“UŞAK’I PATENT ŞEHRİ YAPACAĞIZ”

08 Şubat 2019
491 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, KENT64 TV’de Durdu Doğan’ın canlı yayın konuğu oldu.

 


Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, KENT64 TV’de Durdu Doğan’ın canlı yayın konuğu oldu.

 
Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, KENT 64 TV’DE “Seçime Doğru” programında “kent 64 tv “Yönetim Kurulu Başkanı Durdu Doğan’ın canlı yayın konuğu oldu.

Mahalli idareler seçimlerine çok az bir zaman kala süratle seçim çalışmalarını sürdüren Dağgezen, projelerini açıkladı. Belediye Başkanı olduktan sonra mevcut Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın hazırlamış olduğu projelerin gözden geçirileceğini, uygun olanların hayata geçirilmesi için çalışmalara devam edileceğini, söyledi.

Uşak’ta Otopark Sorunu Kalmayacak

Belediye Başkanı olduktan sonra şehirdeki otopark sorununa çözüm getireceklerini ifade eden İbrahim Dağgezen, vatandaşın gün içinde bir kez otopark parası ödediğinde aynı gün tekrar başka otopark parası ödemeyeceğini belirtti. Şehirdeki otopark sayılarının artacağını söyleyen Dağgezen, otopark sorununa çözüm getireceklerini belirtti.

Geri Kalmış Mahalle Olmayacak

Uşak’ın bir caddede sıkıştığının altını çizen Dağgezen, tüm resmi kurumların bir yerde toplandığını bu nedenle şehrin de bir caddede sıkışıp kaldığını söyledi. Resmi kurumların Uşak’ın farklı yerlerine dağıtılması gerektiğini, böylelikle tüm şehrin aynı anda gelişeceğini ifade etti. Uşak’ta geri kalmış mahallelerin olmayacağını söyleyen Dağgezen, her mahalleye aynı yatırımın yapılacağını ve tüm Uşak’ın aynı anda gelişip, büyüyeceğini belirtti.

Otogarın yerine AVM Yapacağız

Eski Belediye Başkanı Ali Erdoğan’ın yeni otogar için daha önce fizibilite çalışmaları yaptırdığının altını çizen Dağgezen, bu çalışmalar için önemli paralar harcandı. Bu paraların boşa gitmemesi için hem de Uşak’a modern bir otogar kazandırmak için projesi hazırlanan yere yeni otogarın inşasını gerçekleştireceklerini, boşalan eski otogarın yerine ise Uşaklı vatandaşın ihtiyacını karşılayacak şekilde büyük bir alışveriş merkezinin inşa edileceğini, söyledi.

Uşak’ı Patent Şehri Yapacağız

Uşak’ta hayata geçirilen projeler ile birlikte Uşak’ı patentli şehir haline getireceklerini belirten İbrahim Dağgezen, yeni yapılan her projenin patentinin alınacağını, Uşak’a özgün projeler ile birlikte şehrin kalkınması, gelişmesi ve tanınması için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını söyledi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber