Yeşilay İl Temsilcisi Feyza Güler vali Demiri ziyaret etti

09 Mart 2018
584 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Vali Salim Demir, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası münasebeti ile Yeşilay İl Temsilcisi Feyza Güler ve İl Koordinatörlerini makamında kabul etti.

 

Vali Salim Demir, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası münasebeti ile Yeşilay İl Temsilcisi Feyza Güler ve İl Koordinatörlerini makamında kabul etti. 
 
Dernek çalışanları tarafından Yeşilay’ın İlimizdeki eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Vali Salim Demir, öncelikli hedef olarak çocuk ve gençlerimizin tüm bağımlılıklardan korunması, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler içerisinde desteklenmesi, bunun için de tüm kurum ve kuruluşların işbirliği içinde çalışması gerektiğini ifade etti. Vali Salim Demir, “Bağımlılık konusunda eğitim ve farkındalık, ilk olarak ailede başlamalıdır. Bunun için de ailelerin ve toplumun farkındalığını arttırıcı eğitimlere ağırlık verilmelidir. Önleyici tedbirler için toplumda, çocukların ve gençlerin gönüllü olarak çalışmalarda, aktif olarak görev almasının sağlanması gerekmektedir” dedi.
 
Kamu yararına çalışan Yeşilay’ın kurulduğu günden bu yana sağlığa zararlı maddeler ve alışkanlıklarla mücadele konusunda önemli hizmetleri olduğunu kaydeden Vali Salim Demir, Uşak Valiliği olarak bu konuda gerekli olan, eğitim proje çalışmalarının yapılmasında tüm desteğin sağlanacağını da dile getirdi. 
 
Vali Salim Demir, Yeşilay Haftası'nı kutlayarak derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber