VALİ SALİM DEMİR PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

11 Ekim 2018
487 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ziyaret programında PTT Hizmet Binasında incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Salim Demir, burada vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

 

Vali Salim Demir, Uşak PTT Başmüdürlüğünü ziyaret etti. PTT Başmüdürü İsmail Ertaş'ın makamında gerçekleşen ziyaretle ilgili bir değerlendirmede bulunan Vali Salim Demir, “Bugün PTT Başmüdürlüğümüzü ziyaret ettik. Başmüdürümüzle hem PTT’mizin genel işlerini hem de PTT Kargo işlerini değerlendirip, vatandaşlarımıza daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet için atılabilecek adımları görüştük. İlimize bu sektörde gelmesi gereken yatırımlarla ilgili genel değerlendirmeler yaptık.  

Ziyaret sırasında hizmet almak için PTT binamızda bulunan vatandaşlarımızla da sohbet ettik. Son yıllarda  PTT’nin hizmet  anlayışında  yapılan değişiklikler ve gelişmelerle artık vatandaşlarımız bir çok değişik hizmeti aynı çatı altından alabilmektedirler. Posta ve kargo hizmetlerinin yanında finansal işlemlerin de gerçekleştirildiği PTT’de vatandaşlarımız, bundan sonra tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi her türlü işlemlerini buraya kadar gelip, sıra beklemelerine gerek kalmadan internet üzerinden evlerinden veya işyerlerinden gerçekleştirebilecekler.  Bunula ilgili gerekirse bilgilendirme toplantıları da yapacağız.  

Devlet olarak amacımız her geçen gün vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek, onların yaşantılarını huzur ve güven içinde sürdürmelerini temin etmektir.  Hizmet kalitesini arttırmayı en iyi gerçekleştiren ve sürekli kendini yenileyen kurumların en önde gelenlerinden biri de PTT’dir. Bilgi ve teknoloji çağı olan günümüzde bu çağın gereklerini yerine getirerek vatandaşlarımıza en hızlı ve en kaliteli hizmeti verme gayretinden dolayı PTT kurumuna, Başmüdürümüze ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret programında  PTT Hizmet Binasında incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Salim Demir, burada vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber