GAZETE
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
KÜNYE
ELEMAN İLANI
  FLAŞ HABER      GÜNDEM      SEÇİM 2015      UŞAK      BANAZ      EŞME      ULUBEY      KARAHALLI      SİVASLI   
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

DİLEK AKAGÜN'DEN VATANDAŞLARA GENEL UYARI!
19 Eylül 2013
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz Eşme de bir takım ziyaretlerde bulunarak gündemi değerlendirdi.

İlk durak olarak Eşme CHP il teşkilatını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşen Yılmaz partiye gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Kayağıl Köyünde oturan Abdullah Sayın ve Arif Yaşar’a ihbarname gelmeden icra takibinde bulunmaları konusunda Av. Dilek Yılmaz’dan yardım istediler.

Elektrik faturalarının fazla gelmesinden şikâyet eden vatandaşlara Yılmaz;” güneydoğu ve doğuda elektrik ödemeyenlerin elektrik faturalarını da biz ödüyor fazla gelmesi gayet doğal. Bu konuyu enerji bakanı Taner Yıldız’da dile getirdi orada bedava elektrik kullanılsın parasını biz verelim.” Şeklinde konuştu.


ATATÜRK AĞACI GEREKLİ İLGİYİ GÖRECEK

Bakımı yapılmadığı için çürümeye yüz tutmuş tarihi Atatürk ağacı Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, CHP’li vekil Dilek Yılmaz ve CHP’li delegeler tarafından yerinde incelendi. Tarihi kararların alındığı Atatürk ve silah arkadaşlarının gölgesinde konakladığı ağaç bakımsızlıktan çürümeye terk edilmişti. Çevresinde alkol ve çöp birikintileri bulunan ağaca yıldırım çarpması sonucu paratoner takıldı. Dilek Yılmaz gerekli mercilerle görüşme yapılarak ağacı tekrar hayata geçireceklerinin altını çizdi.
HASTA ZİYARETİ

Atatürk ağacına yapılan ziyaretten sonra Takmak Köyünde bulunan CHP eski delegelerinden Akın Başer ziyaret edildi. 3 aydır felçli bir şekilde yatan Başer 79 yaşında. Takmak Köyünde aktif bir şekilde parti için çalışan Başer partinin ayakta kalması için elinden gelen desteği verdiğini tüm köy halkı konuşuyor. Buradaki ziyaretin son bulması sonucu yine eski delegelerden 12 yıldır felçli olarak yatakta yatan Ahmet İskeçe’nin evi ziyaret edildi. Hasta ziyaretlerini bitiren ekip köyleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etmeye devam etti.


DEREKÖY ZİYARETİ

Yol üzerinde bulunan Dere Köy vatandaşlarıyla kısa sohbette bulunan Yılmaz vatandaşlara sorunlarını sordu. Çiftçiler hayvan yeminin pahalı olmasından şikâyetçi oldular. Gübre ve mazota para yetiremediklerini daha önce tütünden para kazandıklarını ancak tütününde ucuzlaması sonucu ekmekten vazgeçtiklerini söylediler.


“ZENGİN DAHA ZENGİ FAKİR DAHA FAKİR DÖNEMİNDEYİZ”

Saraycık Köyüne ziyarette bulunan CHP Uşak Milletvekili Dilek Yılmaz köy halkıyla kahvehanede toplandı. Her vatandaşla birer birer konuşarak sorunlarını kişisel olarak dinledikten sonra toplu bir konuşma düzenledi. 1.100 nüfuslu köyde vatandaşlar hayvancılıkla uğraşamadıklarından şikâyet etti. Vatandaşlardan birisi zamanında 6 bin TL’ye aldığı ineği bin TL’ye sattığını söyledi. Vatandaş;” yem, gübre, mazot pahalı bu devirde hayvancılık yapmak mümkün değil. Devir öyle bir hale gelmiş ki zengin daha zengin oluyor, fakirse daha da fakirleşiyor. Suriyeli mültecilere 4 milyar dolar harcayan hükümet kendi halkını mazlum bırakıyor. Borçlarımızı ödeyemiyoruz köye toplu icra gelecek yakında.” Dedi.

Konu ile alakalı Dilek Yılmaz vatandaşlara Başbakan Tayyip Erdoğan’ın mal varlığını sorgulamaya davet etti. Dini duygular ön plana atılarak milletin soyulduğunu böylece en büyük günahlardan olan kul hakkını başta kendisinin yediğinin altını çizdi. 4+4+4 eğitim sisteminin temel nedeninin 20 milyon dolarlık tablet bilgisayarlar olduğunu belirten Yılmaz Meclis TV’nin saat 2 ve 7 arası kayıt yaptığını ancak önemli kararların 7’den sonra alındığını iddia etti. CHP’ye medyada yer verilmediğine değinen Yılmaz çözümü köy-köy, ilçe-ilçe dolaşarak vatandaşları bilgilendirmekte bulduklarını söyledi.

VEKİL YILMAZ ÜLKENİN GENLERİ İLE OYNANIYOR…

Hükümetin T.C ibresinin kaldırmasına değinen vekil;” Türk bayrağı ve T.C ibaresi kamu kuruluşlarından kaldırılıyor gerekçe olarak da bazılarının tahrik olmasını gösteriyorlar. Abdullah Öcalan neredeyse eş başkan olup Türkiye’yi yönetecek ülke bu duruma geldi artık. Kardeşlerimizin kanını akıtan, evlere ateş düşüren teröristler şimdilerde demokrasinin savunuculuğunu üstlendiler.” Şeklinde konuştu. Köy halkı içerisinde bulunan 8 yaşında ki Hüseyin Ercan’ın Dilek Yılmaz’a “bizim ülkemizde neden teröristler söz sahibi?” demesi üzerine Yılmaz; “onu Başbakan Erdoğan’a sor o daha iyi bilir.” dedi. Vatandaşlar arasından “CHP’nin yeterli muhalefeti yapamadığı söyleniyor siz ne söyleyeceksiniz?” sorusuna Vekil Yılmaz;” sesimizi duyurmak için medyaya ihtiyacımız var artık her şey medya üzerinden sağlanıyor. Ancak Başbakanın medyaya el atması üzerine bize yer verilmiyor. Sadece hükümet haberi yapılıyor sesimizi duyuramıyoruz vatandaşta bizim gerekli muhalefeti yapmadığımızı konuşuyor her yerde. Yaptığımız mitinglere bile 2,3 dakika yer veriliyor hükümetin mitingleriyse saatlerce canlı olarak yayınlanıyor. Biz doğruları anlatarak vatandaşlara samimiyetle yaklaşıyoruz. Kömür, yağ dağıtmıyoruz hükümet gibi paramız çok değil insanların gözünü kömürle, yağ ile boyamıyoruz hakikatlerle yaklaşıyoruz. Bu ülkenin parçalanmasını, sürdürdüğünüz yaşantıya devam etmek istiyorsanız buyurun verin oyunuzu.” Şeklinde konuştu.


“EKONOMİ ÇÖKÜYOR”

Ekonominin kötüye gittiğini söyleyen Dilek Yılmaz;” Suriye ile savaşa sürüklenmemizin altında ekonominin kötü olması yatıyor. Türkiye savaşa sokularak ekonominin savaş giderlerinden dolayı çöktüğü öne sürülecek bizler sesimizi duyuramadığımız için vatandaşı bilgilendiremiyoruz. Seçimler yaklaşıyor savaşa girerse Türkiye seçimleri erteleyecekler artık gözümüzü açma zamanı geldi.” Dedi


“CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK”

Yeni tasarıya göre özel bölgelerin oluşturulmasının Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun izlediği yanlış dış politika sonucu doğduğunu öne süren Yılmaz;” Amerika istediği zaman Suriye, Irak gibi Türkiye’yi de karıştıracak. Yıllardır bizim vatandaşımız isyanla karşı karşıya gelmedi Ahmet Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan’ın izlediği dış politika ülkeyi bu hale getirdi. Kendi ülkemizde bizlerin, çocuklarımızın can güvenliği yok.” dedi. Köy halkı Tayyip Erdoğan’ın Suriye Başbakanı Beşşar Esad’dan farkı bulunmadığını söylerken. PKK örgütünün katillerinin pişmanlık yasasından yararlanarak haklandıklarını ülkemizde yoksulluktan cinayet işleyen vatandaşların ağır cezalara çarptırılmasına tepki gösterdi. Pkk’ya örtülü af ilan edilirken askerlerin içeride mahkum olmasından şikayetçi olduklarını ifade ettiler.  Konuyla alakalı konuşan Dilek Yılmaz;” Pkk’lılara af, Kürtlere özerklik, anadilde eğitim, eyaletlere ayrılarak yönetim şekli vaatleri verilerek çözüm sürecine girildi. Bu sözler yerine getirilmezse silahlı çatışmaya gireriz tehdidine Türkiye Devleti boyun eğiyor.” Dedi.
 

DERVİŞLİ KÖYÜ

Uşak’ın 245 köyü bulunduğunu ve 150 tanesi gezdiğini söyleyen Dilek Yılmaz ilerleyen günlerde diğer köyleri de gezeceğini söyledi. Meclis açıldığı zaman mecburen Ankara’da bulunması gerektiğini hatırlatan Yılmaz Ak Partinin meclis içerisinde çoğunluğa sahip olduğunu yasaları istediği şekilde değiştirebildiğini söyledi. Durumun böyle olması mecliste muhalefetin pasif hale düşürdüğünü belirtti. ÖTV’ye değinen Yılmaz gemi ve uçakta ötv alınmadığının araştırılmasını istedi. Konuyla alakalı Yılmaz;” başbakan hiç harcama yapmasa hepsini biriktirse dahi çocuklarına gemicikleri yine alamaz. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğinin araştırılması gerekiyor. Çocuklarının gemi filosu var aynı zamanda gemi ve uçaklarda da ötv yok bu kadar tesadüf olamaz. Son zamanlarda ihaleler Kamu Denetleme Kurumu dışında yapılıyor bunun sebebi açık açık ihaleye fesatlık karıştırmaktır. Gemicikler aldığı maaşla alınamaz. Dünyanın hiçbir yerinde terör örgütüyle pazarlık yapılmamıştır. Şiddete başvuran örgütle hiçbir yerde pazarlık yapılamaz. Hakan Fidan’ı Başbakan Oslo’da örgütle görüştürmeye yolladı mahkeme Fidan hakkında soruşturma başlattı. Başbakan 1 hafta da yasa çıkartarak kendi lehine çevirdi. ” Dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
VALİ SEDDAR YAVUZ YENİ GÖREV YERİNE UĞURLANDI31 Ağustos 2015
Hepimiz Mehmetçiğiz31 Ağustos 2015
TÜRK ULUSUNA BAĞIMSIZLIK VE ÖZGÜRLÜK GETİREN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN30 Ağustos 2015
VALİ YAVUZ'A VEDA YEMEĞİ31 Ağustos 2015
30 Ağustos Zafer Bayramı ilimizde de törenlerle kutlandı.31 Ağustos 2015
Zafer Bayramı’nda Şühedaya Dua İçin Dumlupınar’a Gittiler31 Ağustos 2015
Başkan Cahan’ın 30 Ağustos Mesajı30 Ağustos 2015
VALİ SEDDAR YAVUZ'UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI30 Ağustos 2015
YOLLAR DÜZENE KAVUŞTU28 Ağustos 2015
“YARGI TAMAM SIRA BELEDİYELERDE”28 Ağustos 2015
UTSO’YA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU28 Ağustos 2015
BIRAKIN ARTIK MASALLARI... 28 Ağustos 2015
CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN’A UŞAK’TAN TEŞEKKÜR!27 Ağustos 2015
HÜKÜMETİMİZ KURULSUN, MEMLEKETİMİZ SELAMETE ERSİN27 Ağustos 2015
SAMAN ALTINDA SİGARA27 Ağustos 2015
1 EYLÜL KUTLAMALARI DUALARLA GEÇECEK 26 Ağustos 2015
HEDEF PROFESYONEL LİG26 Ağustos 2015
ARTIK ÇÖPLER YER ALTINDA26 Ağustos 2015
Uşak’ta Süpermoto Heyecanı25 Ağustos 2015
YENİ EMNİYET BİNASI 25 Ağustos 2015
ÖĞRENCİLERİN VİZYONU DEĞİŞECEK25 Ağustos 2015
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARINA MÜJDE25 Ağustos 2015
DEMOKRASİ İÇİN ÖN SEÇİM ŞART!24 Ağustos 2015
ERDOĞAN’I YÜCE DİVAN’A ÇEKECEĞİZ24 Ağustos 2015
Vali Seddar Yavuz İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatını inceledi24 Ağustos 2015
İL BAŞKANI YILDIRIM, TEŞKİLATLARLA BULUŞTU24 Ağustos 2015
UŞAKLI MUHASEBECİLER AYRICALIKLI22 Ağustos 2015
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU21 Ağustos 2015
GÜRTEN; YARINLARDAN UMUDUMUZ YOK20 Ağustos 2015
Uşak’ta İlk Karting Fırtınası17 Ağustos 2015
VALİLİKTEN ASILSIZ HABERLERE AÇIKLAMA GELDİ17 Ağustos 2015
Ölüm Kavşaklarından Birisine Daha Çözüm15 Ağustos 2015
İlk Kez Uşak’ta Karting Şampiyonası14 Ağustos 2015
Fatih Mahallesi’ne İki Müjde Birden14 Ağustos 2015
2015 MODEL OTOMOBİL HEDİYE13 Ağustos 2015
UŞAK MİLLETVEKİLİMİZ DURMUŞ YILMAZ’DAN UŞAK OSB’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ13 Ağustos 2015
“Şehitler İçin Ayağa Kalkıyoruz!”13 Ağustos 2015
Hem pratik, hem modern13 Ağustos 2015
Gurbetçilerimizin Düşüncelerini Önemsiyoruz13 Ağustos 2015
YOLCU OTOBÜSÜ FACİASI 1 KİŞİ ÖLDÜ12 Ağustos 2015
9 Ayda 100 bin TL Kazanç Sağlandı11 Ağustos 2015
Değişim Zübeyde Hanım Caddesi’nde 11 Ağustos 2015
SAMAN ALTINDAN KAÇIRMAYA ÇALIŞTILAR, AMA YAKALANDILAR11 Ağustos 2015
EL BİLEĞİNİZDEN KALBİNİZE11 Ağustos 2015
UŞAK HALKI DİKKAT11 Ağustos 2015
Mutlu günlerinde de yanındayız10 Ağustos 2015
TIP FAKÜLTESİ YAPILACAK10 Ağustos 2015
UŞAK'TA YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER DERNEĞİ KURULUYOR08 Ağustos 2015
“KENTİN GÖZLERİ”08 Ağustos 2015
HAYVANLARI ÖLÜME TERKEDEN FAİLLERİ KINIYORUZ08 Ağustos 2015
KÖYLERİMİZ EN ÖN PLANDA OLACAK08 Ağustos 2015
KAYIP KÖPEKLER NERDE07 Ağustos 2015
“İNSANLIĞIN VE VİCDANIN KALDIRAMAYACAĞI BU OLAYIN KURUMUMUZ İLE ALAKASI YOKTUR06 Ağustos 2015
BOSNA HERSEK İLE UTSO İŞBİRLİĞİ06 Ağustos 2015
ZORUNLU ROTASYONDA GERİ ADIM06 Ağustos 2015
SUÇ MAKİNASİ YAKALANDI06 Ağustos 2015
UŞAK İÇİN SAAT FARKETMEZ05 Ağustos 2015
İHALE İÇİN ÇIKTIKLARI YOLDAN ÖLÜM HABERİ GELDİ05 Ağustos 2015
DR. DEVLET BAHÇELİ UŞAK’A GELİYOR....05 Ağustos 2015
SERVİS ARACI KÜLE DÖNDÜ05 Ağustos 2015
TANITIMDA FAYDA SAĞLAYACAK04 Ağustos 2015
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 13 YENİ ARAÇ KATILDI04 Ağustos 2015
GEÇMİŞİ BİLŞMEZSEK GELECEĞİMİZİ KURAMAYIZ03 Ağustos 2015
FUHUŞ ÇETESİ YAKALANDI01 Ağustos 2015
UZAK YERLERE GEREK YOK01 Ağustos 2015
ŞİMDİLİK GEÇİŞ YOK AMA01 Ağustos 2015
MOTOSİKLET TUTKUNLARI PAMUKKALE THERMAL’DE BULUŞACAK01 Ağustos 2015
DEVLETİMİZ TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAKTIR01 Ağustos 2015
ŞEHİDİMİZ UŞAK'A GETİRİLDİ31 Temmuz 2015
ONUN YERİNDE SİZ OLSANIZ 30 Temmuz 2015
EKMEK FİYATI NE OLDU ?30 Temmuz 2015
7. Yönetim Kurulu Toplantısı Ulubeyde yapıldı.30 Temmuz 2015
ANIZ YANGINI30 Temmuz 2015
“UTSO’dan İhracat Köprüsü”30 Temmuz 2015
HER AN CEZAYA MARUZ KALABİLİRSİNİZ29 Temmuz 2015
HER SENE AYNI DURUM29 Temmuz 2015
YOLCU OTOBÜSÜNDE UYUŞTURUCU YAKALNDI28 Temmuz 2015
“Proje köyler çalışmasıyla Uşak köyleriyle de farklı bir il olacak”28 Temmuz 2015
Tarih tekerrür mü ediyor?27 Temmuz 2015
“Ya İstiklâl, Ya Ölüm”27 Temmuz 2015
UŞAK ÖRNEK OLMA YOLUNDA27 Temmuz 2015
Vali Seddar Yavuz Eynehan ve Selvioğlu köyünde incelemelerde bulundu27 Temmuz 2015
İL KURULU TOPLANDI24 Temmuz 2015
TOKİ Başkanıı M. Ergün Turan’ın Uşakt’a24 Temmuz 2015
YAPILAN ÇALIŞMALAR İSRAF OLACAK24 Temmuz 2015
HAFTA SONU DİKKAT EDİN23 Temmuz 2015
HALI DOKUMA KURSU İŞ SAHİBİ ETTİ23 Temmuz 2015
HÜKÜMET BİR AN ÖNCE TEDBİR ALMALI22 Temmuz 2015
“Hedef ülkemizin birlik ve beraberliğidir”22 Temmuz 2015
UŞAK YENİ YÜZÜNE KAVUŞACAK22 Temmuz 2015
2584 KİŞİ YENİ İŞLERİNE KAVUŞTU22 Temmuz 2015
TÜRKİYE KAN AĞLIYOR…….21 Temmuz 2015
BU BAYRAM TATİLİ KAZALARI BERABERİNDE GETİRDİ21 Temmuz 2015
DEĞİŞİM YOLLARDAN BAŞLIYOR21 Temmuz 2015
İŞE GİDERKEN ÇANINDAN OLDU21 Temmuz 2015
UTSO YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU20 Temmuz 2015
UŞAK ÜNİVERSİTESİNE TIP FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ GELİYOR20 Temmuz 2015
TÜRKİYE’NİN YARINLARI İÇİN UZLAŞMACI TAVRIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ20 Temmuz 2015
TÜM PROTOKOL BİR ARADA 20 Temmuz 2015
KAMU HASTANE ÇALIŞANLARI BİR ARADA 16 Temmuz 2015
UŞAK BAYRAMA HAZIR16 Temmuz 2015
900 AİLEYE DESTEK16 Temmuz 2015
UŞAK VALİSİ SN. SEDDAR YAVUZ'UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI15 Temmuz 2015
UTSO İŞADAMLARINI UÇURUYOR15 Temmuz 2015
10 AĞUSTOS DA İHALEYE CIKAÇAK14 Temmuz 2015
YENİ EMNİYET BİNASI YAPILIYOR14 Temmuz 2015
Vali Seddar Yavuz´un Kadir Gecesi Mesajı13 Temmuz 2015
AKHİSAR DA YAŞAYAN UŞAKLILAR İFTARDA BULUŞTU13 Temmuz 2015
TBMM BAŞKANVEKİLİ BOSTANCI, AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATI’NIN İFTARINA KATILDI13 Temmuz 2015
İSMET PAŞA CADDESİNDE İNANILMAZ KALABALIK13 Temmuz 2015
ÇOCUKLARLA İFTAR 13 Temmuz 2015
ZEHİR TACİRLERİ İŞ BAŞINDA13 Temmuz 2015
UŞAK DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU11 Temmuz 2015
Uşak İl Genel meclisi Başkanı Mehmet Nacar Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi10 Temmuz 2015
TEHLİKELİ MADDE TAŞIYANLARIN DİKKATİNE10 Temmuz 2015
TRT İÇİN DÜNYANIN MERKEZİ UŞAK DEĞİL09 Temmuz 2015
BAŞKAN CAHAN'A PLAKET VERİLDİ09 Temmuz 2015
UŞAK'LILAR DERNEĞİ BAŞKANI AMELİYAT OLDU09 Temmuz 2015
“Köylerimize hizmet götürme noktasında çok önemli ilerlemeler kaydettik”09 Temmuz 2015
“İmam Hatip Okullarımızda bilgisiyle ahlakıyla örnek öğrencilerin yetişmesini arzu ediyoruz”09 Temmuz 2015
"ÇÖZÜ(L)M(E) SÜRECİ"09 Temmuz 2015
HER MAHALLEDE BU KONAK'TAN OLACAK08 Temmuz 2015
BU SİZE DERT OLMASIN08 Temmuz 2015
BİZE İFTİRA ATIYORLAR08 Temmuz 2015
GENEL SEKRETERLİK ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU 07 Temmuz 2015
Cahan, “Yol Konusunda Hedeflere İlerliyoruz”07 Temmuz 2015
4 YOLUN YENİ HALİ 06 Temmuz 2015
MALLARI GİBİ KALİTESİZ 06 Temmuz 2015
“BİRBİRİMİZE KÜSME GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ OLAMAZ”03 Temmuz 2015
UTSO 2300 ÜYESİNİ VE İL PROTOKOL'Ü İFTARDA BULUŞTURDU03 Temmuz 2015
BİRLİKTE İFTAR YAPTILAR02 Temmuz 2015
3 TRAKTÖR DOLUSU 02 Temmuz 2015
ÖĞRENCİLERE JEST02 Temmuz 2015
İSMET PAŞA CADDESİNDEKİ ÇALIŞMANIN AMACI NE?02 Temmuz 2015
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR02 Temmuz 2015
RAMAZAN SEFERBERLİĞİ02 Temmuz 2015
GÜZEL SANATLAR LİSESİ TAŞINIYOR29 Haziran 2015
10 DAKİKADA BU HALE GELDİ27 Haziran 2015
DOĞU TÜRKMENİSTAN'DA Kİ ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENEZE NAMAZI KILDILAR27 Haziran 2015
BU KEZ ÇOCUKLA DENEDİLER!27 Haziran 2015
BU GÜN VE YARIN TEDBİRİNİZİ ALIN27 Haziran 2015
94 SUÇLU YAKALANDI26 Haziran 2015
Kemalöz Pazar Yeri’nde Sona Yaklaşıldı26 Haziran 2015
“Hızır Polis Amca Projesi”26 Haziran 2015
ÇALIŞAN ANNELERE AYDA 300 EURO DESTEK VERECEK25 Haziran 2015
İŞ MAKİNASI ÇALINDI25 Haziran 2015
Güney Çevre Yolu Son Sürat Devam Ediyor25 Haziran 2015
25. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ YEMİN TÖRENİ24 Haziran 2015
VALİ YAVUZ UTSO MECLİSİNİN KONUĞU OLDU24 Haziran 2015
NASIL BESLENECEĞİZ?23 Haziran 2015
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDE İFTAR23 Haziran 2015
HUZUR EVİ SAKİNLERİYLE BİRARADAYIZ23 Haziran 2015
BOZUK YOLLAR YENİLENDİ23 Haziran 2015
ACİLLER DOLDU23 Haziran 2015
Babalar Günü’nde Yaşlılar Unutulmadı22 Haziran 2015
ATA PARK'TA İFTAR VAKTİ22 Haziran 2015
CEZA EVİNDE İNTİHAR ETTİ22 Haziran 2015
HAZİRAN TÜRKİYESİNİ KURALIM20 Haziran 2015
ESKİ RAMAZANLARIN TADI BURADA20 Haziran 2015
VATANDAŞIMIZ KİMSESİZ DEĞİL20 Haziran 2015
UŞAK NEFES ALACAK20 Haziran 2015
"ATATÜRK'E HAKARET" 20 Haziran 2015
YENİ DAHİLİYE UZMANI GÖREVE BAŞLADI20 Haziran 2015
UŞAK'TA YİNE BONZAİ FELAKETİ19 Haziran 2015
DOLANDIRICILARI POLİS SANMIŞ19 Haziran 2015
ARICILIKTA UYGULAMALI EĞİTİM19 Haziran 2015
CADDEDE DENETİM19 Haziran 2015
EBEVEYİN'LER BU YANLIŞI YAPMAYIN19 Haziran 2015
KREŞİMİZ İLK MEZUNLARINI VERDİ17 Haziran 2015
ÜLKECE KISMEN FERAHLADIK17 Haziran 2015
BU EVDEN ÇIKANLARA İNANAMAYACAKSINIZ 17 Haziran 2015
turkcell neden sms atıyor16 Haziran 2015
RAMAZANI SAĞLIKLI YAŞAYIN16 Haziran 2015
KAYAAĞIL'DA YAPILAN BİNALARIN DURUMU NE OLDU16 Haziran 2015
SU SORUNU YAŞAYACAK MIYIZ?16 Haziran 2015
ADD ÖDEV EVİNDE KARNE HEYECANI15 Haziran 2015
UOSB MERKEZİ ATIKSU ARITMA TESİSİ İLAVE HAVALANDIRMA HAVUZLARI… 15 Haziran 2015
6 AYLIK HAMİLE KADIN ORMANDA KAYBOLDU15 Haziran 2015
YÖRESEL ÜRÜNLER BU ADRESTE13 Haziran 2015
SİVASLI ÇİLEK FESTİVALİ BAŞLADI13 Haziran 2015
UŞAK'A YENİ GELEN HAKİM VE SAVCILAR13 Haziran 2015
YOL KENARINDA CİNAYET13 Haziran 2015
HUKUKSUZ DÜZENLENMELER İPTAL EDİLİYOR12 Haziran 2015
Vali Seddar Yavuz Vilayetler Hizmet Birliği Birlik Encümen üyesi seçildi12 Haziran 2015
35 MİLYON TL'LİK YATIRIM YAPILIYOR12 Haziran 2015
VEKİLLERİMİZ MAZBATALARINI ALDI12 Haziran 2015
DEPODA CANSIZ BENDEN BULUNDU12 Haziran 2015
REEL SEKTÖR VAKİT KAYBEDEMEZ11 Haziran 2015
NÖROLOJİ UZMANI DR.AHMET ÖZŞİMŞEK MEDİCAL PARK’TA11 Haziran 2015
İŞ DÜNYASI BELİRSİZLİLKTEN ENDİŞELİ11 Haziran 2015
HEDİYELERLE DESTEK OLDUYORLAR11 Haziran 2015
Kuzey çevre yolunda da mesafe kat edildi10 Haziran 2015
"Eğitimde fikirlerin yarışması, yeni yöntemlerin belirlenmesi son derece önemli"10 Haziran 2015
HIRSIZLAR YAKALANDI10 Haziran 2015
Uşak Aktif Eğitim-Sen’den Bağımsız Birey Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri10 Haziran 2015
UŞAK GİRİŞİ ÇİÇEKLENDİ09 Haziran 2015
“Üniversite – Sanayi İşbirliği”09 Haziran 2015
Belediyeden Yeni Doğum Yapan Ailelere Destek08 Haziran 2015
SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA MHP'DEN GELDİ07 Haziran 2015
UŞAK VEKİLLERİNİ SEÇTİ07 Haziran 2015
OYLARINI KULLANDILAR07 Haziran 2015
Uşak Sandık Başına Gidiyor07 Haziran 2015
ŞEHİR TURUYLA KAPANIŞ YAPTILAR 06 Haziran 2015
DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI 06 Haziran 2015
AK PARTİ SON MAHALLE MİTİNGİNLERİNİ YAPTI06 Haziran 2015
SANDIK'A GİDERKEN BUNLARI UNUTMA06 Haziran 2015
NURULLAH CAHAN AK PARTİ İÇİN DESTEK İSTEDİ06 Haziran 2015
KAVLİ KARAR İKTİDAR İÇİN TOPLANIYORUZ06 Haziran 2015
Kentin Vitrini Değişiyor05 Haziran 2015
UŞAK’TA BU PROJEDEN NASİBİNİ ALACAK05 Haziran 2015
MEHMET NACAR'DAN ÇEVRECİ MESAJ05 Haziran 2015
Milyoner Uşak'tan Çıktı05 Haziran 2015
DURMUŞ YILMAZ AĞAÇBEYLİ'DE05 Haziran 2015
MAZLUMLARIN GELECEĞİ İÇİN YENİDEN 05 Haziran 2015
"BEN BALON DEĞİL GÜLLEYİM DİKKAT EDİN !"04 Haziran 2015
Pazar Yerinde Gençlerle Senfoni Orkestrası04 Haziran 2015
MİTİNGE GELENLER EĞLENDİ04 Haziran 2015
KEKLİKLER DOĞADA04 Haziran 2015
TÜRKİYE DAHA GERÇEKÇİ VAATLERİ HAK EDİYOR04 Haziran 2015
TEVECCÜH AK PARTİ’YE04 Haziran 2015
ZAMAN AZALDI ÇALIŞMALAR HIZLANDI03 Haziran 2015
SEHVEN ATILAN BAŞLIĞA ÖZÜR GELDİ03 Haziran 2015
SEÇİMLERDE SONA YAKLAŞILIYOR 03 Haziran 2015
SEÇİM ÇALIŞMALARINI ANLATTI03 Haziran 2015
İHTİYAÇ AKADEMİ'DE ERKEN KAYIT DÖNEMİ03 Haziran 2015
Dört Günlük İş Yeni Makineyle Bir Günde Bitecek03 Haziran 2015
BASRİ YILDIRIM’DAN MUHALEFET SEÇMENİNE ÇAĞRI03 Haziran 2015
GENÇLİK KOLLARINDA SANDIK HEYECANI03 Haziran 2015
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SON DÜZLÜKTE03 Haziran 2015
ULUBEY FESTİVALİNDE SON GÜN02 Haziran 2015
FATİH MAHALLESİNDE YENİ PAZAR YERİ02 Haziran 2015
BU SEÇİM MİLLETİMİZİN YENİDEN DİRİLİŞİ OLACAK02 Haziran 2015
YÖK'TEN ÖĞRENCİLERE SEÇİM TATİLİ02 Haziran 2015
DİKİLİTAŞ’TA 3 BİN KİŞİLİK SEÇMENE HİTAP ETTİLER02 Haziran 2015
Jeotermalde Aqua Park02 Haziran 2015
ŞERİF KESKİN'DEN KANDİL MESAJI 01 Haziran 2015
ULUBEY FESTİVALİNİ HALKA SORDUK 01 Haziran 2015
MHP'Lİ İLÇE YÖNETİCİSİ TURGAY ESER'E SESLENDİ01 Haziran 2015
MUTLU YARINLAR İÇİN "HUZUR 64 - 17" !01 Haziran 2015
"ULUBEY TURİZM CENNETİ OLACAK"01 Haziran 2015
YASTAYIZ İSYANDAYIZ !01 Haziran 2015
Sağlıkta Şiddetin Hep Birlikte Karşısındayız01 Haziran 2015
BU SALDIRIYI YAPANLARI LANETLİYORUZ !01 Haziran 2015
ŞİDDETİ KINIYORUZ01 Haziran 2015
UŞAK MHP YÖNETİMLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU.01 Haziran 2015
Bizim İmanımızı Yalnızca Allah (c.c.) Sorgular !31 Mayıs 2015
"BEN İÇİNİZDEN BİRİYİM"31 Mayıs 2015
AMAÇ HAYVAN SEVGİSİ AŞILAMAK30 Mayıs 2015
ULUBEY'DE BÜYÜK ATILIM !30 Mayıs 2015
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI EROĞLU’DAN UŞAK’A KIYAK: 30 Mayıs 2015
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Video Galeri
sanalbasin.com üyesidir
Foto Galeri
Takvim


GAZETE | ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE
PHS