GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2014      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
"ÖDEV EVLERİ'NE İLGİ ARTIYOR"05 Mart 2015
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ05 Mart 2015
VALİ YAVUZ MAKAMINDA DURAMIYOR05 Mart 2015
HER ZAMAN YENİLİK ZAMANA05 Mart 2015
Eğitim-İş & Medical Park arasında ?05 Mart 2015
"KARAKOLDA BİTEN AŞK"05 Mart 2015
BASIN TOPLANTISI İLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI04 Mart 2015
MART AYI İLK BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ 04 Mart 2015
BU SEFER BAŞKAN TER DÖKTÜ 04 Mart 2015
TEVHİD-İ TEDRİSAT YASASI ULUSAL BİRLİĞİMİZİN HARCIDIR04 Mart 2015
YOLLAR YOLLAR04 Mart 2015
BAŞKAN ALBAYRAK MUHASEBECİLERİN DURUMUNU ANLATTI 04 Mart 2015
"DEVLETİN OTORİTESİ KALMADI"04 Mart 2015
Rehber Öğretmenlerin Katılımıyla Bağımlılıkla Mücadele Semineri Gerçekleştirildi.04 Mart 2015
"UŞAK'TA NELER OLUYOR"03 Mart 2015
ÖFKE KONTROLÜ VE RUH SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ03 Mart 2015
Bu bir “Var Olma” seçimidir.03 Mart 2015
İNSAN HAKLARI DEMOKRASİ ve EKONOMİK REFAH 02 Mart 2015
ÜÇÜNCÜ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI 02 Mart 2015
SMMM ODASININ İLK DURAĞI VALİ YAVUZ02 Mart 2015
UŞAK AK PARTİ’DE 19 ADAY ADAYI TEMAYÜL YOKLAMASINA GİRİYOR02 Mart 2015
"1-7 MART VERGİ HAFTASI"02 Mart 2015
İKİNCİ KEZ VEKİLLİĞE TALİP28 Şubat 2015
TOPLUMDAN MANEVİYAT SÖKÜLÜYOR28 Şubat 2015
YUSUF YÜZLÜLER YÜRÜDÜ27 Şubat 2015
Genel Seçimler Vatandaşa Soruldu.27 Şubat 2015
DİLEK AKAGÜN YILMAZ AÇIKLIYOR 27 Şubat 2015
BÖYLE DEVAM EDERSE GEREKENİ YAPARIZ27 Şubat 2015
MHP ÇOK FARKLI GELİYOR27 Şubat 2015
SIRALAMAYA GİREMESE NE OLUR ?27 Şubat 2015
AKP KADROLARI BİR ARADA 27 Şubat 2015
"TOPLUM MENFAATİ İÇİN TEK YÜREK"27 Şubat 2015
HOCALI İÇİN YÜRÜDÜLER26 Şubat 2015
SAADET PARTİSİ HOCALARI HAYRINA YEMEK DAĞITTI26 Şubat 2015
Uşak AKP Milletvekili Dr. Alim TUNÇ26 Şubat 2015
GÜNÜ BİRLİK HİÇBİR ÇALIŞMA FAYDA SAĞLAMAZ26 Şubat 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİ BAŞARILI OPERASYON 26 Şubat 2015
H. EMRE YEŞİL ÇİÇEK AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU26 Şubat 2015
İŞTE VERGİ REKORTMENLERİ25 Şubat 2015
KAHVALTIDA BULUŞTULAR25 Şubat 2015
YAPILAN BASKILARA BOYUN EYMİYORUZ25 Şubat 2015
“Erasmus+ eğitimi ile proje yazma kapasitemiz daha da artacak”25 Şubat 2015
KADINLAR OLMASA AK PARTİ BAŞARILI OLAMAZDI25 Şubat 2015
HOCALI KATLİYAMININ 23. YILI25 Şubat 2015
ALAN; ”GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAYACAK.”25 Şubat 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL ULUBEY'DE 24 Şubat 2015
"BİR KAP DA SEN KOY"24 Şubat 2015
"VERGİ HAFTASI" 24 Şubat 2015
MAHALLELERE NELER YAPILIYOR24 Şubat 2015
BU VALİ BAŞKA 24 Şubat 2015
İL MÜFTÜSÜ ATIK PİLLERE NE YAPACAK!!23 Şubat 2015
CHP İL BAŞKANI ÜLKE GÜNDEMİ HAKKINDA NE DEDİ ?23 Şubat 2015
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ŞEHİT İÇİN MEVLİT OKUTTU23 Şubat 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ DE UNUTMADI23 Şubat 2015
HÜSEYİN KESKİN AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU23 Şubat 2015
UŞAK'TA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDILAR22 Şubat 2015
ARABA GÖLE DÜŞTÜ 1 KİŞİ BOĞULARAK CAN VERDİ21 Şubat 2015
BUGÜN GÜN AĞARMADI21 Şubat 2015
OKUL ÇEVRESİNDE DOLAŞANLARIN ÜSTLERİNDEN BAKIN NELER ÇIKTI.20 Şubat 2015
İSMAİL GÜNEŞ AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU20 Şubat 2015
UŞAK AK PARTİ’DEN HERKES ADAY ADAYI OLABİLİYOR20 Şubat 2015
VERGİ DAİRESİ BASINI KONUK ETTİ20 Şubat 2015
SAFRA KESESİ AMELİYATINDA UŞAK'TAN BAŞARI20 Şubat 2015
UŞAK'TA SAHTE PARA DOLAŞIYOR20 Şubat 2015
BU ZİYARETLERİN SEBEBİ NE ?19 Şubat 2015
"YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR''19 Şubat 2015
AK PARTİ ADAYLIĞINDA YENİ İSİM19 Şubat 2015
UŞAK HASTANESİ İLKLERE İMZA ATIYOR19 Şubat 2015
ÖZGECAN'I UNUTMAYACAĞIZ19 Şubat 2015
GÖRME ENGELLİLER İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR19 Şubat 2015
’MEDENİ KANUNUNA SAHİP ÇIKIYORUZ’ 19 Şubat 2015
UŞAK MHP CANLANIYOR18 Şubat 2015
UŞAK BANA "İLK OLMA ONURUNU YAŞATTI"18 Şubat 2015
KAZANAN MHP OLACAK18 Şubat 2015
ESKİ İLÇE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI18 Şubat 2015
AKP'YE YENİ A.ADAYI18 Şubat 2015
SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ NESİLLER18 Şubat 2015
Cahan, “En İyi Sevgili Eştir”18 Şubat 2015
"En büyük sermaye para değil girişimcilik ruhudur"18 Şubat 2015
UŞAK BELEDİYE BAŞKANI UTSO’YU ZİYARET ETTİ18 Şubat 2015
Uşak CHP Gençlik Kolları Özgecan’ı Unutmadı17 Şubat 2015
UŞAK ÖZGECAN İÇİN YÜRÜDÜ17 Şubat 2015
3. Sanayi Sitesi Sorunları Bitirecek17 Şubat 2015
UŞAK'TA YİNE İNTİHAR 16 Şubat 2015
ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI16 Şubat 2015
BİLİNÇLİ NESİLLER YETİŞECEK16 Şubat 2015
BAŞKAN KURT SORDU: SAVAŞA MI GİDİYORUZ ?16 Şubat 2015
POLİS İNTİHAR ETTİ16 Şubat 2015
MHP DUYARSIZ KALAMADI16 Şubat 2015
UŞAK'TA NELER OLUYOR?16 Şubat 2015
ÖZGECAN İÇİN YÜRÜDÜLER15 Şubat 2015
SEVGİLİLER GÜNÜNDE EVLENDİLER15 Şubat 2015
CHP KARARINI VERDİ15 Şubat 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL BASINLA BULUŞTU14 Şubat 2015
AKP'DEN ADAY ADAYI14 Şubat 2015
AK PARTİ'DE YENİ ADAY ADAYI14 Şubat 2015
YENİ AMBULANSLAR TESLİM EDİLDİ14 Şubat 2015
OKUL SÜTÜ DAĞITILDI14 Şubat 2015
UŞAK'TA EYLEM14 Şubat 2015
MUSTAFA DÖNMEZ ÇALIŞMALARINI ANLATTI13 Şubat 2015
MHP'DEN ADAY ADAYI 13 Şubat 2015
SAADET PARTİSİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR13 Şubat 2015
2016 YILINDA UŞAK DEĞİŞECEK13 Şubat 2015
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMNİYETE ZİYARET13 Şubat 2015
YENİ YÖNETİM ANKARA'YI ZİYARET ETTİ13 Şubat 2015
YEŞİLÇAM ESİNTİSİ13 Şubat 2015
ABDÜLHAMİT HAN VE DEHANIN İZLERİ13 Şubat 2015
CHP ÖN SEÇİM YAPACAK MI ?12 Şubat 2015
YAPTIK-OLDU YA KARŞIYIZ12 Şubat 2015
"UŞAK HALKI İÇİN ÇALIŞAN VEKİL İSTİYORUZ"11 Şubat 2015
MAZBATASINI ALDI11 Şubat 2015
AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLLİĞİNE İLK ADAY ADAYI11 Şubat 2015
AK PARTİ TEŞKİLATI BASINLA BULUŞTU 11 Şubat 2015
UTSO’DA SİGORTA SEKTÖRÜ TOPLANTISI11 Şubat 2015
İSTİFASI MESAİ ARKADAŞLARINI ÜZDÜ10 Şubat 2015
"UŞAK'TA GİDİLMEDİK YER BIRAKMAYACAĞIZ"10 Şubat 2015
Kent Park Projesi Hızla Devam Ediyor10 Şubat 2015
SAĞLIK İDARECİLERİ YANIBAŞINIZDA OLMAYA DEVAM EDİYOR10 Şubat 2015
ULUBEY'DE KAZA 8 YARALI10 Şubat 2015
İLETİŞİM VE MOTİVASYON EĞİTİMİ10 Şubat 2015
OKULLAR BU GÜN TATİL PEKİ YA YARIN10 Şubat 2015
2015 yılı Şantiye Yılımız Olacak10 Şubat 2015
BU CEMİYET ÜLKEYE LİDERLER YETİŞTİRMİŞ BİR CEMİYETTİR.10 Şubat 2015
EK MESAİYE ÜCRETLENDİRME İSTİYORLAR09 Şubat 2015
9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ09 Şubat 2015
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ BAŞBAKANA SORDU09 Şubat 2015
SAĞLIK HİZMETLERİ DEĞERLENİRİLDİ09 Şubat 2015
AK PARTİ UŞAK İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MILLIK, GÜVEN TAZELEDİ09 Şubat 2015
UŞAK BAROSU KONUŞTU09 Şubat 2015
EFENDİMİZE KOŞMAK İSTİYOR08 Şubat 2015
GAZETECİ COŞKUN ÖZLER YAŞAMINI YİTİRDİ08 Şubat 2015
ÇÖZÜM BU SEFER MHP08 Şubat 2015
KAZANAN MHP OLDU08 Şubat 2015
AGD SURİYE'YE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI07 Şubat 2015
UŞAK BASININDA ACI KAYBIMIZ07 Şubat 2015
CHP'DEN BİRLİK GECESİ07 Şubat 2015
ULAŞIMDA SORUNSUZ DÖNEM BAŞLIYOR07 Şubat 2015
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ'NDEN ZİYARET06 Şubat 2015
BELEDİYE ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ06 Şubat 2015
SİVASLI SAZLIGÖL'DEN MEMNUN06 Şubat 2015
ENGELLİ VATANDAŞ NEDEN MAAŞINI ALAMIYOR06 Şubat 2015
MALİYEDEN GELİYORUZ DEDİLER06 Şubat 2015
"GÖNÜLDEN GÖNÜLE" MUTLULUK GETİRDİ06 Şubat 2015
ESNAF ELEKTRİĞİ İNDİRİMLİ KULLANACAK06 Şubat 2015
VATAN BORCUNU ÖDEMEYE GİDİYORLAR05 Şubat 2015
CEMEVİ İBADETHANE SAYILSIN05 Şubat 2015
OEDAŞ EL DEĞİŞTİRDİ05 Şubat 2015
ÜRETİCİLERE ZİYARET05 Şubat 2015
İGM’DE KÖYDES BİLGİLENDİRMESİ YAPILDI05 Şubat 2015
Uşak Kent Konseyi Kadın Meclisi üniversitemizi ziyaret etti.05 Şubat 2015
4 ŞUBAT DÜNYA KANSER GÜNÜ 05 Şubat 2015
"OBEZİTEYE KARŞI"05 Şubat 2015
"USRİUM"05 Şubat 2015
BİK MÜDÜRÜ MEHMET ATALAY UŞAK'TA05 Şubat 2015
BORÇLANMA YETKİSİ UTAŞ A.Ş.’YE DEVREDİLDİ04 Şubat 2015
MHP MECLİS ÜYESİ İSTİFA ETTİ04 Şubat 2015
İL GENEL MECLİSİ TOPLANDI04 Şubat 2015
UŞAK AJANS AİLESİNDE YENİ YAZAR04 Şubat 2015
CHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET04 Şubat 2015
MODEL HAVACILIK MERAKLILARI İÇİN 04 Şubat 2015
ZAMANINDA TEŞHİS İLE UMUDUNUZ SONSUZ OLSUN04 Şubat 2015
UŞAK - GEDİZ ARASINA DUBLE YOL YAPILIYOR04 Şubat 2015
“SENDİKALAR İŞÇİLERİN REFAH VE SAĞLIĞINI KORUMAK İÇİN VAR”04 Şubat 2015
BELEDİYE MECLİSİNDE MİNİKLER03 Şubat 2015
Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çalışmalarını Anlattı03 Şubat 2015
İSMETPAŞA CADDESİNİN AKIBETİ BELLİ OLDU03 Şubat 2015
CUMHURİYET MAHALLESİ GELİŞİYOR03 Şubat 2015
UŞAK SPORTİF'TE İSTİFA03 Şubat 2015
UŞAK BİLSEM ÖĞRENCİLERİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ'Nİ ZİYARET ETTİ03 Şubat 2015
SİVASLI HÜKÜMET KONAĞI'NA KAVUŞUYOR03 Şubat 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL: ''MHP ARTIK ARANAN PARTİ''03 Şubat 2015
''SOL RÜZGÂRI CHP'Yİ İKTİDAR YAPACAK''03 Şubat 2015
“MALUM SEN MEMURLARI ZORDA BIRAKTI”03 Şubat 2015
MHP’DEN ORTAKÖY ÇIKARMASI03 Şubat 2015
İGM Komisyon Üyelerini Seçti02 Şubat 2015
MUAY THAİ'DE BARIŞ SAĞLANDI02 Şubat 2015
"BASINIMIZIN UŞAK'A KATKISI GÖZ ARDI EDİLEMEZ"02 Şubat 2015
"AİK" SEMPOZYUMU02 Şubat 2015
KARAHALLI’DA CHP ŞÖLENİ01 Şubat 2015
NAFİZ MIDIK ZİRAAT ODASI BAŞKANI OLDU01 Şubat 2015
BELEDİYE EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR31 Ocak 2015
POLİSİM DİYEREK EV BASTI31 Ocak 2015
IŞIKLARDA DURAMAYAN ÇEKİCİ TIR'A ÇARPTI31 Ocak 2015
CAHAN ODA BAŞKANLARI İLE BULUŞTU31 Ocak 2015
UŞAK’LI DOKUMACILAR BÜYÜK SIKINTIDA30 Ocak 2015
Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü Uşak Halkına Soruldu30 Ocak 2015
“FRANSA FİTNE VE FESADIN MERKEZ ÜSLERİNDEN BİRİDİR”30 Ocak 2015
MUHTEREM EROL ADAYLIĞINI AÇIKLADI30 Ocak 2015
BELEDİYE HALKA AÇIK TUVALET HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI30 Ocak 2015
LİSE ÖĞRENCİLERİ BU YIL DERECE PEŞİNDE30 Ocak 2015
ÜNİVERSİTE KİMSENİN ŞAHSİ MALI OLAMAZ30 Ocak 2015
Temizlikte Örnek Çalışma30 Ocak 2015
Uşak İli Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı30 Ocak 2015
BELEDİYENİN BU PARAYA ÇOK MU İHTİYACI VAR29 Ocak 2015
BARIŞ ÇOBAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ29 Ocak 2015
MHP’DE İL BAŞKANLIĞINA İLK ADAY29 Ocak 2015
“BU SEFER HALK MHP DİYECEK”29 Ocak 2015
TÜRKİYE KRİTİK BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR29 Ocak 2015
UŞAK'TA %95 SAHTE BAL VAR29 Ocak 2015
EL İŞİ PAZARI ESNAFI MEMNUN29 Ocak 2015
HAYIRSEVER ÖMRÜNÜ BUNA ADADI29 Ocak 2015
“340 dekar arazi suya kavuşacak”29 Ocak 2015
HAYIRSEVER VATANDAŞ ALİ KAYA 730,000,00 TL BAĞIŞLADI 29 Ocak 2015
''MHP BU SEÇİMDE BAŞARILI OLACAK''28 Ocak 2015
TÜRK HAVA KURUMU’NDAN MODEL HAVACILIK KURSU04 Şubat 2015
“UOSB YENİ YATIRIMLARIMLARLA GÜÇLENİYOR”28 Ocak 2015
BANAZ ESNAFI BU ZİYARETTEN MEMNUN KALDI28 Ocak 2015
YÜKSEK GERİLİM HATTI ÇALIŞMASI BAŞLADI28 Ocak 2015
ÖZ EGE TV'Yİ ZİYARET 28 Ocak 2015
Uşak Arkeoloji Müzesi Ziyaretçilerini Bekliyor28 Ocak 2015
BASRİ YILDIRIM: HEDEFİMİZ 3 MİLLETVEKİLİ27 Ocak 2015
MURAT BEYLE UŞAKSPORTİF SÖZLEŞLEME İMZALANDI27 Ocak 2015
İŞYERİ HEKİMLERİ MEDİCALPARKTA BİRARAYA GELDİ27 Ocak 2015
AFAD’TAN BİLİNÇLENDİRME EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR26 Ocak 2015
Turizm İl Müdürü Şerif Arıtürk Yeni Gösteriler Hakkında Bilgi Verdi26 Ocak 2015
ERMENİ SOYKIRIMI DAVASI İÇİN FRANSA'YA GİDİYOR26 Ocak 2015
ŞEHİT VE GAZİLER MÜZESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR26 Ocak 2015
UŞAK EMNİYETİNDE NÖBET DEĞİŞİMİ26 Ocak 2015
TİCARET LİSESİ’NDEN TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ26 Ocak 2015
BAŞKAN ATALAY SAVAŞ 2015'DEN UMUTLU 26 Ocak 2015
ALİ ÖZLEYEN BASINLA BİR ARAYA GELDİ25 Ocak 2015
ŞİMDİKİ ÇOCUKLAR ÇOK ŞANSLI25 Ocak 2015
UĞUR MUMCU'YU UNUTMADILAR24 Ocak 2015
HER ANLAMDA VATANDAŞI DÜŞÜNEN BİR BELEDİYE24 Ocak 2015
ÖZKAN YALIM ADAYLIĞINI AÇIKLADI24 Ocak 2015
MHP ADAY ADAYI ALİ ERDURMUŞ BASINLA BULUŞTU24 Ocak 2015
Eğitim Sen 20 yaşında 24 Ocak 2015
UŞAK İL MÜFTÜSÜNDEN YARIYIL TATİLİ MESAJI24 Ocak 2015
CHP FAİLİ MEÇHULLERİ UNUTMADI24 Ocak 2015
ÖDEV EVİ KARNE HEDİYELERİNİ DAĞITTI24 Ocak 2015
GÖKHAN ÖZOĞUL PROJELERİNİ ANLATTI24 Ocak 2015
TIP FAKÜLTESİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR24 Ocak 2015
“KAMUYA AİT İŞLETMELER TİCARİ BİR ŞİRKETE DEVREDİLEMEZ”24 Ocak 2015
“BİZİM SEVDAMIZ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİDİR”24 Ocak 2015
UŞAK KAZANMAYA DEVAM EDECEK24 Ocak 2015
UŞAK YANIK ÜNİTESİNE KAVUŞTU24 Ocak 2015
UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN’I UNUTMAYACAĞIZ24 Ocak 2015
ERDOĞAN VAROL'UN ACI GÜNÜ23 Ocak 2015
“Çocuklarımızın karne sevincini hep birlikte paylaşalım”23 Ocak 2015
TORA’DAN KAÇIŞ YOK23 Ocak 2015
"Eğitici Eğitimi"23 Ocak 2015
İSMAİL GÜNEŞ YARI YIL KARNELERİNİ DEĞERLENDİRDİ 23 Ocak 2015
SÜREKLİ YAPILAN BASKINLAR ESNAFIMIZI YIPRATTI23 Ocak 2015
“ÖN SEÇİMLE GELMEYEN VEKİLLER ÖZGÜR İRADEYİ KULLANAMAZ”23 Ocak 2015
TGB'LİLER YÜRÜDÜ23 Ocak 2015
UTSOFEST BAŞLIYOR 23 Ocak 2015
YENİ HUZUR EVİ İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR 22 Ocak 2015
UŞAK TARIMDA CİDDİ BİR PAZAR PAYINA SAHİP22 Ocak 2015
UŞAK’TA ÖNEMLİ BİR YATIRIM22 Ocak 2015
TARIM VE HAYVANCILIKTA 2014 YILI DEĞERLENDİRİLDİ22 Ocak 2015


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber