ONBİNLERCE EYT’Lİ ANKARA YOLUNDA

10 Şubat 2019
1124 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubu Ankara’da büyük bir etkinlik düzenliyor. Uşak’lı EYT’liler de Ankara’daki etkinliğe katılmak üzere yola çıktı. Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür de destek için yanlarındaydı.
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubu Ankara’da büyük bir etkinlik düzenliyor. Uşak’lı EYT’liler de Ankara’daki etkinliğe katılmak üzere yola çıktı. Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür de destek için yanlarındaydı.


Uşak EYT grubu adına konuşma yapan Ali Erdurmuş yaptığı basın açıklamasında Ankara’ya haklarını aramaya gittiklerini söyledi.Erdurmuş konuşmasında tüm EYTlilerin saat 9:30’da Anıtkabir’i ziyaret edeceğini ardından da Nazım Hikmet Kültür Merkezi’ne hareket edeceklerini belirtti. Açıklamasında kimseden lütuf beklemediklerini belirten Erdurmuş; biz hakkımız olanı almak istiyoruz, dedi.  Uşak EYT Grubu olarak 250 kişilik bir sayı ile Ankara’ya hareket edeceklerini söyleyen Ali Erdurmuş, Uşak’a yakışır bir şekilde hareket edeceğiz, dedi. Demokratik kurallar çerçevesinde haklarını aramak için Ankara’ya gittiklerini belirtti.“BU DEMOKRATİK HAK ARAYIŞININ ARKASINDAYIM”

EYT’lilere Ankara yolculuğunda destek olmak için yanlarında bulunan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür ise yaptığı açıklamada EYT’lilerin mücadelelerinin haklı bir mücadele olduğunu, isteklerini demokratik kurallar çerçevesinde söylediklerini ve haklarını almaları gerektiğini belirtti. Gür konuşmasının devamında: “Bu demokratik hak arayışının arkasındayım… Demokratik bir şekilde ortaya koydukları bu mücadeleye destek vermek için geldim… Can-ı gönülden destekliyorum” dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber