Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Sağlıklı Dişler İçin 2 Dakika30 Kasım 2015
AKIL ALMAZ KAZADA 3 KİŞİ ÖLDÜ 3 AĞIR YARALI VAR28 Kasım 2015
Muratbey Uşak Sportifte seyirci coşkusu 27 Kasım 2015
8 YILDIR UŞAKTA26 Kasım 2015
UŞAK AK PARTİ KADIN KOLLARI ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI26 Kasım 2015
UTSO’DA SOSYAL MEDYA VE E-TİCARET EĞİTİMİ26 Kasım 2015
“Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği kuruldu.”26 Kasım 2015
Erkek-Devlet şiddetiyle katlediliyoruz!26 Kasım 2015
DESTEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ26 Kasım 2015
ZEKA Yönetim Kurulu Uşak'ta toplandı26 Kasım 2015
SOYDAŞLARIMIZ KATLİAMLA KARŞI KARŞIYA26 Kasım 2015
KADINA ŞİDDETE UŞAKLILAR DUR! DEDİ26 Kasım 2015
TIRIN İÇİNDE SIKIŞARAK CAN VERDİ26 Kasım 2015
24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı25 Kasım 2015
KENTİN GERDANI OLACAK PROJE25 Kasım 2015
ÖĞRETMEN, OKULUN KALBİDİR24 Kasım 2015
BAŞKAN CAHAN'DAN VEFA ÖRNEĞİ24 Kasım 2015
Vali Ahmet Okurun 24 Kasim Ögretmenler Gunu Mesaji24 Kasım 2015
UŞAK İÇİN YENİ MÜJDELER23 Kasım 2015
BELEDİYE TARİHİNDE BİR İLK23 Kasım 2015
Başkan Ertuğrul’dan Öğretmenler Günü mesajı23 Kasım 2015
VALİ OKUR MUHTARLARLA BİRARADA21 Kasım 2015
Balçıktan Modern Yollara21 Kasım 2015
UŞAK CHP MERKEZ İLÇE’DE GÜÇLÜ İSİM!20 Kasım 2015
UŞAK'IN YENİ YOLLARI BİTİYOR20 Kasım 2015
UYUŞTURUCU TÜCCARLARI YİNE YAKALANDI20 Kasım 2015
“DEĞİŞEN HAYATLAR, GENİŞLEYEN UFUKLAR19 Kasım 2015
“Diyabeti Durduralım” 19 Kasım 2015
Şehir İçi Çevre Yolunda Bir Sorun Daha Bitiyor19 Kasım 2015
UTSO HEYETİ SEKTÖRÜN LİDER FUARI OLAN ITMA’YA İŞ GEZİSİ DÜZENLEDİ 19 Kasım 2015
ÇAMDAN FIRLAYARAK ARABANIN ALTINDA KALDI19 Kasım 2015
UŞAKLI VEKİLLER TBMM'DE18 Kasım 2015
DİYABETİN HAYATINIZI KISITLAMASINA İZİN VERMEYİN17 Kasım 2015
ÜÇ ARAÇLA GELDİLER YAKAYI ELE VERDİLER17 Kasım 2015
UNUTULAN DEĞİL HİZMET EDİLEN MAHALLELER17 Kasım 2015
ÜNİVERSİTEDE YENİ ACILIŞLAR16 Kasım 2015
ANKARA'DA EGE RÜZGARI16 Kasım 2015
Sinsi Tehlike KOAH16 Kasım 2015
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI GÜNEY AZERBAYCAN’DA YAPILAN ZULME TEPKİSİNİ GÖSTERDİ14 Kasım 2015
YEDİDEN YETMİŞE TOPRAĞA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Kasım 2015
OTO TAMİRCİLERİ'NİN MESLEK HASTALIKLARI İLE İLGİLİ ÇALIŞMA BAŞLATILDI13 Kasım 2015
"8. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri" 12 Kasım 2015
ÖZKAN YALIM MAZBATASINI ALDI11 Kasım 2015
Ciritte Türkiye Şampiyonluğunu İstiyoruz11 Kasım 2015
VALi AHMET OKURUN 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2015
52 MİLYAR DOLARLIK SEKTÖR10 Kasım 2015
"BİZ SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİK"10 Kasım 2015
BİR LİDER DÜŞÜNÜN Kİ....10 Kasım 2015
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 77. YIL DÖNÜMÜ10 Kasım 2015
UŞAK 81 İLE ÖRNEK OLACAK09 Kasım 2015
UŞAK SPORTİF YENİ SEZONA HAZIR09 Kasım 2015
KENT MERKEZİ GİBİ KÖY YOLLARINI DA ÖNEMSİYORUZ09 Kasım 2015
UYUŞTURUCU TÜCCARLARI YAKALANDI 09 Kasım 2015
VERİLEN MESAJI İYİ ANLADIK07 Kasım 2015
ÜLKE ÇAPINDA BAŞARILAR07 Kasım 2015
UŞAK TİCARET BORSASI’NDA 4. GELENEKSEL AŞURE GÜNÜ YAPILDI07 Kasım 2015
AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ALİM TUNÇ VE MEHMET ALTAY 1 KASIM SONRASINI DEĞERLENDİRDİ06 Kasım 2015
AK PARTİ VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI06 Kasım 2015
“ŞİMDİ UŞAK İÇİN ÇALIŞMA ZAMANI”05 Kasım 2015
Kalbinize Bir Kez Sorun... Hayat Vermek İster mi?05 Kasım 2015
MİNİKLERDE BİLİNÇ UYANIYOR05 Kasım 2015
REHAVETE KAPILMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ05 Kasım 2015
HAK ETMEDİĞİM PARAYI ALAMAM 04 Kasım 2015
VATANDAŞLARIMIZ NE DEDİYSE O04 Kasım 2015
HUZUR VE GÜVEN BİR AN EVVEL TESİS EDİLMELİ03 Kasım 2015
Kuzey Çevre Yolunda Asfaltlama Başladı03 Kasım 2015
UŞAK AK PARTİ’DE BÜYÜK COŞKU02 Kasım 2015
VALİ AHMET OKUR OYUNU KULLANMAK İÇİN SANDIK BAŞINA GİTTİ01 Kasım 2015
AKP MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİM TUNÇ OYUNU KULLANMAK İÇİN SANDIĞA GİTTİ01 Kasım 2015
UŞAK – İZMİR YOLU'NDA TRAFİK KAZASI31 Ekim 2015
AK Gençlik Sorumluluk Bilinciyle Çalıştı31 Ekim 2015
OY VE ÖTESİ NEDİR ?30 Ekim 2015
CHP SON GÜNLERİ İYİ DEĞERLENDİRİYOR30 Ekim 2015
Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili Adayları Basın İle Bir Araya Geldi30 Ekim 2015
HEPAR Uşak Teşkilatı Milliyetçi Hareket Partisi’ne Katıldı30 Ekim 2015
Cumhuriyet Bayramı Uşak’ta Coşkuyla Kutlandı30 Ekim 2015
CUMHURİYET RESEPSİYONU30 Ekim 2015
UŞAK BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN UTAŞ UŞAKSPOR'U ZİYARET ETTİ30 Ekim 2015
UTSO’DAN ASYA KIL ÇADIR FİRMASINA PLAKET30 Ekim 2015
CHP VE STK’LAR KENT MEYDANINA ÇELENK BIRAKTI29 Ekim 2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı29 Ekim 2015
BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN TOPLANTILARDA SORUNLARI DİNLİYOR29 Ekim 2015
TKDK'DAN SMMM'Yİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI28 Ekim 2015
BAŞAKÇIOĞLU HAYATINI HAYBETTİ28 Ekim 2015
MUHALEFET PARTİLERİNİN İKTİDAR OLMAK GİBİ BİR GAYESİ YOK28 Ekim 2015
Ulubey Belediyesi’nden Anlamlı Etkinlik28 Ekim 2015
Cumhuriyet’in 92. Yılı Kutlu Olsun28 Ekim 2015
Başkan Cahan’ın 29 Ekim Mesajı28 Ekim 2015
EVDE SAĞLIK HİZMETİ ALAN VATANDAŞLARIMIZIN NASIL OY KULLANABİLECEKLER28 Ekim 2015
Cumartesi Nöbetlerine Gitmeyen Aile Hekimine Ceza Verilemez28 Ekim 2015
Huzur 64-31 Uygulaması28 Ekim 2015
MURATBEY UŞAK SPORTİFTEN GÜZEL GALİBİYET28 Ekim 2015
Vali Ahmet Okur’un Cumhuriyet Bayramı Mesajı28 Ekim 2015
Özdağ, “Uşak AK Belediyecilik ile Günden Güne Gelişiyor”28 Ekim 2015
CHP'Lİ VEKİL ADAYLARI YORULMAK BİLMİYOR 27 Ekim 2015
SEÇİME GÜNLER KALA YÜKSEK TEMPO İLE ÇALIŞMALARA DEVAM27 Ekim 2015
KADIN KOLLARI DÖRT ELLE 1 KASIM İÇİN ÇALIŞIYOR 27 Ekim 2015
Dokuzsele Deresi Projesi’nde Siz de Söz Sahibi Olun27 Ekim 2015
DURMUŞ YILMAZ'IN SORULARI CEVAPSIZ KALDI !26 Ekim 2015
CHP'DEN HUZUREVİNE ANLAMLI ZİYARET26 Ekim 2015
1 KASIM’DA TEK BAŞINA İKTİDARIZ26 Ekim 2015
"ADALETE HASRETİZ"26 Ekim 2015
HER AN HER YERDELER25 Ekim 2015
CHP’DE BU SEÇİM BİRLİKTELİK HAKİM24 Ekim 2015
MHP, SOSYAL MEDYA'DA VATANDAŞ İLE BULUŞTU24 Ekim 2015
ISPARTA'DA Kİ KAZADA UŞAKLI BABA OĞUL CAN VERDİ24 Ekim 2015
OPERASYON’A , ÇALIŞAN İŞÇİ DERNEĞİ’NİN TEPKİSİ SERT OLDU23 Ekim 2015
“TÜRKİYE’DE KÖKLÜ BİR REFORMA İHTİYAÇ VAR” 23 Ekim 2015
ÖZKAN YALIM'IN ÇÖZÜM ÖNERİLERİ23 Ekim 2015
"CHP GERÇEKÇİ POLİTİKA ÜRETİYOR"23 Ekim 2015
GENÇLERE VE KADINLARA BÜYÜK FIRSATLAR SUNULACAK23 Ekim 2015
ARTIK YALNIZ DEĞİLSİNİZ23 Ekim 2015
“GEDİZ HAVZASINI TEMİZLEYECEĞİZ”23 Ekim 2015
“BAYİM OLUR MUSUN?”23 Ekim 2015
CHP ESNAF ZİYARETİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR22 Ekim 2015
ÖĞRENCİLERİN ÇAMAŞIRLARI BEDAVA YIKANACAK22 Ekim 2015
Uşak Halkı 1 Kasım Seçimleri Hakkında Ne dedi ?21 Ekim 2015
Muhtarlarımız ile Sürekli İşbirliği İçindeyiz21 Ekim 2015
BİRLİKTELİK TURNUVAMIZ BAŞLADI21 Ekim 2015
Hazim Sesli, sabaha karşı Uşak'a getirildi21 Ekim 2015
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BİNASINA SALDIRI20 Ekim 2015
Hakkında Yakalama Kararı Çıkmıştı, Tutuklandı20 Ekim 2015
İŞTE KAZANAN TALİHLİLER…20 Ekim 2015
“SİZE EZİYET EDENLERE SANDIKTA DERS VERİN” 19 Ekim 2015
GERÇEK MİLLİYETÇİ, TOPU TACA ATMAYANDIR19 Ekim 2015
UŞAK ÜNIVERSITESI 2015-2016 AKADEMIK YILI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTI19 Ekim 2015
"Yörüklük bu milletin kültürünün asli unsurlarını barındırmaktadır"19 Ekim 2015
AK PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR18 Ekim 2015
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MUHTARLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ18 Ekim 2015
EĞİTİM-İŞ KURULUŞUNUN 10.YILINI KUTLADI17 Ekim 2015
UŞAK YÖRÜKLER DERNEĞİ’NİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ17 Ekim 2015
Uşak Belediyesi Çölyak Hastalarını Unutmadı17 Ekim 2015
ADLİYEDEKİ GERGİN BEKLEYİŞ SONA ERDİ17 Ekim 2015
Gürpınar Kafe’nin Açılışı Gerçekleşti17 Ekim 2015
CHP ŞEKEREVLERİ'NDE 16 Ekim 2015
"BU UYARILARIMIZI KARDEŞLİK ADINA YAPIYORUZ"16 Ekim 2015
ÇİDER UŞAK'TA 16 Ekim 2015
ESNAFA YÖNELİK MADDİ DESTEKLER GELİYOR16 Ekim 2015
Bozkuş Caddesi Yoluna Kavuştu16 Ekim 2015
O Bomba AK Parti’yi İktidara Getirtmemek İçin Patladı15 Ekim 2015
SAADET PARTİSİ DİKİLİTAŞ’TA15 Ekim 2015
YENİ DAHİLİYE UZMANI GÖREVE BAŞLADI15 Ekim 2015
AMAÇ İŞ ADAMLARINI İŞ YAPAMAZ HALE GETİRMEK14 Ekim 2015
Sel Sorunu Tarih Olacak14 Ekim 2015
Eğitim İçin Elimizi Her Zaman Taşın Altına Koyarız14 Ekim 2015
“Birlik olursak Uşak’ta Çözemeyeceğimiz problem yok”14 Ekim 2015
MALİ MÜŞAVİRLER SEMİNERDE BULUŞTU 14 Ekim 2015
"Ankara İçin Dimdik Durmalıyız"14 Ekim 2015
MESLEK ODALARI TERÖRE KARŞI BİRLEŞTİ13 Ekim 2015
TABİPLER ODASINDAN TERÖRE TEPKİ13 Ekim 2015
SAĞDUYULU OLMAYA İHTİYACIMIZ VAR13 Ekim 2015
Bu eylem millete ve demokrasimize karşı yapılmış bir girişimdir. 13 Ekim 2015
3657 ADET UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ.13 Ekim 2015
"HEPİNİZ DÖKTÜĞÜNÜZ KANDA BOĞULACAKSINIZ!"12 Ekim 2015
ANKARA’DAKİ BOMBALI SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ12 Ekim 2015
"Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam"12 Ekim 2015
CHP Adayları Seçim Çalışmalarını Banaz Pazar Yerinde Devam Ettirdi11 Ekim 2015
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Esnaf Gezileri Tüm Hızıyla Devam Ediyor11 Ekim 2015
TEKRAR SEÇİM VATANDAŞA YÜK11 Ekim 2015
Uşak’ta Teröre Lanet Yürüyüşü 10 Ekim 2015
UŞAK AK PARTİ, ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISINI LANETLEDİ10 Ekim 2015
ALİM TUNÇ’DAN “ORMAN İŞÇİLERİNE MÜJDE”10 Ekim 2015
Kuzey ve güney algısı değişiyor10 Ekim 2015
VALİLİKTE SEÇİM TOPLANTISI 09 Ekim 2015
ENGELLİ HALTERCİLER UŞAK’IN GURURU OLDU09 Ekim 2015
KILIÇDAROĞLU UŞAK HALKINA SESLENDİ08 Ekim 2015
Kılıçdaroğlu Kuvâyi milliye Şehidinin Mezarını Ziyaret Etti08 Ekim 2015
KILIÇDAROĞLU BOZKUŞ KÖYÜNDE08 Ekim 2015
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU BİRAZDAN UŞAK'TA08 Ekim 2015
Huzur Park Köprülü Kavşak Başladı08 Ekim 2015
Bakan’dan “Dr. Alim Tunç”a Destek08 Ekim 2015
VALİ OKUR UTSO’YU ZİYARET ETTİ08 Ekim 2015
BAŞKAN CAHAN, 1 KASIM SEÇİMLERİNİN FIKRASINI ANLATTI08 Ekim 2015
13 YILIN HESABI SORULACAK08 Ekim 2015
UŞAK’TA SULU TARIMI YAYGIN HALE GETİRECEĞİZ08 Ekim 2015
DİKİLİTAŞ'TA CHP RÜZGARI 07 Ekim 2015
BAKAN EROĞLU MÜJDELERLE GELDİ07 Ekim 2015
SAN-TEZ Programı kapsamında destek alacak07 Ekim 2015
UTSO’DA E-FATURA EĞİTİMİ07 Ekim 2015
UŞAK TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILISI07 Ekim 2015
UŞAK'TA SÜPERMOTO HEYECANI06 Ekim 2015
SON GÜN 2 KASIM06 Ekim 2015
“Türkiye Ak Parti’yi konuşacak”06 Ekim 2015
BAKAN EROĞLU, YARIN UŞAK’TA OLACAK05 Ekim 2015
“Uşak’ı Uçuracağız”05 Ekim 2015
Uşak MERSİS Sistemiyle Pazarcılıkta Çağ Atladı05 Ekim 2015
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Afyonkarahisar’da toplandı05 Ekim 2015
25 Yıllık Sorun Çözüldü05 Ekim 2015
EMEKLİLERE YILLIK İLAVE ZAM 05 Ekim 2015
UŞAK KAMU HASTANELERİ HASTALARINA HİZMETTE SINIR TANIMIYOR05 Ekim 2015
“Yaptıklarımızla Yapacaklarımızın Teminatını Vermiş Olduk” 04 Ekim 2015
AK PARTİ EKONOMİDE İSTİKRARI SAĞLAYACAKTIR03 Ekim 2015
ALİ ERDURMUŞ İSTİFA ETTİ03 Ekim 2015
CHP'DEN ESNAF ZİYARETİ02 Ekim 2015
“O Yerli ve Milli Vekil adayı” 02 Ekim 2015
72 ÖĞRENCİYE BİSİKLET DAĞITILDI02 Ekim 2015
TIR'IN KUPASININ ALTINDA SIKIŞARAK CAN VERDİ02 Ekim 2015
Vali Ahmet Okur'un 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı01 Ekim 2015
UŞAK OTOGAR IŞIKLARIN DA YENİ BATTI ÇIKTI01 Ekim 2015
Engelli Halterciler Uşak’ı Aksaray’da Temsil Edecek01 Ekim 2015
Halı Kursları Sertifika Töreni Yapıldı01 Ekim 2015
ŞEHİT NEDİM ERBAY'IN NAAŞI UŞAK'A GETİRİLDİ01 Ekim 2015
AK PARTİ KADIN KOLLARI HAZIR KITA30 Eylül 2015
GÜVENLİ OKUL - GÜVENLİ EĞİTİM30 Eylül 2015
Hurdacılar Sitesi’nin Sorunlarına Çözüm Bulundu30 Eylül 2015
SERTİFİKALARI VERİLDİ29 Eylül 2015
MİLLETİN TEK UMUDU29 Eylül 2015
Milliyetçi Hareket Partisi Seçim startını Verdi.29 Eylül 2015
Eğitime Belediye Desteği Devam Edecek28 Eylül 2015
ZİHİNSEL ENGELLİ GENÇ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU28 Eylül 2015
"HAYDİ BİSMİLLAH"23 Eylül 2015
TEDBİRLER ALINDI23 Eylül 2015
CHP'DE ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2015
VALİ AHMET OKUR’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI22 Eylül 2015
İSMET AKIN İSTİFASINI AÇIKLADI.22 Eylül 2015
Özkan YALIM ile Kiracı Arasındaki tartışma büyüdü.21 Eylül 2015
BAŞBAKAN, UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI21 Eylül 2015
İSMET AKINDAN CHP'YE İSYAN21 Eylül 2015
SİVASLI BELEDİYESİ ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜ21 Eylül 2015
BANAZ'I KARANLIĞA BOĞAN KAZA21 Eylül 2015
PARTİ TEŞKİLATLARI BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİNDEDİR19 Eylül 2015
Uşak Milletvekili Durmuş YILMAZ, Gaziler Günü kutladı19 Eylül 2015
DSP UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYI H.HÜSEYİN ALÇILIOĞLU19 Eylül 2015
Bölge halkının sesine kulak verdik19 Eylül 2015
19 EYLÜL "GAZİLER GÜNÜ" MESAJI19 Eylül 2015
MEZARLIKLARDA YENİLEME ÇALIŞMALARI19 Eylül 2015
VALİ OKUR UŞAK BASINIYLA TANIŞTI19 Eylül 2015
CHP'DE KESİN LİSTE BELLİ OLDU18 Eylül 2015
PET ŞİŞEYLE KÖPEKLERE YEMEK VEREBİLİRSİNİZ18 Eylül 2015
"GEBE OKULU"18 Eylül 2015
HAYVAN SATIŞ NOKTALARI ve KURBAN KESİM NOKTALARI18 Eylül 2015
EKONOMİK İSTİKRAR DEVAM ETMELİ16 Eylül 2015
“İlimizdeki okullarımızda çok daha üstün bir başarı elde etmemiz mümkündür”16 Eylül 2015
ÖĞRENCİLERE EŞYA KAMPANYASI 16 Eylül 2015
“Uşak sanayide olduğu kadar tarımda da gelişmiş bir il olacak”15 Eylül 2015
Dörtyol Mevkisine Yeni Bir Üst Geçit Yapılacak15 Eylül 2015
TÜRK MİLLETİ OYNANAN OYUNUN FARKINDADIR14 Eylül 2015
Ameliyatsız İple Yüz Asma (Örümcek Ağı) Estetiği14 Eylül 2015
MİLLETE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ14 Eylül 2015
Enişte baldızı Sultan Acar'ı (47) pompalı tüfekle vurdu.12 Eylül 2015
YENİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI TEMEL ATMA MERASİMİ YAPILDI11 Eylül 2015
ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ11 Eylül 2015
Kurtuluş Kupası Sona Erdi11 Eylül 2015
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’dan 82 yıl sonra “Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık” canlandırması11 Eylül 2015
İNTİHAR ÖNLENEBİLİR BİR HALK SAĞLIĞI SORUNUDUR10 Eylül 2015
2071 HEDEFLERİMİZDEN HİÇBİR SAPMA OLMADIĞINI GÖSTERECEĞİZ10 Eylül 2015
Uşak Sportif, ana sponsorluk için 10 Eylül 2015
DR.NURİ USLU, BAKAN MI OLACAK?10 Eylül 2015
TEKEŞ KONAĞINDA İNCELEMELER YAPILDI09 Eylül 2015
Sosyal Sorumluluklarında Örnek Bir Belediye Olduk09 Eylül 2015
..
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Video Galeri
sanalbasin.com üyesidir
Foto Galeri
Takvim


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS