Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
BANAZ YOLUN DA Kİ KAZADA 1 KİŞİ ÖLDÜ 9 YARALI VAR24 Ekim 2016
UŞAK EBRAR DERNEĞİNDEN “1 TIR UN” KAMPANYASI22 Ekim 2016
”BAKKALAR ODASI BAŞKAN VEKİLİ KAHRAMAN, TÜMTÜRK İLE İLGİLİ KONUŞTU!22 Ekim 2016
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ 2BİN KİŞİLİK AŞURE DAĞITTI22 Ekim 2016
KEMİK ERİMESİ CİDDİYE ALINMALI22 Ekim 2016
SULAR NE ZAMAN GELECEK22 Ekim 2016
Muratbey Uşaksportif Basketbol takımı yemekte buluştu22 Ekim 2016
" BOZKURTUN NEFESİ ENSENİZDE OLACAK "21 Ekim 2016
DEMOKRASİDE SEÇİMLE GELİNİR, SEÇİMLE GİDİLİR20 Ekim 2016
Muhtarlık müessesesi toplumsal hayatın önemli yapı taşlarının arasında yer almaktadır20 Ekim 2016
UTSO, EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ20 Ekim 2016
ÜRETİCİLER FABRIKAYI ZİYARET ETTİ20 Ekim 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ PİLOT SEÇİLEN İLK 5 ÜNiVERSİTE ARASINDA20 Ekim 2016
UŞAK EMNİYETİNDEN KACAKCILIĞA GEÇİT YOK20 Ekim 2016
11. KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZDE ONURLUYUZ, GURURLUYUZ!18 Ekim 2016
“KUZEY ÇEVRE YOLU VE HUZURPARK KÖPRÜLÜ KAVŞAK HİZMETE AÇILDI”18 Ekim 2016
UŞAK BAROSUNUN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU 17 Ekim 2016
VALİ OKUR DARBE ŞEHİTİNİN MEZARINA ZİYARET ETTİ17 Ekim 2016
NELER VAR NELER17 Ekim 2016
KANSERDE ERKEN TANI HAYAT KURTARIYOR17 Ekim 2016
ÖZEL PEMBE KULE ANAOKULU AÇILDI15 Ekim 2016
“TASARIM CAM BALKON SİSTEMLERİ” AÇILDI15 Ekim 2016
TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a teşekkür15 Ekim 2016
Sadece Bir Mevsim Değil, Her Mevsim Çalışan Belediye15 Ekim 2016
KAPLICA TESİSLERİ İLE İLGİLİ DUYURU14 Ekim 2016
Korkmaz, “Kentimizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz”13 Ekim 2016
EV EŞYALARI ARASINDA KAÇAK-BANDROLSÜZ SİGARA12 Ekim 2016
Yörük Beyinden Uşak Beyine Fenerbahçe Primi12 Ekim 2016
“Bir Evi de Sen Donat”11 Ekim 2016
BU ÇOCULAR BİR HARİKA 11 Ekim 2016
En İyi Makale Ödülü11 Ekim 2016
ULUSUMUZUN BAŞI SAĞOLSUN11 Ekim 2016
MEME KANSERİNE KARŞI TETİKDE OLUN11 Ekim 2016
Vatandaş Mutlu Esnaf mutlu 10 Ekim 2016
REKTÖRLERİN RUH VE KİŞİLİK YAPISI10 Ekim 2016
BBP Genel Başkanı Destici’den Uşak’a Ziyaret09 Ekim 2016
Rektör Öğrenci Buluşması Gerçekleşti07 Ekim 2016
ANNELER VE BEBEKLER EMZİRME HAFTASINI KUTLADI07 Ekim 2016
Muhtarlık Binaları Yenileniyor07 Ekim 2016
“Memleketten Haber Var”06 Ekim 2016
Mehmet Akif Ersoy Cami Temeli Atıldı05 Ekim 2016
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası arasında protokol imzalandı.05 Ekim 2016
Huzur Park Köprülü Kavşağı Açılıyor04 Ekim 2016
Stat Battı Çıktı Beklenilenden Kısa Sürede Bitecek04 Ekim 2016
SSK PAZAR YERİ YENİLENEREK 1 AY SONRA FALİYETE GECECEK04 Ekim 2016
Konsept Caddeler ve Yeni Işıklandırma Çalışmaları Devam Ediyor03 Ekim 2016
"Uşak'ta gençliğe ve eğitime önemli imkânlar sunacak tesislerin yapımını titizlikle takip ediyoruz"01 Ekim 2016
Vali Okur merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi30 Eylül 2016
Dörtyol ve Bölme Beldesi Arası Çile Olmaktan Çıkıyor30 Eylül 2016
BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ30 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti29 Eylül 2016
UTSO, VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE BİRLİKTE TOPLANTI DÜZENLEDİ29 Eylül 2016
MİLLETİNE VE DEVLETİNE BAĞLI NESİLLER YETİŞECEK27 Eylül 2016
ANITKABİR'E SAYGISIZLIK27 Eylül 2016
İPLİK FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI26 Eylül 2016
YOLCU OTOBUSÜNDEN 18 KİLO 880 GRM ESRAR YAKALANDI23 Eylül 2016
Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu Projesi Açılış Toplantısı 23 Eylül 2016
“TERÖRE KARŞI MÜCADELEDE BİRLİKTEYİZ”23 Eylül 2016
Kültür ve Sanatta Yerel Değerlerimiz Ön Plana Çıkacak22 Eylül 2016
“Okullarda hijyen ve güvenlik düzeyinin yükseltilmesi” 22 Eylül 2016
Stat Battı Çıktı Projesi’nde İlk Kazma Vuruldu22 Eylül 2016
UYUŞTURUCU 1 GENCİ DAHA ÖLÜME GÖTÜRDÜ22 Eylül 2016
ŞEKER PANCARI ALIMLARI BAŞLADI21 Eylül 2016
Kuzey Çevre Yolunda Sona Doğru21 Eylül 2016
yeni eğitim öğretim sezonuna 60 bin 153 öğrencimiz 404 okulda eğitim görecek. 21 Eylül 2016
Küçük Çarşı Bölgesi Yolları da Rahatlıyor21 Eylül 2016
KAMUSAL EĞİTİMİN NİTELİĞİ DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR20 Eylül 2016
OKUL ZİLLERİ ÇALMAYA BAŞLADI19 Eylül 2016
30 YAŞINDA CANINA KIYDI17 Eylül 2016
BAYRAM SAKARLARI17 Eylül 2016
TAŞKIN AMCAMIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI17 Eylül 2016
VALİ AHMET OKUR’UN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI10 Eylül 2016
Başkan Nurullah Cahan’ın Kurban Bayramı Mesajı10 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur Valilik personeli ile bayramlaştı10 Eylül 2016
Uşak Belediyesi Kurban Bayramına Hazır10 Eylül 2016
KURBAN BAYRAMI HAVA TAHMİN RAPORU09 Eylül 2016
GAZETECİ TAŞKIN ÖZER VEFAT ETTİ09 Eylül 2016
ARTIK SAATLER GERİ ALINMAYACAK08 Eylül 2016
Kurtuluş ve Demokrasi Kupası Başlıyor06 Eylül 2016
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜYLE BAĞI OLMAYANLAR İŞİNE DÖNECEK06 Eylül 2016
DAHA PAHALIYA SATMAK İSTEDİ AMA DOLANDIRILDI06 Eylül 2016
Hayvancılıkta kurtuluş formülü06 Eylül 2016
Uşak Milletvekili Alim TUNÇ’un uyarısından sonra Ruanda, FETÖ'nün okulunu Türkiye’ye veriyor.05 Eylül 2016
Eşme'de inşaatın yanında 1 erkek çesedi bulundu05 Eylül 2016
Uşak’ın Kurtuluşu Coşkuyla Kutlandı02 Eylül 2016
Uşak'ta 2016-2017 adli yılı törenle açıldı02 Eylül 2016
Ata Park Çayzade Açıldı02 Eylül 2016
Uşak´ta hem kurtuluş hem fuar coşkusu02 Eylül 2016
UŞAK'TA ARTIK DEHALAR YETİŞECEK01 Eylül 2016
İLİMİZDEKİ KURBAN SATIŞ NOKTALARI01 Eylül 2016
DUYARLI OLMALIYIZ01 Eylül 2016
Kent Projelerinde Ankara Hep Yanımızda01 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur’un Uşak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94. Yıldönümü Mesajı01 Eylül 2016
Vali Ahmet Okur, Vali Ahmet Hamdi Nayir'ı ziyaret etti01 Eylül 2016
Başkan Cahan’dan Uşak’ın Kurtuluşu Mesajı01 Eylül 2016
ORMAN YANGININDA 1 KİŞİ ÖLDÜ01 Eylül 2016
UŞAK MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI30 Ağustos 2016
VALİ AHMET OKUR'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI30 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı30 Ağustos 2016
SAĞLIK ÇALIŞANI İNTİHAR ETTİ30 Ağustos 2016
Uşak'ta yeni dönem29 Ağustos 2016
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ULUSUMUZA KUTLU OLSUN29 Ağustos 2016
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak'ta29 Ağustos 2016
Şehit Erhan Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı29 Ağustos 2016
CİZRE’DEKİ TERÖR SALDIRISINI KINIYORUZ27 Ağustos 2016
..TERÖR ve MİLLİ MUTABAKAT 26 Ağustos 2016
“Yaz Dönemini Başarılı Şekilde Geçirdik”26 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan Kınama ve Başsağlığı Mesajı26 Ağustos 2016
TİCARET BORSASI MECLİS İNDEN GÜNDEME DAİR BASIN AÇIKLAMASI26 Ağustos 2016
Uşak’ta sektöre umut veren fuar24 Ağustos 2016
​"Öğrenciler İçin de Cazibe Merkezi Oluyoruz"24 Ağustos 2016
Çocuklarda yeme sorununun sebebi, korumacı anneler...24 Ağustos 2016
ÖĞRENCİLER YAZI BOŞ GEÇİRMEDİ24 Ağustos 2016
ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ALİ ERDOĞAN HASTANEYE SAĞLIK KONTROLÜNE GÖTÜRÜLDÜ22 Ağustos 2016
22 YAŞINDAKİ GENÇ İNTİHAR ETTİ22 Ağustos 2016
VALİ OKUR KÖYLERDE20 Ağustos 2016
Evde Bakım Hizmetleri İstikrarlı Bir Şekilde Sürüyor20 Ağustos 2016
ÖZDİLEK AVM. KAPILARINI AÇTI20 Ağustos 2016
TAHLİYE İŞLEMLERİ BAŞLADI19 Ağustos 2016
ÖZDİLEK AVM. YARIN AÇILIYOR18 Ağustos 2016
Belediye Mehteran Takımı Çalışmalara Başladı18 Ağustos 2016
DOĞUŞTAN KALP DELİĞİ OLAN İBRAHİM ARTIK DAHA MUTLU18 Ağustos 2016
FETÖ CÜMÜSÜN DEĞİLMİSİN ÖĞREN16 Ağustos 2016
UŞAK İÇİN GÜZEL ŞEYLERDE OLUYOR16 Ağustos 2016
ALİ ERDOĞAN GÖZALTINA ALINDI16 Ağustos 2016
KYK BAŞVURULARI BAŞLADI16 Ağustos 2016
MHP UŞAK İL BAŞKANI Muhterem KURUÇAY: FETÖ İLE MÜCADELENİN ÖNCELİĞİ SİYASİLER OLMALI15 Ağustos 2016
Kazım Karabekir Caddesi de Güzelleşti13 Ağustos 2016
KORE GAZİSİ BEKİR TEMELİN CENAZE TÖRENİ13 Ağustos 2016
MARDİNDE ŞEHİT OLDU12 Ağustos 2016
BU GÖRÜNTÜLER TARİH OLUYOR11 Ağustos 2016
DARBE NÖBETİ TAMAMLANDI11 Ağustos 2016
7'den 77'ye10 Ağustos 2016
“DARBE FIRSATÇILARINA DİKKAT!”09 Ağustos 2016
15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı Hizmete Açıldı09 Ağustos 2016
MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA07 Ağustos 2016
BELEDİYE ÇALIŞANLARI BİRLİK OLDU06 Ağustos 2016
"HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM"06 Ağustos 2016
İSTİFA EDEN DEKANLAR GÖREVLERİNE GERİ DÖNDÜ05 Ağustos 2016
KADINA ŞİDDET BİTMEK BİLMİYOR04 Ağustos 2016
UŞAK'TA DOLANDIRICILAR İŞ AŞINDA04 Ağustos 2016
Şehit Abdullah Bıyık Son Yolculuğuna Uğurlandı04 Ağustos 2016
GÖREVDEN ALMALAR CADI AVINA DÖNÜŞTÜRÜLMEMELİDİR02 Ağustos 2016
Başkan Cahan’dan Teröre Kınama02 Ağustos 2016
Bakan Nihat Zeybekci Demokrasi Nöbetine Destek İçin Uşak’a Geldi01 Ağustos 2016
HÜKÜMET MEYDANININ YENİ ADI01 Ağustos 2016
KULA YOLUNDA FECİ KAZA30 Temmuz 2016
“FETÖ'ye karşı il genelinde mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir”30 Temmuz 2016
O OKULLARIN KAPILARI MÜHÜRLENDİ29 Temmuz 2016
SİVASLI DA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI29 Temmuz 2016
Medical Park Kalp Hastalarını Uzman Tecrübe İle Buluşturuyor28 Temmuz 2016
Uşak Üniversitesi’nde Paralele Geçit Yok 28 Temmuz 2016
Başbakanlık'tan "Dayanışma Kampanyası" genelgesi27 Temmuz 2016
Kent Park Projesi Son Sürat İlerliyor27 Temmuz 2016
Belediye Meclisi’nde Darbeye Karşı Ortak Deklarasyon26 Temmuz 2016
Darbeye Karşı Ortak Deklarasyon25 Temmuz 2016
LOZAN ANTLAŞMASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN TAPUSUDUR DEĞİŞTİRİLEMEZ25 Temmuz 2016
Son Terörist Bu Topraklardan Sökülüp Atılana Kadar AYAKTAYIZ25 Temmuz 2016
93 YIL SONRA LOZAN25 Temmuz 2016
Stadyum Battı Çıktıda İhale Gerçekleşti23 Temmuz 2016
UŞAK HAVA ALANINDA GERGİN BEKLEYİŞ23 Temmuz 2016
(FETÖ/PDY) OPEROSYONU23 Temmuz 2016
Projelerimiz Tüm Hızıyla Sürüyor22 Temmuz 2016
ASILSIZ HABERLERE İRTİBAT ETMEYİN22 Temmuz 2016
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın OHAL kararı ile ilgili açıklaması şöyledir: 22 Temmuz 2016
UŞAK AKADEMİK MESLEK ODALARI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI21 Temmuz 2016
Birlik beraberlik ve kardeşlik destanı21 Temmuz 2016
TERS YÖNDEN GELDİ OTOBÜSE ÇARPTI21 Temmuz 2016
DARBEYE KARŞI NÖBETTEYİZ…21 Temmuz 2016
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın "acil toplantı" çağrısı21 Temmuz 2016
BU KALKIŞMA KABUL EDİLEMEZ21 Temmuz 2016
“Türk halkı darbeci zihniyete geçit vermemiştir”20 Temmuz 2016
TÜMSİAD Uşak Şube Başkanı Muhterem Balta'nın darbe ile ilgili acıklaması19 Temmuz 2016
DEMOKRASİYE BAĞDAŞMAYAN HER TÜRLÜ GİRİŞİME KARŞIYIZ19 Temmuz 2016
UŞAK’TAKİ SİVİL TOPLUM KURUMLARI DARBEYE KARŞI TEK YUMRUK OLDU19 Temmuz 2016
MİLLİ İRADEYE SAHİP CIKALIM19 Temmuz 2016
UŞAK'LI ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
Vali Okur “Hiç kimse bu milletin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır”16 Temmuz 2016
On Binler İradesi İçin Sokaklardaydı16 Temmuz 2016
‘’Daha temiz çevre, daha düzenli OSB’’15 Temmuz 2016
VALİ OKUR AFYONKARAHİSAR DA15 Temmuz 2016
Otogar Battı Çıktı Projesi’nin Bitmesine Sayılı Günler Kaldı15 Temmuz 2016
“Sağlıkda büyük aşamalar kat edildi”15 Temmuz 2016
UTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ YABANCI DİL EĞİTİMİ14 Temmuz 2016
YAŞLILARA KÖTÜ DAVRANAN OTOBÜSCÜLERE CEZA 14 Temmuz 2016
"Eğitim ve öğretim hayat boyu süren, kişisel ve toplumsal kaliteyi yükselten bir etkinliktir"13 Temmuz 2016
9 GÜNDÜR KAYIPTI12 Temmuz 2016
Uşak Tüm Projeleriyle Şaha Kalkacak12 Temmuz 2016
POLİS'TEN KAÇARKEN DİREĞE ÇARPTI12 Temmuz 2016
Tiyatro Kursları Başlıyor12 Temmuz 2016
KARMA ORGANİZE BÖLGESİNDE YANGIN11 Temmuz 2016
ZİNÇİRLEME KAZA 11 YARALI 11 Temmuz 2016
ALİM TUNÇ'DAN BAYRAM MESAJI04 Temmuz 2016
Uşak Belediyesi Bayrama Hazır02 Temmuz 2016
VALİLİKTE BAYRAMLAŞMA 02 Temmuz 2016
PROJELER HAYATA GEÇİYOR01 Temmuz 2016
"Öğretmenlik mesleğini tekrar canlandırdığımıza inanıyorum"01 Temmuz 2016
PROJELER HAYATA GEÇİYOR01 Temmuz 2016
Ulusal Sanayi Projeleri Destek Programları konulu konferans düzenlendi.30 Haziran 2016
"Uşak Sportif ilimizin tanıtımı ve spor adına önemli bir işlevi yerine getirmiştir"30 Haziran 2016
Ramazan Eğlenceleri İptal edildi30 Haziran 2016
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 3000 Üyesini ve İl Protokolünü İftarda Buluşturdu29 Haziran 2016
PAYLAŞIMLARA DİKKAT!29 Haziran 2016
AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI, İSTANBUL’DAKİ SALDIRIYI KINADI29 Haziran 2016
Başkan Cahan’dan Teröre Kınama29 Haziran 2016
Patlamanın ardından Binali Yıldırım talimat verdi!28 Haziran 2016
EV EŞYALARININ ARASINDA 80.000 PAKET KAÇAK SİGARA!28 Haziran 2016
Vali Ahmet Okur tarafından Uşak'ta ki tüm kesimlerin iştirak ettiği "Birlik Beraberlik ve Kaynaşma'' iftarı düzenlendi.28 Haziran 2016
ORMAN YANGINLARININ YÜZDE 98’İ İNSAN KAYNAKLI28 Haziran 2016
YAZ OKULARI BAŞLADI28 Haziran 2016
UŞAK'TA UYUŞTURUCU OPERASYONU27 Haziran 2016
TÜBİTAK'IN BEĞENMEDİĞİ PROJE DÜNYA 1.Sİ OLDU27 Haziran 2016
MOTOR YARIŞI CAN ALDI27 Haziran 2016
Sofranız soframızdır27 Haziran 2016
Vali Okur; Şampiyon sporcuları kabul etti27 Haziran 2016
Ülke Tarihinde Bir İlk27 Haziran 2016
Muratbey Uşak Sportif Kaptanla Nikah Tazeledi27 Haziran 2016
İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın'a veda yemeği27 Haziran 2016
Mescid-i Aksa Caminin Açılışı Yapıldı27 Haziran 2016
BİRLİK İÇERİSİNDE İFTAR YAPTILAR24 Haziran 2016
Gece saatlerinde meydana gelen feci kaza24 Haziran 2016
1600 EVE RAMAZAN KOLİSİ VERİLDİ23 Haziran 2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Uşak’ta23 Haziran 2016
"BU GÜN SON GÜN İMAMIN KAYIĞI HAZIR"22 Haziran 2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Uşak'ta bir ilki gerçekleştirecek22 Haziran 2016
Gece Yarısı Demeden, Ramazan Ayı Demeden Çalışıyorlar22 Haziran 2016
UŞAK'LI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU22 Haziran 2016
Sıkıntıları sona erdirdik21 Haziran 2016
HAMİLELİK VE YAZ AYLARI20 Haziran 2016
BABALAR BİR ARAYA GELDİ20 Haziran 2016
15 Bin Kişilik Yeni Stat20 Haziran 2016
Gençlerin tartışması ölümle sonuçlandı20 Haziran 2016
ADLİYEDE AVUKATLARA OTOPARK YERİ YOK 17 Haziran 2016
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANI "LGBT" YÜRÜYÜŞÜ OLMAYACAK17 Haziran 2016
UÇUŞLAR 18:00'A KADAR SÜRECEK16 Haziran 2016
“Kentsel Dönüşümle Uşak Şaha Kalkacak”16 Haziran 2016
Türkiye 1.si olan Uşak İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhammed Yasin16 Haziran 2016
“KAÇAKCILAR,HER YÖNTEMİDENİYOR AMA…”16 Haziran 2016
VALİ AHMET OKUR’UN JANDARMA TEŞKİLATININ 177. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI15 Haziran 2016
Şehir Tiyatrosu İlk Sınavında Övgüler Aldı15 Haziran 2016
SUÇ CEZASIZ KALMAZ15 Haziran 2016
Trafik kazası bir can daha aldı15 Haziran 2016
Zafer Kalkınma Ajansı 2016 Yılı 7. Yönetim Kurulu toplantısı11 Haziran 2016
Atık Pil Yarışmasında Ödüller Verildi11 Haziran 2016
Cahan, “Ramazan Ayında Yine On Binlerle Beraberiz”11 Haziran 2016
RAMAZANDA AĞIR YAĞLI YEMEKLERE DİKKAT11 Haziran 2016
Muratbey Uşak Sportif Ozan BULKAZ ile anlaşma imzaladı10 Haziran 2016
UTSO’DA HOLLANDA VE TÜRKİYE İŞBİRLİKLERİ KONUŞULDU10 Haziran 2016
BU KADARINA DA PES10 Haziran 2016
VALİ OKUR KÖYLERİ İHMAL ETMİYOR09 Haziran 2016

..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
sanalbasin.com üyesidir
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS