Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
“Personelimiz Eğitimlerimizle Donanımlı Hale Geliyor”23 Mayıs 2016
Uşak Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümüne Öğrenci Alınacak23 Mayıs 2016
"VATANDAŞLARIMIZ AHİLİĞİN NE DEMEK OLDUĞUNU ÖĞRENSİNLER"23 Mayıs 2016
TÜRKİYE’NİN 100’ÜNCÜ YIL HEDEFLERİNDEN SAPMA OLMAYACAK23 Mayıs 2016
“Yörük kültürünün canlı tutulması, yaşatılması ve genç kuşaklara da aktarılması gerekiyor”23 Mayıs 2016
Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı’ndan Gençlik Şöleni21 Mayıs 2016
BU YIL 6.’SI DÜZENLENDİ21 Mayıs 2016
VALİ AHMET OKUR’UN BERAT KANDİLİ MESAJI21 Mayıs 2016
BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN21 Mayıs 2016
Yeni Spor Salonunda Herşey Yolunda20 Mayıs 2016
UŞAK BAKANLIK İSTİYOR20 Mayıs 2016
RIFAT UĞUR TEMEL LİSESİ’NDE MEZUNİYET GECESİ HEYECANI19 Mayıs 2016
“ÇIKARILAN İŞÇİLERİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”19 Mayıs 2016
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN19 Mayıs 2016
"19 mayıs kutlamaları gerçekleşti"19 Mayıs 2016
UŞAK AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MILLIK "19 MAYIS KURTULUŞUN BAŞLANGICIDIR"19 Mayıs 2016
UŞAK ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDEN 19 MAYIS MESAJI19 Mayıs 2016
YÜRÜYÜŞE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEVAM EDECEĞİZ19 Mayıs 2016
LAZER İLE VARİSLERİNİZDEN KURTULABİLİRSİNİZ19 Mayıs 2016
VALİ OKUR'UN 19 MAYIS MESAJI19 Mayıs 2016
Allgaue-Orient Dostluk ve Barış Rallisi 19 Mayıs 2016
YOL ÇALIŞMALARINDAN VATANDAŞLAR MEMLUN19 Mayıs 2016
NURULLAH CAHAN 19 MAYIS'I KUTLADI18 Mayıs 2016
PROF. DR. NERMİN ABADAN UNAT SOSYAL BİLİM ÖDÜLÜ SAHİPLERİNİ BULDU18 Mayıs 2016
"KEPLER HAVALARA ATILDI"17 Mayıs 2016
"GENÇLERİMİZ NE KADAR GÜVENDE"17 Mayıs 2016
BULGAZ DAĞI YÖRÜK ŞENLİĞİ 29 MAYIS’TA YAPILACAK16 Mayıs 2016
"ASLINDA HEPİMİZİN BİRİZ"16 Mayıs 2016
UŞAK'A MAGANDALAR SARDI16 Mayıs 2016
Şehit Müjdat Kerem Şahan Ebediyete Uğurlandı16 Mayıs 2016
Öğrencilerden Çevre Farkındalığı12 Mayıs 2016
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Uşak Şubesi Açıldı12 Mayıs 2016
Türk Sağlık-Sen Uşak Şubesinden Hemşireler Haftası Sitemi12 Mayıs 2016
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ11 Mayıs 2016
GENÇ TEMA SİVASLI ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA11 Mayıs 2016
BU YIL ÜST DÜZEY KATILIM BEKLİYORUZ10 Mayıs 2016
Engellerin Kalktığı Bir Kent Olduk10 Mayıs 2016
“Senin Kanın Geleceğin Umudu” 10 Mayıs 2016
"Karayolu Trafik Güvenliği Haftası" çeşitli etkinliklerle kutlandı10 Mayıs 2016
BAYANLARA ÖZEL SOSYAL ALANLAR GELİYOR10 Mayıs 2016
'SEÇİMİ KİM KAZANIRSA KAZANSIN, KAZANAN UŞAK OLMALADIR'10 Mayıs 2016
"ESNAF FESTİVALİ" UŞAK ESNAFINI MUTLU ETTİ09 Mayıs 2016
"E- UŞAK PROJESİ" 09 Mayıs 2016
GENELENSEL OLARAK YAPILACAK HIDRELLEZ ŞENLİĞİ09 Mayıs 2016
“Cam Teras’ı 11 ayda 110 bin kişi ziyaret etti”09 Mayıs 2016
ŞEHİT ANNELERİNE ÖZEL "ANNELER GÜNÜ"09 Mayıs 2016
9. Uluslararası Öğrenci Buluşması 09 Mayıs 2016
Ulucaklilar Bahar senligi 9.Kez gerceklestirildi09 Mayıs 2016
ÇANAKKALE'YE YOLCULUK07 Mayıs 2016
Başkan Cahan’ın Anneler Günü Mesajı07 Mayıs 2016
KÖMÜRE HAYIR 07 Mayıs 2016
“IRKÇIYIZ-TURANCIYIZ”07 Mayıs 2016
VALİ OKUR'UN ANNELER GÜNÜ MESAJI07 Mayıs 2016
Yeni Uşak Türküleri Konseri Ayakta Alkışlandı06 Mayıs 2016
YARIŞMANIN GÖZDESİ 8 YAŞINDAKİ AYŞE NAZ OLDU06 Mayıs 2016
Muratbey Uşak Sportif, Royal Halı Gaziantep'i 79-70 yendi.06 Mayıs 2016
Ali Öğretmen Hayatını Kaybetti05 Mayıs 2016
Vali Okur “Uşak’taki organize sanayi bölgelerimizin ülke ekonomisine katkısı her geçen gün artıyor”05 Mayıs 2016
KENTİN HAVASI DEĞİŞTİ05 Mayıs 2016
Vali Okur Kolonkoya Köyü Küçükbaş Damızlık Test ve Ar-Ge Ünitesini hizmete açtı05 Mayıs 2016
UŞAK HALKINA TEŞEKKÜRLER05 Mayıs 2016
vali Okur; Fit Doğal Hayvancılık Gıda Tarım ve Yem Sanayi Limitet şirketini ziyaret etti.05 Mayıs 2016
KARDEŞ ODA DİNAR’DAN UTSO’YA ZİYARET05 Mayıs 2016
Çıktıkları son yolculuk oldu!...04 Mayıs 2016
Uşak Üniversitesi Gazetecilik Bölümü II. Öğretim Öğrenci Alacak03 Mayıs 2016
VALİ AHMET OKUR’UN MİRAÇ GECESİ MESAJI03 Mayıs 2016
Genç Girişimcilerimize Her Zaman Destek Olacağız03 Mayıs 2016
Vali Ahmet Okur Kaynak İplik Fabrikasında incelemelerde bulundu03 Mayıs 2016
“3 MAYIS BİR BAYRAM DEĞİL, MİLLİ ŞUURUN AYAKLANMASIDIR”03 Mayıs 2016
AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI KUŞ, MİRAÇ KANDİLİNİ KUTLADI03 Mayıs 2016
Uşak'ta çaldılar Manisada Yakalandılar03 Mayıs 2016
UŞAK ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ BAŞKANI KESKİN’İN 1 MAYIS MESAJI01 Mayıs 2016
KARAHALLI VE BANAZ'DA KAZA TOPLAMDA 2 KİŞİ ÖLDÜ 18 YARALI02 Mayıs 2016
MASALLAR DİYARI UŞAK02 Mayıs 2016
CAHAN 1 MAYISI BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA KUTLADI02 Mayıs 2016
HİZMETLE GEÇEN İKİ YIL 30 Nisan 2016
“HAKSIZ REKABETE KARŞI MÜCADELE ETTİK”30 Nisan 2016
Esnaf Festivaline Görkemli Açılış30 Nisan 2016
BİGEM işbirliği protokolü imzalandı30 Nisan 2016
Uşak Belediyesi’nden Mardin’e Anlamlı Destek29 Nisan 2016
Çanakkale Müzesi AKM’de açıldı29 Nisan 2016
ESNAF FESTİVALİ BAŞLIYOR29 Nisan 2016
Kut Bayramı" kutlu olsun...29 Nisan 2016
‘’ BİR ARDIÇ HİKAYESİ ‘’29 Nisan 2016
“ÖDP İL BAŞKANI TARİH, MATEMATİK VE HADDİNİ BİLMİYOR”28 Nisan 2016
Esnaf Odaları Birliği’nden “Esnaf Festivali”27 Nisan 2016
UŞAK'TA DÖNER SOLONUNDA YANGIN ÇIKTI27 Nisan 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NİN 10.YILINA ÖZEL ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI27 Nisan 2016
"GÜNDE 1 KM"27 Nisan 2016
“İslam ülkeleri birbirlerini daha fazla tanımalıdır”27 Nisan 2016
SESSİZ OLUN 4.568 ÖĞRENCİ SINAVDA27 Nisan 2016
AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATI, BELEDİYE YATIRIMLARINI İNCELEDİ27 Nisan 2016
"525 SEDİR FİDESİ DİKİLDİ"26 Nisan 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ “ZOOM” YAPTI26 Nisan 2016
TOKİ Başkanı Turan’dan Kentsel Dönüşüm’e Övgü25 Nisan 2016
214 BİSİKLET YENİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU25 Nisan 2016
Çocuklarımız Voleybol Müsabakasında Kupayla Döndü25 Nisan 2016
CAHAN ÇOCUKLARLA BULUŞTU25 Nisan 2016
UŞAK EBRAR DERNEĞİ PAZAR KAHVALTISINDA BULUŞTU24 Nisan 2016
Efendimizi anmanın yanında asıl anlamaktır23 Nisan 2016
Uşak’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan 2016
BAĞIMSIZLIĞIMIZIN VE EGEMENLİĞİMİZİN SİMGESİ23 Nisan 2016
TÜRK MİLLETİ EGEMENLİĞİNİN ÜZERİNDE HİÇBİR GÜCÜ KABUL ETMEZ23 Nisan 2016
Başkan Cahan’ın 23 Nisan Mesajı23 Nisan 2016
VALi AHMET OKURUN 23 NiSAN ULUSAL EGEMENLiK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI23 Nisan 2016
23 NİSAN COŞKUMUZ ENGELLENEMEZ23 Nisan 2016
Laleli Camii Kız Kur’an Kursu dualarla açıldı23 Nisan 2016
ÇOCUKLARA FESTİVAL ŞEKLİNDE KUTLAMA23 Nisan 2016
Öğrencilerden Anlamlı Hareket22 Nisan 2016
Çocuk Şenlikleri Kaşbelen Köyü’nde Başladı22 Nisan 2016
300.000 ÇOCUK'A BİSİKLET DAĞITILACAK22 Nisan 2016
2016 YILININ AHİSİ BELLİ OLDU21 Nisan 2016
İŞARET DİLİNİ SEVDİREN ADAM; MESUT YAZICI21 Nisan 2016
SON GÜN 30 NİSAN21 Nisan 2016
ÇÖLYAK VE FENİLKOTENÜRİ HASTALARINA FARKINDALIK SEMİNERİ21 Nisan 2016
TARİHİ ZENGİNLİĞİYLE UŞAK 20 Nisan 2016
KUTLU DOĞUM HAFTASI ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR20 Nisan 2016
4,328 KİŞİ İŞKUR'A BAŞVURU YAPTI20 Nisan 2016
POLİS SANAL ORTAMINDA TAKİPCİSİ19 Nisan 2016
“Peygamber Efendimizi En Güzel Şekilde Yad Ettik”19 Nisan 2016
KURULUŞUN VE KURTULUŞUN BEŞİĞİ SÖĞÜT’TE.19 Nisan 2016
GENÇ BEYİNLERİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ19 Nisan 2016
YETİŞKİN GENÇLER İŞ BAŞINDA19 Nisan 2016
EKONOMİYE YÖN VERENLERİ YIPRATMAYALIM18 Nisan 2016
7/24 İŞİN BAŞINDAYIZ18 Nisan 2016
Vali Okur Şehit P.A.Çavuş Ünal Yavaşça’nın ailesini ziyaret etti18 Nisan 2016
Başkan Cahan Yeni Atanan Öğretmenlerle Buluştu18 Nisan 2016
MEDİCAL PARK KABARE'YE TAM NOT17 Nisan 2016
Uşak Kanyon Koleji’nde Büyük Açılış16 Nisan 2016
ANİ MANEVRA KAZAYA SEBEP OLDU15 Nisan 2016
SERVİS OTOBÜSÜ KAZA YAPTI! 3 İŞÇİ YARALANDI!08 Nisan 2016
AK PARTİ UŞAK İL KADIN KOLLARI, KADINA HAKARET EDEN KILIÇDAROĞLU’NU KINADI07 Nisan 2016
BOTOX İLE TERLEMEYE SON07 Nisan 2016
TÜM UŞAK HALKI DAVETLİDİR07 Nisan 2016
GÖREVE GELELİ İKİ YIL OLDU07 Nisan 2016
“Güvenlik güçlerimizin kanıyla, canıyla ülkemizin birlik ve beraberliğine yapılan tehditleri bertaraf etmektedir”07 Nisan 2016
Vali Okur’un Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıldönümü Mesajı06 Nisan 2016
“Uşak gıpta ile bakılan bir kent olacak”06 Nisan 2016
Uşak Üniversitesinde sema gösterimi yapıldı06 Nisan 2016
“Meclis Üyelerimizle Kent Menfaatleri için Çaba Veriyoruz”06 Nisan 2016
Vali okur “Köylerdeki eksiklerin giderilmesi için azami hassasiyet gösteriyoruz”06 Nisan 2016
Cahan, “Hemşehrilerimizle Birlikte Kentimizi Yönetiyoruz”05 Nisan 2016
UOSB DE BAŞKANLIK SEÇİMİ05 Nisan 2016
ÇÖLYAK HASTALARINA DESTEKLER DEVAM EDİYOR05 Nisan 2016
Her Yer Şantiye Oldu05 Nisan 2016
HALK OYUNLARINI MÜSABAKALARI05 Nisan 2016
SAADET PARTİSİ UŞAK GENÇLİK KOLLARI FİKİR DUVARI 04 Nisan 2016
BELEDİYE MECLİSİNDE ENSAR VAKFI VE TERÖR KONUŞULDU 02 Nisan 2016
HAYDİ UŞAK DESTEK OLMAYA !...02 Nisan 2016
Yıldız Erkekler Grekoromen Türkiye Şampiyonası Uşak’ta başladı02 Nisan 2016
“Sanatta 40 Yıl”02 Nisan 2016
4. ZEKA TOPLANTISI GERCEKLEŞTİ 01 Nisan 2016
Uygulamalı Bilimler YO’da Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Açılıyor01 Nisan 2016
Belediye Yollarda 2016 Yılına Hızlı Başladı01 Nisan 2016
“SAİT BEY İŞİNİZİ YAPIN”31 Mart 2016
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR31 Mart 2016
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ31 Mart 2016
OSB'DE SEÇİM 30 Mart 2016
“1,5 LİTRELİK ŞİŞELER HALİNDE TOPLAM 534 LİTRE KAÇAK-SAHTE İÇKİ” 30 Mart 2016
ATATÜRK'LE, CUMHURİYETLE DERDİNİZ NEDİR?30 Mart 2016
DERNEĞİN ADINA YAKIŞIR DAYANIŞMA 30 Mart 2016
15 YAŞINDA 294 KUPASI VAR!29 Mart 2016
UŞAK’TA BELEDİYEDEN TAŞERON İŞÇİLERİNE BÜYÜK ZAM28 Mart 2016
EGENİN İNCİSİ28 Mart 2016
YENİ PAZAR YERİ UŞAK'IN GÖZTESİ OLDU28 Mart 2016
BİZDEN HAYIR DUANIZI EKSİK ETMEYİN28 Mart 2016
“Her Zaman Yaşlılarımızın Yanındayız”28 Mart 2016
“MENDERES İÇİN ÖLEMEDİK AMA ERDOGAN İÇİN GÖZÜMÜZÜ KIRPMAYIZ….”28 Mart 2016
Vali Okur, “Devlet okullarımızın ön planda olduğu bir dönemdeyiz”28 Mart 2016
ALPEREN OCAKLARI LİDERİNİ UNUTMADI27 Mart 2016
BTP 6. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ27 Mart 2016
EMNİYET GÜÇLERİ BAKIN NELER YAKALAMIŞ26 Mart 2016
ÇOCUKLARIN CİNSEL İSTİSTMARA UĞRAMASINI ÖNLEMEK DEVLETİN ASLİ SORUMLULUĞUDUR26 Mart 2016
"Sektörden PR Yansımaları-II" Etkinliği Düzenlendi26 Mart 2016
YGS SINAVLARI AÇIKLANDI25 Mart 2016
CHP GENÇLİĞİ OLARAK SORUYORUZ:24 Mart 2016
Uşak Belediyesi’nden Yaşlılara Unutulmaz Bir Gün24 Mart 2016
"TAM 7 YIL OLDU"24 Mart 2016
SEVGİLİSİ TARAFINDAN VURULDU24 Mart 2016
EVLENMEK İÇİN NEREYE, NASIL VE HANGİ BELGELERLE BAŞVURULUR?23 Mart 2016
HANGİ TAŞERON İŞÇİLER YARARLANABİLECEK?23 Mart 2016
PKK ÜYESİ İDDASIYLA 11 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ GÖZALTINA ALINDI23 Mart 2016
Taşeron İşçilerimize Müjde...22 Mart 2016
DÜNYA TUZA DİKKAT HAFTASI22 Mart 2016
TİCARET BORSASI ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HELVA DAĞITTI22 Mart 2016
Vali Okur şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. 21 Mart 2016
3. Sanayi Sitesi’nde İmzalar Atıldı21 Mart 2016
ATA SPORUNA YAKIŞMADI 21 Mart 2016
UŞAK FRANSA'DA ÖRNEK GÖSTERİLDİ21 Mart 2016
Yıkımlar yapılıyor21 Mart 2016
BÜYÜK TÜRK MİLLETİ, HAİNLERİN KÖKÜNÜ KAZIYACAK KUDRETE SAHİPTİR19 Mart 2016
KILIÇDAROĞLU'NA BİR DAVA DAHA19 Mart 2016
UŞAK BİR OLDU18 Mart 2016
UŞAK AK PARTİ, ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ18 Mart 2016
REKTÖR ÇELİK'TEN 18 MART AÇIKLAMASI18 Mart 2016
VALİ OKUR 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 101. YIL DÖNÜMÜ MESAJI18 Mart 2016
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ’Nİ UNUTMADI17 Mart 2016
TERÖR OLAYLARI VE EKONOMİK SORUNLAR TOPLUMSAL HUZURU BOZUYOR17 Mart 2016
Hedef topyekûn bir İslam coğrafyasıdır.17 Mart 2016
İki Yeni Mahalle Konağı Açılışa Hazır17 Mart 2016
BU COĞRAFYADAKİ TERÖRÜN REJİSÖRÜ SİYONİZMDİR17 Mart 2016
"TERÖRE KARŞI TEK OMUZ"16 Mart 2016
“Uşak İçin Vakit, Farkına Varma Vakti” 16 Mart 2016
Stat Kavşağı İçin Battı Çıktı Çalışması Başladı14 Mart 2016
TÜRK SAĞLIK SEN UŞAK ŞUBE BAŞKANI MEHMET ÖZKUK14 Mart 2016
BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN14 Mart 2016
MİMARLAR ODASI BAŞKANI TURAN ÜNLÜ14 Mart 2016
AK PARTİ İL BAŞKANI SERVET KUŞ14 Mart 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SAİT ÇELİK14 Mart 2016
Kısırlık Tedavisinde İlk Adım Ne Olmalı14 Mart 2016
İSTANBUL'DA Kİ UŞAKLILAR BULUŞTU14 Mart 2016
"SABRIMIZ TÜKENDİ ARTIK …."14 Mart 2016
SATRANÇ DA DERECEYE GİRENLER ÖĞRENCİLER11 Mart 2016
Türkiye’nin En Güçlü Belediyeleri Arasındayız10 Mart 2016
TUZA DİKKAT10 Mart 2016
GEDİK HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜLYA GEDİK “İŞ HAYATINDA KADINI” ANLATTI10 Mart 2016
Kadınlar Günü’ne Yakışır Etkinlikler09 Mart 2016
Vali Okur 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı09 Mart 2016
HAKKIN NURU OLAN KADINLAR İNSANLIĞIN TOPRAĞIDIR09 Mart 2016
“HUZUR 64” 47. ve 48. Uygulama ve Denetimleri”09 Mart 2016
UŞAK'IN GURURU09 Mart 2016
UŞAK'A HIZLI TREN GELİYOR08 Mart 2016
BANAZIN VERİMLİ TOPRAĞI YATIRIMCILARIN GÖZDESİ OLDU08 Mart 2016
7'DEN 77'YE TÜM UŞAK HALKI DAVETLİDİR08 Mart 2016
SPOR SALONU YIKILIYOR08 Mart 2016
Vali Ahmet Okur'un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı08 Mart 2016
“Kadınlarımız Başarının Altın Anahtarıdır”08 Mart 2016
CHP İL ÖRGÜTÜ GÜNE ERKEN BAŞLADI08 Mart 2016
‘’Sağlık Hizmet Sözleşmesi’’07 Mart 2016
İLK GENEL MECLİSİNDE KUTLAMA07 Mart 2016
YAŞASIN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ07 Mart 2016
140 ÖĞRENCİLİK YATILI KURAN KURSU TEMEL ATMA TÖRENİ07 Mart 2016
İLKLER ŞEHRİ UŞAK’TAN YİNE YENİ BİR İLK05 Mart 2016
Engelli Öğrencilere Unutulmaz Bir Gün Yaşatıldı05 Mart 2016
BU AKŞAM DİKKAT !04 Mart 2016
“Mesleğe Hoş geldin” 04 Mart 2016
MHP ve Türk milliyetçilerine ihtiyaç var04 Mart 2016
"KÖYLÜ HAYVANCILIKTAN VAZGEÇİYOR"04 Mart 2016
"ÜLKÜCÜ İRADENİN SESİNE KULAK VERİLMELİ"04 Mart 2016
“Kültür ve Sanatla Anılan Bir Kent Olacağız”03 Mart 2016
İSTEYEN HERKES ALSIN DİYE HER HERDE03 Mart 2016
"ALIN TERİ"03 Mart 2016
CHP UŞAK İL YÖNETİMİ, BELEDİYE MECLİSİ GRUBUNU ZİYARET ETTİ03 Mart 2016
DERSİMİZ LAİKLİK02 Mart 2016
SİGARA VE ALKOLDEN UZAK DURUN, ÖMRÜNÜZ UZASIN01 Mart 2016
Müjde İ.Ö.O "Deprem Ve Kurtarma Tatbikatı" 01 Mart 2016
‘’MUHASEBECİLER HAFTASI’’NDA BİR ARAYA GELDİLER01 Mart 2016
“Vatanını canından aziz bilen kahramanlarımızla gurur duyuyoruz”29 Şubat 2016
HASTANEYE ULAŞMAK DAHA KOLAY OLACAK29 Şubat 2016
DENİZ GEZMİŞ, CANSEL KINALI VE YAŞAR GÜLBAHAR ADINA FİDAN DİKİLDİ!29 Şubat 2016..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS