CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:58

CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
ARTIK TAMAM!

7 tane aday adayı bulunan Cumhuriyet Halk partisi Uşak İl Başkanlığı aday adaylık başvurularının bitmesinin ardından aday adaylarının kendisini tanıtması için bir program düzenledi.
NADİ SANCAR ‘’KANIMIN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE EDECEĞİM’’

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Nadi Sancar, programda yaptığı konuşmada partinin hangi makamında olursa olsun her zaman çalışmaya hazır olduğunu dile getirdi. Sancar, partiyi kendi menfaati için kullananlara karşı kanının son damlasına kadar mücadele edeceğini belirtti.

KARAOBA; "BU ÜLKENİN YENİ BİR UMUDA İHTİYACI VAR"

“Dağlarda çiçek özgür insanımın yüreğinde yetişirse kokusu tüm dünyayı saracak ve bir gün savaşlara güllerle yürünürse doğmamış çocuklar bile hissedecek bu kokuyu” mısraları ile konuşmasına başlayan aday adayı Ali Karaoba halkı selamladı.Aday adayı Karaoba; “15 yıldır iktidarda olanların yaşanmaz hale getirdiği ülkemizde; Cumhuriyet kazanımlarının bir bir yok edildiği, her alanda dayatmaların yaşandığı, tek adam rejiminin ayyuka çıktığı. Tüm baskı, yıldırma, tutuklama ve çamur atma politikalarına rağmen bu gün dim dik ayakta kalan Halka umut olan Cumhuriyet Halk Partisidir. Konu vatan olursa gerisi teferruattır diyen, adalet yürüyüşü ile tarihe not düşen daima demokrasiden yana olan genel başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’nu saygı ile selamlıyorum. Cumhurbaşkanımız Muharrem İnce ile çıktığımız bu yolda halkımızın tam desteğini almış bulunuyoruz. Cumhur ittifakının bir parçası olan sayın devlet bahçelinin yakın geçmişteki söylemlerine bakınca şimdiki tavrına anlam veremiyoruz. Bu arşiv bu halk bu yapılanları unutmaz. Karaoba ülke gündemindeki konulara değindi. Sözlerine “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” bu halk 24 Haziranda bu söze uygun tavır alacaktır. Ülkeyi yönetenler umudu yok ettiler ülkemin 24 Haziranda yeni bir umuda ihtiyacı var bu umut tartışmasın Cumhuriyet Halk Partisidir. Cumhuriyet Halk Partisinin ve Sizlerin Uşak’ta umudu olmak için. Taşın altına elimi değil gövdemi koymak için. En önde safta mücadele etmek için adayım. Partimi iktidara taşımaya katkı sağlamak için adayım. Sıralama nasıl olursa olsun partimin bir neferi olarak çalışacağıma sizlerin huzurunda söz veriyorum diyen Karaoba; “Yeter artık yetsin artık, gömelim sandığa gitsin artık, Birlik olalım yetsin artık, tamam artık tamam artık mısraları ile sözlerini tamamladı.

AKIN ‘’ TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURULUŞ AYARLARINA GERİ DÖNECEKTİR’’

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili aday adayı İsmet Akın 16 Nisan’da yapılan seçimle rejim değişikliğine gidilmeye çalışıldığını Atatürk ilke ve inkılaplarının yok etmeye çalışıldığını 24 Haziran da ise halkın doğru kararı vereceğini ve Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacaklarını dile getirdi. Bizler tek adamın iki dudağı arasından çıkan kanun hükmünde kararnağmalerle yaşamak istemiyoruz, bizler  Atatürk devrimlerinin açtığı çağdaş ve demokratik bir ülkede yaşamak istiyoruz.Türkiye sevdalısı olan bizler ülkemize sahip çıkacağız. Mehter Marşıyla geldiler İzmir Marşı ile gidecekler” diyerek geçmişten hatırlatma yaparak konuşmasına devam etti. Akın;”Sultanların Saltanatını yıkacağımızdan hiç şüphem yok bu seçimleri kazanmamız için bizlerin 3 etkene ihtiyacımız var. UMUDA, MÜCADELEYE ve KENDİMİZE GÜVENMEYE ihtiyacımız var çıktığımız bu yolda inancımıza olan güvenimizle seçimlerden başarı ile çıkacağız. Umudumuz varsa başarıda vardır bu gün umudun yeni adı MUHARREM İNCE’dir. Bu ülkenin Cesur yüreklere ihtiyacı var ve o nedenle Cumhuriyet Halk Partisi Kendi evladı olan Cesur yürek Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı adayı olarak göstermiş tir diyen Akın, Türkiye sevdalısı olduklarını ve ülkenin geleceği için çalışacaklarını belirtti.

ERDEM ‘’KADINLARIN GÜR SESİ OLMAK İÇİN ADAY ADAYIYIM’’

 
Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili aday adayı Ülkü Erdem siyasete kadın elinin değmesi için kadınların gür sesi olmak için aday adayı olduğunu ifade etti. Erdem’in konuşmasının satır aralarında; “Diktatörlüğe 24 Haziran’da son vereceklerini baskıyı başka yöne çekmek için hükümetin erken seçim kararı aldığını söyledi. Halkın fakirleştirildiğini, makarna ve kömüre muhtaç edildiğini belirten Erdem, yandaşa rant için yapılan yol ve köprüleri istemediklerini söyleyen erdem halkın refahı için Ülkenin bekası için bu ülkenin Millet ittifakına ihtiyacı olduğu vurgusunu yaptı. Erdem “halk olarak bütünleşmeliyiz hep birlikte el ele gelecek için birlik olma zamanıdır” diyerek destek istedi.

ÇOBAN ‘’ŞEHRE HİZMET İÇİN ADAY ADAYIYIM’’
Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Aday Adayı Celalettin Çoban, doğuduğu, büyüdüğü şehre hizmet etmek için aday adayı olduğunu belirtti. Çoban kendini tanıtmasının ardından satan değil üreten bir toplum projesi ile refahı arttıracaklarını söyledi. Konuşmasının ardından katılımcılara teşekkür etti.Tüm Aday adayları yapılan halk toplantısında kendini tanıtma fırsatı buldu.Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili ve aday adayı Özkan Yalım 24 Haziran seçimlerini köprüden önceki son çıkış olarak değerlendirdi.


AYDIN; KENDİ KENDİNE YETEN BİR ÜLKENİN MÜCADELESİ İÇİN “TAMAM” DİYORUM
Aday adayı Mustafa Aydın, Yıllarca hep ezilen, sürülen işinden aşından olan ama bıkmadan usanmadan demokrasi mücadelesi veren değerli dava arkadaşlarım diyerek başladığı tanıtım konuşmasına kendini tanıtarak devam etti. Aday Adayı Aydın; ” Tarım ve Hayvancılıkta kendi kendine yeten refah düzeyi yüksek Çağdaş ve aydınlık ülkenin hayalini kurmaktayım. Bu davada aynı fikirleri paylaştığım yol arkadaşlarım ile mücadele etmek için çıktığım bu yolda birlikte yürümeye hazırım” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
Aday adayı erkân kurt 24 Haziranda huzurlu ve kardeşçe yaşayacağımız bir Türkiye’ye uyanmak için hep birlikte omuz omuza mücadele edeceğiz diyerek halkı selamladı.

YALIM ‘’24 HAZİRAN KÖPRÜDEN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞ’’

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili ve aday adayı Özkan Yalım 24 Haziran seçimlerini köprüden önceki son çıkış olarak değerlendirdi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.