Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
JANDARMADAN HER ŞEHİT İÇİN BİR FİDAN19 Nisan 2014
TİCARET LİSE'SİNDE TURİZM ETKİNLİKLERİ19 Nisan 2014
"Seddar Yavuz 64"19 Nisan 2014
KAHVALTI İÇİN ALTERNATİF MENÜLER19 Nisan 2014
SİGARAYI BIRAKMAK İSTEYENE MÜJDE19 Nisan 2014
“Kutlu Doğum Haftası” 19 Nisan 2014
“UŞAK SAĞLIK HİZMETLERİNDEN MEMNUNUM DEDİ”19 Nisan 2014
YİNE BİR İNTİHAR19 Nisan 2014
SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ19 Nisan 2014
UŞAK'TA 3,612 KİŞİ İŞ ARIYOR19 Nisan 2014
Başkan Cahan Tritoğlu Parkında İncelemelerde Bulundu18 Nisan 2014
Hacer Cengiz 107 Gündür Bulunamadı18 Nisan 2014
İLK ZİYARET VALİ YAVUZ'A17 Nisan 2014
7/24 HASTANEYE ULAŞIM17 Nisan 2014
JANDARMAMIZ ÇALIŞMALARI İLE TAKTİR TOPLUYOR17 Nisan 2014
"PEYGAMBERİMİZ DİN VE SAMİMİYET"17 Nisan 2014
YAĞMUR DUASI YAPILDI16 Nisan 2014
"HEDEFİMİZ ORTAK AKIL"16 Nisan 2014
"UŞAK ÜNİVERSİTESİ SENATOSUNDAN KINAMA"16 Nisan 2014
"HER SUYU İÇMEYİNİZ"16 Nisan 2014
"KALP HAFTASI"16 Nisan 2014
CHP MECLİS ÜYELERİNDEN CAHAN'A ZİYARET16 Nisan 2014
VALİ YAVUZ CEZA EVİNİ İNCELEDİ16 Nisan 2014
"ÖDÜLE LAYIK"16 Nisan 2014
GÖZ KURULUĞUNUN TEHLİKELERİ"16 Nisan 2014
UTSO'DA BAŞKAN CAHAN'A ZİYARET15 Nisan 2014
EĞİTİM EN İYİ OLMALI15 Nisan 2014
GEDİZ BELEDİYE BAŞKANI KURBAN KESTİRDİ15 Nisan 2014
"MESLEK TANITIMI"15 Nisan 2014
SAKAL-I ŞERİF ZİYARETLERİ15 Nisan 2014
"KENTİ BİRLİKTE BÜYÜTECEĞİZ"15 Nisan 2014
TRSM ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI SERGİ15 Nisan 2014
"BU HAFTA DOLU DOLU GECECEK"14 Nisan 2014
147 PERSONELE EĞİTİM VERİLDİ14 Nisan 2014
KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJI14 Nisan 2014
KATI ATIK SORUNU KALKACAK14 Nisan 2014
91-78'LİK GALİBİYET14 Nisan 2014
ZAFER UŞAK SPORTİFİN14 Nisan 2014
SANATIN YANINDA BİR BELEDİYE14 Nisan 2014
TATİL GÜNLERİNDE ÇALIŞMA RUHSATI12 Nisan 2014
UŞAK SPORTİFTEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET12 Nisan 2014
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ TEMELİ ATILDI12 Nisan 2014
TÜRKOLOJİ’DE ARAŞTIRMA PROJESİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI12 Nisan 2014
GSF'DEN SERAMİK YARIŞMASI BAŞARISI!12 Nisan 2014
“ HER BRANŞTA REKABET EDEBİLİRİZ”12 Nisan 2014
" UŞAK SOSYAL BELEDİYECİLİĞE HAZIR OLSUN"12 Nisan 2014
“SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN KALBİNİZİ KORUYUN”12 Nisan 2014
SINAV SORULARIM AÇIKLANSIN12 Nisan 2014
UŞAK'I GÜZEL GELECEK BEKLİYOR11 Nisan 2014
ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN ÇALIŞIYORUZ11 Nisan 2014
"ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ"11 Nisan 2014
ULAŞILABİLİR ve EKONOMİK11 Nisan 2014
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ BAŞVURULARI 30 MAYISTA SON 11 Nisan 2014
"REKTÖR ÇELİK’TEN BAŞKAN CAHAN’A ZİYARET"11 Nisan 2014
"POLİSLERİN GECESİ"11 Nisan 2014
BELEDİYE KAPISINDAN KİMSE GERİ DÖNMEYECEK10 Nisan 2014
UŞAK SPORTİF EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARETİNDE10 Nisan 2014
"POLİSİMİZİN 169. POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN"10 Nisan 2014
8-14 NİSAN SAĞLIK HAFTASI10 Nisan 2014
UTSO ÜYELERİNE ELEKTRİK İNDİRİMİ PROTOKOLÜ10 Nisan 2014
UTSO’DAN UŞAK VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET10 Nisan 2014
DİLEK AKAGÜN YILMAZ'DAN SORU ÖNERGESİ10 Nisan 2014
VALİ YAVUZ’UN POLİS TEŞKİLATINA MESAJI10 Nisan 2014
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI BİLGİLENDİRMESİ10 Nisan 2014
"ÖDEMİN OLUŞTUĞU YER ÖNEMLİ"10 Nisan 2014
17 YAŞINDAKİ ÇOCUKTAN ŞOK İDDA10 Nisan 2014
ARŞ. GÖR. MEHMET ZIRAPLI’NIN PROJESİ BİRİNCİ OLDU09 Nisan 2014
AZERBAYCAN EĞİTİM ATAŞESİ NECİBE NESİBOVA ÜNİVERSİTEDEYDİ09 Nisan 2014
OTEL KONFORUNDA SAĞLIK HİZMETİ09 Nisan 2014
EMNİYET MÜDÜRÜ TOPRAK'TAN BAŞKAN CAHAN'A ZİYARET09 Nisan 2014
BAŞKAN CAHAN’A UŞAK SPORTİF’TEN ZİYARET09 Nisan 2014
7-13 NİSAN DÜNYA ALLERJİ HAFTASI09 Nisan 2014
"TURİZM HAFTASI"09 Nisan 2014
ECZACI ODALARI YÖNETİCİ EĞİTİMİ SEMİNERLERİ09 Nisan 2014
POLİS & HALK İÇ İÇE09 Nisan 2014
BAŞKAN CAHAN ESNAF ODALARI İLE BULUŞTU09 Nisan 2014
BAŞKAN CAHAN'A ZİYARETÇİ AKINI09 Nisan 2014
UGİAD'DAN VALİ YAVUZ'A ZİYARET.09 Nisan 2014
(ÇİLYAD) EĞİTİMİ VERİLDİ.08 Nisan 2014
"İNSANLIK ÖLMEMİŞ"08 Nisan 2014
"ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ "08 Nisan 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ, BELEDİYE BAŞKANI CAHAN’I ZİYARET ETTİ08 Nisan 2014
VALİ YAVUZ İL PROTOKOLÜNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU08 Nisan 2014
KAVGASIZ BİR DÖNEM GEÇİREÇEĞİZ08 Nisan 2014
BAŞKANA TAM DESTEK08 Nisan 2014
VALİ YAVUZ ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ08 Nisan 2014
"SAĞLIKLI NEFESLER"07 Nisan 2014
ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUNDU07 Nisan 2014
KENT MENFAATLERİNDE BİRLEŞEN MECLİS07 Nisan 2014
CAHAN'DAN CİRİT'E TAM DESTEK07 Nisan 2014
"HAYIR CEVABINA SİNİRLENMİŞ"07 Nisan 2014
YENİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI07 Nisan 2014
BAŞKAN CAHAN'DAN VALİ SEDDAR YAVUZ’U ZİYARET07 Nisan 2014
UŞAK BELEDİYE BAŞKANINDAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI05 Nisan 2014
UKSAM, LPD PROJESİ ALMANYA TOPLANTISINA KATILDI05 Nisan 2014
“KALBİNİZİ SEVİN, İYİ KALPLİ OLUN”05 Nisan 2014
"İL PROTOKOLÜ YEMEKTE BULUŞTU"05 Nisan 2014
"VATANDAŞIMIZA EN YÜKSEK STANDARTLARDA SAĞLIK HİZMETİ SUNULUYOR"05 Nisan 2014
"ŞEHİTLİĞE ZİYARET"05 Nisan 2014
BAŞKAN CAHAN BELEDİYE PERSONELİ İLE BULUŞTU!05 Nisan 2014
"AVUKATLAR HALKIN YARGIDAKİ SESİDİR"05 Nisan 2014
"HACER NİNEDEN HALA HABER YOK"05 Nisan 2014
"YAŞLILARIMIZIN DUASI YETER"04 Nisan 2014
YGS'DE TÜRKİYE 195. OLDU04 Nisan 2014
"AĞABEYLERİNE DESTEK OLDULAR"04 Nisan 2014
ÜNİVERSİTEYE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR.04 Nisan 2014
ROMANYA BACAU “VASİLE ALECSANDRİ” ÜNİVERSİTESİ 04 Nisan 2014
" HUZUR EVİ SAKİNLERİNE TAŞIT KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ”04 Nisan 2014
"HASTANELER DOĞANIN İÇİNDE"04 Nisan 2014
"BAL VE SAĞLIK"03 Nisan 2014
"ÜNİVERSİTEMİZ BADMİNTON TAKIMI İKİNCİ OLDU"03 Nisan 2014
YENİ BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN03 Nisan 2014
"2 NİSAN DÜNYA OTİZM GÜNÜ"03 Nisan 2014
"POLİS TEŞKİLATI VALİ YAVUZ'U ZİYARET ETTİ"03 Nisan 2014
BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ03 Nisan 2014
DR.ŞENKAL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI03 Nisan 2014
"NURULLAH CAHAN MAZBATASINI ALDI"02 Nisan 2014
POLİS TEŞKİLATININ 169, YIL DÖNÜMÜ02 Nisan 2014
UŞAKLI LİSELİLER İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKTI02 Nisan 2014
"KANSER HASTALARINA ZİYARET"02 Nisan 2014
YENİ MUHTARLAR02 Nisan 2014
" BAŞARISI İÇİN TEBRİK EDERİZ "02 Nisan 2014
İMO'DEN ÜNİVERSİTEYE ZİYARET02 Nisan 2014
“ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR”02 Nisan 2014
"ŞENLİK VAR"02 Nisan 2014
"KİTAP OKUYANA ÖDÜL"02 Nisan 2014
ÇİMENTO FABRİKASININ TEKNİK RAPORU01 Nisan 2014
112'YE GELEN ASILSIZ İHBARLARA CEZA01 Nisan 2014
"58 SUÇLU YAKALANDI"01 Nisan 2014
LÖSEV TIR DOLUSU YARDIMLA UŞAK’A GELİYOR!01 Nisan 2014
34 YAŞINDAKİ ADAM İNTİHAR ETTİ01 Nisan 2014
UŞAK'TA OFİS MOBİLYALARINDA "EMEK" VAR31 Mart 2014
YETİŞKİN TEMEL YAŞAM DESTEĞİ31 Mart 2014
UŞAK BELEDİYE BAŞKAN'INI SEÇTİ31 Mart 2014
Yerel Seçim 201430 Mart 2014
BU İŞTE Bİ' GÜZELLİK VAR30 Mart 2014
SİMAV'DA DİLENCİ OPERASYONU29 Mart 2014
TÜRK TELEKOM, UŞAK SPORTİF'İ 77-66 YENDİ29 Mart 2014
KÖYDES PROGRAMI TAHSİSAT KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI29 Mart 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜNÜ ZİYARET ETTİ29 Mart 2014
SEÇİMİ KİM KAZANIR?28 Mart 2014
31 MART'TA OKULLAR TATİL28 Mart 2014
FEN LİSESİ TÜBİTAK'TA ÖDÜL ALDI28 Mart 2014
"BELEDİYEDEN DUYURU"28 Mart 2014
BİR AĞAÇ BİN NEFES28 Mart 2014
MUHSİN YAZICIOĞLU RUHUNA LOKMA DAĞITILDI27 Mart 2014
HASTALAR OY KULLANABİLECEK27 Mart 2014
"KIZIMIN HAKKINI ARAYACAĞIM"27 Mart 2014
SERTİFİKALI TOHUM KULLANAN ÇİFTÇİLERE DESTEK 27 Mart 2014
İLGİNÇ AÇIKLAMA27 Mart 2014
‘’ TÜRK EDEBİYATINDA AŞK‘’26 Mart 2014
BİNİCİLİK VE CİRİT TOPLULUĞU26 Mart 2014
“UŞAK İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”26 Mart 2014
"EMİR BEBEK AMELİYAT OLDU"26 Mart 2014
SU KESİNTİSİNDE SON DURUM26 Mart 2014
PLANETERYUMA YOĞUN VATANDAŞ İLGİSİ26 Mart 2014
ATT GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI25 Mart 2014
"KOM EKİPLERİNDEN BAŞARILI OPERASYON"24 Mart 2014
ÜNİVERSİTE SINIFTA KALDI24 Mart 2014
"YAŞLILAR UNUTULMAZ"24 Mart 2014
UŞAK'TA ŞENLİK24 Mart 2014
MİLLİ ŞAHLANIŞ GECESİ23 Mart 2014
CHP ŞEKEREVLERİ'NDE MİTİNG DÜZENLEDİ23 Mart 2014
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ALİ YILDIRIM İLE DEVAM DEDİ22 Mart 2014
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN YAŞLILARIMIZA ANLAMLI ZİYARET22 Mart 2014
DÜŞKÜNLER EVİ DE HİZMETE BAŞLIYOR22 Mart 2014
UŞAK VALİLİĞİ NEVRUZ ETKİNLİKLERİ DÜZENLEDİ21 Mart 2014
"TOFAŞ MAÇINDAN GALİP GELMEK İSTİYORUZ"21 Mart 2014
UŞAKLI GENÇLERE YARIŞMA ÇAĞRISI21 Mart 2014
UYUŞTURUCU OPERASYONU21 Mart 2014
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ SAYISI SIRALAMASINA GÖRE İLK 50 ÜNİVERSİTE ARASINDAYIZ21 Mart 2014
ZOOTEKNİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNE SANAYİCİLERİMİZDEN BURS21 Mart 2014
CEM EVİ'NDE AĞAÇ DİKME BAYRAMI21 Mart 2014
MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN İSMİ PARKA VERİLDİ21 Mart 2014
YENİLENEN TİRİTOĞLU PARKI HİZMETE AÇILDI21 Mart 2014
HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN VALİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET20 Mart 2014
“OKUL İNŞAATLARININ EN KISA SÜREDE BİTECEK”20 Mart 2014
2014 YILI KÖYDES PROGRAMI TAHSİSAT KOMİSYONU TOPLANTISI20 Mart 2014
VEYSEL EROĞLU UŞAK VALİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
AÇIK KALP AMELİYATLARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI20 Mart 2014
ÜNİVERSİTE DE PLAKET VE PİKNİK20 Mart 2014
UŞAK ÜNİVERSİTESİYLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ20 Mart 2014
"APARTLAR DA TAMAM"20 Mart 2014
"ŞEHİT ANNESİ OKUL YAPTIRIYOR"20 Mart 2014
PULMONER REHABİLİTASYON HAFTASI19 Mart 2014
"TATLI KRİZİNE KARŞI"19 Mart 2014
"UŞAK HALKININ YALAN VAATLERE KARNI TOK"19 Mart 2014
"UŞAK ÜNİVERSİTESİ KAPALI SPOR MERKEZİ AÇILDI"19 Mart 2014
"ŞEHİT AİLELERİ, GAZİLERE YEMEKTE BULUŞTU"19 Mart 2014
YÜCE TÜRK MİLLETİNİN İNANÇ, AZİM VE BAĞIMSIZLIK AŞKI DESTANI 18 MART19 Mart 2014
BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NURULLAH CAHAN19 Mart 2014
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO'DA KARİYER GÜNÜ19 Mart 2014
“GENÇ GİRİŞİMCİLERİN İŞ DÜNYASINA GLOBAL BAKIŞI” 19 Mart 2014
18 MART ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ19 Mart 2014
" YAŞAMA SEVİNCİ BİZLERİ ZİNDE TUTUYOR"19 Mart 2014
Konferans'a Davet18 Mart 2014
"Farabi Değişimi"18 Mart 2014
Vali Yavuz’un Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin yıl dönümü mesajı18 Mart 2014
"ALİ ERDOĞAN'A PLAKET"18 Mart 2014
"ŞEHİT YAKINLARININ DEĞERİ HİÇBİR ŞEYLE ÖLÇÜLEMEZ"18 Mart 2014
"GELECEĞİN SANATCILARI BURADA YETİŞİYOR."17 Mart 2014
“DEĞİŞİMİ HİSSET DÖNÜŞÜME ORTAK OL”17 Mart 2014
DERBENT KÖYÜNDE BİR GÜN17 Mart 2014
UŞAK'TA MİLLİ ŞAHLANIŞ GECESİ17 Mart 2014
"KADlN VE DEMOKRASİ"17 Mart 2014
"PAZAR YERİ YENİ HALİYLE BEĞENİ KAZANDI"17 Mart 2014
Vali Seddar Yavuz'dan Şehit Ailelerine Ziyaret15 Mart 2014
"14 MART TIP BAYRAMI"15 Mart 2014
VALİ SEDDAR YAVUZ BANAZDA15 Mart 2014
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI YEMEKTE BULUŞTU14 Mart 2014
ALİ RIZA ADA ULUBEY HALKINI ARKASINA ALDI14 Mart 2014
"MENDE PAZARI OTOPARK AÇILIŞI"13 Mart 2014
"UŞAK ÜNİVERSİTESİNE 9 ÖDÜL BİRDEN"13 Mart 2014
"VEDA GECESİ"13 Mart 2014
Vali Seddar Yavuz İl Genel Meclisi üyelerine plaket takdim etti.13 Mart 2014
Sevim Gündoğdu'nun davası başladı.13 Mart 2014
"Uşak Belediyesi’ne minnettarız"13 Mart 2014
Vali Yavuz “Bu memlekete kim bir fayda sağladıysa teşekkür ederiz”13 Mart 2014
"13 MART DÜNYA BÖBREK GÜNÜ"13 Mart 2014
"ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ DE BERKİN İÇİN YÜRÜDÜ"13 Mart 2014
AZİZ MİLLETİN MANEVİYATI12 Mart 2014
"İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 93.YIL DÖNÜMÜ"12 Mart 2014
"BERKİN UŞAK'TA UNUTULMADI"12 Mart 2014
"Hayvanat Bahçesine Su Kaplumbağası Takviyesi"12 Mart 2014
"TIP BAYRAMI ZİYARETLERİ BAŞLADI"12 Mart 2014
"KARNINDAN 7 KG TÜMÖR ÇIKTI"11 Mart 2014
"TARİHTEN ESİNTİ"11 Mart 2014
"ZEKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI"11 Mart 2014
Kadınlar Günü Üniversitemizde Coşkuyla Kutlandı11 Mart 2014
Vali Seddar Yavuz Karahallı ve Ulubey ilçelerini ziyaret etti11 Mart 2014
Mitsubishi Elektrik’ten UOSB’ye ziyaret10 Mart 2014
“KADINSIZ DEVRİM OLMAZ DEVRİMCİ KADINLAR ONURUMUZDUR”10 Mart 2014
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ10 Mart 2014
KIRMIZI IŞIK İHLALİ YAPAN YAYALARA CEZA10 Mart 2014
KURALLARA UYMAYAN SÜRÜCÜ KORKU SAÇTI08 Mart 2014
"Halılarımız Eski Değerine Kavuştu"08 Mart 2014
"UŞAK'IN SEMBOLÜ OLACAK"08 Mart 2014
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO'DAN UŞAK DEVLET HASTANESİNE EĞİTİM SEMİNERİ08 Mart 2014
"ÇOCUK TİYATROSU"07 Mart 2014
"18 MART ŞEHİTLERİMİZİ ANMA PROGRAMI"07 Mart 2014
"DURAK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI YUSUF ÇAĞLAR"07 Mart 2014
"YENİ NESİL KİTAP SEVGİSİNİ TATMALI"07 Mart 2014
Vali Seddar Yavuz ilimizdeki kurum ve kuruluşlardan brifing aldı06 Mart 2014
"BU TARTIŞMA BİTMEZ"06 Mart 2014
SUÇ VE SUÇLU ORANI AZALDI05 Mart 2014
9 Mart 2014 günü Uşak’ta olacaktır.05 Mart 2014
"AİLE İLE GEZİLECEK YERLERİMİZ OLDU"05 Mart 2014
AK PARTİ YÖNETİMİ VALİ YAVUZ'U ZİYARET ETTİ04 Mart 2014
AK PARTİ OYLARINDA SERT DÜŞÜŞ04 Mart 2014
"NEDEN AYRIMCILIK VAR"04 Mart 2014
GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
Codec Haber