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANI BİÇER SALDIRIYA UĞRADI03 Aralık 2014
GELECEĞİN DOKTORLARI İÇİN03 Aralık 2014
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, UŞAK’IN ARKASINDA03 Aralık 2014
3 Aralık Dünya Engelliler Günü03 Aralık 2014
OSBÜK YÖNETİMİ UŞAK'TA03 Aralık 2014
EMEK ÜZERİNDEKİ VERGİ YÜKÜ AZALTILMALIDIR02 Aralık 2014


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber