Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
DOĞU'DAN BATI'YA GEÇİŞ YOK12 Şubat 2016
Uşak İli Kalkınma Vakfı 2016 Yılı Genel Kurul Toplantısı 12 Şubat 2016
YARDIM TIR’I UĞURLADI12 Şubat 2016
Eğitimleri önemsiyoruz11 Şubat 2016
VALİ OKUR ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ11 Şubat 2016
UŞAK AK KADINLARDAN, KILIÇDAROĞLU HAKKINDA TOPLU SUÇ DUYURUSU11 Şubat 2016
UŞAK DEVLET HASTANESİNDE KİSTLER KAPALI AMELİYAT İLE TEDAVİ EDİLİYOR10 Şubat 2016
“Laik-Bilimsel-Demokratik Eğitim”10 Şubat 2016
DENEYİMLİ CİLDİYE UZMANI MEDİCAL PARK’TA09 Şubat 2016
“GERİ ALINMAZSA KONTAK KAPATALIM”09 Şubat 2016
YENİ ANAYASA ALDATMACASI09 Şubat 2016
ALİ KURT’TAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ09 Şubat 2016
Üretici Esnaf Denetlendi08 Şubat 2016
"TERÖR MUTLAKA BİTECEKTİR."08 Şubat 2016
BEYTULLAH’IN MURATBEY UŞAK SPORTİF AŞKI..08 Şubat 2016
CUMHURUN OYU İLE SEÇİLEN CUMHURBAŞKANIMIZA HAKARET KİMSENİN YANINA KAR KALAMAZ08 Şubat 2016
"KISMEN ÖZGÜRÜZ"08 Şubat 2016
"Türk İslam Dünyası Tevhidi Sosyal İlimler 3. Çalıştayı" başladı06 Şubat 2016
Yaz Kış Demeden Çalışmalara Devam06 Şubat 2016
"Tam Eğitim Bursu" verilecek05 Şubat 2016
TARİHİ ESER KAÇAKÇISI YAKALANDI05 Şubat 2016
Yeni İş Makineleriyle Daha Az Zaman Daha Çok İş04 Şubat 2016
ARANAN 13 KİŞİ TUTUKLANDI04 Şubat 2016
4 Şubat Dünya Kanser Günü Etkinliği04 Şubat 2016
ZAMANINDA TEŞHİS İE KANSERE KARŞI YANINIZDAYIZ04 Şubat 2016
“Bir Şubat Evi”ne Sanatseverlerden Tam Not03 Şubat 2016
Türkiye Finans´tan Uşak esnafına finansman desteği03 Şubat 2016
TÜMSİAD UŞAK ŞUBESİ, UŞAK BÜROKRASİSİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR03 Şubat 2016
ÖLÇÜ ALETLERİ KULLANICILARINA PERİYODİK MUAYENE UYARISI03 Şubat 2016
32 YILLIK MUHTARIN TECRÜBELERİ DİNLEDİ03 Şubat 2016
ONLAR YALNIZ DEĞİL BİZ VARIZ02 Şubat 2016
VALİ YARDIMCISI SAİT TOPOĞLU CUMHURBAŞKANI'NIN YANINA GİTTİ02 Şubat 2016
Uşak Emitt 2016 fuarında ilgi odağı oldu02 Şubat 2016
CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA VE EKİBİ, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ ZİYARET ETTİ02 Şubat 2016
DOĞUMDAN DOLAYI ALINAN AYLIKSIZ İZİNLERDE DERECE VE KADEME İLERLEMESİ SAĞLANACAK02 Şubat 2016
TEBRİKLER 64 SPOR KULÜBÜ 01 Şubat 2016
Uşak Ağız Diş Sağlığı Merkezinden Kamu ve Özel Çalışanlara Müjde29 Ocak 2016
Uşak Belediyesi EMITT Fuarı’nda 29 Ocak 2016
UŞAK AK PARTİ’DEN KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU29 Ocak 2016
Cahan, “Kentin Gelişimi Adına Bereketli Bir Yıl Olacak”28 Ocak 2016
YİNE YAKALANDILAR27 Ocak 2016
2016 yılı 1. Dönem İl Koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı27 Ocak 2016
ACILARINIZDA DA YANINIZDAYIZ27 Ocak 2016
“SAKINCALI PİYADE”Yİ KATLEDİLİŞİNİN 23. YILINDA SAYGIYLA ANIYORUZ25 Ocak 2016
ZEKA 2016 yılının ilk toplantısı Kütahya'da gerçekleştirildi25 Ocak 2016
UŞAK’IN BAKANIYIM VE HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM25 Ocak 2016
UŞAK CHP, ARA TATİLE GİREN ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDU25 Ocak 2016
CAMİİ İNŞAATI ÇÖKTÜ 5 KİŞİ YARALANDI23 Ocak 2016
UŞAK ÜNİVERSİTESİ KURULUŞUNUN 10.YILINI KUTLADI22 Ocak 2016
UŞAK DONACAK22 Ocak 2016
UTSO’DA BACA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ22 Ocak 2016
UŞAK'TA TOPLAMDA 12.776 KİŞİ İŞ ARIYOR22 Ocak 2016
"ONLARDA BİZİM YAVRULARIMIZ"22 Ocak 2016
60 BİN 300 ÖĞRENCİ BU HEYECANI YAŞADI22 Ocak 2016
5 Yıldızlı Otel Konforunda Mahalle Konağı22 Ocak 2016
TEMA VAKFI UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN UŞAK VALİSİ SN. AHMET OKUR’A ZİYARET;22 Ocak 2016
“ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ”22 Ocak 2016
UTSO’DA SEKTÖR SORUNLARI GÖRÜŞÜLMEYE DEVAM EDİYOR21 Ocak 2016
2016 YILINDA DA HUZUR 64 UYGULAMALARI DEVAM EDİYOR21 Ocak 2016
ÖĞRENCİLER YARIŞIYOR BİLGİ YARIŞMASI21 Ocak 2016
SAFRA KESESİNDEN 305 TANE TAŞ ÇIKTI20 Ocak 2016
Uşak ilimizde 4 öğrenci tam puan aldı20 Ocak 2016
uşak'ta mobese görüntüleri20 Ocak 2016
UTSO ve UŞAK SMMM ODASI İŞBİRLİĞİ İLE EĞİTİM20 Ocak 2016
"Bu belge ihanet belgesidir."19 Ocak 2016
Battı Çıktı Projesi’nde İhale Şubat’ta19 Ocak 2016
"Öğrencilerin en önemli prensibi çok çalışmak ve okumak olmalıdır"19 Ocak 2016
Uşak Çevre Gönüllüleri Vakfı Bir Araya Geldi19 Ocak 2016
Ufuk Sağlık-Sen Uşak Temsilciliği Kuruluşunun 2. Yılı kutladı19 Ocak 2016
DİLEK AKAGÜN YILMAZIN ACI GÜNÜ18 Ocak 2016
AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet ALTAY’ın Açıklaması18 Ocak 2016
Uşak’ta misyonerlerin ne işi var?18 Ocak 2016
TKDK IPARD-II Lansman toplantısı Vali Okur'un katılımıyla yapıldı16 Ocak 2016
TERÖR VE TERÖR DESTEKÇİLERİNİ KINAMA16 Ocak 2016
KUVVET: “SEKTÖR TOPLANTILARI” İLE ÖĞRENİYORUZ16 Ocak 2016
İNSANLIK ÖLMEMİŞ16 Ocak 2016
“YÜKSEK FATURALARDAN KURTULMANIN YOLU, YALITIMDAN GEÇER ”15 Ocak 2016
KİMYA SEKTÖRÜ UTSO’DA TOPLANDI15 Ocak 2016
KONTROLLER YAPILDI15 Ocak 2016
UŞAK HALISINA PİYANGO VURDU15 Ocak 2016
HEPSİDE YAKALANDI14 Ocak 2016
”Yaşanabilir Evler Mutlu İnsanlar” 14 Ocak 2016
GÖNÜLLÜ POLİS OLDULAR13 Ocak 2016
KANLI VE KİRLİ OYUNLARA GELMEYECEĞİZ13 Ocak 2016
UOSB BAŞKANLIĞI YÖNETİM KURULUNDA GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ13 Ocak 2016
DOMUZ GRİBİ (H1N1) TESTİ MEDİCALPARK UŞAK HASTANESİNDE YAPILMAKTADIR13 Ocak 2016
PATLAMAYI GERÇEKLEŞTİRENLERİ LANETLİYORUZ! 13 Ocak 2016
PATLAMA NEDENİYLE KONSERLER İPTAL12 Ocak 2016
TOPLAMDA 100 BİN LİRA CEZA KESTİLER12 Ocak 2016
"Beyaz Bayrak" ve "Beslenme Dostu Okul"12 Ocak 2016
Cahan, “Basınımız Bizler İçin Her Zaman Önemlidir”12 Ocak 2016
KİPA'NIN YERİ SATILDI11 Ocak 2016
"Gençlerimizin enerjik fikirlerine ihtiyacımız var"11 Ocak 2016
Başkan Cahan Yıkımları İnceledi11 Ocak 2016
UŞAK BASINI 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA MEDİDALPARK TA BİRARAYA GELDİ11 Ocak 2016
CHP UŞAK İL VE İLÇE YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU11 Ocak 2016
ASILSIZ HABERLERLE HİÇBİR BAĞLANTIM YOKTUR11 Ocak 2016
GERİ KAZANIM VE İPLİK SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ UTSO’DA BİR ARAYA GELDİ09 Ocak 2016
“Dere Islahı Projesinde Kamulaştırmalar Tamam”09 Ocak 2016
GELECEĞİN ÖĞRETMENLERİNDEN DUYARLI DAVRANIŞ08 Ocak 2016
Binlerce Dar Gelirli Belediye Desteğiyle Güldü08 Ocak 2016
BASIN ÇALIŞANLARINA ÖZEL PASTA08 Ocak 2016
HAZIR GİYİM VE AYAKKABICILIK SEKTÖRÜ UTSO’DA MASAYA YATIRILDI08 Ocak 2016
SOBA ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT07 Ocak 2016
ONLARI YALNIZ BIRAKMADILAR06 Ocak 2016
CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİMLERİNDE YAZICI GÜVEN TAZELEDİ06 Ocak 2016
UŞAKLI ÇOCUKLAR 2016’YA GÜLEREK BAŞLADI06 Ocak 2016
Belediyeden Başarılı Kar Müdahalesi05 Ocak 2016
JENERATÖRDEN ÇIKAN EGZOZ GAZI ZEHİRLEYEREK ÖLDÜRDÜ05 Ocak 2016
BU SENE ÇOK ÇALIŞILACAK 04 Ocak 2016
Evde Sağlık ve Bakımda Örnek İşbirliği04 Ocak 2016
UŞAK SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ’Nİ UNUTMADI03 Ocak 2016
İLK İCRAATI HALKA İNMEK01 Ocak 2016
Vali Okur “Devletimiz sosyal hizmetlerin sunumunda çok önemli aşamalar kat etmiştir”31 Aralık 2015
SÖZLEŞMELİ ER VE ERBAŞ OLMAK İSTEYENLERE MÜJDE31 Aralık 2015
YENİ YIL TEDBİRLERİMİZ ALINDI31 Aralık 2015
UŞAK CHP'DE KARAOBA DÖNEMİ BAŞLADI30 Aralık 2015
UTSO’DA 2015’İN SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI30 Aralık 2015
"New Horizons"30 Aralık 2015
Onlar Bizim Geleceğimiz30 Aralık 2015
Cahan 2015 Yılını Değerlendirdi:29 Aralık 2015
BANKACILIK SEKTÖRÜ UTSO’DA BULUŞTU29 Aralık 2015
HİÇBİR İÇ VE DIŞ MİHRAK DEVLETİMİZE ZARAR VEREMEZ28 Aralık 2015
CHP İL BAŞKANLIĞINDA ALİ KARAOBA GEÇTİ28 Aralık 2015
2. UŞAK KANATLI DENİZATI KISA FİLM FESTİVALİ 28 Aralık 2015
UTSO SİGORTACILIK SEKTÖRÜ İLE SEKTÖR TOPLANTILARINA BAŞLADI28 Aralık 2015
Çevreci Miniklerden Belediye Ziyareti25 Aralık 2015
Vali Ahmet Okur’dan minik Fatma Gül ve ailesine moral ziyareti25 Aralık 2015
YARDIMA MUHTAÇ AİLELER İÇİN YENİ UYGULAMA24 Aralık 2015
Hemşehrilerimiz Bize Değil, Biz Hemşehrilerimize Gidiyoruz23 Aralık 2015
Bayırbucak Türkmenleri İçin Haydi Uşak23 Aralık 2015
Menemen’deki olayın üzerinden 85 yıl geçti23 Aralık 2015
MAHKEMEYİ HİÇE SAYDILAR22 Aralık 2015
Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali’nin Programı ve Finalistleri Belli Oldu22 Aralık 2015
“UŞAK’TA İNŞA ETTİĞİMİZ 4 GÖLETİN İMALATLARINI TAMAMLADIK"22 Aralık 2015
“Bizimle” İsimli Sergi Sanatseverlerle Buluştu22 Aralık 2015
MEVLİD KANDİLİ PEYGAMBERİMİZİN ÖĞÜTLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN FIRSATTIR22 Aralık 2015
"Her okulumuzun kendine has bir okul kültürü olmalı"21 Aralık 2015
“Yeni Uşak’ın Kent Merkezi Doğuyor”21 Aralık 2015
“TARİHİ ESER KAÇAKÇILARI YAKALANDI”21 Aralık 2015
Acil Hekimlerimiz Sürekli Hizmete Hazır19 Aralık 2015
EMEKLİLERE MÜJDE19 Aralık 2015
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLA 4 KADINI KAÇIRMAK İSTEDİ18 Aralık 2015
Vali Ahmet Okur köy ziyaretlerine devam ediyor.16 Aralık 2015
YÜKSEK GERİLİM HATLARI TEHLİKE SAÇIYOR16 Aralık 2015
2019 HEDEFİMİZİ ŞİMDİDEN BELİRLEDİK16 Aralık 2015
Meyveciliği Geliştirme Projesinde ilk fidan dikildi16 Aralık 2015
KARAAĞAÇ ÇAMLIĞI TERTEMİZ OLDU16 Aralık 2015
MURATBEY UŞAK SPORTİF BASKETBOL TAKIMININ ANLAMLI ZİYARETİ15 Aralık 2015
EHLİYETTE YENİ DÖNEM BAŞLADI15 Aralık 2015
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ALİM TUNÇ HESAP VERİYOR15 Aralık 2015
"MERKEZ İLÇE GENÇLİK KOLLARINA ÜNİVERSİTELİ BAŞKAN"14 Aralık 2015
ÖĞRENCİLERE ÖNCE İŞ SAĞLIĞI DEDİK12 Aralık 2015
“Eğitime yapılan her yatırım başımızın tacıdır”12 Aralık 2015
UŞAK CHP'DE GÖREV DEĞİŞİMİ11 Aralık 2015
​Uşak Halıları Travel Turkey İzmir Fuarı'nda11 Aralık 2015
GERİ DÖNÜŞÜMLE KAZANACAĞIZ11 Aralık 2015
MAZBATAYI ALAN YAZGAN RESMEN BAŞKAN11 Aralık 2015
MİNİKLER AĞABEYLERİNE DESTEK OLDU10 Aralık 2015
“Engelleri Kaldırıyoruz”09 Aralık 2015
BELEDİYENİN ADI DOLANDIRICILIKLA ANILDI09 Aralık 2015
İHMALKARLIK 6 ÖĞRENCİYİ YARALADI09 Aralık 2015
kent temizliğinde çığır açtıklar 08 Aralık 2015
ÖĞRENCİLER YERİNDE UYGULAMA YAPTI08 Aralık 2015
SAMAN ALTINDAN KAÇAKÇILIK08 Aralık 2015
95 Yaşındaki Banazlı Şakir dede08 Aralık 2015
MİNİKLERİN MAÇ HEYECANI08 Aralık 2015
“UŞAK’A BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”08 Aralık 2015
MERKEZ İLÇEDE KOLTUK SEÇİMLE DOLDU.07 Aralık 2015
Dokuzsele Deresi Yanına Modern Bir Park geliyor07 Aralık 2015
ARSLAN MERKEZ İLÇEDE BAŞKANLIĞA ADAY04 Aralık 2015
CHP MERKEZ İLÇEDE SON 2 GÜN04 Aralık 2015
"ÖĞRETMEN NEYSE EĞİTİM DE ODUR” 04 Aralık 2015
UŞAK AK GENÇLİK'TEN BAYIRBUCAK'A DESTEK03 Aralık 2015
CHP 6 ARALIK'A KİLİTLENDİ...02 Aralık 2015
“ASGARİ ÜCRETİN ARTIŞINI İŞVERENE YÜKLEMEYİN”02 Aralık 2015
“ASGARİ ÜCRETİN ARTIŞINI İŞVERENE YÜKLEMEYİN”02 Aralık 2015
Hastanede Afet Tatbikatı Gerçekleştirildi01 Aralık 2015
Vali Okur'dan İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür yemeği01 Aralık 2015
Yol Çizgileme Çalışmalarında da Örnek Bir Kent01 Aralık 2015
Sağlıklı Dişler İçin 2 Dakika30 Kasım 2015
AKIL ALMAZ KAZADA 3 KİŞİ ÖLDÜ 3 AĞIR YARALI VAR28 Kasım 2015
Muratbey Uşak Sportifte seyirci coşkusu 27 Kasım 2015
8 YILDIR UŞAKTA26 Kasım 2015
UŞAK AK PARTİ KADIN KOLLARI ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI26 Kasım 2015
UTSO’DA SOSYAL MEDYA VE E-TİCARET EĞİTİMİ26 Kasım 2015
“Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği kuruldu.”26 Kasım 2015
Erkek-Devlet şiddetiyle katlediliyoruz!26 Kasım 2015
DESTEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETİ26 Kasım 2015
ZEKA Yönetim Kurulu Uşak'ta toplandı26 Kasım 2015
SOYDAŞLARIMIZ KATLİAMLA KARŞI KARŞIYA26 Kasım 2015
KADINA ŞİDDETE UŞAKLILAR DUR! DEDİ26 Kasım 2015
TIRIN İÇİNDE SIKIŞARAK CAN VERDİ26 Kasım 2015
24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı25 Kasım 2015
KENTİN GERDANI OLACAK PROJE25 Kasım 2015
ÖĞRETMEN, OKULUN KALBİDİR24 Kasım 2015
BAŞKAN CAHAN'DAN VEFA ÖRNEĞİ24 Kasım 2015
Vali Ahmet Okurun 24 Kasim Ögretmenler Gunu Mesaji24 Kasım 2015
UŞAK İÇİN YENİ MÜJDELER23 Kasım 2015
BELEDİYE TARİHİNDE BİR İLK23 Kasım 2015
Başkan Ertuğrul’dan Öğretmenler Günü mesajı23 Kasım 2015
VALİ OKUR MUHTARLARLA BİRARADA21 Kasım 2015
Balçıktan Modern Yollara21 Kasım 2015
UŞAK CHP MERKEZ İLÇE’DE GÜÇLÜ İSİM!20 Kasım 2015
UŞAK'IN YENİ YOLLARI BİTİYOR20 Kasım 2015
UYUŞTURUCU TÜCCARLARI YİNE YAKALANDI20 Kasım 2015
“DEĞİŞEN HAYATLAR, GENİŞLEYEN UFUKLAR19 Kasım 2015
“Diyabeti Durduralım” 19 Kasım 2015
Şehir İçi Çevre Yolunda Bir Sorun Daha Bitiyor19 Kasım 2015
UTSO HEYETİ SEKTÖRÜN LİDER FUARI OLAN ITMA’YA İŞ GEZİSİ DÜZENLEDİ 19 Kasım 2015
ÇAMDAN FIRLAYARAK ARABANIN ALTINDA KALDI19 Kasım 2015
UŞAKLI VEKİLLER TBMM'DE18 Kasım 2015
DİYABETİN HAYATINIZI KISITLAMASINA İZİN VERMEYİN17 Kasım 2015
ÜÇ ARAÇLA GELDİLER YAKAYI ELE VERDİLER17 Kasım 2015
UNUTULAN DEĞİL HİZMET EDİLEN MAHALLELER17 Kasım 2015
ÜNİVERSİTEDE YENİ ACILIŞLAR16 Kasım 2015
ANKARA'DA EGE RÜZGARI16 Kasım 2015
Sinsi Tehlike KOAH16 Kasım 2015
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI GÜNEY AZERBAYCAN’DA YAPILAN ZULME TEPKİSİNİ GÖSTERDİ14 Kasım 2015
YEDİDEN YETMİŞE TOPRAĞA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Kasım 2015
OTO TAMİRCİLERİ'NİN MESLEK HASTALIKLARI İLE İLGİLİ ÇALIŞMA BAŞLATILDI13 Kasım 2015
"8. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri" 12 Kasım 2015
ÖZKAN YALIM MAZBATASINI ALDI11 Kasım 2015
Ciritte Türkiye Şampiyonluğunu İstiyoruz11 Kasım 2015
VALi AHMET OKURUN 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA GÜNÜ MESAJI10 Kasım 2015
52 MİLYAR DOLARLIK SEKTÖR10 Kasım 2015
"BİZ SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİK"10 Kasım 2015
BİR LİDER DÜŞÜNÜN Kİ....10 Kasım 2015
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 77. YIL DÖNÜMÜ10 Kasım 2015
UŞAK 81 İLE ÖRNEK OLACAK09 Kasım 2015
UŞAK SPORTİF YENİ SEZONA HAZIR09 Kasım 2015
KENT MERKEZİ GİBİ KÖY YOLLARINI DA ÖNEMSİYORUZ09 Kasım 2015
UYUŞTURUCU TÜCCARLARI YAKALANDI 09 Kasım 2015
VERİLEN MESAJI İYİ ANLADIK07 Kasım 2015
ÜLKE ÇAPINDA BAŞARILAR07 Kasım 2015
UŞAK TİCARET BORSASI’NDA 4. GELENEKSEL AŞURE GÜNÜ YAPILDI07 Kasım 2015
AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ALİM TUNÇ VE MEHMET ALTAY 1 KASIM SONRASINI DEĞERLENDİRDİ06 Kasım 2015
AK PARTİ VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI06 Kasım 2015
“ŞİMDİ UŞAK İÇİN ÇALIŞMA ZAMANI”05 Kasım 2015
Kalbinize Bir Kez Sorun... Hayat Vermek İster mi?05 Kasım 2015
MİNİKLERDE BİLİNÇ UYANIYOR05 Kasım 2015
REHAVETE KAPILMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ05 Kasım 2015
HAK ETMEDİĞİM PARAYI ALAMAM 04 Kasım 2015
VATANDAŞLARIMIZ NE DEDİYSE O04 Kasım 2015
HUZUR VE GÜVEN BİR AN EVVEL TESİS EDİLMELİ03 Kasım 2015
Kuzey Çevre Yolunda Asfaltlama Başladı03 Kasım 2015
UŞAK AK PARTİ’DE BÜYÜK COŞKU02 Kasım 2015
VALİ AHMET OKUR OYUNU KULLANMAK İÇİN SANDIK BAŞINA GİTTİ01 Kasım 2015
AKP MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİM TUNÇ OYUNU KULLANMAK İÇİN SANDIĞA GİTTİ01 Kasım 2015
UŞAK – İZMİR YOLU'NDA TRAFİK KAZASI31 Ekim 2015
..
Yazarlar
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Video Galeri
sanalbasin.com üyesidir
Hava Durumu


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS